• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice - jo tak to fakt byla kráva, to je jasný, že Tě vytočila. Ale víš, že se teď nesmíme rozčilovat, tak se hezky na chvíli natáhni a pak opatrně uklízej. Mě třeba tchýně zakázala vysávat, že to je prý dost namáhavý ...tak se s ní nehádám. Jen ještě musím donutit manžela aby konečně vyluxoval, už to po něm chci od středy a zatím nic. Někdy mě tím tak vytáčí, ale už se nerozčiluji jako dřív.
10. bře 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jo stát jen ždíme a ždíme ....moc pomoci není no :angry:
já to vidím u bráchy ...kuchař min.plat protože nikdo nedá kuchyři plnej plat ...švagrová sedí na kase...a když byla na mateřský, dvě děti po sobě tak bráchovi v práci dělali hrozný problémy aby učetní vypsala žádost na přídavky na děti...jako by to šlo z kapsy jejich ....jako fakt síla, jak si soukromníci takhle můžou dělat co chtějí.
10. bře 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm u prvorodiček píšou 20-22 tt...já začla cítit asi před dvěma týdny...ale nejsou to žádné kopance masakr....Ale hodně holek psalo,že i dřív...
10. bře 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no je to těžký, zase na druhou stranu kdyby ten stát těm soukromníkům trochu ulevil a taky je neždímal tak by to mohlo být jiný......no holka co nějak to musíme zvládnout no..ted si s pupkem hledat práci nemůžu, tak až porodim a možná že do tý doby vyjde něco co plánuju tak uvidíme ..... já vyluxuju tak jako musim prostě jak jsou tu ta zvířata je to horší.... :slight_smile: ale namáhavý mi to moc nepřijde:slight_smile: něco dneska a něco zítra, určitě se nestrhnu :slight_smile:
10. bře 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já si myslím, že ten lux je taky docela v pohodě, ale přeci se s ní nebudu hádat :sunglasses:

jj nějak se to jusí zvládnout.
Ulevit, zase pokud by každej přiznal zaměstance a vedl vše jak má, tak třeba by to taky bylo jiný. Ale je pravda , že to co musí zaměstnavatelé platit za zaměstnance je hrozný.
10. bře 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - byla jsi dneska zase na tom odběru? a co Ti případně řekli?
10. bře 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb bych řekla, že právě proto se nepřiznávaj zaměstnanci protože celej ten systém je na hovno.... protože se za ně hodně platí kdyby byl od státu nějakej vstřícnej krok a nebylo mu to jedno tak si myslím, že je to taky jiný.....
10. bře 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo co ten odběr?
10. bře 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
nee nee.. až zítra,doktor je na dovolené v Itálii :wink:
@janice_opice
10. bře 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no já vím o tomhle by se asi dalo dlouze diskutovat. Brácha jako už skoro rok dělá bez smlouvy protože všude chtějí 2 měsíční zkušební dobu, ale smlouvu mu nedají, protože za něj ještě nechtějí platit, ale za ten rok narazil zatím jen na "poctivce" co mu pak peníze nedali nebo to z nich dodneška tahá ...jako fakt super :(
a když už dostane smloovu tak na ní nim.plat a zbytek prý na ruku, ale nikdo to nezaručí a právě už narazil i na lidi co mu pak navíc nic nedali. Ale když na to nepřistoupí tak ho nevezmou ani na zkoušku ...
10. bře 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - aha ...to je taky pěkný a budete to pak vubec stíhat do konce toho 24tt ?
10. bře 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb na stránkách píšou,že testy jsou týden od doby,co jim přijdou /v Americe/......takže počítám zas těch 12 dní a to budu podle ms 23+5 přespříští pondělí..no krása....prostě se na férovku zeptám doktora..přinejlepším syna primáře....co jako budou dělat kdyby....jsem zvědavá co mi řeknou... :astonished: Ŕíkala jsem si,že bych zašla za mou gyn...ale ta mi na to stejně nic neřekne a jdu k ní ve středu..tak to s ní můžu probrat ve středu...
10. bře 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hm to je pěkný, no pak napiš co Ti řekli.
10. bře 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb protože jak víš,abych šla do plodovky dřív...to se mi moc nelíbí...a přítel to nechci....je to na hovňajs ...ale co nadělám...v krvi má být 5-25% DNA..proč já kurnik nemám ani nad 4%,aby se to dalo detekovat,..sere.. mě to,že nikde o tom nic nenajdu,,,kromě toho...že to může být po IVF a že jsem obézní..ty vogo..to je zase vysvětlení..že by se z toho jeden počůral...
10. bře 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to víš,že napíšu... :wink:
10. bře 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já bych do ní taky nešla, kor když je ten ULZ z 21tt vpořádku.
co jsi vlastně měla špatně za ty hodnoty na tom prvním odběru? kvůli tomu se to dělá viď?
10. bře 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha králík...dala bych si?Budu ho umět připravit,dáte tip :grinning:
10. bře 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já na tebe zapomněla s tou kulajdou viddd?? my měli v pátek dost fofr a já si nevzpomněla,ale koukám, že jsi už dělala:slight_smile:)
10. bře 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no...já neměla s sebou papír přesných hodnot...protože jsem ho dala mé gyndařce a kopii schovávala doma.....ale jen celkové hodnoty apod...a viděla to na vysoké beta hcg...ale co jsem četla většinou musí být špatné hodnoty,aby to byl down..nevim no....
10. bře 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - králík, já teda vařit neumím, ale třeba mě chutná je upečený v troubě, tchán z něj dělá i omáčku,ale to už mi nechutná. Ale co k němu za koření nevím ...snad někdo poradí.
10. bře 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jediný pozitivní na tom trápení je, že je Samík v pořádku a ten stres kolem toho máš úplně zbytečně teda kvůli nim..
10. bře 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl králika dělám na zelenině anebo na paprice
10. bře 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo...dělala a byla super..akorát ne z kuřecí vývaru,ale z vody...a vejce nebyly ztracené ale uvařené...a byla to mňamka,i přítel se olizoval :grinning: :grinning: :grinning: Janičko je to na hovno...furt něco řešit,viď? Já se pak půjdu projí na socku a jsem zvědavá..přišel mi dopis,že v květnu to bude už 350 dní co jsem na nemocenské a musím napsat dopis na nějakou hlavní centrálu a požádat o prodloužení...no tak se jdu poradit,jak to mám napsat... :grinning:
10. bře 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo..zbytečně... :grinning: Děkuju. :grinning:
10. bře 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já to hCG měla v triplle testech 2,92 ...a v 1.creeningu to je snad to papp a to bylo prý o něco nižší. Ale naštěstí je vše ok. Tak ještě zítra.
10. bře 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to můžu koupit mražený hrášek a mrkev??? Omyju ho a koření nějaké???Bych udělala překvápko.přítel by čuměl...dnes jsem se dala do žehlení a už mě to leze ušima..
10. bře 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no můžeš,ale já radši dávám čerstvou zeleninu, cibuli, mrkev, celer, petržel, česnek...jo a taky slaninou to prošpikuju a pak koření sůl, drcenej kmín, tymián, bobkovej list, jalovec.... a podlévám to vývarem(z kostky bohatě stačí)
10. bře 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek