• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@coralin - já měla NK buňky jen 24 což je lehce zvýšený, a musela jsem do 12tt brát půlku prednisonu, do potvrzení těhu celou tabletku.
Říkají, že pokud máš tu hodnotu nějak moc velikou, tak se to embyrjko fakt neuchytí, ale ono asi taky záleží co by jsi jinýho ještě měla brát, jak jsi psala, jestli to třeba tu imunitu tím taky nesnižuje.
8. bře 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já už nemám žádné hrazené pokusy a pokud bychom šli do IVF nebo minimálky, tak bychom si to hradili sami. Tohle je šance jak na úkor svého rizika, získat hrazený pokus zdarma. Otázkou je, co je to za testovanou látku...:( a to mi nikdo prý neřekne
8. bře 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl to mě mrzí....
8. bře 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jenže já mívám 69% a trvá mi tak 3 - 4 měsíce než to snížím. Pokud nejdu na jistotu, pak to srazím na 40% a stejně to nikdy nevyšlo, co by to bylo za látku mi neprozradí, jen, že je to něco k lepšímu uhnízdějí, ale pc rozhodne, jestli Ti dají jen nějaké placebo nebo účinnou látku, takže stejně nemáš nic zaručeného:( navíc, je otázka jestli budou nějaké vedlejší účinky, což jim vlastně budeš testovat ty..
8. bře 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - hm tak to je docela dilema teda :(
tak na tohle si myslím, že by jsi fakt měla být co nejvíc v pohodě a ne teď pokud se budeš strachovat o tatínka.
ale my můžeme radit nebo říkat svoje názory, ale rozhodnout se budeš muset jen Ty s partnerem.
8. bře 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já vím, ale potřebuju to s Vámi, holčičky moje, probrat. Péťa mi řekl, že je to možnost jak ušetřit docela dost peněž, ale stejně abych se rozhodla já, protože dávám všanc svoje zdraví a že mě do ničeho nutit nechce
8. bře 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - to jo tam je tohle děsný pozitivum když jsi zahrnutá do studie, že by jste to neplatili.
jen je to v takovou horší dobu no :(
a řekli Ti proč jsou ty hodnoty NK buněk tak vysoký? to musíš být jinak úplně zdravá ne? Ony by měli ukazovat na velice silnou imunitu.
8. bře 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to mi nikdy neřekli, proč to tak mám. a jim je to asi jedno, protože mají nějaká kritéria a tam asi NK buňky nejsou.. nevím.. každopádně by mi udělali IVF a nk buňky by neřešili, protože pan doktor říkal, abych si to řešila se svou imunoložkou protože oni by museli vše zaznamenat do papírů a do studie by mě nevzali.
8. bře 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no právě..........ty finance by se nám hodili, protože už bychom teď jeli ze svých, ale zase je tam riziko, že nevíš, co ta testovaná látka bude obsahovat a jak na ní budeš reagovat.. Ohrožuješ tím svoje zdraví a na víc přesně jak píšeš, v blbou dobu.. protože jak jsem byla před tím v pohodě, tak to už od čtvrtka teda vážně nejsem :( no úplně zdravá... teď jo, kromě NK buněk, ale taky jsem nějaký věci řešila...
8. bře 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no tak 90 kg při 170 cm teď je dost no....Tak nikdo mi to neřekl,ale vím,že to tak je s tou plodovkou....ale já budu 23+5 za dva týdny v pondělí,kdy budu cca výsledky...nevím třeba budou dřív...na stránkách píšou...týden od doby,kdy dostanou krev....ale co jsem pochopila tak krev jde přes Zlín...No,jenže můžu jít na plodovku a potratit a bude to zdravý....chápeš...proto jsme na ty testy nešly...hele fakt nevim...JO,taky myslim,že to bude o.k....když utz jsou o.k...
8. bře 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ty jako vůbec nevíš, co budeš brát.....? Název víš,ne? Já teda byla ve studii kvůli cyclogestu jen...a všude jsou kritéria...a bohužel chápu,že Ti to nabídnou teď,ale ne třeba za měsíc...tak to prostě se studiemi bohužel je....ber nebo nech být.....protože ta studie se určitě nedělá jen na tom jednom pracovišti,ale ve více ve stejnou dobu....a oni to musí dodržet....Chápu,že to je težký rozhodování..... :frowning2:
8. bře 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - tak uvidíš no, pokud to zase nebude v krvi, tak hold vrátí peníze, pokud to ta firma má taky v podmínkách. Ale pokud je ULZ v pořádku, tak si myslím, že Tě nikdo do plodovky tlačit nebude.
A právě taky jsme z tohohle důvodu na plodovku nechtěli, bála jsem se toho odběru.

Budu držet palečky, aby už tam našli potřebné množství, kdyby to mělo fakt být tvou váhou, tak to přeci nebudou zkoušet furt dokolečka ne?
8. bře 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :wink: no i na stránkách tvrdí,že váhou či IVF...já se schválně zeptám,jestli už někdo takový byl ve Zlíně...tam přes ně jde i Harmony test i ten Maternit21 a věřím,že ne :grinning: :grinning: :grinning: To víš,že mě napadlo jít na plodovku v úterý...ale jsem posraná strachy,tak nevim.Ty by jsi v mém případě na ni šla?Se to stejně musí asi objednávat,že? Jsi hodná,já vím,že to zas nevyjde...cítím to..no...
8. bře 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jinak Ti moc přeju,aby to tatínek zvládnul :wink:
8. bře 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já bych to asi ještě probrala s nějakým doktorem možná mimo. Ukázala mu hodnoty toho 1.screeningu a výsledky toho ULZ z tý středy. + jestli Ti dělali ty tripple testy.
Aby se někdo vyjádřil k pravděpodobnosti a jak velký je riziko, ale pokud by někdo zase řekl pro váš a náš klid tak bych na ní nešla.
8. bře 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no diskutovat s mojí doktorkou o tom asi nemá význam.....když jsem s ní probírala to riziko po prvotrimestriálu,tak my jen řekla,že genetička chce mít jistotu apod.....chci tam odchytit doktora...ale stejně Ti nikdo nevyvěští zdravý nebo nemocný dítě....a v Sanusu mi plodovku nedoporučily....A přítel nechce,abych šla na plodovku a je fakt...že mě se tam taky nechce...a taky se to dělá co vím,jen v určité dny...
8. bře 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ale rozumim,že se mi snažíš pomoct... :wink:
8. bře 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já právě myslela úplně jinýho doktora. Protože jen pro jistotu genetičky by mě na plodovku jít nedonutilo.
Jako přesně ta PA u toho ULZ se ptala kolik jsem měla tu hodnotu HCG a pak to nijak nekomentovala, myslím, že si myslela svoje.
8. bře 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - co vím v podolí se dělá snad jen středa a pátek, ale prý pokud je to nutný a tlačí čas tak ji odeberou kdykoliv a to samé myslím měli i n gennetu. Když říkali, že případně se pak odeberech u nich a že pak ručí třeba u downa že rozbor je 24hodin.
8. bře 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kočko na to mám jen pondělí teď a to musím vyřizovat sociálku,musím napsat nějaký dopis na posudkové proč budu doma déle než 350 dní na PM za poslední dva roky......Kočíí..nejsem v Praze,my tady žádné odborníky nemáme....a když půjdu za někým do nemocnice u nás,tak akorát naseru moji doktorku...A v HK si s nima o tom promluvím...ale on Ti nikdo neřekne udělej to nebo ne....a já sama nevím......
8. bře 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já vím že nikdo nic skoro neřekne spíš mi šlo o nějakou pravděpodobnost. Vím, že je tohle těžký rozhodování co a jak ... :frowning2:
8. bře 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to nikdo neřekne kočko.....tak musím se uklidnit,že Śilhan řekl,že je přesvědčený,že je chlapeček zdravý a prímář říkal,že vývojové vady se poznají i podle nožiček..tak musíme věřit...no...Samozřejmě pokud to půjde tak aspoň doktory v HK vyzpovídám... :wink:
8. bře 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - já si stejně myslím pokud je ten ULZ v pořádku tak to bude dobrý.
Holka drž se, určitě to dobře dopadne.
8. bře 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb :wink: :wink: :wink: děkuju..já Ti jsem hrozně náladová...když mě něco točí... :wink: A dneska jsem s přestávkama furt brečela....protože já vždycky vim, co dělat a teď nevim...třeba budu překvapená a DNA bude dost...děkuju kočko...
8. bře 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to já jsem úplně stejná. Jsem protivná a pak mě to štve, ale většinou nechci doma připustit, že se bojím.
Uvidíme necháme se překvapit, ale moc bych Ti to přála, člověku se hrozně moc pak uleví, když mu řeknou, že tam "vadu" nenašli.
8. bře 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :frowning2: :wink: já se taky dlouho snažim být v klidu a do včerejška se mi to víceméně dařilo....a dneska nějak ne....jsem pak hnusná na přítele a on je chudák nastydlej a půjde v pondělí asi k doktorovi...a já za nim furt lezu,otravuju ho a brečim....zabila bych se,fakt...jsem na ránu......Moc doufám,že nám to oboum /i ostatním/ dopadne dobře...aby si člověk už opravdu to těhu začínal užívat... :wink: :wink: :wink: Musím šprtat aj kvůli domácímu úkolu a vůbec se mi nechce... :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - už máš ten nápor na nervy docela dlouho, tak je podle mě normální že to prostě někdy musí bouchnout.
8. bře 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo...to máš pravdu kočenko...já mám hlad sakra...dneska se snažim....měla jsem kulajdu trošku 2x a trenčanské párky...ty jo...já zapomněla že piškoty s nutelou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: klasika...
8. bře 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no jestli máš hlad tak se najez, to se hlásí prcek.
8. bře 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :wink: :wink: :wink: tak jdu na to,chlebík s máslem a okurkou...pak už tu je jen červená řepa... :grinning: Kočí neděláš náhodou nějaký jídlo kromě kaše z pohanky a taky červený čočky..poslední zásoby....na zítra dopoledne... :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek