• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
autor
@pinkywinkie ahoj zlato :slight_smile: tobe taky...... a jak se ti dari?
7. bře 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie ahoj kočíí...taky tak :grinning:
7. bře 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrrr....opět málo DNA v krvi....ch jo...takže v úterý znovu...ale na Maternity test....to už budu podle ms 21+6,úžasný.... :frowning2:
7. bře 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to si delas srandu :(((((( ...hele nastesti to je vse v poradku, takze cekas na dobrou zpravu...ale je to strasny :((((((*** drz se koci
7. bře 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já chci toho méďu a tu myšku s modrýma kalhotkama....ju? No,silně pochybuju,že příště tam nějaká DNA bude...když tloušťka vadí.....vrr....jo určitě je o.k...věřim tomu...ale jsem stresátor....tak se vyřvu a bude to dobrý...Dám si aspoň birella,co mám v lednici... :wink: Děkuju.. :wink:
7. bře 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ok davam stranou mefu 200,-a mysku 130....dik:slight_smile:)) pak se domluvime na poslani.....chapu taky bych se vybulela..ulev si, ale bude to dobry....
7. bře 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jsou ty skoky..klasika..včera celej den vytlemená....ale už je to o.k..jen mě třeští hlava,jak jsem brečela... :grinning: Děkuju....za Samíka za zvířátka... :wink: :wink: :wink:
7. bře 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to je síla :(
u toho prenascanu o váze maminky nemluvily, ale neměla by být nedávno transfuze a něco s kostní dření.

Jinak jsem se ptala dneska v poradně co ta širší plicnice a on že to nechá na Motole až to pořádně změří, že oni řeknou co a jak.Takže zase nic nevím, ale uterý už je za chvíli.
7. bře 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy jste to tu včera, ale rozjely :grinning: :grinning: :grinning: já odpadla po 22h, dneska jsme jeli do poradny a to musím vstávat před půl 7 ....tojsem zvědavá kdy dneska odpadnu.
A 19.3. tam jedu na tu cukrovku a to tam musím být lehce po 7h ...to bude něco.
7. bře 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jako sorry, ale fakt dopr... dopr...dopr.. toto není možné to jejich jednání, vem si že mamínka má být v klidu proto taky si platí tak nehorázně drahý test a oni už to dvakrát dojebou a ty jsi pořád v presu, já bych tam asi řvala jak tygr, kdyby to bylo něco banálního tak neřeknu a nějak bych to možná zkousla, ale toto mi příjde vážně na hlavu chudáku tě tak dlouho natahovat :angry: Samík je samozřejmě v pořádku, ale taky potřebuje, aby se mamínka cítila super, tak už by fakt měli něco udělat ti doktoři darební...
7. bře 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :frowning2: tak musíš holka vydržet...no..je to děs..no...měří tam procento DNA a musí to být nad 4%,což opět není...transfůzi jsem neměla nikdy,pokud vím....
7. bře 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 :wink: jo čiči,ale oni za to nemůžu..jsem prostě silná..mám mrtě teď ano 90 kg na 170 cm...ale přeci nejsem jediná na světě..jsem zvědavá co budou dělat,když tam zase nebude to DNA...protože to už budu končit 24tt...takže myslim,že nakonec stejně budu bez výsledků a oni akorát projebou prachy...protože je budu chtít vrátit...
7. bře 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
test Harmony jako jeden z mála neinvazivních prenatálních testů měří
obsah fetální DNA v krvi matky, a tím si i zaručuje kvalitu svého
vydaného výsledku. Pokud je obsah fetální DNA příliš nízký, je vyžádán
nový odběr namísto vydání nepřesného výsledku. Nový odběr je žádán
přibližně u 4% odebraných vzorků. Firma Ariosa udává 70% úspěšnost
vydání výsledku při opakovaném odběru.
7. bře 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Spam”
7. bře 2014 ve 14:22 • milbaby
http://recepty.vareni.cz/prava-jihoceska-kulajda/
že by babička dělala tuhle?Asi jo....bohužel se na to už nemám koho zeptat...
7. bře 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak mi to nedalo, a došla jsem si do Maxe koupit testíky, jen tedy jeden balíček, to už stačí, jenže ženská zvědavá, jsem si ho udělala teď navečer, natože to bylo z naředěné moči, tak čárka je úplně stejně silná, jako ta ze středy z rána, další zkusím buď v neděli a nebo v pondělí ráno, to stejnak musím dát ranní moč pro CAR. Ono to asi bude pravda, že budem rodiče :slight_smile:
7. bře 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@pidisek Panbůh požehnej. Obrovská gratulace, doublemaminko :grinning: :grinning: :grinning: Jsou nádherní, hlavně zdravíčko Vám všem :wink:
7. bře 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa supppperrr....
7. bře 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kulajda super,i když místo vývaru voda a místo ztracených vejcí uvařená...luxuska.. :grinning:
7. bře 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no já se na to dívám asi jinak zlato, protože jednou se to stát může, ale zato podruhé by to měli zkusit udělat jakkoliv, ale prostě na tutovku, jako platíš si né málo, tak prostě chci za to adekvátní zákrok, to je jak kdyby mi někdo operoval srdce a já si zaplatila, že mi to udělá někdo laserem, protože je přesnější a pak zjistila, že ho nemohli najít, že ho někdo asi někam založil, tak mi to udělali nožíkem na zeleninu, jako blbej příklad :grinning: :grinning: jen prostě takové přirovnání :grinning: a zase nemáš až tak katastrofální váhu, aby se to na toto mohlo svést, po dvacátém týdnu už je každá druhá prostornější, kdybys měla stodvacet kilo, tak bych to možná jako argument brala, ale takto né :slight_smile:
7. bře 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 oni za to nemůžou,že mám málo DNA v krvi....ale já taky ne...no sejří mě to..příště nebude taky a co.....budu si stát na tom,ať mě teda vrátí prachy............................. :frowning2:
7. bře 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice vid, říkají to všichni :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahojky, včera jsem byla na konzultaci, tak nevím, jestli to mám podstoupit, hrozně na mě tlačej, ale je jim jedno, jestli budou výsledky z NK buněk blbý... což mě zarazilo, ale hlavně abych jim to testla.. ta orchidej je tam krásná:slight_smile:
8. bře 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl uvidíme jak se dohodneme, díky, s ředitelstvím už to mám potvrzený, tak by měla
8. bře 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl to teda je, připravovala jsem se strašně dlouho a když jsem byla připravená odvezli mi tátu do špitálu a je to fakt vážný :cry: myslela jsem si, že budu mít třeba 2 měsíce času snížit NK buňky a oni mi chtějí do té klinické studie nacpat hned.. tak nevím.... poradím se ještě s malíčkovou co si o tom myslí, jestli by to mělo smysl. Docela mě totiž překvapili a mám z toho smíšené pocity
8. bře 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - no upřímně jestli nejsi úplně ok a ještě pokud mš pocit, že tlačí tak já bych se asi sekla a počkala.
Měla by jsi v tomhle dát na svý pocity.
Ale zase na druhou stranu někdo říká, že když se soustředíš na něco jinýho, že moc nevnímáš tohle (jako snažení se).
8. bře 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to mě taky napadlo, ale v situaci, když nevím, jestli mi táta přežije, nevím, jestli je to dobrý.. navíc, je vůbec nezajímá, že mám nějaký problém s NK buňkama, který mohou mít dopad na embrijo a když budou vysoký hodnoty, že ho zlikvidujou, což mě zaráží....
8. bře 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin kočinko,to si musíš sama rozhodnout...mě zemřel náhle tatínek po prvním neúspěšném transferu a o to víc jsme chtěla otěhotnět...dala jsem si pauzu dva měsíce a zase zkoušela...Ale Ty máš myslím poslední hrazený pokus,že? To je zase něco jiného....Těžko v tomto radit....
8. bře 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 akorát ty nervy od 11tt jsou fakt už na budku...ozvlášť když musím dodržovat klidový režim....zkusím ještě před odběrem odchytnout primáře nebo doktora...co jako by se dělo,když by to bylo pozitivní,protože už budu v té době končit 24 tt...já teda myslím,žea ni potřetí tam DNA nebude....prý,že se to může stát po IVF a když je žena obézní...příjde mi to celý na hlavu....příště teda nevim co bych dělala....
8. bře 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě to s tím, že by jsi měla větší váhu přijde fakt divný....
Nám řekli, že pokud by to bylo pozitivní tak by jsme prostě museli na odběr plodovky, že se to tím musí potvrdit. Tam třeba downa jsou schopni udělat do 24-48hodin.
Ale pokud máš ten velký ULZ v pořádku tak si myslím, že to bude ok.
8. bře 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek