• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@janice_opice já doufám,že mě zruší ten klidový režim a budu ťapat zas po obchodech.. :grinning:
3. bře 2014 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl ty ejdes ve stredu na ten utz?
3. bře 2014 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jo jo..už nemůžu dospat... :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2014 ve 23:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl v kolik tam jdes? Budu na tebe myslet..ja jdu zitra na ten OGTT
3. bře 2014 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no to jsi hodná :grinning: :grinning: :grinning: mám rozmezí 9-12,ale na 9,protože přítel jde se mnou a je po noční.. :grinning: :grinning: :grinning: No,tak hlavně,ať Ti to dobře dopadne a chutná Ti to... :wink:
3. bře 2014 ve 23:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice se nemůžu zas dočkat..a teď ho aspoň uvidim pořádně na stěně,konečně....furt před sebou....tak snad všechno klapne,jak má.. :wink: A doufám,že bude zas mávat,když tam bude tatík... :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2014 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl mno ja zitra poreferuju.jdu spat..dneska jsem vstavala v 6 a zitra to same uz jsem si odvykla;)
@janice_opice jak Ti ho dělali dlouho? Jdu k primářoj a tam bude určo nábuch,tak jsem sama zvědavá...
@janice_opice pa pa...dobrou..
autor
@muddledgirl to vis, ze jo..to spatny uz mas za sebou ....ja to taly miluju, kdyz ji krasne vidim ; ) jako v patek...uz jsou velici a ne ejdou se celi na jednu fotku :slight_smile:
3. bře 2014 ve 23:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no hele z velkyho utz teda jsem nemela moc zazitek byla jsem tam chvilku ..smula na doktora ne jako ta skvela doktorka pti prvnim screeningu..pocitej tak 20 minut urcite dle myho
3. bře 2014 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl zza25 minut mi tam.skoci 25 tt :slight_smile:)) az bude po 34 tt tak budu klidnejsi....
3. bře 2014 ve 23:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ja jsem takovej chudak...me ta zvirata uzurpujou :grinning: pul polstare a malej polstar v haji...ted cekam kdy prijde tem druhej cvok..
3. bře 2014 ve 23:36  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@janice_opice hi hi...no to je sranda...zatím se vždycky prcek vešel...mně to bohatě stačí kolem dvaceti minut....protože u 1.trimestru v HK jsem to skoro neviděla....jen párkrát otočil monitor....Abych to nezakřikla...doufám,že ve všech těch ordinacích v nemocnici dole maj utz i na stěně....a jestli ne ...tak bééé :frowning2: ale snad jo.....jseš hodná...Kočička je moc krásná... :grinning:
3. bře 2014 ve 23:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no on na monitoru se vejde, ale na fotku ne...:slight_smile: vse bude urco ok a ti strasaci co s @kamisb mate se rozplynou :slight_smile:)).
No nic vyrazim na OGTT..:slight_smile:)) bude sranda..jdu tam s taskou mysicek a kocicek :grinning:
4. bře 2014 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice :wink: :wink: :wink: já v noci zas čuměla na seriál...a teď vstávala napodruhé :grinning: :grinning: :grinning: Máš pravdu,jsi naše zlato....Tak ať je to o.k....a chutné :grinning:
4. bře 2014 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak už zítra ULZ, to je fajn.
Já tajně doufám, že taky v pátek budou už výsledky toho prenascanu, lehce se mi začíná svírat žaludek. Ale furt věřím, že to bude v pořádku.
A v pátek jdu i do poradny tak mě asi už taky objednají na cukrovku a pak jsem zvědavá na kdy vyjde ta mag.rezonance.
A pak ještě příští uterý to ECHO a snad už to bude ok.
4. bře 2014 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - pamatuješ si u koho jsi byla ten 1.screening?
4. bře 2014 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb to jo to je super....já jsem docela o.k...i když taky začínám být trošičku nervooznější.....Já taky věřim,že budem o.k...

..Mně doktorka ještě nikam neposlala.....tak to bude lítání...začínám být těžká a neohrabaná :grinning: :grinning: :grinning: včera jsem skoro brečela,když jsem stoupla na váhu...dnes udělám rychlou svíčkovou...v jednu půjdu do masny....se těšim....snad se povede....Vždyť ten chudák v bříšku skoro neví co je maso :grinning: :grinning: :grinning:

No,celkově jsem zvědavá co mi primář řekne...no...on je občas docela hustej..ale zas přímej,narovinu...jak mi v nemocnici řekl,že musíme být rádi,že plod žije,chtělo se mi po něm skočit....šlo to říct jemnějc...no...

echo,je to srdíčko,viď?
4. bře 2014 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl @kamisb tak ta sladka voda byla hnusna fakt jako hodne sladkyyy, ale dalo se to.Jsem furt zavrena na 10 zapadu takze dobry....Valinka dneska na 3D utz byla v pohodarsky poloze na zadech s pokrcenyma nohama a byla uzasna smala se a mlaskala no fakt sranda.ted tu sedim a jeste jeden odber v 10.15 a jedu domu :slight_smile:))
@kamisb ta doktorka byla tmavovlaska drobna na mikado a mwla cizi prijmeni..mam to doma v papirech
4. bře 2014 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl @kamisb holky ja od minulyho vazeni pred 3 tyDny pribrala 10 dkg :slight_smile:
4. bře 2014 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb klara glohregin
4. bře 2014 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - aha tak já byla u jiný, prý až moc pečlivá. Tak snad to jen vše bude přehnaná pečlivost.
Hnusná jo a měli v tom citron nebo už ho tam nedávají? Mě to s tím citronem právě přišlo ok.

Já se dneska přehoupla na 60kg, ale večer máš přes 61..tak snad ta váha pomalu nahoru půjde, ale rozhodně teda nepřibírám 1kg ta 14 dní. Ted mám tak 3,5 kg nahoře. Ale za každý kousíček navíc jsem ráda :slight_smile:

a Ty jsi si připlácela nějaký nadstandart péči nebo balíček? že dělají ULZ vždycky?
4. bře 2014 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak já asi úplně nervozní ne, jen občas se ten žaludek jakoby sevře. Říkám si, že na to nesmím myslet, ale tenhle druhej týden bude horší ....
...já maso docela můžu já spíš tak jednou dvakrát v týdnu ho nemám. Ale fakt musí být měkký a křehký jinak ho nepozřu a kuře jsem raději znovu už nezkoušela.

Někdy jsou ti doktoři fakt hustý, ale oni to prostě berou jako fakt a nedojde jim to. Nebo spíš ..je to práce tak k čemu "soucit" a "jemnost"
4. bře 2014 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb jojo ja mam nadstandard vcetne vseho a poporodni pece :slight_smile:
Sestricka Mi k tomu dala citron, ale I tak to bylo desne sladky.........ale prezit se to da pak jsem to zapila vodou a v pohode :slight_smile:
4. bře 2014 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice :wink: :wink: :wink: jééé..to muselo bejt hezký s Valčou...asi bude mít povahu po Tobě...pohodářskou...Tak super,že se to dá.. ..prý 3x nabíraj krev jo?To nevim,kde mi jí chtěj vzít :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2014 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice 10 dkg za 3 dny..Ty jo...
4. bře 2014 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb já vlatně nemám ještě žýdný vyšetření..tak asi i proto..ale to bude dobrý....

Jéé,tak to já mám maso,tak dvakrát do měsíce..my furt to kuře...vepřový víceméně nejim...tak dnes půjdu pro to maso na svíčkovou?Je to hovězí zadní???Já jsem na toto úplnej debil...Vždycky ho jde přítel koupit a řekne libový na guláš...protože klišku jsem pak moc nejedla... :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2014 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice kdo ví,třeba mi to bude chutnat :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2014 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl za 3 tydny ne dny ;))) je fskt, ze posledne jsem se vaxila odpoledne zavodnena......
Prisla jsem v 8 hodin na lacno ..teda ten euthyrox jsem rano zapila vodou v 8.16 jsem dopila tu mnamku..vzal me doktor do poradny v 9.16 mi vzali krev podruhy....a ted v 10.16 potreti a jedu domu :slight_smile:))
4. bře 2014 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek