• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
Holky, někdo mi poslal další srdíčko, tak moc děkuji. Vážím si toho.
@janice_opice jůůů, jak se jí vede?
3. bře 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já nevařila a usnula..chtěla jsem zkusit svíčkovou rychlou a najednou jsem vytuhla,tak až zítra...do Lidlu se mi nechtělo a masíčko radši z masny... :wink: Jaku taky moc pozdravuj..a pošli jí pusinku.. :wink:
3. bře 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak ji taky moc pozdravuj.
3. bře 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ja taky nebudu varit az se zitra vratum z OGTT dneska jsme byli tady u nas v restauraci kdw vyborne varej a ja prasknu delam klukum puding na zitra rano a zitra bude fazolacka a kure na paprice
3. bře 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 uz mnohem lepe.je statecna...
3. bře 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice to je zrovna hamání,který nejím.. :frowning2:
3. bře 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl my jooo ja akorat nejim puding
3. bře 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice na pudink se těším...ale radši až po porodu...když jsem naposledy bléé po buchtě.......hele ta andulka je drzá jako prase....už si zvyká...teď seděla na talíři a klouzaly jí nohy.. :grinning: Normálně furt chodí ke křečkoj....říkám si,že ho snad nepoklove přes klec... :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl neee nase andulka jezdila na morceti...chce se kamosit je zvedava
3. bře 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jjo jo,to si pamatuju,že jsi říkala....mám takovou skříň a tam je vevnitř zrcadlo a mám tam nějaký šperky a ona po tom furt chodí.... :grinning: :grinning: :grinning: Kočí...Ty jim stříháš drápky?
3. bře 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mne zase ten blbej raplej kocour vyrval sacek na avacinu z ruky se mu libilo jak to sustilo...jsem se malem cvrnkla smichy
3. bře 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning:
..shořela chata Libušín :frowning2: :frowning2: :frowning2: na Pustevnách...
3. bře 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak jsem křečka dala na stuůl a čekám,jestli ptáček přilítne...
3. bře 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: chtěl vlízt na křečka... :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak koukám,že všechny andulky jsou stejný...jezdil na křečkoj... :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo ten nas ji tenkrat pak I tancoval a nosil salat to byla sranda jen to morce byl vetsi kocar :grinning:
3. bře 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty voe,se bavim....křeček je z toho nějak přepadlej... :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jojo to znam se zviratkama je prca lepsi jak tv ted tu se mnou ji kocour zmrzku ;) sedi na zidlucce a ma svoji misticku s polarkacem a zpusobne packou nabira...zkusim, jestli by to nezvladl lzickou :slight_smile:)))))
3. bře 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice teda..zítra asi zajdu pro zmrzku....šíleně dlouho jsem ji neměla.... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: to je masakr fakt se zvířátkama......
3. bře 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 :wink: at prinese mooooc stesti :wink:
@janice_opice taky ji moc pozdravuj a at se drzi holka :slight_smile:
3. bře 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Ahojky. Moc Jaku pozdravuj. Myslím na ni.

Tak holky - zprávy z dnešního dne:
byla jsem na utz ve 20tt a jsme prostě ukázkový. Celou dobu měříme přesně na den jako výpočet od poslední menstruace. Dnes jsme tedy přesně 21+0tt a navíc už víme, že jsme HOLČIČKA :slight_smile: Jsem děsně šťastná.
3. bře 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marke - tak to je krása gratuluji :slight_smile:
3. bře 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke gratuluju k holcicce aspon tu mame s Valcou posilu mezi tema chlapakama :slight_smile:
3. bře 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani Moc Ti děkuji Hani, sama bys ho potřebovala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jak se cítíš? :wink:
3. bře 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke No paráda, tak to jsou nádherné zprávy. Gratulace obrovská :wink: :wink: :wink:
3. bře 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vyhoda tehotnych zen spociva v tom, ze, kdyz slapnou na hrabe, neprasti se do hlavy :grinning:
3. bře 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. bře 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Tak teď nevím,jeslti máte doma Claudinku nebo Samíka...ale asi Sama,viď? Moc gratuluju a super,že je vše o.k.
3. bře 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl Claudinka bude, Samika uz maji :grinning: cece devce tebe ty hormony taky tlacej.... :grinning: :grinning: si to pamatuju, kdyz jste se o tom s marke bavily naposled....to jsem rada, ze se to nedeje jenom mne :grinning:
3. bře 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: No,já si to myslela... :grinning: :grinning: :grinning: to víš,že tlačej na mozek a pořádně....hlavně,ať už je pátek a mám za sebou velký utz a výsledky z harmony testu.... :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek