• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@pinkywinkie mimochodem kdyz nepocitam Kubu tak pak jich bylo 7 :wink: nevzdavej to a treba se to po odpocinku a ociste pujde kociii
1. bře 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie víš jak člověk míní, život mění.....třeba to chce jen trochu času a může být všechno jinak, doma máš úžasného muže a určitě sami nezůstanete, to je jistý ...
1. bře 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 ja si to myslela podle srdickovyho usmevu :slight_smile:))
1. bře 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 pripominas mi na te fotce trochu Katie Holmes
1. bře 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to zní úplně božsky srdíčkový úsměv :wink: já tomu říkám když spodné behy, predbéhajů vrchné ....nebo-li předkus zákus, hlavně se nepřekus :grinning: :grinning:
ale Katie pobavila :grinning: :grinning: :wink:
1. bře 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 my to tak trochu prijde noo:slight_smile:
1. bře 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 ale Katie asi tolik nesope a neni s ni sranda
1. bře 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no né, že by se mi to nelíbilo, natož tak mít doma Toma Cruise :grinning: :grinning: teda kromě té jeho scientologie :grinning: :grinning: ale jinak to není žádná hitparáda, hlavně teda po ránu tu paní v zrcadle nerada vidím :wink:
jinak jsem se dnes dívala na pěkný horor v zajetí démonů moooc jsem si to užila, takový typ mám ráda....
1. bře 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je fakt ona bude taková ta puťka, ale je fakt, že já se tak možná na první pohled taky zdám :grinning: :grinning: ale na druhý je to sodoma komora :grinning:
1. bře 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 jj to je ten novej taky ho budu chtit videt ;) ale ted nak ty horory hur snasim tak pockam az Valcu vyprdnu at ji nezpusobim nakou psychickou prenatalni ujmu.Prosimte co s Cruisem dyk je to nafoukanej skret..neni o co stat a na zlatokopka nejsi...zrcadla ja doma zacernila sprejem jak v tom hororu rano bych to neprezila :grinning:
1. bře 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo to máš recht, taková prenatální ujma je dost průser :grinning: , víš jak to bylo v tom Holky to chtěj taky.. jak ta stará vedla ty seánce, aby se lidi vrátili do embryonálního stavu :grinning: :grinning:
No můj favorit v hercích to taky není, ale ten chlapecký úsměv a stav těla v jeho věku bych teda ocenila :grinning: :grinning: prachy mě samozřejmě nezajímaj, bo za ty rozum nekoupíš ....
jo jo je to ten novej, celkově mám teď deset novějších filmů a z toho tak sedm hororů, takže ujetá do morku kosti :grinning:
1. bře 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 jj my doma taky ujizdime na hororech.ted zvladam akorat Lovce duchuu..mam rada Deana to je moje krevni skupina.Simte Cruise meri 150 cm I s botama a je rad, ze je rad :slight_smile:)))
1. bře 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 mimochodem Katie Holmes se mi libi jak se posejri do tech ruzovejch teplaku v Sexu ve meste :grinning:
1. bře 2014 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to neni katie holmes :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno kočenky
2. bře 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek to je fuk ale je ji podobna ;)jjaji totiz jinak.m9c nemusim ;)
2. bře 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek jsk se jmwnuje? Ja tu herecku moc nemusim....a asi si ji pletu s KH
2. bře 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek Kristin Davis uz vim a co vy 3 jak se vam dari?
2. bře 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nazdarek
2. bře 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice my dobry :slight_smile:holcicka prospívá, chlapeček nechce moc jist - ma 2 kila ted tak musime přibrat.... Tak to snad zvládne brzy :slight_smile:
2. bře 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek :frowning2: vím,že známá to měla zase s holčičkou....zezačátku trochu zlobila s jedením...ale pak dobrý..Tak ať se rozhamá conejdřív... :wink:
2. bře 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek taky měla dvojčátka
2. bře 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - ono to těm dětem po císaři někdy chvíli trvá, tak ať se to podaří co nejdřív, aby jste mohli domů.
2. bře 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek tk držím pěsti at můžete jít brzy domů:slight_smile:
2. bře 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem dneska teda zpruzelá.....musím uklidit celej byt a fakt se mi nechce...:////
2. bře 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já umyla jen mikrovlnku a nádobí....na příteli je sporák a co stihne...jinak se Ti spí dobře?
2. bře 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Mooooc gratuluji. Dětičky jsou nádherné. Ať jste všichni moc moc zdraví a ať už dělají dětičky jen a jen radost a to nejen bezvadné mamince.
2. bře 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já se teda spruzená to ti poví,ale jo ted třeba spí líp než před měsícem jen chodím čůrat a převracím se z boku na bok,ale zdaj se mi dost divoký sny.....za měsíc se mi spaní zase zhorší:slight_smile:))
2. bře 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já taky...přítel se snaží pomoct...ale jen než zamete kuchyň,to je keců a trvá mu to hodně dlouho...ch jo....já se celou noc převracim jak debil...už mě to neba... :grinning: Pak padám ke spánku přes den.. :grinning: No...už to musíme nějak doklepat...
2. bře 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl holka bude chvilku lip a pak ke konci hur ..:grinning:.....ty jo jeste 3 mesice hustyyyyy
2. bře 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek