• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@jaka17 máš recht hodně práce aspoň ucpe díru v hlavě, to se hodí vždycky při těch našich bojích......a chápu tu tvoji rozpolcenost, to je takové žití jak když čekáš na dvojky prostě už by člověk chtěl vědět pravdu za každou cenu, ale zároveň nechce aby už to skončilo ....takže prostě je jen jedna cesta a to vědět pravdu ale pozitivní, takže v říjnu je to tvoje :wink:
27. srp 2013 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice máš pravdu léto za námi ani člověk neví jak, zatím jsem v té fázi, že jsem ráda, že je to předem mnou, než vědět, že je to za mnou a další šance nikde, jen fakt doufám, že se do té doby manža nějak nesekne, že se bojí jít na další operaci, nebo že to bude zase kopec peněz, pořád se bojím jestli tenkrát ten leden jen tak neřekl, abych nebyla smutná po tom nezdařeném ketu :unamused:
ale ty jsi úplně jiné kafé holka, ty to v září rozjedeš a zastavíš se až v porodnici, no a když ses tak hezky modlila, že už nikdy nic nechceš, tak to je velký revanž, to musí vyjít na beton :wink:
tak to jste se pěkně na šiklu rozjeli, ale chápu, že jste se tam hned s někým sčuchli kdo by s takovýma pohodářema a super lidma nechtěl večer popít.....no my ty kalbičky taky dost rozjeli, ve zkratce to řeknu tak, že malá už šestý víkend spala u babičky :grinning: :grinning: nějak se nám to noční hlídání na tu svatbu zalíbilo a od té doby každý víkend něco, naši už tvrdili, že prý tak jsme nepařili ani za mlada být furt v luftě :sweat_smile: :grinning: naštěstí malá je zlatá a líbí se jí tam, takže oraz po tom všem teď přišel vhod.....teď navíc přišel čas burčáků a to se taky dost fest dobře pije, ale musí se to umět, bo tam nehrozí až takové volání do mísy vrchem, ale spíš spodem :grinning: :grinning:
27. srp 2013 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 no ty budeš taky pěkný workoholik viď děvče..doma se nezastavíš a teď si ještě libuješ, že už jsi zpátky v kolotoči :grinning: ale jo chápu, někde jsi psala, že tě práce baví a jsi v ní dobrá, takže to pak z toho má člověk takové to správné uspokojení a pozitivní energii.......tak pěkně užívej poslední chvíle, protože brzy půjdeš na mateřskou tak ať máš na co vzpomínat do zásoby :grinning: :grinning:
Tak IUI se dá zkusit asi vždycky, tam by se na nic čekat nemělo a někdy je to to pravé ořechové co to potřebovalo, spešl v případech jako vy kdy není zjištěn žádný zádrhel.....ale dost lidí už pak nechce čekat, tak jdou radši na to IVF, že je tam prostě větší šance že tam ti zavádí už hotové embryjko a čeká se jestli se chytí, kdežto u IUI je to pořád jen ten začátek, to oplodnění a čeká se jestli se vůbec utvoří to embryo....no není to lehké rozhodování co dál, navíc už to taky zkoušíte delší dobu, takže chápu, že už by člověk moc chtěl ten zdárný konec, sice stimulace hormonama a furt nějaká kontrola taky není zrovna procházka růžovým sadem, ale musíme hold vidět jen tu sladkou odměnu :wink:
No tak toto chování jak popisuješ u té kamarádky tak to by taky bylo něco na mě, hej já bych to tam dořvala na jednu hromadu, jak jsem kliďas a snažím se taky dost věcí přecházet a jakože nedělat žádné dusno, tak zrovna revizi jsem si zažila po šestinedělí a žádná prdel to není ani ty nervy než na ní jdeš, takže by mohl zkusit někdo říct, že nedá mojemu propustku to by viděl, navíc na jakýkoliv zákrok když se necítíš, máš nárok na doprovod, takže fakt nechápu sestru, která něco takového odmítne potvrdit jak kdyby to měla koza platit ze své kapsy....ale jo člověk se čím dál víc setkává s takovou jakou si neomaleností až zlostí lidí, ale při cestě za miminkem když se nedaří je to jedna velká ubohost takové sestry, nebo doktoři a člověk by si to neměl nechat líbit, však nejsme žádné onuce, beru, že někdy se najdou lidi co se naotravují nebo jsou věčně nespokojení, že i jim dojde trpělivost, ale tak mají si to vylívat na těch konkrétních případech a hotovo....no snad už příště narazíš zase jen na ty hodné :wink:
27. srp 2013 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 to víš, že ti rozumím :slight_smile:
hele nevím jak je to jinde, ale já když jsem šla na 1.ivf, tak si mě nejdřív i manžela pozvali na krev, dělali všelijaký testy, tak jsem musela na utz a manžel dát vzorek sperma, aby se vědělo co a jak a když měli výsledky, tak jsem dostala různý injekce na píchání do břicha a chodila jsem na utz, aby doktor viděl jestli se dělají folíky, pak je opu a znova manžel sperma a oplodní vajíčka a čeká se jestli se nějaké chytne a pak jdeš na et, jestli je tedy co vkládat....
hele každý car je jiný, ale já teda jestli si dobře pamatuju, tak ta příprava je tak kolem měsíce až dvou, záleží na tom, jak ti zaberou injekce a tak víš a jak jsou rychlý v caru s výsledkama
28. srp 2013 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mohu se k vam vratit?? :slight_smile: jak se vsechny mate?? Snad pomalu doctu..
28. srp 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 caukyyyyyy jak je??? Ja sem furt lezu, doufám ze to nikomu nějak nevadí....
28. srp 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek jeee jak se citis???? no ja pomalu dostavam strach... zacinam treti pokus... zvazuji zda zavest jedno nebo dve pokud budou... nevim pry se sance nezvysuje.... mam depku
28. srp 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek nemas skype??
28. srp 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neboj určitě to tentokrát dobře dopadne, musíš věřit, ty to dáš já ti věřim a těšim se na fotku s // a pak pupíku :slight_smile: ....já už se docela začínám těšit na leden až půjdem do dalšího ivf
28. srp 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 Ahoj to je jasný, že můžeš :slight_smile:
28. srp 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel dekujiiiiii
28. srp 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 není zač, myslim že každá z bás tady ráda přivítá zpřízněnou duši
28. srp 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel :slight_smile: uz jsem tubyla ale pak jsem dala pauzu... jela do lazni a ted se vracim do procesu :slight_smile:
28. srp 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 a jdeš do ivf nebo do čeho se pustíš???
28. srp 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 héééle to je moc dobře, život se má užívat žeeeee,,
No holka já už se začínám smiřovat s tím, že nic nebude a pak si budu hledat jinou práci a dodělám si školu, ale ještě jednou naposled to zkusíme, co kdyby si nás mimouš přece jen vybral...... Neboj, manža necukne, to zvládne!!!!!Musííííí!!!!!!!!
@lenkafel no viz příspěvek Martine...no leden je tu co by dup - to budete s Martinkou čekat na ty // asi spolu:slight_smile:)))))
@petulak1988 ahoj Peto, jak bylo? Co máš ted v plánu??
@pidisek ty sem koukej chodit a prskat těhubacily pořádně!!!!:slight_smile:
28. srp 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já už se jen modlím, aby byl začátek nového roku, tenhle mě totiž vůbec nebaví.....nepřinesl mi nic dobrého....tak aspoň na to čekání nebudu sama, pak budem muset založit novou diskuzi ivf-leden.....a doufám, že vy těhule co z vás určo budou se na nás budete chodit dívat a prskat bacily :slight_smile:
28. srp 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice ahoj Janii ... v patek jdu do caru tak se uvidi...mam uplne hruzu z tech novych poplatku..to si zase stat vymyslel p......u hlavne,ze furt resi malou porodnost..pitomci!!!
28. srp 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel ahoj Leni :slight_smile: tak to jsem moc rada,ze jste se takhle rozhodli...vsem nam to jednou vyjde :wink: A jak je jinak?
28. srp 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkafel no jasnýýýý neboj nový rok bude o dost lepšejší!!!!!!!!:slight_smile:
@hhani ahoj, no já o penězích za IVF vůbec radši nemluvím 80 litrů jen to hvízdne......jsou to pitomci, je to pěknej business...Já jdu v pátek na tu biopsii tak uvidíme - dej určo vědět jak jsi dopadla ---kdy ti má dorazit další mrcha?
28. srp 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 Pavlííííí ty nevěsto koukejte do toho pořádně bušit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: svíčky nesvíčky!!!
28. srp 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jako doplatek za Menopur,ktery se doplacel kolem 300,- tak ted chteji 3985,- to se fakt po....i Mrcha kolem 20 tak snad zacnu i s injekcema,ale to uvidim v patek..hlavne jsem zvedava co mi nabidnou..
a ty zacinas kdy?
28. srp 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Ahoj Hani, jojo rozhodli a snad to dobře dopadne a zadaří se :slight_smile: , jinak tak nějak normál, nic moc se neděje, takže docela dobrý, akorát syn má snad nějakou dětskou puberto nebo co to je a docela teda záhul, ale aspoň se nenudíme
ty jdeš te´d někdy viď do dalšího pokusu, tak budu držet palce a koukej nás tu informovat, ať víme jak na to jsi. Jinak s tím zdražením kléku mě taky pěkně nasr.....kdo to má platit, už takhle to nebylo nic levnýho
28. srp 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@lenkafel jdu do tretiho IVF a vahame jestli zavest jedno nebo kdyz budou embryjka tak zavest dve.. pry se tim sance nezvysuje tak ja nevim :frowning2: jinak imunologie pry ukazkova,ze by ji mohla ukazovat medikum jak ma vypadat zenska pred otehotnenim a genetiku mame oba v poradku :slight_smile:
@janice_opice doufám, že bude lepší a pozitivní pro nás všechny
@hhani nevis za kolik bude puregon?? Ikdyz v caru mi daji recept tento patek pry kvuli tomu abych ho mela za normalni cenu
28. srp 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 já být tebou tak dám dvě a to že se šance nezvýší je podle mě blbost....logicky je přece jasný, že když dáš dvě, tak se chytí obě a nebo aspoň jedno :slight_smile:
28. srp 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel my jsme prave prvni dve zavadeli jen jedno a ted jsme se rozhodli pro dve teda aspon predbezne..
28. srp 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 já jsem při posledním ketu dala taky dvě a bohužel teda nic....ale asi jsou lepší čerstvý než mražený, když to tak musím říct....aspoň tedy u mě
28. srp 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel ja prave vzdy jen jedno a i na jeden ket jen jedno vic nebylo... z puvodne 40vajicek byli jen tri embrya a jedno pak mrazeni neprezilo
28. srp 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 aha, tak zkus dát dvě a třeba to zrovna vyjde :slight_smile: , můj mudr v caru pořád řiká, že největší předpoklad pro otěhotnění je mít pořád dobrou náladu a pozitivně myslet :slight_smile: , já měla už od začátku roku samý stres a věřim, že díky tomu se nezadařilo
28. srp 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek