IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
monyna83
6. bře 2014
@muddledgirl Tyhle jsou také... Tak já dám kdyžtak vědět...Za kolik je máš?
muddledgirl
6. bře 2014
ČT 1 maminky ze 4 v tom teď
muddledgirl
6. bře 2014
@monyna83 100 testů za 200,- nebo samo míň to je jedno..jeden test dvě koruny...
kamisb
6. bře 2014
@monyna83 - já to nemyslela zle, taky jsem se po ET bála co všechno bych mohla udělat špatně a pak být na sebe naštvaná.
Držím palečky aby se v neděli ty // obě ukázaly.
monyna83
6. bře 2014
@muddledgirl Prosíííím???? Cože??? Děláš si srandu???? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
monyna83
6. bře 2014
@kamisb Zlato, to já taky ne...Naprosto Tě chápu...Ale i kdyby jen duch, budu v práci v pohodě a rozčilovat se fakt nehodlám 🙂
monyna83
6. bře 2014
@muddledgirl Na čem to dávají? N ačt je SAMA DOMA 😞
marke
6. bře 2014
@monyna83 🙂 a to jsi s tvojí nervózou ještě netestovala 😃 Vydrž, určitě nemá cenu testovat, dokud není téměř jistota, že buď jo nebo ne. Jen se tím člověk znervózní. Budu na vás myslet a budu držet palce, ať jsou dálnice.
Sice moc nepřispívám k diskusi, ale sleduji a sleduji a sleduji, co se kde děje 😃
monyna83
6. bře 2014
@marke Ještě ne a kdybych nešla v pondělí do práce, tak bych asi vydržela do termínu. Tohle není testování jako při snažení, z tohohle mám respekt...
Moc Ti děkuji, Markét... 😉 😉 😉
muddledgirl
6. bře 2014
@monyna83 neee...já byla pryč...ale není to vtip...
muddledgirl
6. bře 2014
@monyna83 jo jo...tam to bylo..já viděla jen chvilinku ...v Sama doma
monyna83
6. bře 2014
@muddledgirl Vůbec nevím, co bych s tolika testy dělala, ale za ty peníze je to strašně vtipný...Čekala jsem test tak za cca 15,-Kč 😃 😃 😃 Můžeš mi je prosím do odvolání schovat?
muddledgirl
6. bře 2014
@monyna83 to víš,že jo..mám jich mrtě doma...a ještě přijdou....měly být pro tu kámošku...ale teď jí je nenutim,když už ví,že je těhu... 😃
muddledgirl
6. bře 2014
@monyna83 a ta druhá chce..tak tý už jsem dala třicet testů 😃 😃 😃
monyna83
6. bře 2014
@muddledgirl Takže není podmínkou objednat všech 100 testů? Ale to je fuk, za ty peníze si vezmu všech 100 😃 😃 😃
janice_opiceautor
6. bře 2014
@muddledgirl ty foeeee ty jsi dealerka..že ty je vyrábíš doma?🙂)) 😃
janice_opiceautor
6. bře 2014
@monyna83 nebudeš je potřebovat! 😃 😃 😃 100 ty jsi taky cvok 😃
janice_opiceautor
6. bře 2014
nic jdu si naložit křídla a brambory🙂) jsems e prochrupla a koukám jak tady kšeftujete s testama🙂))
monyna83
6. bře 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
beryltm
6. bře 2014
@muddledgirl ty voee 100 testu :-N :-N co si s tim jako chtela delat? 😃
janicka te vodhlalila co ze si je vyrabis priznej see 😃 😃
janice_opiceautor
6. bře 2014
😃 😃
janice_opiceautor
6. bře 2014
Cernej trh s gravitestama boze 😃
beryltm
6. bře 2014
@janice_opice vis co to je za vejvaar 😃 😃
janice_opiceautor
6. bře 2014
@beryltm ty foe ta musi byt prachata proto je furt nasackovana v tom Lidlu a nakupuje zradlo 😃
janice_opiceautor
6. bře 2014
Tak a ja dneska zacala s prenatalni hudebni pripravou na zivot v nasi rodince 😉)) aby pak Valca nemela sok 🙂)))
beryltm
6. bře 2014
@janice_opice tak a vodhalili jsme ji 😃 zalozime si vodhalovaci firmu a ty budes vrchni kaapo a ja tvoje podrztaska 😃 😃
monyna83
6. bře 2014
@beryltm
@janice_opice
@muddledgirl

Ženy, tahle poslední strana, musím se telit jako hovádko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 Tak nevinně to začalo 😃 😃 😃
janice_opiceautor
6. bře 2014
@beryltm bych radsi podrzpivo, ale to je ted stejne zapovezeny 😃 ale nemusim se v ty vodhalovaci firme vodhalovat ne? 😃
beryltm
6. bře 2014
@janice_opice nee neboj budem vobleceny 😃
beryltm
6. bře 2014
@monyna83 tekni mi co je na 100hcg testu nevinnyho 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli