IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kamisb
10. bře 2014
@pinkywinkie - tak to jsem měla já taky ten odběr ...to je ten prenascen, jen aby to nebylo moc brzo a měla už dost DNA prcka už v krvi.
budu držet palečky at to dobře dopadne. já byla na odběru v pátek a za 2týdny ve čtvrtek večer volala paní výsledky.
kamisb
10. bře 2014
@beryltm - myslím, že pokud máš akčního prcka tak můžeš.
pinkywinkie
10. bře 2014
@kamisb otěhotněla v prosinci, v lednu začátkem to zjistila, takze ted je nejaky ctvrty mesic. Tak nevim 😞
janice_opiceautor
10. bře 2014
já jsem tak nasranááá....jsem se vytočila jako blázen, jsem se cestou stavovala na úřadě u správce nemovitostí kráva mě tak vytočila!!!!!!!!! ]-( pardon
kamisb
10. bře 2014
@pinkywinkie - říkají, že to jde dělat od 10 tt tak počítám že byla asi nějak kolem 13tt když byla na screeningu ne? Takže asi i tak brali tu krev ne?
kamisb
10. bře 2014
@janice_opice - jj tam to umí ....copak se stalo jste něco podaly pozdě?
janice_opiceautor
10. bře 2014
@beryltm ty jdeš na tripple testy když jsi měla screening v pohodě???? opět mi to halva nebere...a proooččč??? s těma pohybama je to zvláštní ale proč ne, spíš než pohyby takový šimrání jako pohyby vyloženě to asi nebudou🙂 ale ty jsi hubenour tak proč ne🙂))
janice_opiceautor
10. bře 2014
@kamisb ne to je správcovská firma co spravuje barák..šla jsem jim dát výpověd na garáž a máme nějakej nedopaltek za prosinec páč to furt od listopadu měnili tak se mi nestrhlo to co mělo a minulej týden přišla upomínka tak jem jí dneska zapaltila a už se se mnou jedná jako se zlodějem navíc řešíme poplatky do společnýho fondu a dneska je schůze a tak se modlim,aby to manžel stihnul z práce a já na ní nemusela😞(((((( protože to je šílená palba a zbytečně vysoký a tady namistrovaný kreténi z druhý půlky co jsou za vodou chtěj platit co nejvyšší.....protože si chtěšj svou stranu zateplit takže to dělá měsíčeně 8,5 tisíc jenom poplatky😞((( škoda fakt mluvit a ta kráva na tý správcovský firmě se fakt chová jako dilina ajedná s tebou jak s nějakym debilem a já si to prostě tentorkát nenechala líbit..
beryltm
10. bře 2014
@kamisb kolik stoji ty krevni testy?
janice_opiceautor
10. bře 2014
@monyna83 já už tam živě přispěla a napsala jsi to pěkně poprsí ji😃DD
beryltm
10. bře 2014
@janice_opice doktorka mi rekla ze priste nabere krev na vrozene vady.taky me to zarazi kdyz screrning je ok.premysim nad tim ze to odmitnu. :-|
pinkywinkie
10. bře 2014
@kamisb no brali ji krev. Zaplatila 15 tisíc a ceka.....
janice_opiceautor
10. bře 2014
@beryltm no jako tripple jsou dneska fakt k ničemu ..už se dělají jen málokdy..proto je ten screening v 1.trimestru páč ty tripple jsou hodně matoucí a nepřesný
kamisb
10. bře 2014
kamisb
10. bře 2014
@beryltm - myslíš ty tripple testy ? tak ty nestojí nic ...ale fakt už bych na ně nešla....mě vyšly negativní, ale pak na ULZ v tom 21tt se jim něco nezdálo na střevech ...tak jsem byla u genetičky ...a ta nejdřív že to je jen jeden minor marker, a že to je v pohodě ...ale pak si vytáhla jednotlivý hodnoty z tripple testů a najednou, že jedna hodnota je moc vysoká, že by doporučila odběr plodovky. Tak jsem nakonec šli na ten prenascan ....vysolili 14tis ....a výsledky jsou v pořádku.
Zbytečně podle mě a některých doktorů též, prostě jen zbytečný stres....ale to víš teď když už přišli výsledky tak jsem hrdina.

Ještě jdeme zítra na to ECHO prcka, a pak snad už bude klid.
kamisb
10. bře 2014
@janice_opice - aha. Tak jako 8,5tis to je fakt síla.
já mám pocit, že mamka na petřinách ten společný fond zručili, něco v něm ještě je z dob kdy to bylo družstva, ale teď se spolu dohodli, že kdyby něco tak se pak prostě složí.
Zateplovat nechtějí a okna naštěstí mají všichni už hotový. Ale je to jen menší dvojdomek ...asi 20 bytů a většina nájemníků je tam od začátku, tak ty vztahy tak hrozný nejsou. A většina je v důchodu tak se do extra výmyslů nehrnou.
monyna83
10. bře 2014
@janice_opice já vím,koukala jsem,ale až poté,co jsem ti psala... Pardon,píšu z mobilu-nejsem zvyklá :-|. Napsala jsi to moc hezky,děkuju... Ale ta zakladatelka to přehnala,no uznej...😃
kamisb
10. bře 2014
@pinkywinkie - jj ...já platila o litr míň, ale nabírali mi to až v 21tt. První týden byl docela v klidu, ale pár dní před výsledkama jsem začala pannikařit ...teď se mmi už docela ulevilo, tak ještě to srdíčko.
janice_opiceautor
10. bře 2014
@kamisb no my to máme teprve od října jako ve vlastnictví víš a dneska je zrovna schůze..tzn. že za byt platíme skoro 20 tisíc měsíčně to je prostě neúnosný a ty poplatky z toho dělaj 4 tisíce to mi přijde dost zbytečný....máme bohužel společný 2 vchody tak se musí všichni domluvit jsem na to fakt zvědavá://// ale točí mě to to jako budu žrát suchej chleba hlavně, že bude do spolčnýho dfondu?
janice_opiceautor
10. bře 2014
@monyna83 moc vyhrocená situace..
janice_opiceautor
10. bře 2014
@kamisb zítra jdeš na to echo?
beryltm
10. bře 2014
@kamisb myslela jsem ten prescan.diky.
janice_opiceautor
10. bře 2014
Holky jdu uklízet, jsem fakt vytočená, ani navštěva řezníka mi nespravila náladu://
kamisb
10. bře 2014
@janice_opice - tak to je síla. Mamka za 2+1 platí necelý 4 tis ...a je v tom vlastně jen voda a teplo, elekřina, televize a rádio.
Dřív se platilo a víc a právě před několika lety se nájmem splatila ta kupní hodnota bytu a už je náš.
jako 20tis je teda fakt síla, to Ti řeknu teda.
U mamky to jsou taky 2 vchody, ale asi tím, že se fakt znají dlouho tak se naštěstí domluvit dá skoro na všem, i když občas se taky docela pěkně prý hadají.

jj do Motola na to ECHO jdeme zítra. Jsem lehce nervozní, ale doktor v pátek v poradně byl docela v klidu. Tak uvidíme no co z toho bude.
kamisb
10. bře 2014
@beryltm - tak ten jsem platila 13950,- a jako zpětně když na to koukám, tak se mohlo ušetřit tohle ..kdybych nebyla na těch tripple testech ...většina doktorů už na ně neposílá pokud ten 1trim.screening dobře dopadl.
janice_opiceautor
10. bře 2014
@kamisb no my máme hypošku 10.290 to se dá...do těch 15.tisíc se to prostě dá taky zmáknout,ale jako se posrali do společnýho fondu.... fakt ne, vím o 5ti nájemnících kteří to taky nechtějí platit..manžel tu bydlí od narození a zná se, jen v tom druhym vchodě se to dost vystřídalo prý..... no uvidíme,ale teda dneska mám den sráč
kamisb
10. bře 2014
@janice_opice - tak to jo, pokud ještě platíte hypotéku, tak to už chápu mě to přišlo hrozný takový peníze.
a ta suma do spol. fondu je teda fakt jako síla ...
...někdy je den prostě na prd no ....ale doufám, že taky i odpočíváš, aby jsi zase nepřehnala.
janice_opiceautor
10. bře 2014
@kamisb musim vyluxovat a trochu vytřít přijede na návštěvu táta a mám tu hromady věcí na vyprání z chaty.. a tak yutřít prach,ale to asi až zítra....... no mě halvně sere ten přístup těch úředníků, člověk tam jde slušně a ta kráva mi hned vpálí, že ona musela hned do práce, že žádný příspěvky nedostavala a bal bla prostě pizda no ..jako omylem tam vznikne nedoplatek - a to ještě kvůli nim, protože dvakrát měnili zálohy a ten poplatek tak mi to prostě ze SIPA neodešlo a už s tebou jedna j jak s nějakym dlužníkem?? ]-( to mě sere..... že ona chodila do práce? Tomám jako dítě strčit hned jak se narodí někam do jeslí a jít si hledat práci? kvůli posranejm poplatkům do společnýho fondu ? jsem fakt zhnusená
janice_opiceautor
10. bře 2014
@kamisb jsem se ted nadlábla libovou šunkou a čerstvejma houskama a snad se uklidním..
janice_opiceautor
10. bře 2014
@kamisb chápeš to celej život makáš, odvádíš nehorázný sumy státu a pak prostě potřebuješ na potomka pomoct..no uvidíme, ve středu se hodlám vydat na sociálku a úřad práce vyzjisit co a jak

Začni psát odpověď...

Odešli