• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
4. bře 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 coze??? Postaci pitomci ; (((((((byla v poradku, kdyz jsem.ji odesilala...jako na fotce ; (( me serou
4. bře 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 mně to neva..jen jsem oteklá a ještě jsem byla nenamalovaná neoblečená...rozcuchanáá..masakr... :grinning: :grinning: :grinning: To jsou teda debilové, chodit na někoho,kdo má zlomenou klíční kost...
4. bře 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele mamky známý se už pár let léčí s rakovinou a na něj prý chodí pravidelně.
jako pár měsíců je to ok, ale pak zase po chemu peklo.
4. bře 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jako masakr tohle......strejda měl rakovinu do toho potíže se srdcem a neslyšel zvonek,on když spí,tak spí..a ihned mu odebrali prachy a teta pak lítala po všech čertech...a nakonec to nějak dopadlo...ale po hodně dlouhé době...
4. bře 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj tak už vím kdo to psal :slight_smile: jsem to taky chtěla napsat, že tohle jedna holčina psala. Jsem zapomněla že jsi to byla Ty. :sunglasses:
4. bře 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: jo jo...to jsem byla já...
4. bře 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočenky proč se 0 pozitivní bere krev na protilátky?Myslela jsem,že se to bere jen ženám RH negativním :astonished:
4. bře 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - a nezjišťují se protilátky každý? v tom prvním celkovým odběru krevního obrazu?
já myslím, že někde to mám taky nabraný
4. bře 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb nevím,nevím.. :wink:
4. bře 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja myslim ze se dela celkovy krevni obraz, ale mne nabiraji na protilatky 3x behem tehu a za ty 3 tydny mi prdnou injekci..tobe brali kdy na protilatky?
4. bře 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl se na to zeptej ne zitra...budu na tebe myslet ja jdu k holici :slight_smile:
4. bře 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice 15.1. mě brali ty protilátky.Zeptám,když nezapomenu :grinning: :grinning: :grinning: Děkuju...taky bych už měla zajít...byla jsem před dvěma měsíci... :grinning: :grinning: :grinning: Tak ať Ti udělají pěkný učes :wink:
4. bře 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice mně braly do 12 tt krev v Sanusu..pak už jen jednou u mé doktorky ve 13tt :wink:
4. bře 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nevím co s tím porobili darebáci, asi to nějak blbě chytli a visí jí jedno oko dolů, ale to chytnu nití, žádný problém, horší by bylo něco do háčkovat, to bych nedala ani po týdenním intenzívním kurzu :grinning: :grinning:
ale jinak je pěkňunká :wink:
4. bře 2014 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo tak nenamalovaná, neoblečená je těžká pohoda, to mě když se stala ta nehoda, tak mě vezli na druhý den ráno na sál, protože v noci jsem musela dát přednost nějakému dětskému pacientovi, který spadl z tribuny chudáček, tak jsem byla po nějakých čtrnácti hodinách, podotýkám po celém dni na koních neumytá, ještě zabandážovaná (takže ani nevyčuchlá) odvezená na sál a tam mě z košilky chystal nahou na sál asi tak pětadvacetiletý klučina jakože bratr.....to ti byla pecka, bych se v prdeli viděla :grinning: :grinning:
4. bře 2014 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl jako kdyby na mě došla sociálka kvůli klíční kosti, tak bych to ještě chápala, ale z práce, když věděli, že jsem jim tam jednoruká stejně nepotřebná, tak to jsem byla dost v šoku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a zítra držím palce, jdeš na utz, že...
4. bře 2014 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 to jsou masakry co píšeš.... :grinning: :wink: jinak moc děkuju a zítra se ozvu...co a jak ... :wink:
5. bře 2014 v 01:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky, dnes jsem 15.den od ET, tak jsem to zkusila a výsledek máte tady. Vím, že je to začátek, ale u nás velký úspěch, dvě čárky na testu neznám :slight_smile: . V pondělí ve čtyři jdu na kontrolu po ET, myslíte, že mi budou dělat i UTZ, i když tam asi nic nebude vidět, co?
5. bře 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
autor
@eevvaa tyyy jo super gratuluju potichoucku u kazde je to uspech ;))) urco krev, s tim utz nevim, ale treba jooo takze super..konecnee mam velkou radost
5. bře 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice beru to jako první krok, pondělí bude další a pak srdíčko atd ......
5. bře 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - ahoj, to vypadá dobře :wink: . V to pondělí, bych ale asi řekla, že Ti vezmou jen krev. Na ULZ asi ještě nebude nic vidět.
5. bře 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa to je nadheraaa.mooc gratuluji.ultrazvuk delaji 14 dni po pozitivnim krevnim testu.drzim mooc palce :sunglasses:
5. bře 2014 v 08:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb @beryltm tak v pondělí uvidíme :slight_smile:, a asi zatím zůstanu doma do srdíčka určitě :slight_smile:, uvidíme co na to paní doktorka
5. bře 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa to je jasny, ale ten prvni krok je mooc dulezitej :slight_smile:
5. bře 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eevvaa - myslím, že proti určitě nebude. Jen buď hezky doma.
Jinak v gennetu dělají ULZ až za 3 týdny po krvi.
5. bře 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky tam je kraaasnneee a ve vzduchu uz fakt voni jaro ;))
5. bře 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice u nas uz taky vylejza slunicko.skoda ze nemuzu ven :unamused:
5. bře 2014 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - proč nemůžeš ven? Ty nemáš vycházky nebo musíš ležet?
5. bře 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já nevím, jak to tady v Gestu probíhá dále, tuhle metu jsem dvakrát nepřekročila, až teď, tak netuším, co bude dále, volat tam nebudu, do pondělí to počká. No do práce jsem napsala kolegyni, která o tom ví, že v pondělí večer dám jí a vedoucí vědět, ta to ví taky, jak to se mnou bude dále :slight_smile:. Jsem ráda, že to jedno jediné osmibuněčné asi bylo znamení, že to má tak být.
5. bře 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek