• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@muddledgirl Když on je Sváča převážně masožravec... Ale díky...
Tý jo, nákyp s meruňkama, to bych si dala...Mám supr recept :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Musím opatrně, pořád mě pálí ta žáha...
6. bře 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tady je dneska fakt prehormonovano se to vali skrz internet ven :grinning:
6. bře 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak to se mi ulevilo....ufff :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl díky .. ještě potřebujeme držet palce.. ale nejde teď až tak úplně o mně.. i když taky, skloubili se mi dvě blbý věci dohromady a je to docela peklo ,chjo
6. bře 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ajo, to patřilo Janici_Opici :slight_smile:
6. bře 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 maso..no to je horší...já dělám guláš, kuře a toť tak vše....vepřový nedělám..tak španělský ptáčky nebo moravský vrabce.. :wink:
6. bře 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin jsem to četla....je to na hovňajs toto......ale v tom Ti kočko nikdo neporadí,jestli teď do toho jít... :frowning2: :wink:
6. bře 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin moc Ti držím palce, ať to všechno zvládnete, ať už je Tvé rozhodnutí jakékoliv :wink:
6. bře 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice valí....tlačí se nám to všem na mozek.... :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jinak ty palečky držím,aby Ti doktorka dala ty léky :wink: :wink: :wink:
6. bře 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Já něco vymyslím, možná udělám kachnu, oba druhy zelí a bramb. knedlík...Jasný, je to :wink:
autor
@coralin mno pekny, hele na tu konzultaci jdi a pak uvidis jakej budes mit pocit, vzdyt do toho hned nemusis jit..uvidis...oni ti treba doporuci tu jejich psycholozku je skvela..ted k ni chodila holcina z emimina a sla na KEt a je tehu...obcas staci jinej pohled od cloveka zvenku..uvidis.budu na tebe myslet.ja se v Cube stavovala dnes...kdyz uvidis orchidej na re epci tak ta je ode me :slight_smile:) dej mi vedet moc na tebe budu myslet a drzet palce
6. bře 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 teta dělala krůtí roládu v alobalu v termosce a bylo to luxusní... :wink:
autor
@muddledgirl no vidis tak ono to na konec bylo na me :grinning:
6. bře 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
moc mě tu s tím jídlem nesejřte, bo už teď mám hlad jak alík a ještě spát nejdu, tak by mě zajímalo jak to vydržím!! ale zato už jsem našla lidi na ty bramboráky, nechala jsem se na zítra pozvat k našim :grinning: :grinning: doma jsem nadělala mísu zelí s mrkví a kukuřící, takže se přežeru jak ďas :wink:
6. bře 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl V termosce??? Nebo v remosce?
6. bře 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 tu kachnu pošli....jako k obědu myslim....já ji ještě nedělala,měla jsem akorát plno keců...Dělala jsem jednou krůtu a jedli jsme to 4 lidi....bejvalej přítel, milence,já a taťka a ani jsme to nesnědli... :grinning:
6. bře 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jako co to je dneska?V termosce..no to je masakr...v remosce..jasně... :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 bramboráky mám ráda...ale zelí, mrkev kukuřice? To je sladký zelí,že???Odkud jsi...?Morava,Valašsko..tam jedí takový prapodivnosti.... :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: ja se poseru remoska termoska prapodivnosti :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl :grinning: :grinning: :grinning: Já se tlemím neskutečně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Termosce, ale je fakt, že jsem i přemýšlela, jak to teta asi udělala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Holka, já tu kachnu dělám skoro light, žádná klasická pachuť kačeny, pěkně jí ořežu tu tlustou kůži a peču jí na hromadě cibule, česneku a másle s kmínem...On je z té cibule pak takový vynikající výpek na knedlíky...
6. bře 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ze mas rada bramboraky to vime :grinning: :grinning: @martas14 tyyy jo tak to by me musela NASA sestrelit ze vzdusnyho prostoru cece tohle vsechno snist
6. bře 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@monyna83 není úplněk? To mám vždycky masakr nálady...třeba když jsem ještě mohla pít pivo,tak jsem se kolem úplňku nikdy nemohla opít .... :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ja cekala co jsi pak delala :slight_smile:)) kouknu jestli je...
6. bře 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: dala bych si bramborovou kaši...klidně samotnou...ale to mlíko v tom..nevim nevim.... :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: Ty mě taky dneska dáváš holka.. :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl 16.3. V 18:07
6. bře 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
6. bře 2014 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Holky, já Vám tu těhulkovskou náladu tak závidím... To je taková pecka Vás číst... :grinning: :grinning: :grinning:
@janice_opice
6. bře 2014 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 Tebe taky...a kde je ta Marťaska ..no jo..region Brno..tak to je určitě sladký zelí taky,,,,já miluju nejvíc kysaný...to je mňamka....že bych to začla jíst místo sladkýho... :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek