• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
2. bře 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. bře 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl I prd, já si pořád říkám, až jednou těhu budu, budu si dopřávat vše, nač si hovňousek pomyslí. Kila po porodu shodím, budu cvičit, ale v tomhle nádherném a vytouženém období se omezovat? Ani náhodou...Jen pokud by už doktoři vyloženě nadávali, že jsem tučňák, že bych mohla ohrozit mimi, tak se začnu omezovat....Ale do okolí a známých, především jejich blbých keců, že jsem přibrala a kolik, tak do těch je mi kulový...Oni to za mě pak ta kila navíc shazovat nemusejí a já si toto krásné období nenechám nikým vzít, zprotivit ani vyčítat...Pche...Takže mamino, papej do své libosti.... :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
vůbec netuším kdo mi poslal srdíčko,ale moc děkuju!!!!
2. bře 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 no ono jen opatrně s tim přepapáváním podle libosti kvůli preklampsii... a těhu cukrovce..to je pak větší riziko,když člověk hodně nabere..což u tebe asi nnehrozí ty jsi hubenour:slight_smile: jo a křečáky prej
2. bře 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 To jsi napsala moc hezky...no já se taky neomezuju...nijak...jen to sladký se snažím trošičku mírnit...protože kila lezou hodně rychle nahoru....já se spíš bojim,abych pak při těch kilech zvládla vůbec odrodit.... :grinning: :grinning: :grinning: No a taky bych ráda na začátku MD třeba na chvíli mezi kámoše ven na zahrádku...jestli se unesu... :grinning: :grinning: :grinning: takže jdu pro piškoty a nutelu. :grinning:
2. bře 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasně nech si tam ještě nákou rezervu na zahrádku na jedno točený at to uneseš :grinning: :grinning:
2. bře 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Piškoty a nutelu, mě švihne, tlemím se jak blázen...Krásný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já vím, já vím...Ale takhle si to plánuju, tak mě pak Dr vyvede z omylu...Zatím si takhle sním :wink:
2. bře 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no...už to hledat nebudu,ale tý preklampsie se trošku bojim..prý bývá u pcos i aut. štítné žlázy...ale :frowning2: snad proboha nebude..to by mi ještě scházelo.. :grinning:
@janice_opice ne že bývá,ale je vyšší pravděpodobnost...
@janice_opice Já ho poslala... Dostala jsem ho od SaSanky...Coź jsem nevěděla...Takže mnoho štěstí :slight_smile:
2. bře 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jani a z tý moče co dáváme vypozorují co..když je zánět nebo i když tam je moc cukru...? :grinning:
2. bře 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny dobrou noc a veřejně Sasance033 děkuji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Zítra na mě myslete, ráno budu volat do CAR, jestli to druhé embryjko přežilo...Kéž by byl mrazáček... :slight_smile:
2. bře 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl mno já s ti tlakem zatim dobrý sice občas s sebou málem majznu,ale zatim dobrý tak si říkam že prklampsii taky snad minu:-
)
2. bře 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no no...já tu mám už pak jen ty lívanečky...ale zase nemám marmošku... :grinning:
2. bře 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl oboje...ale třeba ten cukr ..blkovina je tam znát až od vyššího množství než z krve a proto se dělá ten OGTT
2. bře 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to se pozná tak,že člověk hodně natéká a má vysoký tlak,viď? Ta preklampsie...
2. bře 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 tak to ti ho posílám zpátky poplivané těhu bacilama, potřebuješ ho ted víc než já... :wink:
2. bře 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice aha..tak to se divim...že prý ji mám furt v pořádku... :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 to by bylo fajn kdyby byl no...budem myslet... :wink:
2. bře 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo vysokej tlak, ale otoky nemusí být a bílkovina v moči
2. bře 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl bud ráda já se začala ted trochu hlídat právě ..prý to bývá horší v pozdějším stadiu těhu..ale s tim tlakem mym t j zatím v pohodě:slight_smile:))
2. bře 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Moc děkuji, ale to nemusíš...San mi poslala nové... I Ty potřebuješ štěstíčko, všechny tady :wink:
2. bře 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice aha..tak já teď jsem tak hlídaná,že dobrý....ve středu jdu na velkej utz a pak týden na to zase k mé... :wink: Na jednu stranu mě to neva..že jsem tak pod kontrolou.....No, mně se zatím drží pod hranicí..tak to tam doufám i zůstane...ale obličej mám už nějakou dobu šílenej..jestli zadržuju vodu...
2. bře 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 jo to potřebujeme,aby to všechno dobře dopadlo, ale přeci jen ty,které se snaží ted o mimi anebo čekají potřebují t srdíčka víc
2. bře 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl bud ráda, je lepší, že tě hlídaj!!! a obličej?? ten já mám děsnej snad od narození :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: Ty ji trdlo.....jo jo..to máš pravdu...asi bych neměla solit...ale já to nedávám... :grinning:
2. bře 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: :grinning: sůl nad zlato..tka zkus vegetu bez konzervantů a tak ta je docela fajn.....a nahradí sůl, i když já taky nemůžu mít úplně neslaný jídla
2. bře 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice vegetu jako třeba na rajče? Tam ty soli je kočko taky hodně ne? Já tyhle koření moc nemusim....nepoužívám je..víš..... :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek