• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@coralin ja ti odpovim pak na zpravu ted jsme dorazili, ale rozhodnuti je fakt na tobe... v tom ti opravdu nikdo nepomuze...co se tyka NK bunek tak ja je mam taky a divej....jsem se na to vyprdla, prestala do sebe rvat prednisony apod..a divej.pokud to sama tak necitis tak do toho rozhodne nechod...bokud tomu veris a chces bojovat tak jo...ale to rozhodnuti za tebe nemuze udelat nikdo jiny jen ty sama...Kazda jsme jina a ne kzda bychom.se zachovaly stejne..az se do stanu k pc mapisu vic do zpravy...
9. bře 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 bych jeste pockala a skakla ma krev
9. bře 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice budu ještě testit a počítám, že středu bych si skákla na krev...To bude 14 den, tak jak je psáno v kartě. Mám udělat test 14-17 den od ET, pak zavolat výsledky. Mě tedy o krvi v CAR nic neříkali, ale je to mé rozhodnutí. :slight_smile:
9. bře 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin a určitě si nemysim že by měli málo zájemců o studii, že by potřebovali zrovna na tobě něco testovat ale pokud to na tebe tak působí tak to nemá cenu ....aby sis to vyčítala... :wink: písnu zítra do zprávy :wink:
9. bře 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 jsi silná ženská, chvilku si pobrečíš a za pár měsíců dáš ivf a uvidíš, že mimčo bude, moc ti to přeju
9. bře 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 no já nevim proč, al fakt bych ještě pár dní teda počkala:slight_smile:)) já si myslím, že ty to zmákneš:slight_smile:
9. bře 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočenky,tak jsem vás dočetla...a přepisuju anglinu...předpřítomný časy miluju..fakt...jsem se do toho nějak zamotala... :angry:
9. bře 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím,že nám těhulkám se to lehce říká...ale věřím,že všechny brzy najdou // na testu všechny tady...jen to nevzdávat....třeba si odpočinout na hezké dovče....a jet dál... :wink: :wink: :wink: Myslím na vás holčičky... :wink:
9. bře 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel Nejsem první ani poslední, komu se to nepovedlo. Oklepu se a za 3 měsíce do toho praštíme znova a se zdárným koncem :wink: :wink: :wink: Moc Ti děkuji :slight_smile:
9. bře 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice Janinko, ty jsi kujóóón :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To víš, že mám na ráno testík připravený a budu testit pořád, copak mě neznáš? :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Tak tfuj, tfuj, aby to angína nebyla, to je pěknej kekel...Šupej do peřin a potit se, mamko :slight_smile:
9. bře 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 kočinko,mně je ale dobře....přítel je nastydlej.. :wink:
9. bře 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se holky přihlásím zítra jsem dneska úplně hotová a těším se na spánek, ale bylo krásně!!!!:slight_smile: brou kočičky
9. bře 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem já blbá, no jestě jsem :grinning: :grinning: :grinning:
Četla jsem, "předepisuju si anginu - přítomný čas miluju" :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to je jedině dobře, že jsi OK :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 :grinning: :grinning: :grinning: se počůrám..já někdy teda píšu blbosti,to zase jo... :grinning:
9. bře 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 pevně věřím, že příště tam // budou...... :wink:
9. bře 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Musím se smát, to jsou zase hlody :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Moc děkuji :wink: Já také :slight_smile:
No a Ty? Jak ty jsi na tom? Budeš podstupovat IVF nebo necháváš tělo odpočívat? Dlouho jsem Tě tu neviděla :frowning2:
9. bře 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 :grinning: :grinning: :grinning: aspoň už nemám depku,šprtám se a už mě z toho bolí hlava,nechám to na zítra.. :wink:
9. bře 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Jen si odpočiň, věčnej študente :wink: :wink: :wink:
Já už půjdu také na kutě, zítra jdu konečně zase do práce, tak se moc těším a příjdu na jiné myšlenky :slight_smile:

Dobrou noc, holčiny :slight_smile:
9. bře 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 dobrou noc kočko.. :wink:
9. bře 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj kocky, mam prosim otázku. Segra je tehotna a v patek dostala výsledky genetiky. Nevim presne které dve hodnoty, ale ma je nad hranici. Rekli ji, ze to vypada na Downa. Poslali jeji krev ještě do Honkongu a ted bude cekat na výsledky :frowning2: jsem z toho spatna. Myslite, ze když to takhle dr. reknou, muze to byt?
10. bře 2014 v 07:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie ahoj kočko.....v kolikátém je týdnu...je to prvotrimestriál neno tripple testy? Nic není zatím jisté...je to jen jakási pravděpodobnost...... :wink:
10. bře 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no já pořád mimčo chci i manžel, ale tak nějak cítím, že ještě není ten správný čas. Loňský rok, byl pro nás hodně náročný ohledně práce a rodiny a hlavně dva nevydařené kety, takže zatím od toho všeho odpočívám
10. bře 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie musí vydržet a čekat na výsledky
:wink:
10. bře 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel to naprosto chápu, pokud se teď sama necítís a nejsi úplně psychicky naladena,určitě vyčkejte.,nemá smysl něco uspěchat :slight_smile:. Tak hlavně,aby ten letošní rok byl alespoň o 100% lepší a úspěšnější :wink: :wink:
10. bře 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pinkywinkie jestli to jsou tripple testy tak bych byla uplne v klidu, ale hele @muddledgirl a @kamisb mely to same....
10. bře 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čau čičino...jak je? :wink:
10. bře 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jsem byla vcera tak jako pekne unavena, ale v noci jsem blbe spala....rano vstavat v 6 tak jsem si pak sla jeste lehnout..ted to tady trochu pofackuju a pujdu nakoupit...:slight_smile: ale bylo krasne...potrebuju sjet do zahradnictvi nakoupit nejaky kyticky na zasazeni....
10. bře 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ranko,kocenky :slight_smile:
Tak jsem byla dnes pylna jako vcelka a v práci jsem od 6... Už jsem se fakt těšila. Test negativní, ještě budu testovat,pác do MS tehule jsem :wink:
Holky, už jsem Vám určitě říkala,že jsem strašně ráda,ze Váš mám a jste supr parta. Díky moc :slight_smile:
Není to na konikovi standard,byla jsem i v diskuzi "kdo je po ET a jak se cítí?" Psala jsem si tam s pár dobrejma holkama,sdělovaly jsme si pocity k aktuálnímu tématu. Vložila se do toho jiná paní, já jí slušně požádala,aby to nedělala, no masakr... Pak se na mě oborila zakladatelka... No jako hustý... Jen jsem se zastala holciny,která měla čerstvě pozitivní tt,Psala mi o tom a ta paní ji začala psát,ze ona měla taky,ještě víc pozitivní a jak to špatně dopadlo. Proč ji strasi předem? Já vím,že to k tomu patří..Ale...Chápete to??? Jestli máte čas,mrkněte prosím,je to asi strana 17, pár příspěvku...Já už fakt nevím...
10. bře 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek