IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
5. bře 2014
@kamisb 😞 😞 😞 Já vím,že něco takového má dcera mého kamaráda a měla operaci,ale brzo...no...ale od té doby je prý o.k...Je jí asi deset nebo jedenáct... 😉
muddledgirl
5. bře 2014
@janice_opice 😉 děkuju moc..ze mě to nějak spadlo tím dnešek...pan doktor říkal,že vypadá vše ok.Teď jsem spala... :-o V noci to nešlo 😃 😃 😃 Taky se objednám po Harmony testu...k holiči.... 😉 Máš stejný účes nebo něco nového na hlavince?
kamisb
5. bře 2014
@muddledgirl - doktorka říkala, že neví jestli je ta hodnota ještě v limitu nebo ne.
Ono bývá častý problém ucpání plicnice než asi tohle. No uvidime v uterý co se dozvíme ...
janice_opiceautor
5. bře 2014
@muddledgirl mam to sestrihany do mikada vepredu dlouhy kolem obliceje a brady a vzadu nakratko....a byla jsem.i na pedikure a manikure 🙂
janice_opiceautor
5. bře 2014
Tak testy OGTT dopadly asi dobre 🙂) nikdo nevolal....
muddledgirl
5. bře 2014
@kamisb a tak jdeš na kontrolu v úterý....tak držíme pěstičky 😉
muddledgirl
5. bře 2014
@janice_opice jj...přemýšlím....jestli trochu nezkrátit účes nebo udělat nějakou asymetrii 😃 ...Tak to jsi si hezky odpočinula..
muddledgirl
5. bře 2014
@janice_opice OGTT dobrý,tak to je super... 😉
kamisb
5. bře 2014
@muddledgirl - jj v úterý do Motola na ECHO ... v ted v pátek ještě do poradny. Se zeptám doktora co by to mohlo znamenat,když jsem se nezaptala předtím tý doktorky u ULZ.
muddledgirl
5. bře 2014
@kamisb nezlob se,že se dokola ptám.....ale někdy si to nepamatuju,kdo co kdy má 😃 Jo,jo zeptej se...člověk vždycky zapomene na spoustu věcí... 😉
kamisb
5. bře 2014
@muddledgirl - já se nezlobím, taky mám občas bordel v tom kam kdo kdy jde. a kdy byly snažilky na ET apod
muddledgirl
5. bře 2014
@kamisb jo..přesně...tak....a co jsi dneska dělala? 😉 Já byla u kámošky a daly jsme si véču pizzu,tak jsme si pochutnaly..
kamisb
5. bře 2014
@muddledgirl - já dneska vlastně vubec nic, jen koukala na kriminálky. Manžel mi přivezl prásky na alergii a konečně lehce sprchlo, tak třeba půjdu zítra i na chvíli ven a nebudu kejchat 🙂
janice_opiceautor
5. bře 2014
Ja si uzila u holice a na nehtech..kosmetiku uz nezvladnu to jsem mela pred mesicem....pak me vytocil Kuba tak jsem musela zakrocit a urcit pravidka.Vcera jsem se trochu naprdla na muzskyho a ani jsem mu dneska nevolala tak prisel s kytkou narcisek 😉))
coralin
5. bře 2014
Maličková mi včera řekla toto : že mi sice doporučuje léčbu Imunoglobulíny, jako nejvhodnější variantu, ale v současné době na ní nemá finanční prostředky, protože dostala pro svoje oddělení nízký finanční budget. Zároveň mi nemůže, ale sdělit, abych si léčbu uhradila sama. a že mám napsat stížnost na ředitelství.. tak jsem to teď akorát odeslala.... navíc dneska v noci................. holky držte palce ať to v noci dopadne dobře.dík
janice_opiceautor
5. bře 2014
@coralin cooooo v nociiiiiiiii ?drziiimmmm ....
muddledgirl
5. bře 2014
@kamisb 😉 😉 😉 tak aspoň máš ty léky a snad to budeš mít o.k. brzy tu alergii.... 😉
muddledgirl
5. bře 2014
@janice_opice wau...tak já na kosmetice nebyla nikdy....kytičku jsem dostala asi 2x k svátku...ale pak před pár lety jsme se pohádali s přítelem a já ji rozšvihala,tak od tý doby jsem už žádnou nedostala...kytky jsou krásny,ale za chvíli je po nich.. 😉 To máš hodného manžílka
muddledgirl
5. bře 2014
@coralin ježiš holka....držím pěsti,ať se to zdárně vyřeší... 😉
janice_opiceautor
5. bře 2014
@muddledgirl on si zehlil prusvih 😃
janice_opiceautor
5. bře 2014
@muddledgirl 😃 😃 rozsvihala kytku ty rebelko
muddledgirl
5. bře 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 jjj,je mi jasný,že žehlil....to moc neznám...že by ten můj něco žehlil.... 😃 😃 😃
Rebelko 😃 😃 😃 hi hi...no jo..jsem měla svátek, popilo se a pak byla hádka...tak jsem vzala chudinku růžičku a švihala a švihala až byla na kousíčky a pak jsem to obrečela,když už stála stovku 😃 😃 😃
janice_opiceautor
5. bře 2014
@muddledgirl 😃 😃 😃 chaaaa
pidisek
5. bře 2014
Čau holky 🙂
kamisb
5. bře 2014
@muddledgirl - no když zapršelo tak snad nebudou potřeba, ale hlavní je že je můžu brát.
kamisb
5. bře 2014
@pidisek - ahoj, tak co už jste doma nebo jak?
janice_opiceautor
5. bře 2014
@pidisek no caaaau mamino tak coooo jak?
muddledgirl
5. bře 2014
@kamisb já mám i nemám bežně alergie..jen dostávám flonidan,když něco....rýma......alergická..narovinu já sama kolikrát nepoznám..jestli jsem nemocná nebo to je astma... 😃 😃 😃 Na alergologii tvrdí,že mi nic není 😃 😃 😃
muddledgirl
5. bře 2014
@kamisb to mně vůbec nedošlo,že ty alergeny pak nejsou,když zaprší...mně vůbec nějak šplouchá na maják..
muddledgirl
5. bře 2014
@pidisek čau mamko... 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli