• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

16. října 2017 
@monyna83 tak zatím to vypadá, že bude lépe....mě se rýsuje nová práce, tak snad to bude dobrý no
10. bře 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl

@janice_opice No je chvilinku tehotna, tri mesice.... a takhle ji strasi, včera mi brecela do telefonu .... Rekla jsem ji, at je v klidu, at to neresi a brečet muze az za 14 dni co budou vysledky
@monyna83 Moc me mrzi, ze ti to nevyslo :frowning2: ..... ale co, život jde dal a kdo vi, třeba se tam carecka objevi dnes vecer...
10. bře 2014 v 09:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 jdu to číst,ale řeknu ti--je to kráva..holt jsou prostě lidi různé..některé pitomé a blbé:slight_smile:) nic si z nich nedělejte, je to prostě ženská,která má asi očividně sama se sebou problém!!!! :wink:
10. bře 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie hele tak to je po prvotrimestriálním screeningu asi a koukej @muddlegirl a @kamisb se s tím potýkají zrovna aktuálně taky...kamisb dobrý a muddlinka bohužel furt čeká ..nějak jí neumí nabrat krev..ale čekaj stopro zdravé kluky...řekni jí, že v tom není sama a at se drží, že holky to tady měly taky a dobrý ........ :wink:
10. bře 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice masakr...já se také mlela v noci...vstávala taky v šest a šla jsem na krev na štítnou...teď žehlím..fujky...ale už musim fakt...už to chci mít z krku a peru....a pak uvidím...šprtám anglinu.... :wink:
10. bře 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 máš tu odkaz na tu diskuzi at to nemusim hledat?
10. bře 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já si musim dojít na endokrino pro papíry a léky..se mi vůbec nechce navíc bych se musela učesat a já šla spát s mokrou hlavou a mám to mooooc pěkný :grinning:
10. bře 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já si jdu poslechnout srdíčko, Valča je nějaká klidná poslední dva dny.....
10. bře 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - hele fakt záleží v jakém je týdnu a co je to za hodnoty a jak jsou vysoký apod.
držím palečky ať se to neprokáže.
10. bře 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 co to je za trubku??? Bože....
10. bře 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo..ty vogo..já musím napsat doktorce ať mě napíše recept a jestli mám pak zvýšit dávku...ještě,že jsi mi to připomněla..... :wink: jéé to znám..jít spát s mokrou hlavou..vypadám pak úžasně :grinning: :grinning: :grinning: Nočiči...mně furt nedošel ten angel sound..přitom do Prahy jo..tak ho někde určo někdo ztopil....stavím se na poštu... :wink:
10. bře 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie jsou to šoky...ale všechno může být v pořádku.... :wink:
10. bře 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mně sedí na zadku miláček...tak jsem četla,že prý když miminka jsou opačně,tak že prý to kopání není tolik cítit...já ho občas cítím,ale žádné drasťáky...ale jak jsem šla z krve,tak jsem ho cítila dost...člvoěk je hned klidnější :grinning:
10. bře 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já ted poslouchala srdíčko a asi jsem jí vzbudila asi je taky z toho čerstvýho vzduchu utahaná:slight_smile:)))) posledně tam ležela jak na lehátku na zádech s pokrčenýma kolenama a mávala ručičkama a hýbala kolínkama jakoby poslouchala nějakou music :slight_smile:) jen to lehátko, slunečník a nějakej drink tam na tý obrazovce chyběl:slight_smile:) říkal doktor prej, to je teda pohodová pozice:slight_smile:))
10. bře 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
holčiny držte mi palečky v 16 hod. máme tu kontrolu a další mezník bude za náma :slight_smile:, pak to srdíčko a pak ...., klokan musí v listopadu doskákat, i když už je zima, já furt straším manžela, že v listopadu už čápi nelítají, že to bude ta vrána. V sobotu odpo jsem se byla projít se spolužačkou, ta má téměř 6měsíční holčičku, a to je tak zlatý mímo, když je čas na jídlo, tak nebrečí, ale mlaská. No jo když se sejdou dvě drbny, tak se nedivím, že Karolínka už musela začít něco dělat. Už jsme plánovaly, jak budem spolu vozit.
10. bře 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa držíme všechny prstíky:slight_smile:)))))))))) hele jeslti vrána nebo čáp je to jedno:slight_smile:)))))))) hlavně ata to je :slight_smile:))))) a u nás kolkan přiletí v červnu:slight_smile:)) taky si takhel hlásíme do telefonu:slight_smile:))
10. bře 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl já se jdu teda učesat a vyrazím než bude po vycházkách :grinning: :grinning: se mi chce,ale už to odkládám moc dlouho :slight_smile:
10. bře 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jasně mě je to taky jedno, hlavně, že bude zdravé :slight_smile:, je pravda, že kluk by aspoň pokračoval s příjmením, ale nechtěla bych vidět tchána, ten by to zapíjel hodně dlouho, už je kvůli jeho zdraví by to měla být holčička :slight_smile:, jména už máme taky dávno - holčička Anička (po jedné z mých babiček) a kluk asi Pepík, nevím (to byl jeden z manželových dědů), tohle jméno včera navrhl manžel, že prý bychom ušetřili a slavila bych to s ním, já jsem na Pepu, ale to mě dříve taky napadlo, jména chceme asi po prarodičích, aby pokračovala tradice.
10. bře 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa :grinning: je dobře, že máte jasno:slight_smile:))))) tak dej odpo vědět:slight_smile:
10. bře 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty miminka jsou úžasný v bříškách... :wink:
10. bře 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa myslíme na Tebe :wink:
10. bře 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel No to je ale velmi pozitivní zpráva. Pro mě je práce také strašně důležitá, nejen, jako přísun peněz,ale i jako zabijec času :grinning: :grinning: :grinning:. Když pracuju,nemám čas vymýšlet ptákoviny :grinning:. Tudíž ti naprosto rozumím a moc Ti držím pěsti,aby to bylo to pravé ořechové! :slight_smile:
10. bře 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdy myslite ze muzu zacit citit pohyby? Vim ze je to individualni.
ve stredu jdem na odbery tripplu.sldoufam ze to bude ok kdyz screening ok byl.do kdy jsou tak vysledky?
10. bře 2014 v 11:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa drzime vsechny prstiky :wink:
10. bře 2014 v 11:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie mě je to také líto,ale nejsem jediná,co ceka na zázrak. Jsem v práci a to mi pomáhá. Za pár měsíců si budeme zase spolecne držet palce. :wink:
10. bře 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 No za par mesicu budu tobe drzet palecky, my uz do toho nejdem.... :slight_smile: Nejde o finance, ale jde o moje telo, uz toho bylo moc a fyzicky to nedavam. Jedine co muzem zkusit, jsou darovana vajíčka, podstoupime zrejme tohle :slight_smile:
10. bře 2014 v 11:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - já už bych na ně za sebe už nešla,pokud byl ten screening v pohodě.
jen to přináší stres.
10. bře 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - jinak bývají asi do 14dní u tvého doktora, kdyby bylo něco blbě tak volají za týden, alespon tak to bylo v gennetu.
10. bře 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no to jo, pry nejake dve hodnoty ma nad hranici a cesti genetici rekli, ze to muze byt postizene. Tak si nechala nabrat krev a tu posilaji do nejake specializovane laboratore v Honkongu.
10. bře 2014 v 11:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zlatí,jsem na mobilu,tak mi nejde poslat odkaz. Ale muddledgirl tam už byla,tak poprsí ji...
@muddledgirl také mi to rozum nebere. Ale ta zakladatelka mě nakonec tak nahlodala,že jsem si sama sebou nebyla jistá..
10. bře 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek