• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: Ty jo...tak to je vůbec prda.... :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jen jsem ti chtela rict, ze V Tom (ty cokosce) nejsi sama :slight_smile:)))))
2. bře 2014 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: vidíš a já myslela,že jo.... :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2014 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl fuj to je barevny :slight_smile:))) na me az moc umele barevny :grinning:
2. bře 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. bře 2014 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja se z vas fakt poseru :grinning: docitam vas a nestacim se divit co z vas pada za hesla :grinning:
ja v noci blbe spim.porad se prevracim z boku na bok jak.blazen a cestou si saham na bricho :grinning:
3. bře 2014 v 05:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm mám to stejný... :grinning: Už si snad i začnu zvykat... :grinning:
3. bře 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm
@muddledgirl - dobré ráno :slight_smile: tak asi kromě alergie na mě ještě i něco leze :angry:
ale už jsem vytáhla ze šuplíku mullerův dětský sirup. Tchán pojede k doktorce tak mu asi řeknu aby kromě zázvoru a citronu přivezl ještě z lékárny nějaký kapky pro těhule do nosu.

jiank ten spánek,já když už usnu tak spim a nic mě kromě čůrání nevzbudí. Ale tak půlhodiny se převaluji a nemůžu usnout, ale spíš je to tím, že prcek kolem 23h je vzhuru a nelíbí se mu jak si lehám, takže když se uvelebím nějak co se mi líbí tak hned dlouho že takhle teda ne ...uličník jeden :sunglasses:
3. bře 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ahojky kočko.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: mořská sůl je do nosu super.......mně nabídli jen tu.....v lékárně...Tak to máš super...to,že chodím čůrat jsem zvyklá odjakživa a že to je víckrát mi tak moc neva...ale převracím se celou noc z boku na bok..a vždy se probudim....ono je to taky asi tím....že nikde teď nelítám...gruntovat nemůžu a tělo prostě není tak unavený...nebo nevim.....
3. bře 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já taky nic moc nedělám, ale včera tu byla mamka tak jsme byly docela hodně venku i na procházce 2x, takže včera jsem k.o. docela byla.
Ona i ta alergie moc nepřidá, dneska musím alespon utřít prach a manžel by asi měl vyluxovat. Ale má večer aj tak nevím jestli ho k tomu dokopu.

No uvidím snad mi něco tchán přiveze.
3. bře 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kvůli té alergii si brnkni......obvoďákovi....co můžeš....určitě něco můžeš........jo přítel by měl taky vytírat....ale přijde asi v jedenáct po dvanáctce..pak hodit sobě pracovní výkaz a mně lístek na peníze do mé práce.....a pak hají...takže to zas bude kdoví kdy.....bohužel..
3. bře 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny- dobré ráno...
volala jsem do Embryologie, co to naše jediné embryjko? Bohužel, přestalo se vyvíjet, takže k zamražení nedošlo. :unamused: Ale počítala jsem s tím...Takže máme jen to v bříšku...Holky, dám se snad na modlení....

Ještě jedna věc, asi mi hrabe, ale příjde mi to, víc, než zvláští...Hormony tlačí na mozek... :grinning: :grinning: :grinning:
Říká se, aby mohl vzniknout nový život, musí nejprve někdo odejít - byl to Fill -náš pejsek...ve středu ségry pes.
Máme kaktus, který kvete, jistě tenhle druh znáte...Od začátku stimulky nasadil malinké pupínky, tak jsem fakt měla radost, že budu mít parádu...Je to pastva pro oči...Zvětšoval se ale jen jeden květ a ten jedinej také vykvetl, ty ostatní vůbec... Jen mi to příjde zvláštní...Přidávám fotku :slight_smile:
3. bře 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@monyna83 - že by znamení :wink: ale pšt ...
3. bře 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 Monco nan taky umrela fenecka.....a to nejsou hormony I ten kaktus to je proste Nadeje!!! At se ti v brisku poradne zachumla :slight_smile:
3. bře 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - četla jsem ne webu, že ten xyzal můžu. A manžel jde ve středu na alergo tak se mi tam zeptá.
Naše obvoďačka je většinou na telefonu nedostupná a stejně by mi musel někdo napsat recept. Takhle ho případně hned napíšou manželovi. Dva dny už nějak přežiju.
3. bře 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :wink: tak nedostupných je hodně doktorů na telefonu..ale když se dovolat musíš,tak se dřív či pozdějc dovoláš..... :grinning: Mně na alergo tvrdili,že astma nemám...a když se kolikrát můžu kašlem udusit,tak foukačky od obvodní pomáhají úžasně... :grinning:
3. bře 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 na té smrti toho je asi dost....já na znamení věřim....Tatínek umřel pár dní po prvním Et a při druhé stimulce jsem pořád nosila štírka po něm a přinesl mi štěstí....na jeho narozeniny mi bylo potvrzeno hcg z krve...
3. bře 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Kurna dneska Valca ma uz 2 hodiny skakani na trampoline -mem mocovem.mechyri to je mazec :slight_smile:
3. bře 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice - teda ta je fakt aktivní. Já teda ted Adámka taky citím, ale šťouchá jen velice opatrně. Už asi dlouho sedím a to se mu moc nelíbí, nejraději je když chodím, asi jak se houpe tak je nadšený a spinká :sunglasses:
3. bře 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak na rýmu se může u Pinosol ...kapičky do nosu, ale píší na nich, že se nesmí při alergii ....takže si je hezky schovám.
ráno jsem měla pocit že mi i škrábe v krku, ale naštěstí ne...ale ten sirup si asi pár dní budu brát, abych nic nechytla od tchána.
3. bře 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb koukam, ze si tady tu virozu pekne stridame....
3. bře 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - vypadá to tak, prostě si to musíme pořádně užít :angry:
3. bře 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb To bylo první, co mě napadlo, ale pšt... :grinning:
3. bře 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No kéž by, Janinko...Další pokus leda komlet IVF znova...
3. bře 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Brrr, až mě mrazí...Nám před začátkem stimulky Filleček a minulou středu ségry pejsek- to jsem byla na ET. Ale ten kaktus mě až děsí, fakt jo...Tak doufám, že to znamení je a dobré :wink: :wink:
3. bře 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 to víš,že je... :wink: :wink: :wink:
3. bře 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
3. bře 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja se tak vyborne prezrala :grinning:D jen funim......u nas tady naproti v ty restauraci vyborne varej a to jako mam jit ted varit na zitra....
3. bře 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a vsechny vas pozdravuje Jaka17 a posila pusinku :-* :wink:
3. bře 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek