• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. března 2017 
@janice_opice já si kupuju v dm čaj pro těhotné- je přímo na vyčistění těla od ošklivin, tak doufám, že taky pomůže....ale teď věřim, že se to povede, tentokrát jsem v pohodě, v květnu jsem pořád řešila nějaké rodinné problémy a byla jsem z toho docela dost špatná, tak snad se teď zadaří nejen mě, ale i nám všem tady :slight_smile:
16. črc 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jsi hodna, ja jsem si toho vedoma, to me spis vzdycky napadne, kdyz se rozhodnu pro dalsi vysetreni, v podstate si ho vydupu a hnedle tam neco najdou no. ze to nikdy neni jako: vysetreni dopadlo na jednicku, je tam vsechno v poradku:slight_smile: ale odchazim z kazdy dalsi kontroly jako zbitej pes a slzy v ocich:slight_smile: jinac to ale doma zkousime stejne, to ja zas prave verim na zazraky:slight_smile: i proto ted jedu ten kontryhel:slight_smile:
16. črc 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice chystame se dle myho cyklu prave :grinning: :grinning: ja nevim co mi ten ket a stimulace na nej vyvedly - takze chci podle tohohle cyklu odhadnout i ten dalsi a podle toho zvolit termin. vypada to na posledni dva tydny v srpnu zatim. za prve si to fakt chci uzit a nechci mit ms na dovoleny ani jeden den a pak, chceme tam do toho busit jako zbesily a privezt si domu malyho reka :grinning:
16. črc 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice presne take jsem byla v Pronatalu tak dlouho z nostalgie :unamused: . Ten caj na podporu IVF jsem take mela , ale pak ho vyhodila, to jejich davkovani a pak si clovek precte slozeni, stejne jak normalni tehu caje. Ptala jsem se doktora na cisteni, chlorelu a cajicky. Cisteni on moc nedoporucuje. Doporucil more a hodne pit, fakt hodne vodu a magnezko. Nechci byt za chytrou :wink: , ale radeji se zeptej tve doktorky v Caru na to cisteni.
16. črc 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a zeleny hovinka sou prave v poradku, prej se tak pozna, ze ti ta chlorella pomaha:slight_smile: no ta yucca je financne mnohem lepci no...a bere se jen 2x denne, to mi taky na ty chlorelle vadi, to davkovani. prave si nedovedu predstavit, ze bych jela k mori a hlidala tam 3x denne pet tablet nebo neco...vis co.
16. črc 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka holky, tak se k vám taky zase hlásím. Teď v červenci na IUI nedošlo, folikul na špatné straně :(
Takže někdy kolem 20.8. snad píchneme injekci na přípravu (budu mít dlouhý protokol) a pak po ms hurá znovu do toho. Snad to bude úspěšnější období a my se tu konečně začneme postupně radovat :slight_smile:
16. črc 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@go jj zeptám se toje jasný, ale po tom všem se prostě potřebuju detoxikovat, už toho v tom těle mám fakt dost....
16. črc 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 já tao tak nehrotím, vezmu 9 ráno a 8 večer a je to a funguje to- prý najednou dávku anebo rozdělit do dvou dávek
16. črc 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Přesně jak to píšeš, já mám taky sebevědomí v háji, připadá mi, že všichni kolem jsou v poho, jen my jsme v háji. Aspon, ze jste tady vy a clovek ma tak nejak pocit, ze je s nekym na jedny lodi...
16. črc 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkafel to je moc dobře, člověk musí vše ostatní hodit za hlavu a myslet na sebe a pozitivně anestresovat se kravinama okolo....aspon se snažit!!
16. črc 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja taky, tenhle menzes navic fakt hruza, migrena, bolesti :frowning2: . Telo to uz nejak nedava :unamused:
16. črc 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jojo svatá pravda, ale když jde o mojí mámu a musim řešit, že mýho syna neviděl od dubna a nemá zájem a tak podobně, tak se to těžko háže za hlavu no
16. črc 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel no ty mamy nam to cely fakt neusnadnujou. moje je taky nekdy..:/ skoda slov.
16. črc 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkafel no já už jsem se s takovým smířila, moje máti neviděla Jakuba od ledna, on k ní ani už nechce, jeho táta mu naposledy zavolal o Vánocích a předtím ho neměl 3 měsíce(do té doby si ho bral 1 x měsíně, dříve 1x za 14 dní a delal mi strašný peklo) a od Vánoc už vůbec, takže vím co tím myslíš .......kor to dítě si to bere osobně, že udělalo něco špatnýho , ale nakonec to pochopí. Si takjako myslím, že už si ho nikdy nevezme - hlavně od tý doby co můj syn změnil příjmení což můj bývalý sice schválil, abych po něm nechtěla prachy na výchovu a tábory apod. což by mi měl dávat (alimenty zatím platí,ale fakt směšný)ale prostě nemohl ve svý ukrutný ješitnosti a totální tuposti asi rozdýchat, že, když má jakub novou rodinu a "tátu",který ho vychovává a stará se o něj líp než jeho vlastní otec ..no hele.....prostě....nejvíc jsou na tom fakt bité děti..ale fakt to časem snad pochopí....myslím, že už ted to začal chápat, i když je hodně citlivej a ještě leze do puberty....
16. črc 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go no jsem zvyklá jako dvě vložky ty nejtlustší a tampon,ale tohle je teda tentokrát zvěř... taky myslím, že má to tělo dost..Ale musíme se držet , to dáme!!"" Hlavně, že se to vyčistí takhle aspon samo......horší by bylo kdyby ne:slight_smile: snažim se to brát pozitivně!!
16. črc 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nic jineho nam nezbyde nez to brat jako pozitivni :wink: . Ja se citim tak silene otekla a unavena, az jsem ze sebe otravena :unamused:
16. črc 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go nooo to je přesný, nafouklá, oteklá a prudivá - sama sobě protivná přesný!!!! :grinning: :grinning: :grinning: prostě tak akorát lézt kanálama - dokonce se mě dneska šéfová ptala jak to, že si nezpívám, když v rádiu hrajou mou oblíbenou... :angry:
16. črc 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja uz tampony vubec nepouzivam, na akupunkture mi potvrdili, ze odtok krve z tela je strasne dulezitej, ze tahle vznikaji ty blokady krve (jater). cinska medicina...
no a je fakt, ze zapadni medicina uz na to prisla taky:
endometriózou trpí zejména ženy, které menstruují v krátkých intervalech za sebou, mají menstruaci silnou a delší než 7 dní. Navíc byl zjištěn častější výskyt endometriózy u dívek s omezenou anebo žádnou možností odtoku menstruační krve.
16. črc 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no to je sice hezký, ale já bych bez toho nemohla udělat krok...endometriozu nemám, ale krvácím pravidelně po 28 dnech a menstruaci mám hodně silnou a 5-6 dní. Každej doktor tvrdí, že je to u mě super, že mám parádní sliznici no...ale to je asi tak jediné.....
16. črc 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 škoda slov to je....to máš pravdu, ale když zrovna člověk potřebuje být v pohodě a nestresovat se a pak musí řešit takový problémy v rodině, tak je to na palici
16. črc 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak to je sila, to jakoze mas tampon a zaroven tlustou vlozku???
16. črc 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel jojo, ono kdyz se nad tim clovek zamysli, tak vono na sebe lidi vubec neberou ohledy. nekdy taky potrebujes ty, aby se o tebe nekdo staral a dal ti pokoj, pauzu. ale v tom dennim shonu kazdej mysli jen na sebe. a tam, kde bys podporu ocekavala nejvic, je to samozrejme zpravidla nejhorsi:slight_smile:
16. črc 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 ten obří tampon a Dvě obří vložky - zrovna dneska to mám......prostě hustý...... jako doma když jsem v klidu tak jen vložky dvě, ale do prác nebo prostě když se pohybuju tak i ten obrtampon!
16. črc 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@podzimnice jo je to lepší,když má člověk přítele v boji!
16. črc 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak můj bývalej viděl Kuba naposled v 1.roce a ještě tak 5minut, protože k němu malej nechtěl a od tý doby nemá zájem, jen platí alimenty....takže zaplať pán bůh tohle nemusim řešit....ale spíš , mám problém s mámou....její manžel zůstal bez práce a jelikož můj manža je dobrák, zaplatil mu zkoušky a tak všechno, založil s ním firmu, aby manžel mojí mámy mohla dělat práci, která ho baví....no tvrdil, co sežene práce, když mu můj manžel takhle pomohl....sežene měsíčně kšefty tak za 3tis, což je strašně málo, nezaplatí to ani náklady na firmu, anio soc.+zdrav. pojištění, dph a ani daně, prostě nic, natož nějakou výplatu pro mamčinýho manžela a to je ten problém........za dobrotu na žebrotu....a když jsem našim prostě vysvětlila, že je ze svých peněz platit nebudem, že prostě mamky manžel musí začít makat a nebo to zrušíme, tak začalo být zle.......vlastní máma my řekla, že já a můj manžel jsme to nejhorší, co je mohlo potkat atd......no a mámy manžel má ještě tu drzost chodit za mým manželem do krámku a rozčilovat se tam na něj, co si jako dovoluju se tak dlouho neozvat......jako po tom všem,mám jen jednu mámu a to je moje tchýně, suprová ženská, která je mi víc mámou, než kdy byla ta moje vlastní
16. črc 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahojky, no zatím se rozhodujeme, nevím jestli jsem to nějak nezakřikla... dnešní noc byla totiž fakt děsná. Občas mám dlouhotrvající silné křeče v nohách a v zádech a dneska mě to vzbudilo a nemohla jsem vůbec spát. Už se mi to párkrát stalo, ale na dnešek to teda byla síla. Předtím jsem to při vysazování nikdy neměla, tak pokud se dneska nerozpadnu... tak už to snad bude dobrý... Jsem hrozně unavená:(A co Ty holka? Byla jsi na těch Hodech? S Brnem ještě uvidíme, pořád se nějak rozhodujeme co a jak dál.
16. črc 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 :grinning: , to bych trochu odporovala....Tampony jsem nenosila nikdy s endometriózu mám jak vyšitou :grinning: , ale je dobře, že tu mrchu zkoumaj, snad vyzkoumaj jak na ní :wink:
16. črc 2013 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 mluvíš mi z duše, pro spoustu lidí je to nepochopitelný, ale pro mě je fakt nej nej nej přítel můj manžel, mám kamarádky, ale asi mě nikdo nedokáže pochopit tak, jako můj muž....ale přesně, když člověk očekává od vlastní rodiny nějaké pochopení a podporu, dostane pravý opak
16. črc 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel koukám, že s rodinkou to není nikde jednoduchý:( ale snad to bude lepší.
16. črc 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jj, svatá pravda...:( rodina mě v tomhle zklamala hodně
16. črc 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jeziiis, co se ti to deje?:(
16. črc 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek