• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@muddledgirl Já také testila, kvůli Pregnylu, minulý měsíc...Každý den...Zatím testy nemám, ale zítra si jedu koupit, mají akci, takže beru 12 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Navíc, ty testy z Pregnylu jsem si nechala a seřadila, dle síly a mám na porovnání, kdybych těhu byla, jestli sílí...Tak kdo je větší fanda??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - dvoudenní by měla být 4-6ti buňka, 3 den 8-10ti, a pak morula, blastula.
tak jako testnout můžeš, jen to podle mě ještě 100 % nezaručí, že se to ukáže. Já měla 10 den dálnice, ale měla jsem 4 denní - krásnou kompaktní morulu.
6. bře 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@beryltm já to normálně zapíjela a 3x denně kávová lžička ..mně to tak hnusný nepřijde:slight_smile: zase
6. bře 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo holka to nemám...taťkův rozbity skončil v koši... :frowning2:
6. bře 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 podle mě to klidně mohlo být už 6ti bunkový..navíc prostě se jim třeba nelíbí PK a lepší jim je u maminky v přirozeném prostředí no ne?
6. bře 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 hele a nechceš poslat skoro zadarmíko nějaký z anglie..mám jich ještě mrtě...zbytečně neutrácej a fungujou dobře.... :wink: Můžu Ti je dneska poslat jestli chceš...
6. bře 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@monyna83
@muddledgirl na mě gs mojí sbírkou testů nemáte děvčata:slight_smile:)) ale ani bych Vám to nepřála :grinning: :grinning: g
6. bře 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 :grinning: :grinning: :grinning: teda z GB,jsou z Číny...sorrry, z ebaye..
6. bře 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jééé to jsem nevěděla..tak moje je osmi až deseti buňka... :grinning:
6. bře 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo ....lepší jim je u maminky,taky si myslim.... :grinning:
6. bře 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 koukni se do mého fotoblou na čárku z 9.dne po ET..jak byla slabounká ......
6. bře 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já měla osmibunky.. :slight_smile:
autor
@monyna83 hele a třeba já jsem toho zářnym příkladem..... s těma méně bunkama...
@janice_opice myslíš???Já jich mám asi sedmdesát... :grinning: :grinning: :grinning: nebo 170 už nevim.. :grinning: :grinning: :grinning: dávám furt kámošce teď už.. :grinning: :grinning: :grinning: A další jsou na cestě pro další kámošku,ale ta už je nepotřebuje už je těhu
6. bře 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl já myslim jako těch otestovaných ...za těch 8 pokusů se mi jich fakt nahromadilo,, ale je fakt, že jsem je už zlikvidovala ..teda většinu
6. bře 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo otestovaných....tak to jo....já jich měla taky hodně...nejlepší kusy teď mám schovaný a je jich futrt dost.. :grinning: :grinning: :grinning: ale já po krvi testila už jen jednou
6. bře 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no to já právě ne, já testila až do srdíčka teda u pozitivních štací :slight_smile:
6. bře 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jooo? Já ne.... už jsem neměla ty z GB..ale těch dní jsem testila furt... :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To máš pravdu, tohle mi řekla i Embryoložka, že mu bude u mě líp...Mělo připravenou 13mm peřinku, hladím bříško a povídám mu... I kdyby jen náznak ducha je naděje :wink: :wink: :wink: Nečekám dálnici, to ani náhodou... :wink:
6. bře 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Nečekám dálnici, ani nevím, co vlastně čekám...Jen si nechci pak vyčítat, že jsem se v práci rozčilovala a mohla ohrozit mimi, kdyby bylo...Víš?
6. bře 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 hele ja uz to tady psala....v roce 2000 1.Ivf...davali mi osmibunky...a ted mi tu jedna ta skoro 13ti leta osmibunka beha a zlobi me pubertackejma vylevama.....pak 6x blastocysty a morula a ani tukkkk a ted naposled zase osmibunky a hle!!!:slight_smile: urco hlad pupik a povidej prdolkovi....
6. bře 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl Já si kupuju testíky Dr. max...Jsou 2 v balení a výjdou 35,-, navíc, teď má Max akci, nakup 3 zapalť 2. Takže 3 krabičky testů za 7O Kč... Kámoška mi dnes přiveze 6 krabiček(12 testíků), tuž je koupila, takže asi ne...Ale pokud by nic, tak si na příště určitě nějaké koupím, děkuji :wink: :wink: :wink: :wink:
6. bře 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 o.k. ....v pohodě... :wink: :wink: :wink:
6. bře 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 to je znamení...já když testila...tak taky měli tuhle akci... :grinning:
6. bře 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Já vím, také nic nevzdávám, jen mám přirozený strach :slight_smile:
6. bře 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Jak jsou citlivé?
6. bře 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - to chápu nervy jsou při hnízdění na prd, i když kolikrát maminky ani nevědí, že jsou těhule. Ale my jsme zkrátka jiné.
Já jsem tím jen chtěla říct, že klidně těhu můžeš být i kdyby na testu ještě nic nebylo.
6. bře 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To už byla krásná čarka, pokud bych tohle našla 11 den, budu nevýslovně šťastná :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 desítkové by měly být.... :wink:
6. bře 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jasný,...holky, které otěhotní a ani neví, že jsou těhule, mají nesmírné štěstí...Já už čekám 6 let, měsíc-co měsíc, jestli náhodou... Je mi naprosto jasné, že ještě nemusí být nic vidět... Píší 14-17 den...
6. bře 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek