• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
Janička má pravdu... :grinning:
6. bře 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no...třeba u doktorky váží trošku jinak...ale já myslim,že ne...a dnes jsem byla po wc :frowning2: :frowning2: :frowning2: Vždyť já už se snažím tolik sladkýho nejíst.....sakra....
6. bře 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - teda Ty jsi akční holka ....ale zase kdybych bydlela v Praze nebo někde kde jsou krámy tak bych se asi taky donutila a vykopala se. Tady mám docela smůlu a jít se jen tak projít do lesa na to jsem někdy fakt líná. Ale už zase leze sluníčko tak možná po obědě půjdu.
6. bře 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já půjdu do Lidlu..i když to říkám každý den..zeleninku koupím...a asi do sekáče na svetry.. :grinning:
6. bře 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jako mě přes den váha kolísá o kilo. Takže se musíš vážit ve stejnou dobu a nejlépe ráno po wc. To já mám nejmíň a večer když jdu spát tak mám někdy i o 1,5kg víc. A ráno zase o to míň.
6. bře 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb :wink: :wink: :wink: já si tam stoupnu kdy mě napadne..ale je to děs... :angry:
6. bře 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no musí to dopadnout dobře jinak mě asi klepne. :angry:
6. bře 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kdyz to jsou samy bramboraky,topinky a sladky tak se pak nediv :grinning:
6. bře 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - a budeš testit někdy nebo až rovnou na krev?
6. bře 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl mela by ses vazit ve stejnou dobu ;))))
6. bře 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v jakych davkach a jak casto jste uzivali ten cibulovy sirup?.
Mony a kdy se chystas testit?
6. bře 2014 ve 12:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ale prosim Tě...bramboráky byly asi 4x a topinky asi dvakrát za celý těhu :wink: :wink: :wink:
6. bře 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb Holky, začínám se bát, víc a víc...Snažím se nepozorovat, ale každým dnem to jde hůř... V neděli, teda asi...Pokud bude odvaha a nerozjede se MS. Mám pocit, že jí dostanu každou chvílí, jak mě bolí břicho...Úplně totožná bolest, jako těsně před...Jinak, chci testnout určitě já, mě ani o krvi v CAR neříkali, kdyžtak bych si skočila v týdnu sama...V neděli budu 11 dní od ET...Má to význam, když jsme měli jen dnoudenní embryo? Já chci hlavně kvůli praci...
6. bře 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty to vylítáš...já nemám jak.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. bře 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - co si pamamtuji jako dítě tak myslím 3x denně. Ale mě to chutnalo takže já bych mohla i častěji :grinning:
6. bře 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm Teď jsem to psala holkám, asi v neděli... :confused:
@monyna83 Proč by nemělo význam?to víš,že má...mně taky tak bolelo v této době... :wink:
@kamisb brrr..mně ne...teta to do mně přímo rvala....
6. bře 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 a proc by nemelo? Kdyze jsi mela et a kdy opu?? Dyk ty to.u prteti musis verit
6. bře 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm ja taky tak 3x denne jsem to brala
6. bře 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - no s dvoudenním bych asi počkala spíš do toho 14 dne. Někdy i 12den jsou duchové při blastičkách.
6. bře 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@janice_opice Jasně, že to význam má testovat, jen jsem myslela, kvůli stáří prdelky. Já mu samozřejmě věřím, strašně moc... Holky, mě už se o miminku i zdá...
OPU v pondělí a ET ve středu...Ale jak jsem psala, tak mi musela embryoložka jestě odpol v úterý volat, jestli se ta zbývající 2 embryjka začnou vůbec dělit,... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. bře 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v jake davce? Kavova lzicka bez zapiti?
@monyna83 urcite to cenu ma.verim ze tam ty // budou :sunglasses:
ted jsem si dala nasup fransouzskych brambor a lezim na gauci jak cune :grinning:
6. bře 2014 ve 12:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Jenže, já jdu v pondělí do práce a tu mám psychicky náročnou...Takže abych věděla, zda se čílit, či nikoliv... :astonished:
6. bře 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 a oni ti rekli, ze je to 4bunka?
6. bře 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 já Tě pochopila...já testovala brzy....abych věděla,kdy už tam nebude ovitrelle...mně to bavilo...ale to jsem tady asi jedna z mála.....Já měla třídenní...ale nevím co to bylo....jestli osmibuňka nebo víc... :grinning:
6. bře 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ne, já byla z toho výsledku tak v šoku, že mě ani nenapadlo se zeptat... Toto se hezky vyvíjelo, tak mi ho dali a to druhé se na PK přestalo vyvíjet...
6. bře 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm to je podle mně dost málo jedna malá lžička...je to hnusný jak prdel...no ale stejně hnusný jsou ty sirupy,co Ti v těhu prodaj v lékárně,takže je to jedno...hlavně,když Ti to zabere... :grinning:
6. bře 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte doma některá video na kterém by šla přehrát videokazeta a přehát ji na DVD?
Nám už ten recordér odešel jde na něm jen pouštět DVD a nahrávat z telky a novej se mi nechce kupovat.
Mám na kazetě svuj maturitní ples, tak bych jej ráda měla i na DVD, dokud to fungovalo tak mě nenapadlo si to přehrát :frowning2:
6. bře 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Holduju Ti, také se cpu jako pašík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek