• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@muddledgirl - nech si chutnat.
no to nedělám :slight_smile: u nás vaří spíš manžel, ale tohle jsme doma ještě nedělali.
8. bře 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkuju..jsem našla ještě trochu sýra... :grinning: Mńam..já zkusím něco najít na netu... :wink: :wink: :wink: Jéé to máš dobrý,že vaří....u nás mi tak udělá vajíčka :grinning: :grinning: :grinning: On by zvládl víc,kdyby chtěl... :grinning:
8. bře 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ten muj na to má školu, ale neživí se tim tak doma klidně vaří :slight_smile:
8. bře 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hmm...tak to musíte mít super žrádýlka :grinning: :grinning: :grinning: dobrůtky... :grinning: :grinning: :grinning: A dělá Ti medovník???Ten bych si dala.... :grinning:
8. bře 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ten občas udělá tchán, ale už to bude pár let co ho dělal.
Mě občas dělal tiramisu, ale ted prý nebude když je v tom alkohol.
8. bře 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu spát, začínají se mi zavírat očíčka ...dobrou noc
8. bře 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mňam...dobrou noc kočko..já jdu tisknout anglinu a mrknout se na to pa pa a hezký sny.. :wink:
8. bře 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl -děkuji, Tobě pak taky a nepřaháněj to s tím studiem takhle po nocích.
Co říkaly nějaký maminky, tak prcek pak ponocoval i po narození, ale u každýho to je jiný tak nevím ...nemám zatím zkušnenost.
8. bře 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: já přes den spala víš..z toho brečení..teď bych neusnula... :wink:
8. bře 2014 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, čárka sílí, ale už aby bylo zítra po čtvrtej a já to měla posvěcený CARem :slight_smile:, třeba i s fotečkou, u nás to prý dělají a teoreticky zítra jsem, pokud dobře počítám od OPU to bylo 15.2., 5+2
9. bře 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eevvaa - ahoj, to vypadá moc dobře. Tak ještě zítra potvrdit z krve a pak se těšit na srdíčko :wink:
hodně štěstí dál
9. bře 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb zítra budem moudřejší. Můžu se zeptat, tchánovci to věděli, pamatuji si dobře, že bydlíte s nimi? Já už jsem v podstatě 4 týdny doma a tchán o ničem neví, nebo dělá, že neví, že jsem doma. Tchýně o tom, že podstupujeme IVF ví. Oba jsou v důchodu, tenhle víkend jel manžel k mýmu tátovi, dělaj dříví atd. Já se vymluvila, že jsem na neschopence, což je pravda, ale mám chřipku, no mám obavy, že to dlouho neutajíme, chceme to řící, až budem slavit mé narozeniny, ale to bude 23.3., snad nám to vyjde.
9. bře 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Skvělé zprávy, moc držím palečky, aby bylo vše OK :wink:
9. bře 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eevvaa - jj věděli, přeci jen bydlíme u nich už od začátku, takže prožívali s náma přímo úplně všechno a já nějak neměla nikdy problém o tom všem mluvit.
Takže to vědí od začátku. Spíš to bylo lepší v tom, že se neptali co a jak když jsme jim vždycký říkali, že jedeme do prahy a proč ;)
9. bře 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - a co ty zkoušela jsi ten test nebo ještě čekáš?
9. bře 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jo, jo, zkoušela...Včera byl slabej duch, dnes už vůbec nic... :frowning2:
9. bře 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jo, jo, zkoušela...Včera byl slaboulinkej duch, viz. foto a dnes už vůbec nic... :frowning2:
9. bře 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - a kdy jsi měla pregnyl ? jestli teprve nezmizel on ...
9. bře 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Pregnyl nebyl už minulý týden, zkoušela jsem to :grinning: Včera už bylo 14 dní od Pregnylu...
9. bře 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - a dneska jsi psala že jsi 8 den? třeba je ještě brzo.
9. bře 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Né, já jsem dnes právě že už 11 den od ET a 15 den od Pregnylu...Měla jsem jen dvoudenní embryo. Zavedené 26.2... Už jsem to ořvala.. :frowning2: Musím se dát dohromady, zítra jdu do práce...
9. bře 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - aha já to motám.
To mě mrzí :frowning2: ,ale víš co dokud nepřijde MS ...tak ještě není nic ztraceno, ale nechci dávat falešné naděje.
9. bře 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já jsem pevně nohama na zemi, nemá smysl se chlácholit...Manža si dnes nechává přezouvat auto, tak jsem měla čas si pobulet a za 3 měsíce jdeme do IVF znovu. Škoda, že nemáme žádné mrazáčky... :unamused:
9. bře 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Moni drz se :frowning2: ...
9. bře 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - ok, i tak se drž. Mrazáčků je škoda, ale podle těch zkušeností z diskuzí jen málo holek nějaký nakonec má.
9. bře 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - a jak to vypadá u Tebe?
9. bře 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Děkuji zlato, i Ty se drž :slight_smile: ... Musíme zabojovat, miminko si nás jednou najde, jen nebyl ještě správný čas... :frowning2: Bude to bolet, je to zklamání, popláču si...Ale naberu sílu, hodím se do psychické pohody a vrhnem se do toho znovu. :slight_smile:
9. bře 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb Já vím, my měli jen tohle jedno jediné...Teď se zaměřím na to, aby se zjistilo, co se vlastně stalo...Jsme oba naprosto OK a kdyby neudělali ICSI, nebylo by ani na ET...Sám Dr. říkal, že je to divné a o důvod víc, nám hloubkověji zkoumat. Všechno zlé je k něčemu dobré....
9. bře 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky my se ted vratili z chaty
9. bře 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky my se ted vratili z chaty jdu vybalit a umyt sebe I zbytek a nachystat veci na zitra....pak.vas doctu......
9. bře 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek