• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice tak to nemá chybu s tou bunkou v Hradci, ale jen tak dál samé pozitivní testy všude plná kopa miminek joooooo
6. bře 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 - děkuji, snad si odškrtneme i úterý.
6. bře 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 presne tak na kazdou z nas to spravne miminko ceka :slight_smile:) takze holt je to na rozesilaci sluzbe kdy se ke kazde dostane ten spravny test s //
6. bře 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice hele,co jsi dneska jedla?Řekla bych,že určo kaši...a několikrát... :wink:
6. bře 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice a hodně vtipnou :wink:
6. bře 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl To jsme tomu daly, có? Musím se hrozně smát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale platí to, 100 testů beru :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 ty si taky nedas pokoj vid :slight_smile:
6. bře 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl zapeceny brambory a kureci kridla ;) posypala jsem si je asi konopim ;)
6. bře 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83
@muddledgirl tak ja si taky vezmu na zkousku 100 a uvidim jak mi to tady pujde no :grinning:
6. bře 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo tak tomu bych dneska věřila...
6. bře 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. bře 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice vrrr :frowning2: :frowning2: :frowning2: já budu mít chleba s tvarohem a ledový salát s acidem..
6. bře 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja nakrajela bramburky na kolecka, vymazala sadlem zapekaci misku, vyskladala bramborama pak koleckama cibule, osolila, opeprila, pak pokladla slaninou a pak znova.dala pect a pak posypala syrem a dopekla a k tomu na plechu kridylka....a salatek
6. bře 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ježiš mňam...taky musim udělat někdy...ale zas si dám klid s masem....dvakrát jsem měla rychlou svíčkovou a zas stačilo...já moc masová nejsem....
6. bře 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. bře 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak to ja jsem masozravec :slight_smile:)
6. bře 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice přemýšlím,jestli mám zítra koupit lososa v Lidlu,když bude...snad by se povedl.. :grinning:
6. bře 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčátka, když jste u toho kuchtění. Já vařím spíš o víkendech, ale hojně... Nechala jsem se udolat reklamou na ty polévky "REDUKUJÓ DO VANIČKY". Manžu jsem poprosila, ať to koupí. Viděla jsem v reklamě ten plný hrnec polévky a nechala se tím fakt udolat...
Koupil 1x gulášovou a 1x kulajdu... To, že tip na kulajdu, přidejte dalších 10 surovin....Cena vaničky 30,-Kč
ALE, naprostej hnus-humus-kekel-blivajs...
Dělala jsem gulášovku, je to jen na 0,75l vody. Bez chuti, neslané...Nakonec jsem z toho udělala skoro 2,5 l polévky, ale dalo to práci...Mohla jsem rovnou vařit domácí gulášovku.
Takže, za mě nekupovat - vyhozené prachy!!!
6. bře 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no..tak jsem to tak trošku odhadovala s tou kulajdou...Když jsme byli sami s taťkou a ségrou,tak jsem jedli polívky z pytliky...ale pak jsem jednou koupila nedávno nějakou houbovou krémovou kterou děsně vychvalovali...a nedalo se to jíst....takže točim ty mý polévky dokola..jinak kulajdu zbožňuju a dobrý tip...zas na něco nového..díky...

Gulášovku zbožňuju,šíleně dlouho jsme jí neměla....hodíš mi prosím recept do IP? :grinning:
6. bře 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl počkej, teď Ti asi moc nerozumím...
"jinak kulajdu zbožňuju a dobrý tip...zas na něco nového..díky..."

Ty polévky z vaničky stojí úplně za HO*NO!!! Kulajdu jsem ještě nedělala, ale už tak tam píší, ať přidáš spousty surovin. Tu dom. gulášovku chceš opravdu?
6. bře 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 neměla jsem jim skoro dvacet let...vařila ji u nás jen babička :wink: :wink: :wink: No jasně,že opravdu bych ráda ten recept..radši mám recepty od někoho..než z kuchařek..... :wink: :wink: :wink:
6. bře 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: no jo tak ty testy vydelavaj fakt...lososaaa v lidluu :slight_smile:))
6. bře 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice čoveče,Ty jsi fakt zhulená...Vždyť jsem lososa měla tak dvakrát v životě..já teda se naučila v GB jíst uzenýho na chlebu...luxus...ale když jsem si v Bille k tomu čichla,chtělo se mi blinkat... :grinning:
6. bře 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 ja bych to v zivote nekoupila fuj.....kulajdu delam svoji a vsichni se oblizuji az za usima...
6. bře 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, brzy dokoukám ravenswood...doporučíte filmy,seriály?Na dnešní noc? Děkuji
6. bře 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no to ja nevi, zes lososa jedla 2x v zivote, tak zmapovanou te nemam...ale to byla narazka na odpoledni prispevek beryltm, ze mas slusnej vejvar a ja psala, ze proto jsi kazdej den nasackovana v Lidlu..a ty napises, ze jdes zitra koupit do Lidla lososa :slight_smile:)jinak uzenyho lososa s chlebem a citronem miluju
6. bře 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty voe..to jsem nečetla.... :grinning: :grinning: :grinning: jakto,že mi to uniklo :grinning: :grinning: :grinning: No,mám to nejblíž :grinning: Já říkám,že chodím často,ale kecám...většinou se nedokopu :grinning: A teď když mám zas klidovej režim,tak jsem o to línější... :grinning: A hlavně zas jsem tam dneska něco navíc koupila ...teplomměr na čelo a do ucha za tři kilka.. :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mají tam moc dobrý bylinkový sýr....mňam... :wink:
6. bře 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: no vidis ze jsem.mela pravdu ale ten teplomer chci taky :slight_smile:
6. bře 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. bře 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek