IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
2. bře 2014
@muddledgirl ja mam muze v praci a Kuba byl donucen uklidit si pokoj rak to celkem zmaknul.....manzel zitra vytre mne to nedela dobre🙂 nemam tahat kybl a boli me zada🙂
kamisb
2. bře 2014
@janice_opice - já jsem si pořídila rotační mop a ten je supr, kýbl jen nohou posouvám po podlaze. Ale záleží asi jak je kdo na ten uklid píntlich ....já to prostě jen setřu a víc neřeším 😎
janice_opiceautor
2. bře 2014
@kamisb ja o nem taky uvazuju asi ho dneska koupim...takze jsi s nim spokojena tak super...
kamisb
2. bře 2014
@janice_opice - jako nejlepší je na dlaždičky, ale lino tak v pohodě zvládne. Jen na něm je trochu takový jakoby drhnul, ale v pohodě. A jednou za čas pak tu hlavici rotační namočím do sava a je zase jak nová 🙂
jen si pak musíš vychytat kolik vody, protože když ji dáš míň tak se při tom sešlapávání šlapky převrhává, ale já tam dávám vodu skoro pod košík a to je ok. A pak fakt jen nohou posouvám po místnostech a manžel jen pak vyleje vodu a je to 🙂
kamisb
2. bře 2014
@janice_opice - jo a taky pak tou druhou hlavicí občas vezmu dlažničky na stěně v koupelně nebo na záchodě a to je šup šup a ne když je omývám hadrem.
kamisb
2. bře 2014
@janice_opice - myslím, že ted měli v makru akci a snad stál kolem 400,- a nebo jinde ? hm ted nevím, ale někde jsem ho viděla.
janice_opiceautor
2. bře 2014
@kamisb jj ja mam na dlazdicky parni mop..v byte mame jedno lino 2x dlazbu a 3x parkety...asi vsechno lepsi nez to sudlat hadrem 😉 dneska jedu do Obi a hornbachu tak kouknu ...dekuji 🙂
janice_opiceautor
2. bře 2014
@kamisb dneska jsem se rozhodla dat pryc koberec a nechat parkety a behoun...kvuli bordelu v koberci a Valince
kamisb
2. bře 2014
@janice_opice - tak to my máme koberec v obýváku a do dětskýho do dám určitě taky. Pod náma je jen místnost kde se netopí a pak garáž a dílna - taky bez topení a tak je to potřeba odizolovat.
jen jsem pak zvědavá jakou barvu, koukali jsme na dětský nábytek a vyhrála asi bílo zelenkavá varianta, tak jsem zvědavá jak pak k tomu půjdou barevně koberce ...
janice_opiceautor
2. bře 2014
@kamisb no u nas je teplo a hlavne z tech zvirat je proste vetsi bordel a v tom koberci to proste je takze snazsi udrzet parkety a behouny🙂 Jinak Kuba ma pokojik do zelena a vypada to dobre
janice_opiceautor
2. bře 2014
@kamisb bordelu si nevsimej pokoj pubose 🙂
janice_opiceautor
2. bře 2014
@janice_opice jinak má na zemi ještě zelenej sedací vak s podnožkou a zelenej koberec-běhoun z Ikey🙂
muddledgirl
2. bře 2014
@janice_opice já to mám dýl než tři měsíce 😃 😃 😃 Tak přítel od půl desáte se nasnídal,zametl kuchyň..utřel česnek,nakrájel cibuli a slaninu a utřel nádobí...doteď...a vyvařuje mi bižuterii....ale jinak teda je pomalej jak šnek...no jo no....teď vaříme zas hráškovou polívku... 😃 Tak to si hezky uklidil pokoj...to je šikovnej...
janice_opiceautor
2. bře 2014
@muddledgirl hele ale na druhou stranu znám chlapy co nepomáhaj vůbec, takže ještě, ž eti naši pomáhají🙂))
No uklidil,ale kdybys viděla ty xichty a nafouklinu🙂)) 😃 hrůza
muddledgirl
2. bře 2014
@janice_opice to jo no.....ale úklid celýho bytu by mu trval tak měsíc...já jsem byla zvyklá vše průběžně gruntovat... 😃 Tak to je jasný,že dělal ksichty,mě to v jeho věku taky nebavilo.. 😃
monyna83
2. bře 2014
@pidisek Obrovská gratulace, maminko 😉 😉 😉 Miminkům i Tobě hlavně zdravíčko 😉
janice_opiceautor
2. bře 2014
@muddledgirl mě to nebaví ani v tomhle věku 😃DDD takže jsem dneska fakt otrávená..no nic venku je hezky, jedeme pro lahvičky od Aventu 🙂) na procházku a do OBi nebo Hornbachu kouknout na nářadový domky a rotační mop..mezitim se smrákne tak ten prach a špína nebude tolik vidět 😃 😃 😃 😃
muddledgirl
2. bře 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 tak mně jo....ale na tom starým hnusným nabytku to stejně není moc vidět bohužel.....tak ať dobře pořídíte a užijte si slunko.. 😃
kamisb
2. bře 2014
@janice_opice - já bych taky měla dneska vytřít ...aspon, a zítra vyžehlit.
mě se líbí tohle, ale nevím jak to bude vypadat na živo, tak se musíme jet podívat....
...http://www.nabytek-certovina.cz/detsky-pokoj...
kamisb
2. bře 2014
Venku je nádherně, ale já tam vydržím max tak 20 minut, už bych potřebovala aby alespon trochu zapršelo a opršely ty jehnědy 😞 jinak mě asi klepne. Budu muset zavolat na alergo nebo na plicní jestli můžu fakt ten xyzal.
Jinak venku furt kejchám, prskám a teče mi z nosu ]-(
muddledgirl
2. bře 2014
@kamisb 😞 je krásně no.....mám tady taky žehlení...tak po kouskách asi budu muset.....protože jinak tady budem zasypaný.. 😞 To jo,to si zavolej....radši..
janice_opiceautor
2. bře 2014
@kamisb tenhle nábytek má kuba podobnej - dvě skříně z toho je to pěkný

Holka ty taky musíš mít všechno vid? Alergie, astma, krev n...taky si vybíráš vid?
janice_opiceautor
2. bře 2014
@muddledgirl
@kamisb teda já od tý doby co mám sušičku tak nežehlím to je paráda🙂)))))) jen potom miminu budu žehlit ze začátku,ale tak to přežiju🙂
muddledgirl
2. bře 2014
@janice_opice jééé,tak tu fakt nemáme kam dát....
janice_opiceautor
2. bře 2014
@muddledgirl no já jí mám v kuchyni stejně jako pračku a jsem stastná..za prvý máš to prádlo suchý..tady je balkon pro tři byty společnej a tak to nemusim číhat až tam bude volno anebo se s tim tahat a za druhý to teda náramně odchlupí což je s těma našima zvířatama super a taky to nemusim žehlit🙂)) 😃
janice_opiceautor
2. bře 2014
Nic holky my s Kubou jedeme tak zatím pa🙂
muddledgirl
2. bře 2014
@janice_opice tam by se nám taky nevešla...však ani myčku pro to nemáme...balkon taky nemáme,věším to na klasický sušák......jsem tak zvyklá,takže mě to nějak extrémně nevadí....pa pa
kamisb
2. bře 2014
@janice_opice - jj mamka vždycky říká, že mě táta odfláknul no 😃
aaajjjaaa912
2. bře 2014
@pidisek jeziiis ty jsou nadherni ,moc moc mooooc ti gratuluji k tak krasnym miminkum.... hlavne zdravicko a uzivej si to mamco.....
monyna83
2. bře 2014
Holky S.O.S.,,, nikdy jsem to nezažila, ale už druhý den mě pálí žáha...Né pořád, ale nárazově a musím dodat, že je to pěknej kekel. Pálí to až do žaludku. Proč?, nemáte zkušenost a co na to? Díky 😉

Začni psát odpověď...

Odešli