IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
4. bře 2014
@janice_opice ale tak je fakt,že mám mrtě doktorů stále a kdokoli může naprášit..že mě někde viděl..naštěstí to dodržuju
kamisb
4. bře 2014
@janice_opice, @muddledgirl - no ono jim to prý nalosuje náhodně počítač to pak prý vytisknou ráno těm kontrolorům a ti to musí obejít.
+ pak je to na udání a může to být od zaměstnavatele nebo i od doktora. Ale je to opruz teda 😞 i když já zatím vycházky dodržuji.
A měli by Ti nechat lístek ve schránce (a Ty pak druhý den volat na to číslo co tam najdeš a vysvětlit kde jsi byla), Ty máš prý povinnost mít na dveřích zvonek a schránku ...alespon někde to je v zákoně snad. Správně i popis na zvonku ....a vy nemáte tu velkou schránku na dveřích? my v Praze jo.
Ale třeba zvonek kupoval tchán až někdy loni v září dřív jsme ho taky neměli.

Oni snad nevědí, že jsme těhule jen že máme neschopenku od toho a toho doktora ne? nebo se na ní taky píše diagnoza ...já tohle nějak nevím.
janice_opiceautor
4. bře 2014
@muddledgirl tak asi na mensich mestech nemaj na socialce co delat nebo nevim protoze muj doktor rikal, ze si nepamatuje, ze by na nekoho prisli....
janice_opiceautor
4. bře 2014
@kamisb diagnozu tam mas prave....hele vy bydlite alw ve vlastnim varaku a to my ne..my mame barak kde je vic bytu a schranky jsou za prvnima dverma....
kamisb
4. bře 2014
@janice_opice - no jestli je na neschopence napsaný to číslo ...písmenko a pak čísla tak to se dá krásně dohledat na webu. Já si to hledala po odběru toho Pranascanu, tak byly dokonce dvě diagnosy tak jsem hledala co to je.
janice_opiceautor
4. bře 2014
@kamisb a oznacenej zvonek mame prave proto, ze je tu vic bytu
muddledgirl
4. bře 2014
@kamisb od doktora pochybuju...z práce taky....ale zlejch lidí je dost./třeba někteří ubytovaní z práce.../...ale já nikam nechodim...mimo vycházky..jen k doktorům.....až na to,že jsem byla asi 3x v obchodě pod náma...a tam už radši nepolezu...

My schránky máme vevnitř v baráku...v paneláku,tady to tak často je...Zvonek musí být ano a se jménem..jinak to je taky průser...a dokonce průser je,když zvonek nefunguje...což je blbý a stát se to může....

muddledgirl
4. bře 2014
@janice_opice
@kamisb no píše se,ale počáteční diagnoza... 😉 pouze...
muddledgirl
4. bře 2014
@janice_opice no tak to je masakr....
janice_opiceautor
4. bře 2014
@muddledgirl
@kamisb tak ja mam na prvni neschopence razitko IVF Cube tak jim to asi doslo 🙂 pak me prevedli sem tak uvidime, ale vetsinou se je anaxim taky dodrzovat
janice_opiceautor
4. bře 2014
@muddledgirl co je masakr?
muddledgirl
4. bře 2014
@janice_opice jo jo,taky tam mám sanus...jdu hledat na netu...tu čísl 😉 😉 😃 o
muddledgirl
4. bře 2014
@janice_opice že v Praze nechoděj ...
janice_opiceautor
4. bře 2014
@muddledgirl na tehule prej ne jsem to jen slysela...prej maj hodne prace no...
muddledgirl
4. bře 2014
@kamisb kde jsi to našla? mně to nejde najít... 😃
muddledgirl
4. bře 2014
@janice_opice....no vidíš to...tak asi půjdu dělat na nemocenské... 😃 😃 😃
kamisb
4. bře 2014
@janice_opice - no mamka v praze bydlí v cihláku a je tam myslím 12 bytů ..ale na těch vchodových dveřích je velká schránka kam se hážou letáky a dřív i normálně pošta. Ted už má pošťačka klíč od baráku a dává to do jednotlivých schránek. ale dřív neměla tak je tam takový velký kaslík na nich.
kamisb
4. bře 2014
@muddledgirl - co myslíš?
muddledgirl
4. bře 2014
@kamisb jo ten velký kastlik máme,ale do něj nekoukám... 😃 😃 😃
muddledgirl
4. bře 2014
@kamisb no hledám na webu tu moji diagnozu....jsem zvědavá..co tam je.... 😃
muddledgirl
4. bře 2014
@kamisb a poslalo mě to do řiti..že to je v jiných diagnozách... 😃
kamisb
4. bře 2014
muddledgirl
4. bře 2014
@kamisb 😉 😉 😉 tam jsem..jen mi to nenabíhá...tak možná někdy naběhne..díky zlato...
janice_opiceautor
4. bře 2014
@kamisb tak to se schvalne podivam pac mi byflime taky v cihlaku a pistacka ma klic...
kamisb
4. bře 2014
@janice_opice - já vím, že na sídlišti na Petřinách to baráky mají. Někdy je to jen takový škvíra na těch vstuoních dveřích a pak to padá jen na zem 😃
janice_opiceautor
4. bře 2014
@kamisb tak to tady neni tohle neni sidliste a je to barak z 50.let a nikdy jsem si tu schranky nevsimla .. no kouknu az pujdu dolu...
muddledgirl
4. bře 2014
@kamisb hi hi...škvíru znám z Anglie 😃 😃 😃
janice_opiceautor
4. bře 2014
@muddledgirl
@kamisb ja predtim bydlela ve svem tak tohle vubec neznam.mwla jsem schranku venku..🙂
martas14
4. bře 2014
@muddledgirl
tož na tebe byla kontrola, to je teda hnus jak otravují, ale to já taky dobře znám, byli na mě obě 🙂
jedna z práce, na to mají prý právo prvních čtrnáct dní to byl přímo vedoucí, když jsem tenkrát měla zlomenou klíční kost jak jsem spadla s koněm, měla jsem ruku v závěsu, takže jsem nemohla psát na počítači, takže to bylo jasný, že nemůžu do práce, ale stejně na mě došli kreténi, no a pak taky ze socky a to jsem byla zrovna na rehabilitacích, takže mi nechali lístek ve schránce a já se musela dostavit na socku s tím lístkem potvrzeným, že jsem byla v tu dobu tam ....no pakec, ale ze socky by teda měli rozhodně vědět, že jdou na těhu, je to spíš podle vytíženosti v kraji 😃
martas14
4. bře 2014
@janice_opice myšička včera došla a je krásná 🙂 akorát měla trochu pochroumané očko, ale to dám do cajku sama, tak mooooc děkuji a pošli teda ty pokyny k platbě ať ti nevisím ju 😃