• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. června 2017 
autor
@muddledgirl ja mam muze v praci a Kuba byl donucen uklidit si pokoj rak to celkem zmaknul.....manzel zitra vytre mne to nedela dobre:slight_smile: nemam tahat kybl a boli me zada:slight_smile:
2. bře 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já jsem si pořídila rotační mop a ten je supr, kýbl jen nohou posouvám po podlaze. Ale záleží asi jak je kdo na ten uklid píntlich ....já to prostě jen setřu a víc neřeším :sunglasses:
2. bře 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja o nem taky uvazuju asi ho dneska koupim...takze jsi s nim spokojena tak super...
2. bře 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jako nejlepší je na dlaždičky, ale lino tak v pohodě zvládne. Jen na něm je trochu takový jakoby drhnul, ale v pohodě. A jednou za čas pak tu hlavici rotační namočím do sava a je zase jak nová :slight_smile:
jen si pak musíš vychytat kolik vody, protože když ji dáš míň tak se při tom sešlapávání šlapky převrhává, ale já tam dávám vodu skoro pod košík a to je ok. A pak fakt jen nohou posouvám po místnostech a manžel jen pak vyleje vodu a je to :slight_smile:
2. bře 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jo a taky pak tou druhou hlavicí občas vezmu dlažničky na stěně v koupelně nebo na záchodě a to je šup šup a ne když je omývám hadrem.
2. bře 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - myslím, že ted měli v makru akci a snad stál kolem 400,- a nebo jinde ? hm ted nevím, ale někde jsem ho viděla.
2. bře 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj ja mam na dlazdicky parni mop..v byte mame jedno lino 2x dlazbu a 3x parkety...asi vsechno lepsi nez to sudlat hadrem ;) dneska jedu do Obi a hornbachu tak kouknu ...dekuji :slight_smile:
2. bře 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb dneska jsem se rozhodla dat pryc koberec a nechat parkety a behoun...kvuli bordelu v koberci a Valince
2. bře 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to my máme koberec v obýváku a do dětskýho do dám určitě taky. Pod náma je jen místnost kde se netopí a pak garáž a dílna - taky bez topení a tak je to potřeba odizolovat.
jen jsem pak zvědavá jakou barvu, koukali jsme na dětský nábytek a vyhrála asi bílo zelenkavá varianta, tak jsem zvědavá jak pak k tomu půjdou barevně koberce ...
2. bře 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no u nas je teplo a hlavne z tech zvirat je proste vetsi bordel a v tom koberci to proste je takze snazsi udrzet parkety a behouny:slight_smile: Jinak Kuba ma pokojik do zelena a vypada to dobre
2. bře 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb bordelu si nevsimej pokoj pubose :slight_smile:
2. bře 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice jinak má na zemi ještě zelenej sedací vak s podnožkou a zelenej koberec-běhoun z Ikey:slight_smile:
2. bře 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já to mám dýl než tři měsíce :grinning: :grinning: :grinning: Tak přítel od půl desáte se nasnídal,zametl kuchyň..utřel česnek,nakrájel cibuli a slaninu a utřel nádobí...doteď...a vyvařuje mi bižuterii....ale jinak teda je pomalej jak šnek...no jo no....teď vaříme zas hráškovou polívku... :grinning: Tak to si hezky uklidil pokoj...to je šikovnej...
2. bře 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele ale na druhou stranu znám chlapy co nepomáhaj vůbec, takže ještě, ž eti naši pomáhají:slight_smile:))
No uklidil,ale kdybys viděla ty xichty a nafouklinu:slight_smile:)) :grinning: hrůza
2. bře 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo no.....ale úklid celýho bytu by mu trval tak měsíc...já jsem byla zvyklá vše průběžně gruntovat... :grinning: Tak to je jasný,že dělal ksichty,mě to v jeho věku taky nebavilo.. :grinning:
2. bře 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Obrovská gratulace, maminko :wink: :wink: :wink: Miminkům i Tobě hlavně zdravíčko :wink:
2. bře 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mě to nebaví ani v tomhle věku :grinning:DDD takže jsem dneska fakt otrávená..no nic venku je hezky, jedeme pro lahvičky od Aventu :slight_smile:) na procházku a do OBi nebo Hornbachu kouknout na nářadový domky a rotační mop..mezitim se smrákne tak ten prach a špína nebude tolik vidět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: tak mně jo....ale na tom starým hnusným nabytku to stejně není moc vidět bohužel.....tak ať dobře pořídíte a užijte si slunko.. :grinning:
2. bře 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já bych taky měla dneska vytřít ...aspon, a zítra vyžehlit.
mě se líbí tohle, ale nevím jak to bude vypadat na živo, tak se musíme jet podívat....
...http://www.nabytek-certovina.cz/detsky-pokoj-tenus-p-4094.html
2. bře 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku je nádherně, ale já tam vydržím max tak 20 minut, už bych potřebovala aby alespon trochu zapršelo a opršely ty jehnědy :( jinak mě asi klepne. Budu muset zavolat na alergo nebo na plicní jestli můžu fakt ten xyzal.
Jinak venku furt kejchám, prskám a teče mi z nosu :angry:
2. bře 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :frowning2: je krásně no.....mám tady taky žehlení...tak po kouskách asi budu muset.....protože jinak tady budem zasypaný.. :frowning2: To jo,to si zavolej....radši..
2. bře 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tenhle nábytek má kuba podobnej - dvě skříně z toho je to pěkný

Holka ty taky musíš mít všechno vid? Alergie, astma, krev n...taky si vybíráš vid?
2. bře 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb teda já od tý doby co mám sušičku tak nežehlím to je paráda:slight_smile:)))))) jen potom miminu budu žehlit ze začátku,ale tak to přežiju:slight_smile:
2. bře 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jééé,tak tu fakt nemáme kam dát....
2. bře 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já jí mám v kuchyni stejně jako pračku a jsem stastná..za prvý máš to prádlo suchý..tady je balkon pro tři byty společnej a tak to nemusim číhat až tam bude volno anebo se s tim tahat a za druhý to teda náramně odchlupí což je s těma našima zvířatama super a taky to nemusim žehlit:slight_smile:)) :grinning:
2. bře 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nic holky my s Kubou jedeme tak zatím pa:slight_smile:
2. bře 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tam by se nám taky nevešla...však ani myčku pro to nemáme...balkon taky nemáme,věším to na klasický sušák......jsem tak zvyklá,takže mě to nějak extrémně nevadí....pa pa
2. bře 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj mamka vždycky říká, že mě táta odfláknul no :grinning:
2. bře 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jeziiis ty jsou nadherni ,moc moc mooooc ti gratuluji k tak krasnym miminkum.... hlavne zdravicko a uzivej si to mamco.....
2. bře 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky S.O.S.,,, nikdy jsem to nezažila, ale už druhý den mě pálí žáha...Né pořád, ale nárazově a musím dodat, že je to pěknej kekel. Pálí to až do žaludku. Proč?, nemáte zkušenost a co na to? Díky :wink:
2. bře 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek