• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@martas14 V aquaforu jsem ještě nebyla, nějak to nestíhám, tak snad dneska, protože mám pozdě jednu proceduru a nestihnu aqua aerobic (to je docela prča). Na tanečky moc nechodím, jsou tu samý důchodci, zatím jsem byla jen jednou, a to zpívalo nějaké duo .. živá hudba, pop.. byla legrace trsnout si po letech na Michala Davida a spol.... :slight_smile: Jinak v divadle jsme byli na ruských tancích a písních, bylo to vtipný (spíš pro pobavení, mrknout se na Marfušky). A včera jsme byly na německém námořnickém sboru a to jsme po 5té písničce utekly na víno.:slight_smile: to byl takový omyl, ale třeba koncert harfy byl moc krásný:slight_smile:To je dobře, že přijely kámošky a alespoň si pořádně pokecáte. Mně přijede na víkend kamarádka teď, tak se těší, že zapaříme a to ještě neviděla to osazenstvo tady... ale pobavil jí "urnovej hájek"... to je taková místní specialitka:slight_smile: počasí je děsný, nemám tu žádný dlouhý kalhoty kromě jeans a tepláků :grinning: Z Duffinky byli všichni vyřízený:slight_smile: byla miláček a Péťa dnes říkal, že mi pořád vyhlíží:slight_smile:
27. srp 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 @jaka17 Ježíšmarjá.. co to tady čtu???? Nejdřív mě pobavil ten začátek, jak si psala o víkendu za Mácháčí a jak jste zachlastali.. ale když čtu ten konec, tak se děsím... to mě moc mrzí, že to takhle dopadlo. Tak si hned zažádej o lázně a přijeď:slight_smile: Drž se. A díky, Duffinka je miláček, líbila se celému městu:slight_smile:
27. srp 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho AHojky, drzim palce! Ja stimuluju od minuleho tydne. Na vcerejsim UTZ nalezeno cca 20 folikulu :slight_smile: Ve ctvrtek nas ceka OPU, tak uvidime. Vzhledem k tomu, ze budeme delat geneticky screening, musi dojit embrya az do nejlepsiho stadia - blastocysty, jinak na screening nejsou pouzitelna :unamused: Doufam, ze se tam aspon neco dopracuje...
27. srp 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 máš pravdu z toho hnusu za oknem by to chtělo něco na sebe :grinning: :grinning: :grinning: není nad to si udělat radost.....
téééda tak to už máš za pár děvče, no vidím to, že 27.9. bude nádherné slunečné babí léto, kdy bude ve vzduchu vonět podzim ale sluníčko bude házet pěkně paprsky, aby fotky stály za to :wink: Jinak jsi mě teda pobavila neskutečně.... nejdřív nad tím super oznámením (vážně skvělý nápad, jsem takové ještě neviděla) a pak nad tím, že už se nerozvádíš, že buď budeš vdaná nebo vdova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: opět historická hláška hned za antidepresivní dírou :grinning: :grinning: :grinning:
I když sis to před lety říkala jinak, tak jako svatební dar, ti ze srdce přeji Pavlínko, aby se historie opakovala a vdávala ses těhotná, však on by ti to tvůj pak vynahradil na stříbrné a zlaté svatbě :grinning:
27. srp 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Janíííííí ahoj zpátky....no fotka hodna rodiny Úžasňákových a víš, že tebe přesně jsem viděla, že si tam půjčíte nějaký hezký ohozek, že ty se nebojíš ničeho :grinning: :grinning: ale sluší moc všem, je vidět, že tvojemu se mexiko pořádně zakouslo pod kůži :wink:
ta práce mě mrzí, fakt je na houby, když se něco tak hodně změní ..... člověk musí chodit do práce rád, protože přeci jen tam trávíme dost času na to aby tam z toho byl na nervy, to pak nebaví nic ani doma.....věřím, že za měsíc a něco se to vyřeší samo a ty budeš pěkně doma v klídečku pozorovat rostoucí pupík a bude ti práce šumák.... :wink:
27. srp 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no vidím, že zábavy je tam fůra, akorát teda nějak víc uzpůsobená starší gardě :grinning: :grinning: Jako Michala Davida bych prošoupala kecky v pohodě, ale ruské divadlo by mě zabilo, stačilo mi jednou když jsme byli tady v městském na Smrt Oty Pavla nebo tak nějak se to jmenovalo, hra ze starého ruska a to teda jsem myslela, že tam pojdu....jinak divadlo miluji a jezdíme celkem často ...teď nás po letní pauze čeká Flashdance takže se těším.......Tak snad se na víkend trochu vyčasí, aby jste si to s kámoškou pořádně užili, u nás je zas pro změnu slavnosti vinobraní, takže klasika průvod městem, nějaké koncerty, burčák proudem :grinning: atd. takže to bude taky fajn, teda jen pokud nebude pršet a to ještě máme jet ke známým na grilování, takže vůbec nevím jak co budeme stíhat.....tak utíkej zase zpátky někde hupskat do vody, nebo se nechat jinak hýčkat...
27. srp 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 :grinning: :grinning: :grinning: děkuju Martinko, jsem ráda, že tě takhle rozveseluju holka :wink: . Ty jo vinobraní a burčák, vy se tam teda máte, a to si stěžuješ, že je depka :wink: , já se snad na tu Moravu budu muset odstěhovat, my jsem hrozný vinaři :grinning: , myslím jako velký, že pořád pijem víno :grinning: , chodíme do jedné vinotéky, letos tam měl dokonce rybízový víno, teda vlastně skvašený rybíz, ale super :wink: . Jj je fakt, že bych se asi tolik nezlobila, kdybych se tentokrát vdávala těhotná! Byl by to fakt krásnej a neuvěřitelnej svatební dar:slight_smile:. Teda pro spoustu ženských asi uvěřitelnej a možná by byly naštvaný, ale my co jsme si tímhle prošly viď? My to berem úplně jinak :grinning:
27. srp 2013 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho děkuji a děkuji:slight_smile:)) užili jsme si to báječně:slight_smile:
@jaka17 no já vím, všechny jsme tu na jedné lodi, doufám, že bude přibývat už konečně těch // páč to jako jinak není možný.... :grinning:
@marke jj určitě máš pravdu, už je to asi hodně o penězích, je to vidět hlavně na stravování a nepříjemný obsluze v Campu, ale jinak to bylo fakt boží, byli jsme tam týden s programem a fakt jsme si to moc užili
@lenkafel já jdu ted v pátek na biopsii a jakmile v září dorazí mrcha tak začínám se stimulkou......strašně moc si přeju,aby to vyšlo, protože je to poslední pokus - dál už se trápit nebudu.....
@coralin ale jooo půjdeš, třeba ne hned ale půjdeš:slight_smile:))))) já válčím v práci, jinak dobrý:slight_smile:))) ted v září mě čeká poslední stimulka:slight_smile:)))))
27. srp 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak už zařezávám v práci a jsem z toho úplně hotová, večer padám do mdlob...takže žádný chmury nemají díky tomu šanci...vlastně už bych chtěla mít to nedořešené mateřství nějak jednoznačně ukončené- bu´d těhu, nebo jasně nic, abych se mohla věnovat cele jen jedné činnosti - buď práce, nebo mateřství..takhle jsem taková rozpolcená... :pensive: :fearful:
@pavlina1976 hrozně bych ti to přála....tak se hezky snažte...
@kockacz vítej mezi nás a hodně pěkných blastulek přeju..
@coralin to víš, instinkt byl správný...bohužel...hezky se bav a zatím nic neplánuj, musí tě to přemýšlení o tomhle tématu samo o sobě unavovat...
@martas14 myslím, že snad ještě nějaké to babí léto přijde, ale pěknej podzimní outfit zahřeje u srdce už ted´... :grinning: :grinning:
@marke no tak vidíš...přeci jen se k něčemu dopracujete...ve škole budeš mít jiné starosti a třeba se zadaří..
@monyna tak jak dál??už jsi mluvila v Caru s někým normálním??
27. srp 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak to budeme možná v podobném čase čekat na // to bude fajn společnost...
27. srp 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 hooolka moje já bych ti to tak přála at máš už na svatbě buben asi ne,ale bubíneček :slight_smile:))))))))))))))))))))))) Jak říkáš bud vdaná anebo vdova, mám to stejně:slight_smile:))))))))) svýho chlapa bych nevyměnila za nic na světě:slight_smile:)) Na Krétě v klášteře jsem za Vás holky tady všechny zapalovala svíčičky:slight_smile:za miminka teda tak to musí vyjít!!!!!! Já budu hrozně smutná, když to nevyjde, protože pak bude můj muž bez svého dítka://///
27. srp 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jéééééééééééééééééééééééééééééé ?????? Stimulka? v září??
27. srp 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 Ahooojjjj Martííííííííí, vidíš léto se přehouplo jako nic a leden se ti blíží takže se ani neotočíš a už budeš čekat na //:slight_smile:)))).
Šikland jsem si strašně užili v těch kostýmech jsme jeli dokonce i na hrad a do města byla sranda:slight_smile:)))))))))))))))))))))))))))
No já se tak moc modlím k přírodě,aby to vyšlo a mohla jsem jít na mateřskou a vykašlat se na práci..protože když ne tak si hledám práci novou.......
Hrozně bych si to mimčo přála i jako nejkrásnější dárek sice opožděně,ale k narozkám, protože jsem se modlila a říkala, že už nikdy nic nechci!! :grinning: :grinning:
A co u tebe jak strašíš v brně?? Co kalbičky?? My ten Šikland dost propařili hrůza :slight_smile:)))))))Seznámili jsme se tam s fajn lidma a celý týden jsme s nima pařili srááándy kopec:slight_smile:
27. srp 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janinko, vyjde to, víš, že už to tam bylo no! A jak jsi zapálila ty svíčky, tak už si vás nějaký mimi určitě vybralo a už se těší až do toho půjdete, tak šup šup :grinning: . Ty jsi tak hodná, že jsi na nás myslela a zapálila svíčku i za nás :slight_smile: . Děkuju :wink: . Moc na tebe myslím, určitě to vyjde Jani!!!!!!
27. srp 2013 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Jééé holky, už jsem z toho zase celá nervozní a hlavně natěšená, moc vám to přeju! Určitě to vyjde, prostě musí!
27. srp 2013 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no zatím nevím přesně, na kontrolu jdu 10. září a už mám druhý den mrchu, takže asi až říjen, vlastně... tak to ty už budeš mít // a na neschopence budeš drtit pěsti...a plivat bacil..na narozky jsem na tebe myslela, to sis užívala divokej západ...
27. srp 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute bábušky, vás ani nestíhám číst :slight_smile:
27. srp 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel Já si test udělala a dle předpokladu - jako padlý sníh :wink:
Už jsem se otřepala a vyčkám další na pokus, jestli tedy budu mít OVU, když nemůžo nasadit Clostík. Do CAR jedu 2.9. tak uvidím na UTZ.
Přesně, hezky si oslav narozeninky, pořádně je zapíj, hele Leni, to můžeš vlastně protáhnout Silvestra, có? :grinning: :grinning: :grinning:
Pak do doto vletíte a zaděláno bude dřív, než si to stačíš uvědomit :wink: :slight_smile:
27. srp 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahojky, no tak to byl fofr, ale alespoň, že ses nemusela ještě trápit, kdy mrcha dorazí... A co pařba? Užila sis to pořádně - to chce? Já, jak nepiju, tak jsem se v sobotu tak zbourala, že jsem se celou neděli léčila :grinning:
27. srp 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Manža? Já jsem mu o tom ani pořádně předem neřekla, až v den, kdy se dostavila mrcha...Ukázala jsem mu toho ducha na testíku a hrozně jsem bulela. Objímal mě, ale nijak zvlášť neutěšoval....
Víš, my to máme asi trochu jinak, on se mě ani moc nesnaži uklidňovat, protože pak je to ještě horší... Já čekám každý měsíc, už skoro 6 let, jestli tam dušík nebude... Často jsem to obulela, takže tohle máme za sebou.
On ví, že kdyby mě utěšoval, bude mi ještě hůř. Takhle se já vnitřně srovnám a je to lepší...
Nevím, jestli jsem to popsala správně, ale určitě mi rozumíš...Pak dodal, že jsme v začátcích a pokusů bude spousta...

No, teď jsem Clostík nemohla nasadit, takže se toho 2.9. ukáže na UTZ, jestli nemám náhodou cystu. Pokud ne, tak supr a ještě právě nevím, zda se rovnou dohodnout na IVF nebo ještě jednou zkusit stimulaci Clostíkem... Co myslíš?
Takhle, kdybychom se rozhodli do IVF, já nevím, jak to probíhá...Kdy probíhá OPU? Při ovulaci? To by se stejně nestihlo v dalším cyklu, né? Musí se ještě čekat na schválení pojišťovny, že ano? Takže, kdybych se teď, toho 2.9 rozhodla, že už chci jít do IVF, kdy by to asi bylo?
A ještě jedna věc, prostě mám pořád v hlavě IUI, kdybych chtěla nejdříve inseminaci, to musí také schvalovat pojišťovna? Nebo mi to prostě udělají při OVU, když tam se mnou bude manžel?

Moc děkuji za vysvětlení :wink:
27. srp 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahojky :slight_smile:
No jó, bylo mi to strašně líto, ale od včerejška jsem zase v práci, po 14 denní dovče, takže je mi mnohem lépe...Zase ten můj milovanej blázinec :grinning: :grinning: :grinning:
Máš pravdu, IVF ve mě hodně hlodá, ale jak jsem teď psala @Lenkafel, tak rozmýšlím IUI. Já si nemůžu pomoct, ale mám to tak nějak vnuknuté. Já si právě myslím, že je problém jen otěhotnět - tedy doufám...
V r. 2007 se mi mimi přestalo ve třetím měsíci vyvíjet...
Viď, to je mazec, takovýhle přístup...No, už na to nemyslím, jednou jsem tam šla a pevně doufám, že je moc dlouho potřebovat nebudu :slight_smile:
Moje kamarádka mi říkala, že byla u Apolináře, aby jí udělali nějaký zákrok, po opakované revizi... Nějak jí srostla děloha nebo co a museli jí ji nějak pod narkózou rozpínat... Nevím, něco takového, kecala bych... Ale zkrátka, nemohla dostat MS a krev se v ní hromadila...
Vezl jí tam manžel, protože měla mít doprovod a nesměla řídit. Ona teda stejně neřídí, ale máme to z MB přes 50 kiláků. Když chtěl její manžel potvrdit propustku do práce, jako doprovod, tak mu sestra řekla, že to neexistuje, že mladá paní mohla jet autobusem.
Pak chtěli mluvit s nějakým konkrétním lékařem, který jí zákrok dělal, aby se zeptali, jak to dopadlo. Ona nemá problém otěhotnět, ale zase pořád potrácí. Ta sestra jim ho odmítla zavolat??? Zavírala jim dveře před nosem???No chápeš to?
No hustý, fakt že jo, ale to bylo na gynekologii u APO, ne v CARu.
27. srp 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahojky, no jó, no... Už jsem to kousla, jak už jsem psala, doufám, že tento CAR nebudu dlouho potřebovat a brzy se zadaří...
Ačkoliv musím podotknout, že to bylo prvně. V CARu jsem byla naopak nadšená přístupem, u nás v MB jsou řezníci a egoističtí řezníci...Takže jakýkoliv příznivý přístup mě nadchnul...
Snad na tu sestru nenarazím a bude nám hej :wink: :wink: :wink:
27. srp 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ahojky ztracená ženo :grinning: :grinning: :grinning:
Jo holka, já už to neřeším, ale pokud tak nechala zmínku, že se nemohu dostavit a Dr. se zmíní nebo bude mít řeči, tak to tak ze sebe vyklopím, to je jasný...Mám totiž pocit, že sestry při objednávání koukají do databáze...

Téééda, no tak šup, šup zkoušet :slight_smile: 15 mm není málo, ale praská prý tak kolem 20mm. Takže myslím tak den až dva a bude to :slight_smile: Ale v každém případě lepší dřív, než dýl...Takže hupky dupky do spršky a mimískovat :wink: :slight_smile:
Mě říkali to samé, asi skončíme s diagnózou? "z nezjištěných důvodů neplodná".

V práci supr, trochu chaoz - trochu větší chaoz, ale konečně...Moc jsem se těšila... :grinning: To je dobře, že je řída uznalej :wink:
27. srp 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 -na IUI se žádat nemusí, máš nárok na 6pokusů za rok zdarma ...ikdyž některý CARy si něco učtují. Což moc nechápu. Tak uvidíš nic na tom není. Jedna max dvě návštěvy u doktora ...u mě se plánovalo 3-4 dny před ovulkou ...konrola na ULZ jeslti je folikul kde má být, domů jsem dostala pregnyl(ovitril) ..a pak už jen s manželem na "vztřik" a pak ještě snaženíčko doma ...nejlépe večer a ráno :slight_smile: a pak jen čekat 14 na test.
27. srp 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 Ahojky, jojo, starosti v práci už začaly :slight_smile: No, uvidíme, třeba jen nesme s manželem kompatibilní :frowning2:
@monyna83 Ahojky, tak vidím, že jsi taky nastoupila do práce v plném nasazení. No, náš říďa je spíš už vycvičenej - ony přede mnou byly už aspoň 2 kolegyně na IVF a myslím, že 1 na IUI, tak už ví, co to obnáší :slight_smile: no nevím, jestli je to prokletí učitelek? :grinning: No s mýma folikama nevím nevím - za 5 dní vyrostly 5 mm, tak jestli praskají až při 20 mm, tak mám ještě 5 dní čas, ale podle toho vyšetření postkoitálního testu jsem už v plodných dnech. No, uvidíme, necháme se překvapit. Včera večer mě děsně bolelo na vaječníkách a dneska už je líp, tak už třeba prasknul. Hupky dupky - to je hezký, ale to by se mi taky už musel manžílek vrátit z práce. Nějak se mu dneska domů nechce a to vstává ve 4,30, takže bude chtít jít hned spát (možná po jídle) a ráno se mu nebude chtít vstávat. No, snad se do toho jeho nabytého programu ještě ten sexík vejde :grinning:
27. srp 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ne, ne, nechala jsem se tou Hyldou objednat rovnou na 2.9 na UTZ...Takže až v úterý se uvidí, co a jak :wink:
27. srp 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Moc Ti děkuji za vysvětlení, takže to pro mě znamená, že příští OVU už bychom mohli IUI prubnout?
Tuto OVU se to nestihne, to je jasný...Ale příští by mohlo, rozumím tomu správně? :slight_smile:
27. srp 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Tak to to máte ve škole taky veselý, có? :slight_smile:
Neboj, on praskne a povede se to...Připrav mužíčkovi nějakou móóóc dobrou večeři, páč láska prochází žaludkem a to ostatní příjde samo :slight_smile:
27. srp 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - tak záleží kdy ji máš ...já třeba až kolem 16-18 DC, mám je kolem 30dnů. Je to vtipný, at je jakákoliv měsíc tak poslední dobou to přijde prostě 30. ...
27. srp 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 přesně tak my to bereme jinak, my by jsme snad radostí měli i šaty na dva díly s pupíkem ven jen kdyby to víc pomohlo :grinning: :grinning: Ale je fakt, že máš teď čas ty dlouhé čtyři měsíce, takže si to klidně můžeme střihnout i pěkně popořadě :wink: Jinak máš pravdu, že s tím vínkem nebo teď burčákem je to tu opravdu o dost veselejší, sice když se má jít kopat do vinohradu nebo dělat zelené práce, tak se šklebím jak nezralá švestka, ale jak jde o pití finálního produktu tak stojím první v řadě :grinning: :grinning: Burinu piju už třetí den a je to teda slaďučká šťávička to se pije přímo samo a naštěstí narozdíl od chlapů jsem se z toho ještě nepos...... :sweat_smile:
27. srp 2013 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek