• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
Hezké dobré ráno :sunglasses: jsem se nějak dneska nemohla probrat a vykopat z postele, až někdy kolem půl 10 a ani prcek se nedožadoval snídaně. Ted už ji teda máme v bříšku, ale spát se chce furt.
Asi si budu muset vymyslet nějakou práci, jen zase nevím co :( asi vytřít, utřít prach a manžel večer vyluxovat. Ale to je max na hodinku.
Před chvílí to i vypadalo na sluníčko, ale nějak se mrška schovalo.
6. bře 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bonprix bez poštovného do 9.3.
6. bře 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahoj kočí...já taky ne...vzbudila mě pošťačka...v noci to šlo,jak jsem byla utahaná... :wink: Já se půjdu v jednu projít do Lidlu..musím vymyslet něco mňamkovního..... :grinning: :grinning: :grinning: Nejlépe ale nějaký salátek.. :grinning:
6. bře 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hihi taky jsem už na to koukala, furt mě tam lákají jedny šatičky.
http://www.bonprix.cz/vyrobek/strecove-saty-959232/?source=1
6. bře 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě vařil v uterý manžel, takže ještě na dnešek mám vepřový na houbách :wink:
6. bře 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no vidíš...mně tam toho láká hrozně moc.triček mám teď dost...ale jen jeden lehčí svetýrek a jeden teplý... :grinning: :grinning: :grinning: no a přemýšlím o těhu legínách..,že k nim pak jdou šatky, i když by bylo třeba trochu chladnějc k večeru.. :grinning:
6. bře 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb nakonec jsem udělala brzký oběd...topinky s česnekem a plátkovým sýrem.... :grinning: :grinning: :grinning: na přítele něco leze,tak je dobrovolně na samotce..... :grinning:
6. bře 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já legíny a punčochy k pasu nebo nad na těle nějak nesnesu :slight_smile: takže když už mám punčochy tak samodržící ...
..ale ty šatičky by byly hezký na větší bříško ;) jen nevím jstli to má cenu na pár měsíců kupovat, protože jinak bych si musela koupit menší číslo a to bych zase asi ted neoblékla. No koukám na ně už měsíc :unamused:
6. bře 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já zatím jen snídala a ted na mě kouká delissa :slight_smile:
6. bře 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já právě nevím,jestli legíny budu pak nosit...nikdy jsem je nenosila.. :grinning: Punčochy vůbec nenosím...Když sukně a šaty,tak bez punčoch jen v létě..tak je asi zbytečný ty leginy kupovat....Já bych je koupila být Tebou,uděláš si radost a zas tolik peněz to není...vždy je můžeš poslat dál... :wink: Já na Bonprix chodím už dlouho a furt na něco koukám a pak mi to vyprodaj...jako šaty co tam byly :frowning2: :frowning2: :frowning2: No...to je nejhorší...že já čučím do dvanácti....pak když se vzbudim..tak mám hlad..tak se snažim to přejít....no a pak se budim než přijde přítel z noční...a to už se cpu...protože mám hlad k nevydržení....ale dnešní noc..byla normální oproti těm předtím...skoro jsem se nebudila..dnes to bude asi horší... :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb áá delissa,taky bych si dala..ráno jsem měla pět lžic nutely... :grinning:
6. bře 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - nějak mám poslední dny chut na sladký :slight_smile:
a dnešní noc jsem dokonce ani nevstávala na wc, ale šla jsem spát až po 23h, ani budika manžela jsem ráno neslyšela a pak ještě v pohodě usnula.

No uvidím jestli je koupím :wink:
6. bře 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb však hamej kočko...Ty můžeš furt...hubeňoure náš... :grinning: Já už se bojim nějak moc cpát tím sladkým...ale když upeču něco jednou za týden a jinak néé,tak by to snad nemuselo vadit,já si totiž nemůžu pomoct :grinning: :grinning: :grinning: Ale přítel z toho šílí..že furt sladký..mně nepřijde,že furt...Výsledky ještě nevolali?Asi ne,viď :frowning2:
6. bře 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to já si ted nějak dávám, asi trochu ty nervy ...tak se cpu, ale ne nějak extra jen lehce :slight_smile:
tak zase když něco pečeš to je něco jinýho než vysloveně sušenky :slight_smile:

No zatím nevolali, to víš to bych hned psala ...nebo by to se mnou seklo. A to bych nenapsala asi už vubec.
6. bře 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb je mi to jasný... :wink: já jsem se už uklidnila díky tomu utz...a zítra už asi zavolají..no sranda...psala jsem jim přímo na stránky Harmony testu a povídala jim o opakovaném testu, z důvodu málo DNA v krvi....jestli je to opravdu těmi kila a napsala,že při tom druhém testu jsem už zase měla skoro o dvě kila víc...a jestli si myslí,že tam tedy zase bude málo DNA, že vím,že nejsou jasnovidci,ale ráda bych znala jejich názor...Tak napsali,že 70% u opakovaných testů obdrží výsledky....To mě teda potěšila paní :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak byla moc milá... :wink:

Věřím,že to budeš mít o.k...ale fakt jim ty Prenascany dýl trvaj..asi i tím,že většina lidí má Prenascan a ne Harmony test..podle toho co čtu.. :wink:
6. bře 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - asi no. Ptala jse se genetičky jaký je v těch testech rozdíl a prý to jen dělá jiná firma. Jinak že test je stejnej.
ale asi jsou amíci rychlejší no.
6. bře 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahojky, tak to je mi líto, ale i to jedno jediné je hrozně velká naděje. Držte se a hlavně myslete pozitivně (já vím, ono se mi to říká lehce), ale fakt ta psychika dělá divy. Já jsem se soustředila na tu laparku, až jsem si vůbec nepřipouštěla možnost otěhotnění a hele. Jak se máme krásně k světu. Tak držíme všechny palce a věříme, že to dopadne. Hlavně aspoň zase budete vědět, že něco opravdu nebylo v pořádku a budou hledat příčiny.
6. bře 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@muddledgirl - no vidiíš, ale taky jsem ještě nečetla, že by ten opakovaný test nevyšel.
6. bře 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no stejnej není v tom,že u Harmony testu Ti nedoručí výsledky pokud tam máš málo ten DNA v krvi...u Prenascanu to prý neřeší.....ale nejsem doktor... :wink:
6. bře 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak u toho prenacsanu to je stejný. Pokud je málo DNA dítěte tak nejde vypěstovat ta "kultura" z toho a tím pádem to nejde zjistit. Buď si necháš nabrat znovu krev jako Ty a nebo pokud je to pozdě a už by se výsledky nestihli do konce toho 24tt tak Ti vrátí peníze.

On prý byl před 2lety rozdíl v tom, že Harmony zkoumal i pohlavní buňky a o prenascan dřív nedělal, ale teď už to taky dělá a tak jsou prý už stejný. Ale to mi říkala jen mudr :slight_smile:
6. bře 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak Ti nevim..to je jedno....No, vrátí peníze,to mě k něčemu bude...když to teď nevyjde....Jo jo...s těma pohlavníma buňkama je to pravda... :wink:
6. bře 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já vím, že je lepší jasný výsledek. Ale když ho nezjistí tak přeci by jsi jim je nenechala.
Teda my to alespon nějak máme uvedeno v těch papírech. My to máme teda jen tak tak,pokud by jim to fakt trvalo 3 týdny.
6. bře 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cau holky tak to ja rano vypravila Kubu do skoly, pak jsem se tu placsla, v 10 jsem vyrazila do zahradnictvi, pak do Cube, pak za sestrickou ke svymu doktorovi pak nakoupit a pred chilkou jsem dorazila domu abych to stihla v terminu vychazek :slight_smile:
6. bře 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
DOpadne vam to dobre nebojte !!!! A @muddledgirl do 37 vydrzite !!
6. bře 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no nenechala to víš,že ne.... :wink: Je to tak,jak píšeš.... :wink:
6. bře 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no Ty jsi šikulka...mně začínají až za hoďku...tý vogo,zase dvě kila nahoře ,ale za týden???To není normální.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. bře 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo,určo to bude o.k...a snad vydržíme.. :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Markét, moc děkuji...Dnes už jsem 8 den od ET, tak se uvidí... :wink: :wink: :wink:
6. bře 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@monyna83 teeddaaa uz to tu chce prolomit...kdy se chystas testit?
6. bře 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl a vazis se ve stejnou dobu?
6. bře 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek