• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@martas14 Abych se přiznala, my jsme masožraví a zeleninou moc neholdujeme... Ale zkus net, bude tam hromada receptů...Už jsem to tu psala, já si upravuji recepty a ingredience dle své chuti :wink: :wink: :wink:
6. bře 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,takže bude jasná dietka při kojení...pufovaný chleby a knackebroty a je to.. :wink:
6. bře 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super jsou rajčátka s mozarello zapečený v olivovým oleji s italskejma bylinkama a k tomu jsem měla opečený brambůrky...v restauračce se ségrou a bylo to mňamozní...určo udělám....
@monyna83
6. bře 2014 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Chápu, mě papiňák taky do baráku nesmí...Babičce bouchl, hrůza...
Tak nevím, kočko...Segec je dobrej, ale bez vepřevého??? Možná krůtí...Ale nemohu soudit...
6. bře 2014 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 ja to sameee :slight_smile:
6. bře 2014 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Hemmmm, to nezní vůbec blbě...Já byla tento týden tak líná si sama vařit, že jsem si dělala brambory v mikrokreténce a jedla je s Lučinou...Móc dobrý, 3 dny :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 mne starej papinak bouchnul, uz jsem.nechtela, ale dostala jsem novej od tescomy s nakejma 4 pojistkama a musim rict, ze jsem se s nim.uz zzila a ani se ho nebojim @muddledgirl
6. bře 2014 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Bouchl ti? To je hnus, kámošku pěkně opařil...Celé břicho a nohy...Babičce zničil kuchyň...
6. bře 2014 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83
@janice_opice já ho nemám kam dát...děvčátka a maso máme tak max. dvakrát do měsíce,takže :grinning: zbytečný...
6. bře 2014 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a že bych si dala brambory s tvarohem..naposled jsem je měla,když tu byla v lednu ségra...asi po dvaceti letech... :cry: :cry: :cry:
6. bře 2014 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice prenatální hudební výchova..Ty vogo... :grinning: dobrý... :grinning:
6. bře 2014 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.klubpevnehozdravi.cz/rubrika/on-line-prihlaska
pokud máte vzp...přihlašte se...myslím,že až pak jdou čerpat výhody...i když jich moc není,lepší něco než nic... :wink:
6. bře 2014 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Fááákt, tak to my skoro pořád. Když už je třeba smažák nebo květák, tak je co říct...To je jasný, co bys s ním také dělala? Ačkoliv, naše mamina v papiňáku dělá všechno, polévky, omáčky, maso...Vše...

Holčičky, jdu spát...Je tu s Váma sranda, ale zítra jedu ke kámošce, tak abych ráno vstala :wink: Dobrou noc :wink:
6. bře 2014 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 fffakkktt...přítel to nejí no..je holt z Valašska....tam to asi neznaj nebo co...za to tam jedí těstoviny s tvarohem a cukrem..bléé....dobrou noc čiči miči a opatruj to prtě v bříšku... :wink:
6. bře 2014 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Mńam, těstoviny jsou takhle výborný...I s opraženou strouhankou a cukrem, polité přepuštěným máslem...Tak to mu dávám za pravdu- dobrota :wink: :wink: :wink:
Ale buď ráda, masitá jídla trvají déle, než nemasitá :wink: :wink: :wink:

Dobrou, dobrou, děkuji Ti moc a mimíska hladím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2014 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 no mela jsem opareny levy prso a cast bricha..ale nastesti to nenechalo nasledky
6. bře 2014 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Dobrou kočinko....opražená strouhanka..to je masakr... :wink: :wink: :wink:
6. bře 2014 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no jo musi si zvykat na hudbu co ji tady ceka :slight_smile:
6. bře 2014 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrouuu
6. bře 2014 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo..to musí,dobrou noc.. :wink:
6. bře 2014 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky holky dobrou s kobrou, jsem dělala pozvánky malé na narozky a jsem už tady z toho taky značně znechucená tak to radši zaspím pa :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je nám týden :slight_smile:
7. bře 2014 v 00:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@pidisek ty jsou nadhernyyyy :dizzy_face:
jinak holky vy jste fakt nenormalni, ted vas docitam a mam faaakt dost, jeste me zkazite, ze sem vubec lezuu :grinning: :grinning: .
ja dnes varim plnene papriky v rajske omacce s testovinkama :grinning:
7. bře 2014 v 06:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek jůůů,jééé..krássní miláčkové.. :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2014 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm hmm..to taky moc nemusim...děda s babičkou to dělali dokolečka dokola.. :frowning2: :grinning:
7. bře 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 znechucená jo? No teda :frowning2: :grinning:
7. bře 2014 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek jeeeeeeeeee krasnìiiiiiiiii
7. bře 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek a ze je mala cela ty?:slight_smile:
7. bře 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky posledni kousky kdyby nekdo chtel....u sebe mam odlozeno pro @pidisek dva medi a velkyho pro @kamisb....jinak ti co mi zbyli jsou tady :slight_smile:
7. bře 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tehulky a budouci tehulky :slight_smile: Preju vam vsem mooooc hezky den :slight_smile:
7. bře 2014 v 08:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek