• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@muddledgirl My taky kupujem hrany do trouby, žádný tuk...Jo, jo, z mekáče jsou křupavoučký, zlatý a dobrý, ale na mě strašně slaný... :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl já u toho bulela já rodila 38 hodin tak úplně jsem s ní cítila........ a pak ještě ty kleště pitomý://
2. bře 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 no chleba ve vajíčku s ořčicí jednu palačinku se zmrzlinou a marmeládou
2. bře 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 tak je taky dělávám někdy..ale nikdy to není tak,jak bych si přála... :frowning2:
2. bře 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to věřim... :wink: no..hlavně to jde blbě ne,když odteče plodovka....a rodí se dlouho na to.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: no nechám to koňovi...radši...Kámoška říkala,že u druhýho jí nepraskla....trpěla doma a pak šla rovnou na sál...a děcko bylo do dvou hodin venku....Myslim,že prvorodička to takhle nemá šanci vystihnout a radši jede dřív....
2. bře 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Mňam, já včera dělala přes 50 bramborových placek, maštěných máslem a solených. Snědla jsem jich asi 6, pak celou skleničku sříbřitých sladkokyselých cibulek, na to banán, müsli jogurt a chipsy...Já umím být také řádný dobytek.. Ale to od mala... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mně plodovka nepraskla mně jí píchali, nevím no proč to tak bylo asi i tím jak byl obrovskej hlavně a tím ja ot ta doktorka prostě podcenila, pevně doufám, že druhej porod si užiju...myslim jako užiju v dobrém..taky byl problém v tom jak jsem měla kontrakce už od úterý tak prostě ve čtvrtek odpoledne u ta děloha byla unavená a neměla sílu tak veliký díte vytlačit..a já teda mlela z posledních sil .....
2. bře 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 hele,ale ty na to máš postavu a můžeš si to dovoloit já jsem taky dobytek ale musim se brzdit:slight_smile:))))
2. bře 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl To asi ne, ale nepohrdám domácíma... :grinning: :grinning: :grinning:
Výborné jsou dělané z normálních brambor, osmažené do křupava a hojně zasypané strouhaným eidamem :grinning: :grinning: :grinning: To jsem jedla jako dítě :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 a zus někdy udělat hranolky z celeru jsem nevěřila jak výborný to může být..... :slight_smile:
2. bře 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no..já slyšela vždy spíš bohužel horší příběhy......jako s tou delkou většinou tak kolem 12-18 hodin no.....vrrr :angry: :angry: :angry: ale s tím člověk nic neudělá.......musí věřit,že to pojede jako po másle :grinning: :grinning: :grinning: Pevně věřím,že Ty už máš vyžráno...
2. bře 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já miluju anglický fish and chips mnáááámmmmmmmmmm
2. bře 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 to mně nikdy moc nešly ty domácí.....ale můžem zase zkusit po spoustě let... :grinning: I když teď si dám se smaženým jídlem asi na chvíli pokoj... :wink:
2. bře 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Neke, věřím, proč by nebylo...Zkusím...Já třeba dělám v létě bramboráky z cukety -tzv. cukeťáky :grinning: :grinning: :grinning: Poslala jsem Ti <3
2. bře 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ježiš....furt říkám,že udělám sakra...to mně mooooc cchyybí...jednou za čas jsem si koupila ve Wembley...byly super úžasný a ani né moc drahý..no stály mě cca jednu hodinu práce,takže zadarmíko.....
2. bře 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no to teda taky doufám..ani tak nejde o mně my ženský přežijeme všechno , i když jsem pak vypadala jao když mě přejel nebo srazil autobus a rozbil se:slight_smile:)) pak to ještě pěkně přikrmili tim šitim to bylo fakt už super..ale jde o to, že ohrozili Kubu ...:(///// kdyby neměl tak tuhej a silnej kořínek tak by to mohlo dopadnout daleko hůř...já právě naopk slyšela, že druhý porody jsou lepší no:slight_smile:)) uvidíme, halvně at je malá zdravá a všechno ostatní se zvládne...já doufám, že nic horší než ten 1. porod snad už ten druhý nebude
2. bře 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Hmmm, já se smaženýmu snažím taky vyhýbat...Né moc, ale denně smažený, to ne... :grinning:
2. bře 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to byo první co jsem s dala, když jsme posledne vylezli z letadla:slight_smile:
2. bře 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl dyk jsi v půlce :grinning: Já si zase nemůžu zvyknout, že už můžu spát na břiše. A pořád střídám boky jak blbá :grinning: :grinning:
@janice_opice - šílený, co? Pošlu fotky nějaký, teď jdu spát - dokud Sirénka dovolí :grinning:
2. bře 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no právě...jde o to mímo....aby to zvládlo :wink: Však jo...ona měla lepší ten druhej ta má kámoška....trápila se doma to jo...ale už věděla,kdy má akorát jet do nemocnice a špunt byl za chvíli venku...já už vidim,jak tam jdu nebo jedu brzo a ještě mě vrátěj domů,když to mám tak blízko :grinning: :grinning: :grinning: Já Ti to chtěla původně napsat,že už horší porod mít nemůžeš :frowning2:
2. bře 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. bře 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 já se nevyhýbám....smaženýmu....ale zas furt taky nechci..dnes byly ty lívanečky....a o váze ani nemluvim...asi ji vyhodim z okna..
2. bře 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl všaak já se toho nebojim, stojí to za to a když tam ted bude ten doktor tak jsem víc v klidu:grinning:
2. bře 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nedělej mi chutě.... :grinning:
2. bře 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to je přímo z Londýna jsem ted koukala akorát na foty taky bych si dala :grinning:
2. bře 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh no právě.....vzbudim se asi 30x protože se furt otáčím v noci a všechno mě bolí...když neležim tak víceméně o.k...Asi i ty kila víš....tak holt mám 11 kg už nahoře a někde to znát být musí...
2. bře 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty vogo..já bych nejradši mýho doktora z Car...jenže tam se nerodí... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. bře 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl chtěla mi ho sbalit fiflena :grinning:
2. bře 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já bych tak ráda moc do Londýna.....těšim se až to tam prckoj ukážu :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@brsh no to chci vidět fotkyyyyyyyyyy
2. bře 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek