• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice ale tak je fakt,že mám mrtě doktorů stále a kdokoli může naprášit..že mě někde viděl..naštěstí to dodržuju
4. bře 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice, @muddledgirl - no ono jim to prý nalosuje náhodně počítač to pak prý vytisknou ráno těm kontrolorům a ti to musí obejít.
+ pak je to na udání a může to být od zaměstnavatele nebo i od doktora. Ale je to opruz teda :( i když já zatím vycházky dodržuji.
A měli by Ti nechat lístek ve schránce (a Ty pak druhý den volat na to číslo co tam najdeš a vysvětlit kde jsi byla), Ty máš prý povinnost mít na dveřích zvonek a schránku ...alespon někde to je v zákoně snad. Správně i popis na zvonku ....a vy nemáte tu velkou schránku na dveřích? my v Praze jo.
Ale třeba zvonek kupoval tchán až někdy loni v září dřív jsme ho taky neměli.

Oni snad nevědí, že jsme těhule jen že máme neschopenku od toho a toho doktora ne? nebo se na ní taky píše diagnoza ...já tohle nějak nevím.
4. bře 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak asi na mensich mestech nemaj na socialce co delat nebo nevim protoze muj doktor rikal, ze si nepamatuje, ze by na nekoho prisli....
4. bře 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb diagnozu tam mas prave....hele vy bydlite alw ve vlastnim varaku a to my ne..my mame barak kde je vic bytu a schranky jsou za prvnima dverma....
4. bře 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no jestli je na neschopence napsaný to číslo ...písmenko a pak čísla tak to se dá krásně dohledat na webu. Já si to hledala po odběru toho Pranascanu, tak byly dokonce dvě diagnosy tak jsem hledala co to je.
4. bře 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb a oznacenej zvonek mame prave proto, ze je tu vic bytu
4. bře 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb od doktora pochybuju...z práce taky....ale zlejch lidí je dost./třeba někteří ubytovaní z práce.../...ale já nikam nechodim...mimo vycházky..jen k doktorům.....až na to,že jsem byla asi 3x v obchodě pod náma...a tam už radši nepolezu...

My schránky máme vevnitř v baráku...v paneláku,tady to tak často je...Zvonek musí být ano a se jménem..jinak to je taky průser...a dokonce průser je,když zvonek nefunguje...což je blbý a stát se to může....

4. bře 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb no píše se,ale počáteční diagnoza... :wink: pouze...
4. bře 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak to je masakr....
4. bře 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb tak ja mam na prvni neschopence razitko IVF Cube tak jim to asi doslo :slight_smile: pak me prevedli sem tak uvidime, ale vetsinou se je anaxim taky dodrzovat
4. bře 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl co je masakr?
4. bře 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo,taky tam mám sanus...jdu hledat na netu...tu čísl :wink: :wink: :grinning: o
4. bře 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice že v Praze nechoděj ...
4. bře 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl na tehule prej ne jsem to jen slysela...prej maj hodne prace no...
4. bře 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kde jsi to našla? mně to nejde najít... :grinning:
4. bře 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice....no vidíš to...tak asi půjdu dělat na nemocenské... :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no mamka v praze bydlí v cihláku a je tam myslím 12 bytů ..ale na těch vchodových dveřích je velká schránka kam se hážou letáky a dřív i normálně pošta. Ted už má pošťačka klíč od baráku a dává to do jednotlivých schránek. ale dřív neměla tak je tam takový velký kaslík na nich.
4. bře 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - co myslíš?
4. bře 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo ten velký kastlik máme,ale do něj nekoukám... :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no hledám na webu tu moji diagnozu....jsem zvědavá..co tam je.... :grinning:
4. bře 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb a poslalo mě to do řiti..že to je v jiných diagnozách... :grinning:
4. bře 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. bře 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :wink: :wink: :wink: tam jsem..jen mi to nenabíhá...tak možná někdy naběhne..díky zlato...
4. bře 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak to se schvalne podivam pac mi byflime taky v cihlaku a pistacka ma klic...
4. bře 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já vím, že na sídlišti na Petřinách to baráky mají. Někdy je to jen takový škvíra na těch vstuoních dveřích a pak to padá jen na zem :grinning:
4. bře 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tak to tady neni tohle neni sidliste a je to barak z 50.let a nikdy jsem si tu schranky nevsimla .. no kouknu az pujdu dolu...
4. bře 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hi hi...škvíru znám z Anglie :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb ja predtim bydlela ve svem tak tohle vubec neznam.mwla jsem schranku venku..:slight_smile:
4. bře 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl
tož na tebe byla kontrola, to je teda hnus jak otravují, ale to já taky dobře znám, byli na mě obě :slight_smile:
jedna z práce, na to mají prý právo prvních čtrnáct dní to byl přímo vedoucí, když jsem tenkrát měla zlomenou klíční kost jak jsem spadla s koněm, měla jsem ruku v závěsu, takže jsem nemohla psát na počítači, takže to bylo jasný, že nemůžu do práce, ale stejně na mě došli kreténi, no a pak taky ze socky a to jsem byla zrovna na rehabilitacích, takže mi nechali lístek ve schránce a já se musela dostavit na socku s tím lístkem potvrzeným, že jsem byla v tu dobu tam ....no pakec, ale ze socky by teda měli rozhodně vědět, že jdou na těhu, je to spíš podle vytíženosti v kraji :grinning:
4. bře 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice myšička včera došla a je krásná :slight_smile: akorát měla trochu pochroumané očko, ale to dám do cajku sama, tak mooooc děkuji a pošli teda ty pokyny k platbě ať ti nevisím ju :grinning:
4. bře 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek