IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
monyna83
6. bře 2014
@martas14 Abych se přiznala, my jsme masožraví a zeleninou moc neholdujeme... Ale zkus net, bude tam hromada receptů...Už jsem to tu psala, já si upravuji recepty a ingredience dle své chuti 😉 😉 😉
muddledgirl
6. bře 2014
@janice_opice no,takže bude jasná dietka při kojení...pufovaný chleby a knackebroty a je to.. 😉
muddledgirl
6. bře 2014
Super jsou rajčátka s mozarello zapečený v olivovým oleji s italskejma bylinkama a k tomu jsem měla opečený brambůrky...v restauračce se ségrou a bylo to mňamozní...určo udělám....
@monyna83
monyna83
6. bře 2014
@muddledgirl Chápu, mě papiňák taky do baráku nesmí...Babičce bouchl, hrůza...
Tak nevím, kočko...Segec je dobrej, ale bez vepřevého??? Možná krůtí...Ale nemohu soudit...
janice_opiceautor
6. bře 2014
@monyna83 ja to sameee 🙂
monyna83
6. bře 2014
@muddledgirl Hemmmm, to nezní vůbec blbě...Já byla tento týden tak líná si sama vařit, že jsem si dělala brambory v mikrokreténce a jedla je s Lučinou...Móc dobrý, 3 dny 😃 😃 😃
janice_opiceautor
6. bře 2014
@monyna83 mne starej papinak bouchnul, uz jsem.nechtela, ale dostala jsem novej od tescomy s nakejma 4 pojistkama a musim rict, ze jsem se s nim.uz zzila a ani se ho nebojim @muddledgirl
monyna83
6. bře 2014
@janice_opice Bouchl ti? To je hnus, kámošku pěkně opařil...Celé břicho a nohy...Babičce zničil kuchyň...
muddledgirl
6. bře 2014
@monyna83
@janice_opice já ho nemám kam dát...děvčátka a maso máme tak max. dvakrát do měsíce,takže 😃 zbytečný...
muddledgirl
6. bře 2014
No a že bych si dala brambory s tvarohem..naposled jsem je měla,když tu byla v lednu ségra...asi po dvaceti letech... 😢 😢 😢
muddledgirl
6. bře 2014
@janice_opice prenatální hudební výchova..Ty vogo... 😃 dobrý... 😃
muddledgirl
6. bře 2014
http://www.klubpevnehozdravi.cz/rubrika/on-line...
pokud máte vzp...přihlašte se...myslím,že až pak jdou čerpat výhody...i když jich moc není,lepší něco než nic... 😉
monyna83
6. bře 2014
@muddledgirl Fááákt, tak to my skoro pořád. Když už je třeba smažák nebo květák, tak je co říct...To je jasný, co bys s ním také dělala? Ačkoliv, naše mamina v papiňáku dělá všechno, polévky, omáčky, maso...Vše...

Holčičky, jdu spát...Je tu s Váma sranda, ale zítra jedu ke kámošce, tak abych ráno vstala 😉 Dobrou noc 😉
muddledgirl
6. bře 2014
@monyna83 fffakkktt...přítel to nejí no..je holt z Valašska....tam to asi neznaj nebo co...za to tam jedí těstoviny s tvarohem a cukrem..bléé....dobrou noc čiči miči a opatruj to prtě v bříšku... 😉
monyna83
6. bře 2014
@muddledgirl Mńam, těstoviny jsou takhle výborný...I s opraženou strouhankou a cukrem, polité přepuštěným máslem...Tak to mu dávám za pravdu- dobrota 😉 😉 😉
Ale buď ráda, masitá jídla trvají déle, než nemasitá 😉 😉 😉

Dobrou, dobrou, děkuji Ti moc a mimíska hladím 🙂 🙂 🙂
janice_opiceautor
6. bře 2014
@monyna83 no mela jsem opareny levy prso a cast bricha..ale nastesti to nenechalo nasledky
muddledgirl
6. bře 2014
@monyna83 Dobrou kočinko....opražená strouhanka..to je masakr... 😉 😉 😉
janice_opiceautor
6. bře 2014
@muddledgirl no jo musi si zvykat na hudbu co ji tady ceka 🙂
janice_opiceautor
6. bře 2014
Dobrouuu
muddledgirl
6. bře 2014
@janice_opice to jo..to musí,dobrou noc.. 😉
martas14
6. bře 2014
taky holky dobrou s kobrou, jsem dělala pozvánky malé na narozky a jsem už tady z toho taky značně znechucená tak to radši zaspím pa 😃 😃
pidisek
6. bře 2014
Je nám týden 🙂
beryltm
7. bře 2014
@pidisek ty jsou nadhernyyyy x-)
jinak holky vy jste fakt nenormalni, ted vas docitam a mam faaakt dost, jeste me zkazite, ze sem vubec lezuu 😃 😃 .
ja dnes varim plnene papriky v rajske omacce s testovinkama 😃
muddledgirl
7. bře 2014
@pidisek jůůů,jééé..krássní miláčkové.. 😃 😃 😃
muddledgirl
7. bře 2014
@beryltm hmm..to taky moc nemusim...děda s babičkou to dělali dokolečka dokola.. 😞 😃
muddledgirl
7. bře 2014
@martas14 znechucená jo? No teda 😞 😃
janice_opiceautor
7. bře 2014
@pidisek jeeeeeeeeee krasnìiiiiiiiii
janice_opiceautor
7. bře 2014
@pidisek a ze je mala cela ty?🙂
janice_opiceautor
7. bře 2014
Holky posledni kousky kdyby nekdo chtel....u sebe mam odlozeno pro @pidisek dva medi a velkyho pro @kamisb....jinak ti co mi zbyli jsou tady 🙂
pinkywinkie
7. bře 2014
Ahoj tehulky a budouci tehulky 🙂 Preju vam vsem mooooc hezky den 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli