• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@monyna83 ta paní z videa doporučuje citronovou vodu..někdo pije mlíko a někdo jí rennie...mně pálila párkrát a přešlo to... :wink:
2. bře 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@monyna83 no bud můžeš jedlou sodu anebo pastilky Rennie anebo mně třeba--ač je to divný pomáhá voda s citronem..nákym způsobem na ty žaludeční štávy vytvoří zásaditou reakci...
2. bře 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 mě ted taky začala pálit asi druhej den sem tam a piju tu vodu s citronem,alae zatim dobrý, nicméně vim, že bude hůř, u Kuby mě pálila děsně:slight_smile:
2. bře 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak jsme koupili s Kubou ten rotační mop a Kuba první co bylo, když jsme přijeli, že ho složil a vytřel si pokojík:slight_smile:)) a prý chce vytřít celý byt až zítra přijde z eškoly,takže tohl ejsem měla udělat už dávno:grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - :grinning: :grinning: , tak to je dobrý. jen ať není moc náruživý tchán nějakým záhadným způsobem ulomit to černý jak se k tomu sešlapuje ta šlapka.
2. bře 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@janice_opice Holky díky, něco časem zkusím, pokud to nepřejde...Zatím to není nic hrozného, ale vůbec tento pocit neznám a nic moc :rolling_eyes:
2. bře 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 tak me jestli dneska v noci nebude palit zaha tak nevim pac si delam k vece takovou prasarnu :grinning:
2. bře 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb my mame bez slapky nakej jinej ne ten elektrickej ale je vymakanej a super akorat mi bekdo musi napustit ten kybl :slight_smile:
2. bře 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak tohle taky není elektrickej, tohle je manuál, ale neždímeš rukou, ale vlastně nohou ...
2. bře 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme si dali bramborovy salatek a veprovy rizecek :grinning:
my koupili ten klik max a taky je dobrej akorat venda s nim moc neumi :grinning:
mony me taky porad pali zaha.skoro kazdy vecer.je to opravdu hnus :unamused:
2. bře 2014 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak tady ten se ždíme sám jen s ním otáčíš:slight_smile: ono je víc typů asi.)
2. bře 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm a jak ti je?? já si udělala chleba ve vajíčku s hořčicí a pak ještě sežrala klukům jednu palačinku s marmeládou a zmrzlinou já jsem prase :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. bře 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice my měli lívanečky k svačině...s tvarohem a borůvkovou marmeládou z Lidlu a byl to luxus...teď k večeři makrelku s chlebíkem a cibulí,mňamka,,, :grinning:
2. bře 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice na prd.venda mi dnes v lekarne koupil cucave pastylky.trosku zabiraji tak uvidime jak dal :unamused:
2. bře 2014 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm ti říkám ten cibulovej sirup a lipovej čaj..ten sirup fakt zabral
2. bře 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a mně je blbě :grinning: :grinning: :grinning: jsem se přežrala
2. bře 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@beryltm pastilky mi nikdy nepomohly...s tím lipovým čajem je to sranda....ve třech obchodem jsem byla a nemaj ho...ale teď už jsem o.k. a nepotřebuju ho....no..já se taky přežrala...2 chleby a půlku makrely a celou cibuli ufff...
2. bře 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mně pastilky taky nikdy nepomohly..
2. bře 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukaly jste na 4 v tom?
2. bře 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - moc gratuluju k miminkům, jsou nádherný a fakt mají krásnou porodní váhu! Já pořád žila v tom, že čekáš dvě holčičky, takže je to pro mě překvápko :grinning: a jak ti je po císaři? Nebyla to taková hrůza nakonec, ne? Posíláme pohlazení miminkům a ať rostou jako z vody :slight_smile:
A zdravíme i ostatní nastávající matky :grinning: Adince bude ve středu měsíc - letí to jak blázen, holky. Za chvíli máte prcky u sebe, tak naspěte, co jde :grinning:
2. bře 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ted jsem sem dávala odkaz
2. bře 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh to si děláš sranddu to už je měsííc,,,???? :astonished: NEUVĚŘITELNÝ....
2. bře 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vím...se ptám,jeslti jste na to koukaly v TV??? :sunglasses:
2. bře 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh letí to...no...právě,že to spaní už moc nejde... :frowning2: jsem teda čekala,že to přijde dýl... :grinning:
2. bře 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jakou??? :grinning: :grinning: :grinning: Já měla hranolky s dresingem :grinning: :grinning: :grinning: to je taky řádná prasárna :grinning:
2. bře 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 to taky můžu hranolky...ale nikdy je doma tak dobře neudělám.jako třeba v Mekáči...Ty jo..tam jsem nebyla let....milovala jsem odtamtud tu úžasnou smetanovou zmrzlinu....pánev a trouba je pánev a trouba...
2. bře 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ne na pc jsem na to koukala
2. bře 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha :grinning: :grinning: :grinning: já nechci takhle dlouho hekat... :grinning:
2. bře 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek