• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
kočenky,nějaký seroš dobrý dlouhý???Na netu? :grinning:
6. bře 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo jižní morava :wink: ale to je celkem normoš salát, já toho dělám velkou mísu, co chvíla, dávám to i mojemu na svačinky jako přílohu, a je to i dobré na dietu, že jako se zaplácám salátem a pak toho míň sním :grinning: :grinning: ale jak píše
@janice_opice je to pěkný nátřesk, jak neprdím z toho nebo tak něco, ale je fakt, že někdy se jak nafouklej balón cítím, ale tak mi to fakt drtíme na kila :grinning: :grinning: celkově miluji sladkokyselé chutě mňam
6. bře 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jo to je zdravi, ale vis jak budes prdet?
6. bře 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl lovci duchu
6. bře 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 no jo zitra si dam naklafany domavi zeli od tchana :grinning:
@muddledgirl Z tohohle kysaného zelí dělám segedín, zelňačku, cmundu a ostatní dobroty. Mňam...
Moje tchýně dokonce vynikající salát, takovej sladkokyselej s cibulkou a kmínem...Já bych zase žrala :grinning: :grinning: :grinning:
@muddledgirl mě se to jaksi seká, takže já než vás dočtu abych něco napsala, tak jste zase o stránku dál, pak nestíhám ani polovinu věcí okecat :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ti Lovci duchu patrilibk tomu serialu ne k tomu prdeni
6. bře 2014 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 mne kruci v brise....:slight_smile:
6. bře 2014 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 já vim,že někde to je normoš....já právě tu sladkokyselou chuť nemusim..jako sním to,když mám hlad....ale když si můžu vybrat tak kyselý zelí....prdět budu..ale to já stejně...protože se cpu cibulí....často...to budu s tím muset pak skončit...před porodem... :grinning: :grinning: :grinning: a kvůli kojení co...dneska je Samík teda aktivní jako prase..tak se tam asi taky tlemí.... :grinning:

@janice_opice
@monyna83
6. bře 2014 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 no to já mám právě ráda jako čerstvé trochu kysané, ale né už jako tepelně upravené ....doteď nechápu proč :grinning:
6. bře 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Já se poseru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , já taky myslela k tomu prdění :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mňam...doval zelíčko...lovci duchů ..to není ten film co ho dávali jak přeřízli tu loď? Jak jsem u toho usnuli..jak našli ten poklad?
6. bře 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ach muj boze uz chapu proc secrika, ze v tehotenstvi se z zensky stava chlap :grinning:
6. bře 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 Ten salát je také z čerstvého kysaného... :wink: :wink:
6. bře 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 no zelňačku taky potřebuju naučit a segedín jím..ale to vepřové ne...a ten smrad při vaření nedám..nešlo by to i z kuřecího??? :grinning:
6. bře 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo jo děvče, v těhu se snese kde co, ale při kojení se budeš muset krotit, to je pak daleko horší, jak to jde všechno do mlíka, sousedka chudina tak přes půl roku musela jíst jen dva dny starý chleba :sweat_smile:
6. bře 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl neeeeeeeeee to je serial..tam to byla capina Lid duchu :grinning: tady tak.maximalne prerizne Dean par zenskejch
6. bře 2014 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 já taky nemusim teplý zelí a ještě sladký.. :grinning: Tak asi zítra udělám chlupáče....ale to ten můj zas by jedl jedině s bryndzou....vr....a v obchodě u nás mají dobrou až v pondělí... :angry:
6. bře 2014 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl segedin z kureciho jde, ale uz to neni segedin :slight_smile:)
6. bře 2014 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 a nějaký čerstvý z červeného zelí bys neměla :wink:
6. bře 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 to jsem si vzpomnela na scenku z Felixe Holzmanna
6. bře 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je dobrá prda s tím seriálem, že se nám to sem tak zrovna hodilo ti Lovci duchů :grinning: :grinning: :grinning: ale jinak ten mám taky ráda :grinning:
6. bře 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice
@monyna83
@martas14 já už nemůžu....lovci duchů jooo...o.k. ob.....capina...se počůrám...no já nevim,jestli bych dala to vepřový vařit....já ani guláš nejim..mně to smrdí...ale segedin mi voní :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice a kterou pak zrovna, nic mě nenapadá
6. bře 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. bře 2014 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Přesně, tam patří vepřové... Hele, vaříš v papiňáku? Já tedy ne, bojím se ho, ale kdybys udělala vepřové v papiňáku, ani smrad nezaregistruješ. Mělo by být maso i prorostlejší, ale já klidně dělám z plecka nebo kýty a suché to není, naopak...móóóóc mňamózní :wink: Skoro jako kuřecí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 "Voni mi rikali..strouhejte dva dny stary housky....ja je krajel pul dne a uz jsem jich mel plnou vanu " :grinning:
6. bře 2014 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 nene....papiňák nemám....a neplánuju pořizovat..... :wink:
6. bře 2014 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 věř,že já bych ho zaregistrovala,ten smrad...fuuuj...
6. bře 2014 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek