IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kamisb
10. bře 2014
@janice_opice - jo tak to fakt byla kráva, to je jasný, že Tě vytočila. Ale víš, že se teď nesmíme rozčilovat, tak se hezky na chvíli natáhni a pak opatrně uklízej. Mě třeba tchýně zakázala vysávat, že to je prý dost namáhavý ...tak se s ní nehádám. Jen ještě musím donutit manžela aby konečně vyluxoval, už to po něm chci od středy a zatím nic. Někdy mě tím tak vytáčí, ale už se nerozčiluji jako dřív.
kamisb
10. bře 2014
@janice_opice - jo stát jen ždíme a ždíme ....moc pomoci není no ]-(
já to vidím u bráchy ...kuchař min.plat protože nikdo nedá kuchyři plnej plat ...švagrová sedí na kase...a když byla na mateřský, dvě děti po sobě tak bráchovi v práci dělali hrozný problémy aby učetní vypsala žádost na přídavky na děti...jako by to šlo z kapsy jejich ....jako fakt síla, jak si soukromníci takhle můžou dělat co chtějí.
muddledgirl
10. bře 2014
@beryltm u prvorodiček píšou 20-22 tt...já začla cítit asi před dvěma týdny...ale nejsou to žádné kopance masakr....Ale hodně holek psalo,že i dřív...
janice_opiceautor
10. bře 2014
@kamisb no je to těžký, zase na druhou stranu kdyby ten stát těm soukromníkům trochu ulevil a taky je neždímal tak by to mohlo být jiný......no holka co nějak to musíme zvládnout no..ted si s pupkem hledat práci nemůžu, tak až porodim a možná že do tý doby vyjde něco co plánuju tak uvidíme ..... já vyluxuju tak jako musim prostě jak jsou tu ta zvířata je to horší.... 🙂 ale namáhavý mi to moc nepřijde🙂 něco dneska a něco zítra, určitě se nestrhnu 🙂
kamisb
10. bře 2014
@janice_opice - já si myslím, že ten lux je taky docela v pohodě, ale přeci se s ní nebudu hádat 😎

jj nějak se to jusí zvládnout.
Ulevit, zase pokud by každej přiznal zaměstance a vedl vše jak má, tak třeba by to taky bylo jiný. Ale je pravda , že to co musí zaměstnavatelé platit za zaměstnance je hrozný.
kamisb
10. bře 2014
@muddledgirl - byla jsi dneska zase na tom odběru? a co Ti případně řekli?
janice_opiceautor
10. bře 2014
@kamisb bych řekla, že právě proto se nepřiznávaj zaměstnanci protože celej ten systém je na hovno.... protože se za ně hodně platí kdyby byl od státu nějakej vstřícnej krok a nebylo mu to jedno tak si myslím, že je to taky jiný.....
janice_opiceautor
10. bře 2014
@muddledgirl no jo co ten odběr?
muddledgirl
10. bře 2014
@kamisb
nee nee.. až zítra,doktor je na dovolené v Itálii 😉
@janice_opice
kamisb
10. bře 2014
@janice_opice - no já vím o tomhle by se asi dalo dlouze diskutovat. Brácha jako už skoro rok dělá bez smlouvy protože všude chtějí 2 měsíční zkušební dobu, ale smlouvu mu nedají, protože za něj ještě nechtějí platit, ale za ten rok narazil zatím jen na "poctivce" co mu pak peníze nedali nebo to z nich dodneška tahá ...jako fakt super 😞
a když už dostane smloovu tak na ní nim.plat a zbytek prý na ruku, ale nikdo to nezaručí a právě už narazil i na lidi co mu pak navíc nic nedali. Ale když na to nepřistoupí tak ho nevezmou ani na zkoušku ...
muddledgirl
10. bře 2014
speciálně pro:
@janice_opice .marťas, monyna83 😃 😃 😃 http://www.lidl.cz/cps/rde/www_lidl_cz
kamisb
10. bře 2014
@muddledgirl - aha ...to je taky pěkný a budete to pak vubec stíhat do konce toho 24tt ?
muddledgirl
10. bře 2014
@kamisb na stránkách píšou,že testy jsou týden od doby,co jim přijdou /v Americe/......takže počítám zas těch 12 dní a to budu podle ms 23+5 přespříští pondělí..no krása....prostě se na férovku zeptám doktora..přinejlepším syna primáře....co jako budou dělat kdyby....jsem zvědavá co mi řeknou... :-o Ŕíkala jsem si,že bych zašla za mou gyn...ale ta mi na to stejně nic neřekne a jdu k ní ve středu..tak to s ní můžu probrat ve středu...
kamisb
10. bře 2014
@muddledgirl - hm to je pěkný, no pak napiš co Ti řekli.
muddledgirl
10. bře 2014
@kamisb protože jak víš,abych šla do plodovky dřív...to se mi moc nelíbí...a přítel to nechci....je to na hovňajs ...ale co nadělám...v krvi má být 5-25% DNA..proč já kurnik nemám ani nad 4%,aby se to dalo detekovat,..sere.. mě to,že nikde o tom nic nenajdu,,,kromě toho...že to může být po IVF a že jsem obézní..ty vogo..to je zase vysvětlení..že by se z toho jeden počůral...
muddledgirl
10. bře 2014
@kamisb to víš,že napíšu... 😉
kamisb
10. bře 2014
@muddledgirl - no já bych do ní taky nešla, kor když je ten ULZ z 21tt vpořádku.
co jsi vlastně měla špatně za ty hodnoty na tom prvním odběru? kvůli tomu se to dělá viď?
muddledgirl
10. bře 2014
Ha králík...dala bych si?Budu ho umět připravit,dáte tip 😃
janice_opiceautor
10. bře 2014
@muddledgirl já na tebe zapomněla s tou kulajdou viddd?? my měli v pátek dost fofr a já si nevzpomněla,ale koukám, že jsi už dělala🙂)
muddledgirl
10. bře 2014
@kamisb no...já neměla s sebou papír přesných hodnot...protože jsem ho dala mé gyndařce a kopii schovávala doma.....ale jen celkové hodnoty apod...a viděla to na vysoké beta hcg...ale co jsem četla většinou musí být špatné hodnoty,aby to byl down..nevim no....
kamisb
10. bře 2014
@muddledgirl - králík, já teda vařit neumím, ale třeba mě chutná je upečený v troubě, tchán z něj dělá i omáčku,ale to už mi nechutná. Ale co k němu za koření nevím ...snad někdo poradí.
janice_opiceautor
10. bře 2014
@muddledgirl jediný pozitivní na tom trápení je, že je Samík v pořádku a ten stres kolem toho máš úplně zbytečně teda kvůli nim..
janice_opiceautor
10. bře 2014
@muddledgirl králika dělám na zelenině anebo na paprice
muddledgirl
10. bře 2014
@janice_opice jo jo...dělala a byla super..akorát ne z kuřecí vývaru,ale z vody...a vejce nebyly ztracené ale uvařené...a byla to mňamka,i přítel se olizoval 😃 😃 😃 Janičko je to na hovno...furt něco řešit,viď? Já se pak půjdu projí na socku a jsem zvědavá..přišel mi dopis,že v květnu to bude už 350 dní co jsem na nemocenské a musím napsat dopis na nějakou hlavní centrálu a požádat o prodloužení...no tak se jdu poradit,jak to mám napsat... 😃
muddledgirl
10. bře 2014
@janice_opice jo jo..zbytečně... 😃 Děkuju. 😃
kamisb
10. bře 2014
@muddledgirl - já to hCG měla v triplle testech 2,92 ...a v 1.creeningu to je snad to papp a to bylo prý o něco nižší. Ale naštěstí je vše ok. Tak ještě zítra.
muddledgirl
10. bře 2014
@janice_opice to můžu koupit mražený hrášek a mrkev??? Omyju ho a koření nějaké???Bych udělala překvápko.přítel by čuměl...dnes jsem se dala do žehlení a už mě to leze ušima..
janice_opiceautor
10. bře 2014
@muddledgirl no můžeš,ale já radši dávám čerstvou zeleninu, cibuli, mrkev, celer, petržel, česnek...jo a taky slaninou to prošpikuju a pak koření sůl, drcenej kmín, tymián, bobkovej list, jalovec.... a podlévám to vývarem(z kostky bohatě stačí)

Začni psát odpověď...

Odešli