IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
monyna83
3. bře 2014
Holky, někdo mi poslal další srdíčko, tak moc děkuji. Vážím si toho.
@janice_opice jůůů, jak se jí vede?
muddledgirl
3. bře 2014
@janice_opice já nevařila a usnula..chtěla jsem zkusit svíčkovou rychlou a najednou jsem vytuhla,tak až zítra...do Lidlu se mi nechtělo a masíčko radši z masny... 😉 Jaku taky moc pozdravuj..a pošli jí pusinku.. 😉
kamisb
3. bře 2014
@janice_opice - tak ji taky moc pozdravuj.
janice_opiceautor
3. bře 2014
@muddledgirl ja taky nebudu varit az se zitra vratum z OGTT dneska jsme byli tady u nas v restauraci kdw vyborne varej a ja prasknu delam klukum puding na zitra rano a zitra bude fazolacka a kure na paprice
janice_opiceautor
3. bře 2014
@monyna83 uz mnohem lepe.je statecna...
muddledgirl
3. bře 2014
@janice_opice to je zrovna hamání,který nejím.. 😞
janice_opiceautor
3. bře 2014
@muddledgirl my jooo ja akorat nejim puding
muddledgirl
3. bře 2014
@janice_opice na pudink se těším...ale radši až po porodu...když jsem naposledy bléé po buchtě.......hele ta andulka je drzá jako prase....už si zvyká...teď seděla na talíři a klouzaly jí nohy.. 😃 Normálně furt chodí ke křečkoj....říkám si,že ho snad nepoklove přes klec... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
3. bře 2014
@muddledgirl neee nase andulka jezdila na morceti...chce se kamosit je zvedava
muddledgirl
3. bře 2014
@janice_opice jjo jo,to si pamatuju,že jsi říkala....mám takovou skříň a tam je vevnitř zrcadlo a mám tam nějaký šperky a ona po tom furt chodí.... 😃 😃 😃 Kočí...Ty jim stříháš drápky?
janice_opiceautor
3. bře 2014
@muddledgirl mne zase ten blbej raplej kocour vyrval sacek na avacinu z ruky se mu libilo jak to sustilo...jsem se malem cvrnkla smichy
muddledgirl
3. bře 2014
@janice_opice 😃 😃 😃
..shořela chata Libušín 😞 😞 😞 na Pustevnách...
muddledgirl
3. bře 2014
@janice_opice Tak jsem křečka dala na stuůl a čekám,jestli ptáček přilítne...
muddledgirl
3. bře 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 chtěl vlízt na křečka... 😃 😃 😃
muddledgirl
3. bře 2014
@janice_opice tak koukám,že všechny andulky jsou stejný...jezdil na křečkoj... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
3. bře 2014
@muddledgirl jojo ten nas ji tenkrat pak I tancoval a nosil salat to byla sranda jen to morce byl vetsi kocar 😃
muddledgirl
3. bře 2014
@janice_opice ty voe,se bavim....křeček je z toho nějak přepadlej... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
3. bře 2014
@muddledgirl jojo to znam se zviratkama je prca lepsi jak tv ted tu se mnou ji kocour zmrzku 😉 sedi na zidlucce a ma svoji misticku s polarkacem a zpusobne packou nabira...zkusim, jestli by to nezvladl lzickou 🙂)))))
muddledgirl
3. bře 2014
@janice_opice teda..zítra asi zajdu pro zmrzku....šíleně dlouho jsem ji neměla.... 😉 😃 😃 😃 to je masakr fakt se zvířátkama......
hhani
3. bře 2014
@monyna83 😉 at prinese mooooc stesti 😉
@janice_opice taky ji moc pozdravuj a at se drzi holka 🙂
marke
3. bře 2014
@janice_opice Ahojky. Moc Jaku pozdravuj. Myslím na ni.

Tak holky - zprávy z dnešního dne:
byla jsem na utz ve 20tt a jsme prostě ukázkový. Celou dobu měříme přesně na den jako výpočet od poslední menstruace. Dnes jsme tedy přesně 21+0tt a navíc už víme, že jsme HOLČIČKA 🙂 Jsem děsně šťastná.
kamisb
3. bře 2014
@marke - tak to je krása gratuluji 🙂
janice_opiceautor
3. bře 2014
@marke gratuluju k holcicce aspon tu mame s Valcou posilu mezi tema chlapakama 🙂
monyna83
3. bře 2014
@hhani Moc Ti děkuji Hani, sama bys ho potřebovala 🙂 🙂 🙂 Jak se cítíš? 😉
monyna83
3. bře 2014
@marke No paráda, tak to jsou nádherné zprávy. Gratulace obrovská 😉 😉 😉
janice_opiceautor
3. bře 2014
Vyhoda tehotnych zen spociva v tom, ze, kdyz slapnou na hrabe, neprasti se do hlavy 😃
muddledgirl
3. bře 2014
@janice_opice 😃 😃 😃
muddledgirl
3. bře 2014
@marke Tak teď nevím,jeslti máte doma Claudinku nebo Samíka...ale asi Sama,viď? Moc gratuluju a super,že je vše o.k.
janice_opiceautor
3. bře 2014
@muddledgirl Claudinka bude, Samika uz maji 😃 cece devce tebe ty hormony taky tlacej.... 😃 😃 si to pamatuju, kdyz jste se o tom s marke bavily naposled....to jsem rada, ze se to nedeje jenom mne 😃
muddledgirl
3. bře 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 No,já si to myslela... 😃 😃 😃 to víš,že tlačej na mozek a pořádně....hlavně,ať už je pátek a mám za sebou velký utz a výsledky z harmony testu.... 😃 😃 😃