• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@muddledgirl Kulajdu neumím, ani si nejsem jistá, jestli jsem jí někdy vůbec měla...
Ale tu gulášovku máš v IP. Klidně si tam dej ingredience, dle sebe... Já si vždy najdu nějaký recept a přidám si a změním tam vše, dle vlastního uvážení...Nikdy se mi nestalo, že bych něco sprasila :grinning: :grinning: :grinning:

Jako teď naposled rajskou, manža se málem užral :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak.ja udelam kulajdu o vikendu :slight_smile:
6. bře 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 tak rajskou nedělám..já ji dělala furt,byla to jedina omáčka kterou jsem uměla .... :grinning: :grinning: :grinning: A za tu gulášovku moc děkuju....překvapím brzy přítele...a bude mít radost.... :grinning:
6. bře 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice pošleš recept do IP prosím??? :grinning: :grinning: :grinning: smutně koukám... :grinning:
6. bře 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janinko, já ale psala, že nejsem zastáncem, jen jsem to chtěla zkusit a možná i ta zvědavost, jak ta kulajda vůbec chutná..Ale nejdříve jsem prubla tu gulášovku, to mi úplně stačilo...Proto varování :wink:
6. bře 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl To mleté můžeš a nemusíš...Za mě, tam prostě trocha patří, ale je to na každém...Co svíčková, tu umím peckózní :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zase pisou na seznamu, ze jedna nevedela, ze je tehotna a sla na zachod a porodila chlapecka...nechapu nechapu..chapu nepravidelnej cyklus, ze ji nwbylo blbe, ale pohyby a tak nejak celkove..nechapu proste
6. bře 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 taky můžeš poslat..já dělala jen tu rychlou...dobrý to bylo z Halali...ale ne ´plně ono... :wink:
6. bře 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale az xitra ju pisu z telefonu a nechce se mi vypisovat recept tak zitra na pc ju...je to jednoduchy je to musis vychytat :slight_smile:
6. bře 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice chápeš to..já vůbec..mně už se druhý týden dělalo blbě...z guláše...a tak divně se mi točila hlava,jak kdybych byla zfetlá...ale i tak,jak píšeš...pohyby a tak... :astonished: :astonished: :astonished:
6. bře 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 vsak jo na me to pusobi uz z ty reklamy jako fuj...tak dik pokusnej kraliku :grinning:
6. bře 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice super děkuji..já mám mrtě kuchařek i net je...tam je vše...ale mně se prostě víc daří věci,které mám od někoho ...zvláštní... :grinning: :grinning: :grinning: A pomazánky miluju..kdyby jste měly tipy..já dělám jen vajíčkovou ,budapeštskou.....rybičkovou.../mám ale nejradši kupovanou...no.../
6. bře 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hele fakt..co jsi dnes hamala..nerozpustil ti manžel éčko do pití...? :grinning:
@muddledgirl Z halali to nedělám, já vůbec nepoužívám ocet, ale pouze citrón...Jen jí dělám 2 dny...
Dnes už také ne, ale zítra nebo o víkendu Ti jí pinknu, jó?

Holky, když jsme u toho, poraďte, co vařit na víkend? Něco, u čeho nebudu muset stát půl dne u plotny...Nivu a plísňové sýry nejím...Thank :grinning: :grinning: :grinning:
autor
@muddledgirl ale tak.mne taky nebylo nejak zle...jen jsem.mela tyden takovou trochu kocovinu tak tohle jako jo I tu ms nepravidelnou, ale jako pohyby a zenskej instinkt nechapu..dle myho je ta zenska takovej primitiv no nevim...
6. bře 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: Ona droguje, to nejni jinak možný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tunakovou
autor
@monyna83 cetlas to?
autor
@muddledgirl manzel prisel, nadlabl se a ted tu chrupe ...nic nerozpoustel :slight_smile:
6. bře 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jo jo...já přidávala jen cukr...protože Halali je dost kořeněná...pro začátečníky,ale výbornej recept....
6. bře 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo primitiv..a já nedroguju :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. bře 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 lívanečky z acida....jestli teda máte rádi sladký...ale u toho chvíli stát musíš no....rýžový nákyp.....chlupáče s houbama a se zelím...
6. bře 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Zlato, já ale reaguji na ty Tvé třesky plesky, dneska... :grinning: :grinning: :grinning: Pokusnej králíku :grinning: :grinning: :grinning:

O porodu do záchodu, vyhození dítěte do igelitky, utopení v potoce a podobné otřesnosti já nečtu. Já bych si šla sednout!!!!
6. bře 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Díky, dneska mi napsali z vedení toto, že pokud doktorka myslí, že léky potřebuju tak mi je má nasadit. Nechápu, že mě takhle blbě vystresovala:( chápeš to? náměstkyně mi oznámila, že mi je mají dát.
Zítra jdeme do Cube a uvidím co mi řeknou tam.
6. bře 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ty neee ta zenska foe :grinning:
6. bře 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: tak tuňákovou jsem nezkoušela a tuňáka miluju na chlebu s máslem a cibulí...
6. bře 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 hele..píšeš sama sobě :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 a ty, ze pises sama sobe tak to taky v necem jedes :slight_smile:)) :grinning:
6. bře 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Díky Jani, táta byl na velmi vážné operaci......... navíc do toho zprávy ohledně mé léčby.. zítra jdeme do CUBE tak na mě mysli, ale najednou nevím, jestli je teď to správné období, protože pořád bulím. A to jsem se tak dlouho připravovala
6. bře 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ježiši kriste...holčičko naše....nechápu a dej vědět,jak to dopadlo zítra ju???Budeme na Tebe moc myslet... :wink:
6. bře 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek