• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@janice_opice jo tydny..já už se lekla.. :cry: jejej,takhle dlouho nejíst....no nějak to dáme.. :grinning: :grinning: :grinning: No,tak ještě chvilku vydrž a hurá dom nebo na brzký oběd?
4. bře 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek GRATULACEEEE obroooovska :-* Jsou nadherne :slight_smile: Preju hodne zdravíčka detickam i Tobe :-*
4. bře 2014 v 09:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak to pak chápu. Mě doktor na Petřinách na středisku ani neudělal ULZ v tom 16tt, že jsem si to nezaplatila a že mu to pojišťovna neproplatí.
Ale já teď měla dost ULZ a bude zase v úterý to ECHO. A pak asi bude teda až kolem toho 30-32tt. Ale malej začíná být docela aktivní během dne tak jsem klidnější ...když spí dýl ...tak jej hladím nebo do něj dloubnu a hne se ...hrozná matka :sunglasses:
4. bře 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl mam s sebou bagetu se sunkou a rajcetem jedu si vyzvednout jeste na endokrino pspir na odbery a recept na prasky :slight_smile:.za 3 tydny mi budou pichat tu injekci ten anti D imunoglobulin..
4. bře 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak snad bude ULZ v pořádku a už Tě nikam honit nebudou. Nemusíme furt všechno "vyžírat"
Ty máš ty výsledky Harmony testů docela brzo teda, mě ta paní říkala, že 2 týdny a tak 2-3 dny navíc. Ale že se ozve hned jak ji to přijde do mailu.
4. bře 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj ja jsem tu moc spokojena .....jsou tu super sestricky, pece a super doktor :slight_smile:
4. bře 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo...Ty máš RH-...viď?
4. bře 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :wink: :wink: :wink: výsledky harmony testu cca do 12 dní....příští pondělí to bude 14.Vysvětlení je jednoduché...Tobě to posílají do Číny,mně do Ameriky...No...ještě jsem nebyla na tom kardiu a tak...nevím,kam se ještě chodí....Prostě v průkazce nic nemám,žádný razítko....
4. bře 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já se k praktický doktorce taky teprve chystám a ona Tě právě pošle na to EKG (tvýho srdce) ...já taky nemám extra kolonku, ale měla by to potvrdit ta praktická doktorka ...jako jednu zprávičku.
Mě sestřička v Podolí řekla, že to EKG je lepší až po tom 20tt. Tak tam zajdu koncem měsíce to už budu kolem 26tt tak to jí snad bude stačit.

no já vím, že Tobě do Ameriky a mě do toho Hong kongu, ale pak zpátky to jde už jen mailem ...tak by snad nemusel být takový rozdíl, ale asi na východ mají na vše více času :angry:
4. bře 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo presne 8 krcnich obratlu a AB - :slight_smile:)) takovej mimozemstan :slight_smile:
4. bře 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to se máš. Jako v Podolí jsou taky fajn, jen se všude vždycky hrozně dlouho na všechno čeká. Na nějakou dobu objednání se tam nehraje.
4. bře 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj...já se moc netěšim...je to kousek od mého bývalého bydliště a mé práce a vždycky tam sedí někdo zvědavý.. :grinning: :grinning: :grinning: u praktické... :grinning:

No...mini angel sound mi poslali asi před 4 týdny a kde nic tu nic...jdu na to mrknout...z číny... :grinning:
4. bře 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl tak ja jdu na posledni krev a frcim...tak zatim pa :slight_smile:
4. bře 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu konečně něco odžehlit :( ale už musím další pračku bych už neměla kam dát.
4. bře 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja se nabastila, dala si kafe a jdu varit..pak jedemw na navstevu ke tchanovcum....:slight_smile:
4. bře 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice byla tu kontola...jsem byla tak v šoku,že jsem nevěděla,kde mám papír a na pána vyvalila prsa v tričku bez podprdy a břicho..t.ak utíkal jak mohl... :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no vidiš, to jsou uličníci, že fakt chodí :slight_smile: ale třeba si poznamená ...ženská na mateřský a budeš už mít klid :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Před 14 dny psala holka že přišla kontrola i v Ústí nad Labem.
4. bře 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to jo....já občas šla dolů do obchodu,je to hned vchod vedle a naštěstí dneska ne.... :wink: No,něco si napsal,ale co,to nevim...
4. bře 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl hustyyy kontroly na tehule to je mazec....a jak se treba dozvim, ze tu byla a ja nwbyla doma?
4. bře 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl

@kamisb prej vetsinou posila zamestnavatel....
4. bře 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,teoreticky by tam měl bejt lístek....ale to by jim teda musel někdo taky otevřít dveře zvonkem...
4. bře 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no prave u nas do baraku se nedostanou
4. bře 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb no byla jsem 5 měsíců před rokem doma a teď zas už přes 4....tak je jim to asi divný..no....já nevim,jestli oni ví ty diagnozy..každý říká,že jo,ale já myslim,že ne..když jsem se tenkrát ptala,jestli budu mít nárok na MD,tak paní neviděla že jsem těhu....a číslo neschopenky je přeci pořád stejné
4. bře 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice u nás taky ne..
4. bře 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale fakt se divim ze chodej na tehule...to asi fakt zamestnavatel co jsem teda slysela ze socka sama od sebw nejde
autor
@muddledgirl ucetni dle diagnozy nepozna nic....
@janice_opice zaměstnavatele to zajímá ty první dva týdny....a u mně v práci všichni vědí...že jsem po IVF,pochybuju,že by na mě někdo posílal socku....stejně se mě zbaví...a to oni vědí.. :wink: :wink: :wink:
4. bře 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek