• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@kamisb :frowning2: :frowning2: :frowning2: Já vím,že něco takového má dcera mého kamaráda a měla operaci,ale brzo...no...ale od té doby je prý o.k...Je jí asi deset nebo jedenáct... :wink:
5. bře 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: děkuju moc..ze mě to nějak spadlo tím dnešek...pan doktor říkal,že vypadá vše ok.Teď jsem spala... :astonished: V noci to nešlo :grinning: :grinning: :grinning: Taky se objednám po Harmony testu...k holiči.... :wink: Máš stejný účes nebo něco nového na hlavince?
5. bře 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - doktorka říkala, že neví jestli je ta hodnota ještě v limitu nebo ne.
Ono bývá častý problém ucpání plicnice než asi tohle. No uvidime v uterý co se dozvíme ...
5. bře 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mam to sestrihany do mikada vepredu dlouhy kolem obliceje a brady a vzadu nakratko....a byla jsem.i na pedikure a manikure :slight_smile:
5. bře 2014 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak testy OGTT dopadly asi dobre :slight_smile:) nikdo nevolal....
5. bře 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb a tak jdeš na kontrolu v úterý....tak držíme pěstičky :wink:
5. bře 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj...přemýšlím....jestli trochu nezkrátit účes nebo udělat nějakou asymetrii :grinning: ...Tak to jsi si hezky odpočinula..
5. bře 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice OGTT dobrý,tak to je super... :wink:
5. bře 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - jj v úterý do Motola na ECHO ... v ted v pátek ještě do poradny. Se zeptám doktora co by to mohlo znamenat,když jsem se nezaptala předtím tý doktorky u ULZ.
5. bře 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb nezlob se,že se dokola ptám.....ale někdy si to nepamatuju,kdo co kdy má :grinning: Jo,jo zeptej se...člověk vždycky zapomene na spoustu věcí... :wink:
5. bře 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já se nezlobím, taky mám občas bordel v tom kam kdo kdy jde. a kdy byly snažilky na ET apod
5. bře 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo..přesně...tak....a co jsi dneska dělala? :wink: Já byla u kámošky a daly jsme si véču pizzu,tak jsme si pochutnaly..
5. bře 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já dneska vlastně vubec nic, jen koukala na kriminálky. Manžel mi přivezl prásky na alergii a konečně lehce sprchlo, tak třeba půjdu zítra i na chvíli ven a nebudu kejchat :slight_smile:
5. bře 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja si uzila u holice a na nehtech..kosmetiku uz nezvladnu to jsem mela pred mesicem....pak me vytocil Kuba tak jsem musela zakrocit a urcit pravidka.Vcera jsem se trochu naprdla na muzskyho a ani jsem mu dneska nevolala tak prisel s kytkou narcisek ;)))
5. bře 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maličková mi včera řekla toto : že mi sice doporučuje léčbu Imunoglobulíny, jako nejvhodnější variantu, ale v současné době na ní nemá finanční prostředky, protože dostala pro svoje oddělení nízký finanční budget. Zároveň mi nemůže, ale sdělit, abych si léčbu uhradila sama. a že mám napsat stížnost na ředitelství.. tak jsem to teď akorát odeslala.... navíc dneska v noci................. holky držte palce ať to v noci dopadne dobře.dík
5. bře 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin cooooo v nociiiiiiiii ?drziiimmmm ....
5. bře 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :wink: :wink: :wink: tak aspoň máš ty léky a snad to budeš mít o.k. brzy tu alergii.... :wink:
5. bře 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice wau...tak já na kosmetice nebyla nikdy....kytičku jsem dostala asi 2x k svátku...ale pak před pár lety jsme se pohádali s přítelem a já ji rozšvihala,tak od tý doby jsem už žádnou nedostala...kytky jsou krásny,ale za chvíli je po nich.. :wink: To máš hodného manžílka
5. bře 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ježiš holka....držím pěsti,ať se to zdárně vyřeší... :wink:
5. bře 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl on si zehlil prusvih :grinning:
5. bře 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: :grinning: rozsvihala kytku ty rebelko
5. bře 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: jjj,je mi jasný,že žehlil....to moc neznám...že by ten můj něco žehlil.... :grinning: :grinning: :grinning:
Rebelko :grinning: :grinning: :grinning: hi hi...no jo..jsem měla svátek, popilo se a pak byla hádka...tak jsem vzala chudinku růžičku a švihala a švihala až byla na kousíčky a pak jsem to obrečela,když už stála stovku :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: :grinning: :grinning: chaaaa
5. bře 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čau holky :slight_smile:
5. bře 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - no když zapršelo tak snad nebudou potřeba, ale hlavní je že je můžu brát.
5. bře 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - ahoj, tak co už jste doma nebo jak?
5. bře 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek no caaaau mamino tak coooo jak?
5. bře 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já mám i nemám bežně alergie..jen dostávám flonidan,když něco....rýma......alergická..narovinu já sama kolikrát nepoznám..jestli jsem nemocná nebo to je astma... :grinning: :grinning: :grinning: Na alergologii tvrdí,že mi nic není :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to mně vůbec nedošlo,že ty alergeny pak nejsou,když zaprší...mně vůbec nějak šplouchá na maják..
5. bře 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek čau mamko... :grinning: :grinning:
5. bře 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek