IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
2. bře 2014
@monyna83 ta paní z videa doporučuje citronovou vodu..někdo pije mlíko a někdo jí rennie...mně pálila párkrát a přešlo to... 😉
janice_opiceautor
2. bře 2014
@monyna83 no bud můžeš jedlou sodu anebo pastilky Rennie anebo mně třeba--ač je to divný pomáhá voda s citronem..nákym způsobem na ty žaludeční štávy vytvoří zásaditou reakci...
janice_opiceautor
2. bře 2014
@monyna83 mě ted taky začala pálit asi druhej den sem tam a piju tu vodu s citronem,alae zatim dobrý, nicméně vim, že bude hůř, u Kuby mě pálila děsně🙂
janice_opiceautor
2. bře 2014
@kamisb tak jsme koupili s Kubou ten rotační mop a Kuba první co bylo, když jsme přijeli, že ho složil a vytřel si pokojík🙂)) a prý chce vytřít celý byt až zítra přijde z eškoly,takže tohl ejsem měla udělat už dávno😃 😃 😃
kamisb
2. bře 2014
@janice_opice - 😃 😃 , tak to je dobrý. jen ať není moc náruživý tchán nějakým záhadným způsobem ulomit to černý jak se k tomu sešlapuje ta šlapka.
monyna83
2. bře 2014
@muddledgirl
@janice_opice Holky díky, něco časem zkusím, pokud to nepřejde...Zatím to není nic hrozného, ale vůbec tento pocit neznám a nic moc 8-(
janice_opiceautor
2. bře 2014
@monyna83 tak me jestli dneska v noci nebude palit zaha tak nevim pac si delam k vece takovou prasarnu 😃
janice_opiceautor
2. bře 2014
@kamisb my mame bez slapky nakej jinej ne ten elektrickej ale je vymakanej a super akorat mi bekdo musi napustit ten kybl 🙂
kamisb
2. bře 2014
@janice_opice - tak tohle taky není elektrickej, tohle je manuál, ale neždímeš rukou, ale vlastně nohou ...
beryltm
2. bře 2014
Dneska jsme si dali bramborovy salatek a veprovy rizecek 😃
my koupili ten klik max a taky je dobrej akorat venda s nim moc neumi 😃
mony me taky porad pali zaha.skoro kazdy vecer.je to opravdu hnus :-|
janice_opiceautor
2. bře 2014
@kamisb tak tady ten se ždíme sám jen s ním otáčíš🙂 ono je víc typů asi.)
janice_opiceautor
2. bře 2014
@beryltm a jak ti je?? já si udělala chleba ve vajíčku s hořčicí a pak ještě sežrala klukům jednu palačinku s marmeládou a zmrzlinou já jsem prase 😃 😃 😃
muddledgirl
2. bře 2014
@janice_opice my měli lívanečky k svačině...s tvarohem a borůvkovou marmeládou z Lidlu a byl to luxus...teď k večeři makrelku s chlebíkem a cibulí,mňamka,,, 😃
beryltm
2. bře 2014
@janice_opice na prd.venda mi dnes v lekarne koupil cucave pastylky.trosku zabiraji tak uvidime jak dal :-|
janice_opiceautor
2. bře 2014
@beryltm ti říkám ten cibulovej sirup a lipovej čaj..ten sirup fakt zabral
janice_opiceautor
2. bře 2014
@muddledgirl a mně je blbě 😃 😃 😃 jsem se přežrala
muddledgirl
2. bře 2014
@janice_opice
@beryltm pastilky mi nikdy nepomohly...s tím lipovým čajem je to sranda....ve třech obchodem jsem byla a nemaj ho...ale teď už jsem o.k. a nepotřebuju ho....no..já se taky přežrala...2 chleby a půlku makrely a celou cibuli ufff...
janice_opiceautor
2. bře 2014
@muddledgirl mně pastilky taky nikdy nepomohly..
muddledgirl
2. bře 2014
Koukaly jste na 4 v tom?
brsh
2. bře 2014
@pidisek - moc gratuluju k miminkům, jsou nádherný a fakt mají krásnou porodní váhu! Já pořád žila v tom, že čekáš dvě holčičky, takže je to pro mě překvápko 😃 a jak ti je po císaři? Nebyla to taková hrůza nakonec, ne? Posíláme pohlazení miminkům a ať rostou jako z vody 🙂
A zdravíme i ostatní nastávající matky 😃 Adince bude ve středu měsíc - letí to jak blázen, holky. Za chvíli máte prcky u sebe, tak naspěte, co jde 😃
janice_opiceautor
2. bře 2014
@muddledgirl ted jsem sem dávala odkaz
janice_opiceautor
2. bře 2014
@brsh to si děláš sranddu to už je měsííc,,,???? :-o NEUVĚŘITELNÝ....
muddledgirl
2. bře 2014
@janice_opice já vím...se ptám,jeslti jste na to koukaly v TV??? 😎
muddledgirl
2. bře 2014
@brsh letí to...no...právě,že to spaní už moc nejde... 😞 jsem teda čekala,že to přijde dýl... 😃
monyna83
2. bře 2014
@janice_opice Jakou??? 😃 😃 😃 Já měla hranolky s dresingem 😃 😃 😃 to je taky řádná prasárna 😃
muddledgirl
2. bře 2014
@monyna83 to taky můžu hranolky...ale nikdy je doma tak dobře neudělám.jako třeba v Mekáči...Ty jo..tam jsem nebyla let....milovala jsem odtamtud tu úžasnou smetanovou zmrzlinu....pánev a trouba je pánev a trouba...
janice_opiceautor
2. bře 2014
@muddledgirl ne na pc jsem na to koukala
muddledgirl
2. bře 2014
@janice_opice aha 😃 😃 😃 já nechci takhle dlouho hekat... 😃

Začni psát odpověď...

Odešli