• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

16. října 2017 
autor
@muddledgirl ty dneska baviiiisss :grinning: ale me by to s tim prsenim taky nenapadlo :slight_smile:)))
5. bře 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl @kamisb ja jsem uplnej imbecil vo se tyce alergii zadny nastesti zatim nemam...
5. bře 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ahojky, dala jsem si Tě do přátel. Maminko, já chci vidět také ty tvé miláčky...Kde je máš? Všechny holky je chválí a já nevím, kde máš uložené fotečky. No a jinak? Jak se cítíš, mamčo? :wink:
5. bře 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím jeste z porodky... Maly mel hypoglykemii přestal papat a je na Aro na sondě ... Ale přibírá to je nejdůležitější... Malá je super krasne jí ale jeste se nám nepovedlo se rozkojit....tak držte palecky....
5. bře 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek tak drzim palce at je Davidek brzo v pohode a dozene segru :slight_smile: s tim kojenim je to po tom cisari asi slozitejsi...at jste brzo doma!!!
5. bře 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: Ty jo...aspoň někdy,néé?
5. bře 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak je jasný když s alergií na pyl nejsou zkušenosti, že to jednomu nedojde no :wink: já ji mám od malinka. Jen mě letos zarazila takhle brzo a ještě tím, že mi vadí jehnědy, ale asi hold to je to těhu no. Někdy to prostě úplně zmizí a někdy se to x-násobí...fakt si asi tentokrát musím vybrat vše příjemný :angry:
ale pokud vše dobře dopadne tak to zvládnu.
5. bře 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - ahoj, to mě mrzí, že máte komplikace. Tak držím palečky, at už je líp a můžete brzo domů.
Kojení po císaři bývá většinou složitější, proto v hodně porodnicích trvají na kojení po 2 hodinách, aby se rozkojilo. Ale hodně holek po císaři to během 6ti nedělí vzdalo, protože to nešlo.
Tak se držte ..hodně štěstí a hlavně zdravíčka.
5. bře 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek držím pěstičky,ať je Davídek moc brzy o.k....a vy můžete jít všichni domů kočinko naše...
5. bře 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To dite dneska zase radiiii
5. bře 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: já ho cítím..ale není to nějak extrémní..já myslím,že nejvíc řádí v noci..jak blbě spim...že se fut budim...
5. bře 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to je dost mozny oni to maj pry ve zvyku...pockej tak za 2-3tydny to jsou rachy mocak zaludek zebra :slight_smile:)))
5. bře 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jeste par tyydnu to utece jako prd a na alergie si ani nevzpomenes
5. bře 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: jjj,kámoška dnes říkala,že pak budu nadávat,ale zatim se těšim... :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no Valca o sobe dava vedet dost dlouho a pritvrzuje :grinning:
5. bře 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak já ho cítím asi týden a půl...ale většinou žádný drasťárny,asi to bude něžnej chlapeček.. :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to si povime :slight_smile:))))))
5. bře 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
5. bře 2014 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek ja si jeste vzpomnela, ze kdyz jsem.se memohla rozkojit po tom hnusnym porodu tak jsem zkousela odsavat odsavackou aby se to rozbehlo a nakonec joo :slight_smile:
6. bře 2014 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek velká gratulace k malinkejm :slight_smile: , a neboj, když malej přibírá, tak je do na dobré cestě a buď se rozkojíš a nebo nee, svět se kvůli tomu nezboří, tak se tím hlavně nenervuj a budˇ v klidu :wink:
6. bře 2014 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lenkafel asi tak Leni....ja byla kojena 14 dni a celej zivot jsem zdrava (nepocitam tu neplechu dole, ktera s tim nedouvisi)..takze proste kdyz to nejde tak to proste nejde!takze souhlas..:slight_smile:
6. bře 2014 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jojo já jsem Kubíka kojila necelé tři týdny, nestačilo mu mléko a ani o to moc nestál, takže já jsem zastánce UM, když to jinak nejde a malej byl zdravej i když všichni okolo marodili
6. bře 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je to mazec spím tak hodinku v kuse jeste jsk je kazdej pidís jinde tak asi i zhubnu :slight_smile: fotky sem dam jak bude chvíli čas :slight_smile:
6. bře 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkafel taky si myslim, ze se nema nic lamat na silu, proste kdyz to jde je to super a kdyz to nejde tak je zbytecny, aby z toho byla maminka ve stresu..to je mnohem horsi....
6. bře 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek neboooj za chvilku bude lip, Davidek se srovna a doma si udrlas rezim a pohodu a bude.Na fotky se moc tesime..ale ty hlavne odpocivej kdyz to jen trochu pujde..drzime vsech 40 prstiku :slight_smile:
6. bře 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel
@janice_opice já taky nebyla kojená.....a až na klasický bronchitidy apod....mně nikdy nic nebylo :wink:
6. bře 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak odpočívej maminko.. :wink:
6. bře 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgir @lenkafel ja Kubu plne kojila do 6 mesicu, ale on mel v pul roce 12 kg tak to bylo hruza uz jsem nedelala nic jinyho no..takze od pul roka jsem kojila do roka s prikrmem..
6. bře 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no vidíš....to já si nedokážu představit,tak velké dítko po půl roce ještě asi kojit....ale ona to příroda nějak vyřeší... :grinning: :grinning: :grinning: Ty prsa snad furt rostou nebo co? :grinning: :grinning: :grinning: Tak mi včera pán primář řekl,že by byli rádi,kdybych si kolem 37 tt přišla sepsat porodopi do nemocnice a chodila už k nim ten poslední měsíc....Źe se oni s doktory hádat nebudou...Tak jestli vydržíme do toho 37tt...tak to tak udělám...aspoň okouknu personál...ale kupodivu..jsem včera pročítala stránky a hodně spokojených recenzí na naši nemocnici,tak mě to mile překvapilo :grinning:
6. bře 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice mám hrozný hlad,tak jsem si uvařila 3v1 a obilnou kávu.... :grinning: :grinning: :grinning: a pak uvidíme...asi si dám dyžtak topinku.. :grinning:
6. bře 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek