• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@pinkywinkie - tak to jsem měla já taky ten odběr ...to je ten prenascen, jen aby to nebylo moc brzo a měla už dost DNA prcka už v krvi.
budu držet palečky at to dobře dopadne. já byla na odběru v pátek a za 2týdny ve čtvrtek večer volala paní výsledky.
10. bře 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - myslím, že pokud máš akčního prcka tak můžeš.
10. bře 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb otěhotněla v prosinci, v lednu začátkem to zjistila, takze ted je nejaky ctvrty mesic. Tak nevim :frowning2:
10. bře 2014 v 11:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem tak nasranááá....jsem se vytočila jako blázen, jsem se cestou stavovala na úřadě u správce nemovitostí kráva mě tak vytočila!!!!!!!!! :angry: pardon
10. bře 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - říkají, že to jde dělat od 10 tt tak počítám že byla asi nějak kolem 13tt když byla na screeningu ne? Takže asi i tak brali tu krev ne?
10. bře 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj tam to umí ....copak se stalo jste něco podaly pozdě?
10. bře 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm ty jdeš na tripple testy když jsi měla screening v pohodě???? opět mi to halva nebere...a proooččč??? s těma pohybama je to zvláštní ale proč ne, spíš než pohyby takový šimrání jako pohyby vyloženě to asi nebudou:slight_smile: ale ty jsi hubenour tak proč ne:slight_smile:))
10. bře 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ne to je správcovská firma co spravuje barák..šla jsem jim dát výpověd na garáž a máme nějakej nedopaltek za prosinec páč to furt od listopadu měnili tak se mi nestrhlo to co mělo a minulej týden přišla upomínka tak jem jí dneska zapaltila a už se se mnou jedná jako se zlodějem navíc řešíme poplatky do společnýho fondu a dneska je schůze a tak se modlim,aby to manžel stihnul z práce a já na ní nemusela:((((((( protože to je šílená palba a zbytečně vysoký a tady namistrovaný kreténi z druhý půlky co jsou za vodou chtěj platit co nejvyšší.....protože si chtěšj svou stranu zateplit takže to dělá měsíčeně 8,5 tisíc jenom poplatky:(((( škoda fakt mluvit a ta kráva na tý správcovský firmě se fakt chová jako dilina ajedná s tebou jak s nějakym debilem a já si to prostě tentorkát nenechala líbit..
10. bře 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kolik stoji ty krevni testy?
10. bře 2014 ve 12:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 já už tam živě přispěla a napsala jsi to pěkně poprsí ji:grinning:DD
10. bře 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice doktorka mi rekla ze priste nabere krev na vrozene vady.taky me to zarazi kdyz screrning je ok.premysim nad tim ze to odmitnu. :unamused:
10. bře 2014 ve 12:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no brali ji krev. Zaplatila 15 tisíc a ceka.....
10. bře 2014 ve 12:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm no jako tripple jsou dneska fakt k ničemu ..už se dělají jen málokdy..proto je ten screening v 1.trimestru páč ty tripple jsou hodně matoucí a nepřesný
10. bře 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - myslíš ty tripple testy ? tak ty nestojí nic ...ale fakt už bych na ně nešla....mě vyšly negativní, ale pak na ULZ v tom 21tt se jim něco nezdálo na střevech ...tak jsem byla u genetičky ...a ta nejdřív že to je jen jeden minor marker, a že to je v pohodě ...ale pak si vytáhla jednotlivý hodnoty z tripple testů a najednou, že jedna hodnota je moc vysoká, že by doporučila odběr plodovky. Tak jsem nakonec šli na ten prenascan ....vysolili 14tis ....a výsledky jsou v pořádku.
Zbytečně podle mě a některých doktorů též, prostě jen zbytečný stres....ale to víš teď když už přišli výsledky tak jsem hrdina.

Ještě jdeme zítra na to ECHO prcka, a pak snad už bude klid.
10. bře 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - aha. Tak jako 8,5tis to je fakt síla.
já mám pocit, že mamka na petřinách ten společný fond zručili, něco v něm ještě je z dob kdy to bylo družstva, ale teď se spolu dohodli, že kdyby něco tak se pak prostě složí.
Zateplovat nechtějí a okna naštěstí mají všichni už hotový. Ale je to jen menší dvojdomek ...asi 20 bytů a většina nájemníků je tam od začátku, tak ty vztahy tak hrozný nejsou. A většina je v důchodu tak se do extra výmyslů nehrnou.
10. bře 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vím,koukala jsem,ale až poté,co jsem ti psala... Pardon,píšu z mobilu-nejsem zvyklá :unamused:. Napsala jsi to moc hezky,děkuju... Ale ta zakladatelka to přehnala,no uznej...:grinning:
10. bře 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - jj ...já platila o litr míň, ale nabírali mi to až v 21tt. První týden byl docela v klidu, ale pár dní před výsledkama jsem začala pannikařit ...teď se mmi už docela ulevilo, tak ještě to srdíčko.
10. bře 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no my to máme teprve od října jako ve vlastnictví víš a dneska je zrovna schůze..tzn. že za byt platíme skoro 20 tisíc měsíčně to je prostě neúnosný a ty poplatky z toho dělaj 4 tisíce to mi přijde dost zbytečný....máme bohužel společný 2 vchody tak se musí všichni domluvit jsem na to fakt zvědavá://// ale točí mě to to jako budu žrát suchej chleba hlavně, že bude do spolčnýho dfondu?
10. bře 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 moc vyhrocená situace..
10. bře 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb zítra jdeš na to echo?
10. bře 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb myslela jsem ten prescan.diky.
10. bře 2014 ve 12:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jdu uklízet, jsem fakt vytočená, ani navštěva řezníka mi nespravila náladu://
10. bře 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to je síla. Mamka za 2+1 platí necelý 4 tis ...a je v tom vlastně jen voda a teplo, elekřina, televize a rádio.
Dřív se platilo a víc a právě před několika lety se nájmem splatila ta kupní hodnota bytu a už je náš.
jako 20tis je teda fakt síla, to Ti řeknu teda.
U mamky to jsou taky 2 vchody, ale asi tím, že se fakt znají dlouho tak se naštěstí domluvit dá skoro na všem, i když občas se taky docela pěkně prý hadají.

jj do Motola na to ECHO jdeme zítra. Jsem lehce nervozní, ale doktor v pátek v poradně byl docela v klidu. Tak uvidíme no co z toho bude.
10. bře 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - tak ten jsem platila 13950,- a jako zpětně když na to koukám, tak se mohlo ušetřit tohle ..kdybych nebyla na těch tripple testech ...většina doktorů už na ně neposílá pokud ten 1trim.screening dobře dopadl.
10. bře 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no my máme hypošku 10.290 to se dá...do těch 15.tisíc se to prostě dá taky zmáknout,ale jako se posrali do společnýho fondu.... fakt ne, vím o 5ti nájemnících kteří to taky nechtějí platit..manžel tu bydlí od narození a zná se, jen v tom druhym vchodě se to dost vystřídalo prý..... no uvidíme,ale teda dneska mám den sráč
10. bře 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to jo, pokud ještě platíte hypotéku, tak to už chápu mě to přišlo hrozný takový peníze.
a ta suma do spol. fondu je teda fakt jako síla ...
...někdy je den prostě na prd no ....ale doufám, že taky i odpočíváš, aby jsi zase nepřehnala.
10. bře 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb musim vyluxovat a trochu vytřít přijede na návštěvu táta a mám tu hromady věcí na vyprání z chaty.. a tak yutřít prach,ale to asi až zítra....... no mě halvně sere ten přístup těch úředníků, člověk tam jde slušně a ta kráva mi hned vpálí, že ona musela hned do práce, že žádný příspěvky nedostavala a bal bla prostě pizda no ..jako omylem tam vznikne nedoplatek - a to ještě kvůli nim, protože dvakrát měnili zálohy a ten poplatek tak mi to prostě ze SIPA neodešlo a už s tebou jedna j jak s nějakym dlužníkem?? :angry: to mě sere..... že ona chodila do práce? Tomám jako dítě strčit hned jak se narodí někam do jeslí a jít si hledat práci? kvůli posranejm poplatkům do společnýho fondu ? jsem fakt zhnusená
10. bře 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jsem se ted nadlábla libovou šunkou a čerstvejma houskama a snad se uklidním..
10. bře 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb chápeš to celej život makáš, odvádíš nehorázný sumy státu a pak prostě potřebuješ na potomka pomoct..no uvidíme, ve středu se hodlám vydat na sociálku a úřad práce vyzjisit co a jak
10. bře 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek