• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@martas14 Ahoj Martinko, tak to se k vám děvčátka v tom lednu přidám :grinning: , říkala jsem si, že teď na podzim to dám, ale jak se to seběhlo po té laparce, tak to vidím s vámi na ten leden :wink: . A co jak se máš? Na mě padá depka z toho hnusnýho podzimu, už je cítit ve vzduchu :angry: .
26. srp 2013 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahojky, to je jasný, že vyjde :grinning: :grinning: . Jj a kdy jdeš na konzultaci?
26. srp 2013 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 ahoj Pavli, takže pěkně endoška už dostala na prdel a jdete do termínované lásky jak já říkám :grinning: :grinning: , no určitě to taky není jednoduchý, ale možnost zkoušet přirozeně je super, taky bych to brala všema deseti, u nás je fajn, že už doživotně nemusím shánět ani brát antiko, ale teď se ještě nějak dopracovat malé k nějakému sourozenci, moc bych si to přála, no doufám prostě, že jak ten příští rok bude ta moje šťastná 14, že to klapne na jedničku.......minulý týden jsem tu měla kamarádku s tří měsíčním mimčem a chovat si ho bylo úžasný, šla bych do toho znovu z fleku i přesto, že jsem ještě pořádně nespala celou noc, plínek mám taky už plné zuby a kojení v živé paměti :grinning: :grinning:
a kdy bude ta svatba roku, ať vím kdy držet palce aby bylo slunečno a krásně
26. srp 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jasný jak budeš mít nějaké nové info, tak to hned rozebereme ať víme jak se směnami na palcování :wink: :grinning: :grinning:
26. srp 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ale prd přidáš, ty už v lednu budeš dávno těhu a to přirozeně... nejlépe to tak vidím ze svatební noci ať máte pěknou historku pro malé až bude velké :grinning: :grinning: :grinning:
jinak jsi to vystihla úplně přesně...do teď všechno super, samá návštěva, hody, grilovaní, popíječky a teď druhý den deště a už mě to nebaví a jsem protivná, navíc je mi zima a takový ten vlezlý pocit no fuj, léto ještě neskončilo a už mi chybí......kdyby se člověk mohl aspoň něčím rozptýlit já bych tak např. dělala nějaké změny doma, chci předělat koupelnu, ale zase prd měla bych radši šetřit na leden :confounded:
26. srp 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14
@pavlina1976 jo jo, taky mi ty vedra budou scházet :grinning: :grinning: hned jak něco zvím, dám vám vědět...
26. srp 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin ahoj Kači, to je super, že jsi tam tak spokojená a že jsi našla zpátky svůj klid, není nad to .....úplně tě vidím v těch šatičkách jak si to tam s Duffinkou štrádujete :wink: a na jakém jsi byla divadélku a co vám hrají na tanečkách? Já měla minulý týden samé návštěvy po kamarádkách, takže jsem se taky zabavila a uteklo to, ale teď toto počasí je teda hnus, já tu mít to aquaforum tak jsem tam naložená od rána do večera :slight_smile:)
26. srp 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 jj to je přesný, to je z toho hnusnýho podzimu....Asi si něco budu muset koupit, udělat si radost :wink: . Svatbu Martinko máme 27.9. tak doufám, že bude sluníčko, no mohlo by být ne? Včera jsme tam byli na rodiném výletě, na zámku v Třeboni, a zaplatili jsme si prohlídku ať také něco podrobnějšího víme o místě naší svatby ne :grinning: . Dala bych sem oznámení, ale nevím jak na to :wink:
26. srp 2013 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je to svatební oznámení :wink:
26. srp 2013 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Teď se mi objevilo další srdíčko :slight_smile: , děkuju té, která mi ho poslala :wink: .
26. srp 2013 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 hustýýýýýý oznámení chcííííííí moc se těším - jéééé tak bych Vám to přála,aby to vyšlo přirozeně, já po laparce otěhotněla sice IVF, páč přirozeně už to nešlo, ale otěhotněla takže velká šance určo je!!!!!!!!! :sunglasses:
@jaka17 a
@pavlina1976
V práci na nic,fakt bída, hledám něco nového - tedy ted spíš tak jako koukám a vyčkávám..... v pátek jdu na biopsii a počítám, že tak kolem 18.9 až přijde mrcha začnu s poslední stimulkou a tak strašně moooc si přeju, aby se to povedlo - ted o to víc jak je to pitomý v tý práci....No a když se to nepovede tak hledám jinou práci a dodělám si asi Ing....... Ale ted tomu tak strašně věřím, že se to povede, že se to prostě musí povést. Je to poslední boj o miminko tak hergot!!!!!
26. srp 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 vtipnééééé a originální MOc Vám ze srdcec gratuluju a at se Vám vydaří nejen svatba,ale celý život po společném boku!!!! :wink:
26. srp 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 ahoooj Martíííí tak co babo jak válčíš????:slight_smile: Šikland byl super koukej:slight_smile:))))
26. srp 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Holky moc děkuju. I vám držím palečky. No i když dneska jsem se teda pěkně nakrrrkla. Až je mi mldo z toho. Chěli sme prckovi zařídit jesličky. Jako že by si tam zatím občas šel pohrát. A kdybych musela k lékaři nebo nedejbože musela do nemocnice a po dobu v porodnici že by ho tam táta dal a mohl v klidu vydělávat peízky. No jo, jenomže když sme to tam dnes viděli tak jako hrůůůza. Náš kluk je moc šikovnej. Bez plen, kočárku, pěkně mluví, baští atd. Tam děcka s penama, pusy zacpaný dudlíkem a celkově prostě bída... Tak to musíme nějak pořešit. Nechce se mi ho do takovýho prostředí dávat... On je zvklý že chodíme do mateřského centra, kde pracuje s trenérkou, hraje si s dětma a je úplně samostanej a šikovnej a bojím se že tohle by mi mu neprospělo...
26. srp 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucavka gratuluju k testíčkům:slight_smile:)))) držím palce at je vše v pořádku:slight_smile:)))
26. srp 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkafel ahoj Lení a jak ty válčíš??? Vůbec nestíhám dočítat.....:slight_smile:
26. srp 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin Ahoj Kačííí tak koukám, že jsi pořádně nakoplá do dalšího snažení!!Tak to je super a tak to má být!!!!!!!! :wink:
26. srp 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
26. srp 2013 v 16:02 • ladka4444
autor
@hhani Hanííííí tak coooo???? Jak ty kdy do toho jdeš???? :wink:
26. srp 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 super oznámení, Třeboń miluju kvůli rybám a koupání, je nádherná, maličká a dobře se tam jezdí na kole/od hospody k hospodě/ tak doufám, že si to užijete třeba už s tajemstvím v bříšku...
@janice_opice to muselo být krásný, ještě ten kočárek s velkýma kolama a jste rodinka snů.. :grinning: :grinning: ideální by bylo se na práci vy...a jít těhulit...jinak zdravím i všechny další...holky, tentokrát jste mne fakt podržely, díky....ani mne to nějak zatím nezdrtilo, vypsala jsem se z toho....
26. srp 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no bylo to super strasna sranda :slight_smile:)).Ja tu sice nebyla,ale mackala jsem palce jak o zivot.Nemysli,ze jsem tu na Vas nemyslela.jen jsem moc nestihala ;)
26. srp 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já bych měla tento týden začít stimulku. Je tu někdo kdo v tom pojede se mnou?

@janice_opice vítej zpět se Šiklu. Paráda,že jste si to užili. :slight_smile: Moc Vám to sluší :sweat_smile:
@jaka17 je mi líto,že to nevyšlo. Ale další boj vyhraješ :wink:
@pavlina1976 to je krásný a vtipný oznámení.Takže za měsíc a den budeš novomanželka :sweat_smile: Jak se připravuješ a cítíš?
@monyna83 mrzí mě že to teď nevyšlo. Dej si měsíc odpočinek a znovu se pusť do boje. To jednání sestry je příšerný. Tohle je tak bolestné pro každou ženu a trocha soucitu a profesionality by jí neškodila. :angry:
26. srp 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já vím, že všechny držíme palce vlastně nepřetržitě... :grinning: :grinning:
@danaho tak tfujtfuj tfuj :grinning: :grinning: a´t to dobře dopadne...
26. srp 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jj dík :slight_smile: , no už máme skoro všechno připravený :grinning:. Za pár týdnů začnu mít nerva :grinning: . Jinak ti moc přeju, aby to byla poslední stimulka!!!!! Držím moc palce!!!!!
26. srp 2013 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 oj to by byla taková krása :grinning: , i když zrovna včera jsem na to myslela......Poprvé jsem se vdávala ve třetím měsíci, a říkala jsem, že už se nikdy těhotná vdávat nebudu!!!! Takže to by byla fakt bomba :grinning: . MS mám dostat 11.9. tak to bych asi už věděla :wink: . No ale jasně, že bych byla šťastná jak blecha!
26. srp 2013 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Děkuju Janinko, je to skvělej chlap :wink: . Já už se nerozvádim! Budu mít v občance buď vdaná, nebo vdova :grinning: :grinning: :grinning: . Jinak jsem moc ráda, že jste si to užili, a načerpala jsi sílu k poslednímu pokusu :wink: . s prací si nedělej starosti, vzhledem k tomu, že budeš za měsíc těhule, tak budeš moct v klidu jít hned na riziko :wink: . Ty jo Jani, ani nevíš jak bych byla šťastná kdyby se to povedlo, asi to víš viď? Myslím, že máme v tomhle velké pochopení po našich zkušenostech (tady všechny) :wink: . Jaka mi psala, že možná svatba s překvapením v bříšku :grinning: , přečti co jsem jí napsala, to by byla fakt bomba :grinning: . Je to skvělý, že do toho jdete už v září, budu na tebe moc myslet a mačkat palce!!!!!!
26. srp 2013 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, víkend byl děsně hektický, takže jsem se tu ani neukázala - no a vy píšete o 106 :grinning: Něco jsem dočetla, ale pokud na nějakou odpověď a povzbuzení a gratulaci zapomenu, tak se omlouvám

@monyna83 @jaka17 Holky, moc mě to mrzí, že to nevyšlo, ale určitě se dočkáme - všechny. U Moni jsem si fakt myslela i těma příznakama, že to pro vás bude procházka růzovou zahradou, že to prostě vyjde - a hned na poprvé. A u Jaky jsem obdivovala tu výdrž netestovat. Fak mi to je moc líto. Myslím na Vás. :frowning2:
Moni - ta sestra asi ani nebyla z apolináře, ne? No, každopádně bych se o tom zmínila - za to nic nedáš. Proč si nerejpnout a oni se třeba chytí za nos. Takhle se chovat? To je jako, kdybych dětem řekla, tak když nemáte čas, tak jděte studovat jinam (no a jsem bez práce).

@janice_opice Ahojky z Šikláku. Jojo, tam je to super - závidím ti, hned bych jela taky. My tam byli letos s malým na dnu koní. Líbilo se nám to. Ale pravda je taková, že dřív (před cca 10 lety) to bylo úplně o něčem jiném a úplně fantastické (dělala jsem tam asi 5 letních prázdnin brigádně a navíc jsem si tam našla i svého prvního manžela). Teď je to jen o penězích (tedy pro Libora Šikla). Ale hlavní je, že to návštěvník nepocítí. Ale to jsem nechtěla nijak zprotivit dovolenou, myslím pořád, že je to tam hezké, akční a super :slight_smile:

@lucavka Mooooc gratuluji ke krásným čárečkám :grinning: Tak ať je všechno jak má. Držím palce.

Tak holky, dneska jsem byla zase u apolináře. Po neúspěšném pokusu o zjištění průchodnosti jsem šla na kontrolu ovu a na postkoitální test. Tak nemám to takovou krásu jako monina, ale asi něco málo tam je. Předtím mi říkala, že rostou dva, teď mi říkala, že je tam jeden asi 15 mm (no, asi nic moc). A když mi šla dělat PKO, tak říkala, že to ještě na ovulaci nevypadá, ani podle hlenu, ani podle velikosti foliku. Ale vzala vzorek a že se uvidí. Asi za 10 min mě zavolala a široký úsměv. Prý dobrý, pozitivní, mám ovulaci, tak ať se pěkně snažíme. Mám radost, takže aspoň vím zase, že se mnou nic není (i když to je taky k zbláznění). Ale doma koukám na net a pozitivní znamená špatný, tak nevím. Spíš se řídím tím, že říkala, snažte se, je to dobrý (tak snad se hýbou :slight_smile: ). Kdyžtak se znovu příště zeptám. Tak uvidíme, jak to dopadne. Řekla bych, že už jen tu průchodnost a pak budu asi prohlášena za "z nezjištěných důvodů neplodnou". Prostě všechny testy OK a mimi pořád nic. Grrrr. Nojo, však ono se dočkáme. A k tomu navíc u nás dneska byli mí rodiče a říkali, že bratr volal, že čekají miminko. Ach jo. Přeju mu to, ale děsně závidím.

Tak se všechny držte a bojujte. Mimi za to stojí. A jednou tu bitvu vyhrát musíme :wink:
26. srp 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 Tak jsem si ráno při vstávání vzpomněla, že už taky chodíš do práce. Tak jaký byl nástup po dovolené? U mě v pohodě, nejsou děti, tak se to zatím jen rozjíždí. A když jsem zrovna na první den chtěla odpoledne volno, tak naprosto bez problémů. A ani propustku ředitel nechtěl :slight_smile: Tak práci zdar!
27. srp 2013 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ahoj, co ty na dovče, užila jsis????Doufám, že jsi odpočatá a kdy se vrhnete na další pokus???Já zatím válčím tak nějak všelijak.....do dalšího ivf půjdem někdy po novém roce, teď na to šetříme
27. srp 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Jani, lázně mi hodně pomohly, ale nevím jestli do dalšího pokusu jít.. uvidím co bude na kontrole. Spíš se začínám pomalu smiřovat, že budeme jenom s Duffinkou. A co Ty jak válčíš?
27. srp 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek