• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@monyna83
@beryltm vubec to neni nevinny ..smrdi to a poradne :grinning: :grinning:
6. bře 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak výsledky z prenascanu asi budu vědět zítra, ted jsem přišla k telefonu a tam zmeškaný hovor od tý paní co měla volat. Hned jsem to zkusila zpátky, ale už to nebere :angry:
6. bře 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm No, mluvila jsem o testování, zítra mi kámoška testy přiveze. No a @muddledgirl přišla s nabídkou...Ta se přece neodmítá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jojo jani to hooodne smrdii :grinning: :grinning:
@kamisb jeee to jsou nervy.tak zitra.ale kdyby byli nejak zle tak zavolaji vickrat. :wink:
6. bře 2014 v 18:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jeje celej den to clovek hlida a chvilka nepozornosti..heletak zase budes mit peknej vikend po dobrych zpravach
6. bře 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - no uvidíme, ale asi ji to přišlo přesně na konci pracovní doby a pak už odešla no. Volala v 18:04 a já si toho všimla až v 18:11 :( a už to nezvedla. Asi to má jen jako pracovní mobil.

@janice_opice - jj furt ho hlídám jestli třeba náhodou ... :angry:
6. bře 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak paní ještě volala a je to zdravý kluk :grinning: ...holky mě se ale ulevilo.
Tak ještě to srdíčko, aby bylo v pohodě nebo alespoň tak aby to nebylo nic závažnýho.
6. bře 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@kamisb jupi jupiiii jupajdaaaa zdravy kluk jupiiii ja to rikala tak gratulaceeee a meda tady ceka :slight_smile:)) jupiii
6. bře 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb také gratuluji :slight_smile:)))
6. bře 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - děkuji, furt jsem doufala a snažila se věřit, že to bude ok. Ale ted se mi fakt ulevilo :slight_smile:

@eevvaa - též děkuji
6. bře 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm
@janice_opice jste pěkně hustý...no,tak vzhledem k tomu,že jsem vždycky testila po Et,Ket, tak jsem si udělala přeci zásobu.. :grinning: na co utrácet těžký prachy za clearblue apod...to mě už jednou stačil predictor early.....a měla jsem tam slabou a nic,těhu jsem nebyla...a teď jak se kámošce hodí...furt chodí dej mi,dej mi..dám ji 10 testů a za chvíli je má pryč :grinning:
6. bře 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl tsss a ted o Červeny Karkulce :slight_smile:
6. bře 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb supppééérrr kočinko..srdíčko bude určitě taky o.k....Moc Ti to přeju...Mně zíra předpokládám...Dám jim do držtičky,jestli mě řeknou ať zas přijedu...
6. bře 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nechte ty mý kradený testy už napokoji jooo? A proč nespíte,když já spim....?Pak budu vzhůru a tady ani v :wink: červencovkách ani noha a nemám si s kým psát ...
6. bře 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ted spat jo?:slight_smile:) ja delam.vecu prisel mi muz z prace ty gravitestova mafianko :slight_smile:)))
6. bře 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ježiš holka já jsem ráda,že pořádně spím po tejdnu a půl..mám to holt otočený,jak má přítel noční....
6. bře 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ://cs.sportsdirect.com/
Prej to poštovný není tak drahý..holčina objednávala asi devět věcí a platila asi 240.Záleží no...tak budu koukat... :grinning:
6. bře 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice gravitestova mafijanka :grinning: ja se poseruuu :grinning: :grinning: :grinning:
@kamisb super zpravaa :wink:
6. bře 2014 v 19:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - to si povíme v uterý, ale co budeme zase věřit a doufat, žeto bude ok.
to nám poslední dobou jde :sunglasses: ...ale teda obešla bych se bez toho teda
6. bře 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@beryltm já se z vás taky poseru holčičky moje.. :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jo jo...věřit a doufat... :wink: :wink: :wink: už se to všechno krátí... :wink:
6. bře 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb paráda holka, tak to je suprovka, že je klučík v pořádku, jedna věc odškrtnutá, tak teď ještě rychle i to srdíčko a pak už jen pařbááááá :wink: :wink:
6. bře 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl holka v dnešní době se sice už díleruje kde co, ale zrovna gravitesty, ale já vím v čem bude tvůj podnikatelský trik.....že ty je prodáváš už počůraný, aby každý našel pořádné dálnice :grinning: :wink:
6. bře 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
6. bře 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14
@muddledgirl no to zrovna bylo predevcirem ve zpravach, ze zensky prodavaj pozitivni gravitesty treba I jeden za litr a poptavka asi je:slight_smile:
6. bře 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
6. bře 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14
@muddledgirl a povidali, ze kapo tydlencty organizace ma hlavni bunku v Hradci :slight_smile:
6. bře 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: já už nemůžu :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl Trutnovsko je zamoreny gravitestama a siri se to dal jako mor :-O
6. bře 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl ale ja s tou televizi a s ti prodejem fakt nekecam opravdu to bylo v tv :slight_smile:
6. bře 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek