• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@beryltm v Příbrami je pod mrakem a vycházku mám až od jedné do sedmi, ale já to zatím využívala pouze k nákupům a v neděli jsme se byli krátce projít, měla jsem strach :slight_smile:. Asi o víkendu někam vyrazím, budu sama, manžel jede k mýmu tátovi na dříví a budou pokládat plovoučku. Jenže já bych si musela přendat adresu a to se mi zatím nechce, nechám to na něm co řekne, proč jsem nedorazila, asi jsem nemocná, mám chřipku a jsem na neschopence :slight_smile: a další víkend to už nějak vymyslíme
5. bře 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jsem nemocna tak nechci nikde trajdat.doufam ze do vikendu bude lepe :unamused:
5. bře 2014 v 09:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa my meli zasterku ze jsem nemocna se zadama :grinning:
5. bře 2014 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm nojo nemocná ze zádama, to je právě to, že bych je na tom dříví protáhla :slight_smile:
5. bře 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa ja ti to s tou osmibunkou rikala ;))))) ja blastocysty 6 x ani tuk a 2x osmibunka a hura ;)))))
5. bře 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice já si to taky myslím, že děloha je pro ně přirozenější než nějaká zkumavka. No my jsme se včera dohadovali, tak mi to nedalo a udělala jsem si ten test ráno, protože manža, že mám furt nafouklý prsa, jenže já ho varovala, že to nemusí být znamení, to zase bude, až dorazí z práce, že měl pravdu :slight_smile:. Jsem šťastná, jen vím, že to strašně rychle letí a o vánocích už bude veselo :slight_smile:
5. bře 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@eevvaa to je krasnyyy ze mel pravdu...no my budeme mit o Vanocich uz pulrocni tak bude taky veselo :slight_smile:
5. bře 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice letos to ještě bude v pohodě, ale za rok, abychom přivazovaly stromeček :slight_smile: . Jestli bude po mě, tak jo. Mě bylo o Vánocích třičtvrtěroku a stromeček už mě zajímal i vleže a při lezení :slight_smile:
5. bře 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa no u nas to vypada, ze ditko bude taky po mne jako muj prvni syn takze to bude pekny :grinning:
5. bře 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak včera se prcek poprvé jako fakt hodně vrtěl. Večer měl asi nějaký gymnastický závody či co :slight_smile: to byl dloubanec pod žebry, pak u močáku...napravo nalevo apod. Břicho se furt boulelo. :grinning:

ale jinak teda už začínám být nervozní, já říkala, že jak se budou blížit ty výsledky tak budu :angry: jen doufám, že nebudou až po neděli. I když podle toho co paní říkala, tak to asi opravdu vychází na pondělí :angry:
5. bře 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani Ahoj zlato, netrpělivě vyčkávám, co a jak. Držím pěsti!!! :wink: :wink: :wink:
5. bře 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji někomu za srdíčko, pokud bude vše ok, tak je pošlu za týden dál :slight_smile:
5. bře 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa potichounku gratuluju..to je pocit,co? Myslím také,že jen krev budou brát... :wink:
5. bře 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj kočenky...venku je nádherně....velký utz o.k.....placenta prý dole není....ale klidový režim zůstává...prý z důvodu dřívějšího krvácení,že prý můžou být dole cévy a krvácet atd....Ale prcek vypadá pohodově....tak jsem hrozně šťastná,až se mi chce brečet....Primář byl teď suprovej...Dlouho jsme tam nebyli....ale to neva....Mám fotku,kde si prcek cucá paleček... :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl - tak to jsem ráda, že je vše ok. tak jen hezky odpočívej.
5. bře 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkuju,já taky...já byla asi podvědomě na nerv..jsem spala jen dvě a půl hoďky..tak si pustím seroš a hají..odpo..jdu ke kámošce....Kočenko....určitě budeš mít ten Prenascan v pořádku... :wink: Přeju Ti,aby jsi už měla výsledky... :wink:
5. bře 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - taky věřím, že budou, ale prostě nervy začínají pracovat.
pak ještě to ECHO...širší plicnice způsobuje prý vysoký tlak v plicích, tak ted záleží co je ještě limit a jde-li pak s tím případně něco dělat. Ale na netu jsem o tom nic moc nenašla :(
5. bře 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl krásný pocit :slight_smile:
5. bře 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl super zpravicky jen tak dal :sunglasses:
@kamisb verim ze i ty budes mit dobre zpravy :wink:
5. bře 2014 ve 12:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm - děkuji, doufám, že na to aby byl ten prenascan pozitivní, tak je těch znaků málo. Holky co jsem tak koukala měly podnětů víc a vše bylo v pořádku.
5. bře 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb to je jasný...ze mně to nejhorší opadlo...a do dvou dnů budou asi výsledky Har.testu....ono jim to někdy s tím Prenascanem trvá dýl, prý u 90% mají lidé výsledky od 14-i dnů....Ty jsi šla v pátek viď? Já až v pondělí po Tobě....Určitě to bude dobrý..to echo.... :wink: :wink: :wink: ale,že jsou to nervy,to chápu :frowning2:
5. bře 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm děkuju kočí... :wink:
5. bře 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no to víš chtěla bych výsledky co nejdřív, abych si mohla odškrtnout alespoň něco :sunglasses:
a to ECHO, když jsem o tom skoro nic nenašla, tak doufám, že to nebude nic vážnýho.
Ale to víš, oba dva jsme astmatici, alergici ...já vrozenou vadu srdce, děda od mamky to samé. A z táty strany infarkty.
5. bře 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice
@monyna83
@muddledgirl
Holky moc děkuji ke gratulaci. Jojo, prý je teď hodně kluků. Říkala to i známá, že všichni okolo čekají chlapečky :grinning: Však jedna pořádná ženská dá za deset chlapů, takže my to s Janicí zvládneme .-D

Jinak správně - doma máme Samíka, takže nás teď nejspíš čeká Klaudinka (jestli si to ještě manža nerozmyslí) :grinning:
5. bře 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb chápu...snad to bude v pořádku to ECHO v rámci možností...Tak infarkty jsou ze stresu,nebo ne? To ostatní nevím,jestli může být dědičné...snad ne.. :wink: Jsou to furt stresy....už bys měla mít klid....
5. bře 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke všude samí kluci...masakr...to se budou rvát o holky ve školkách a školách... :grinning:
5. bře 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - říkala, že dědičná může být jen ta nedomykavost chlopně. ale i to je dnes úspěšně oparovatelné či se s tím dá v pohodě žít.
5. bře 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahojky, a jakpak jsi na tom ty? Už máte zavedený vajíčka?
5. bře 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ahojky zlato, už jsem to tu psala, u nás se nakonec žádná sláva nekonala...

Měla jsem 13 kráných folikú(22mm), z toho ale jen 5 vajec. Z toho důvodu na 3 vajíčka ICSI a 2 IVF. Do druhého dne zbyly jen 2 ICSI, zbytek se vůbec neoplodnil. Embryoložka ani nevěděla, zda se začnou ta dvě pořádně dělit, takže domluva byla, že mi ještě týž den odpol zavolá, co a jak. Málem mi houklo. Ale odpol jiskra naděje. Jedno embryo hezké, druhé pokulhávající, tak na známku 2-.
Čili ET následující den ve středu. Ani nevím, kolikabuněčné embryo to bylo, ale myslím, že asi jen čtyřbuňka. Tomu druhému dali v CAR ještě šanci, měla jsem si volat v pondělí, jestli se vzpamatovalo a bude mrazáček. Bohužel, přestalo se vyvíjet, takže jediná šance je mimísek v bříšku.
5. bře 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jééé tak superrrrr gratuluju:slight_smile:))
@kamisb nebojte holky výsledky budete mít OK....

Já ted dorazila od holiče tak je mi lííp:grinning:DDDD
5. bře 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek