• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@kamisb tripply,tam jsem myslím jen měla 1:20 000 DS, 1:2 500 neur. trubice....nemám u sebe,kopii mě ukradla genetička....chtěla jsem novou,ale sestra minule zapomněla...

Volný beta hcg 3,144 mom
PAPP-A 0,643 MoM

Populační riziko .525
Upravené riziko 1:704
10. bře 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hmm...tak já ho zkusim koupit a uvidíme... :grinning:
10. bře 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no radim tu slaninu a česnek a a podlévat vývarem z kostky on je jinak dost suchej taky záleží jakýho prodávaj no....my měli vždy domácího:slight_smile:)
10. bře 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice o.k...tak uvidíme..jestli se mi vejde do baťůžku :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to PAPP-A máš vyší než já což je prý v pořádku. a to hCG je z tripple testů viď ?
tak to máš o něco vyšší, ale podle mě pokud tam nic jinýho není tak nevím proč Tě na ty testy vůbec hnali :(
to hCG by mělo být max 2,5 prý ...ale četla jsem dost diskuzí a holky co na tom kvůli tomuhle byly na testech a všem to vyšlo negativní.
10. bře 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb toto co jsem Ti napsala je z prvotrimestriálu.... :wink:
10. bře 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb protože ta genetička je přehnaně starostlivá myslim..jako mně by to navadilo,kdyby už ty výsledky byly.. :grinning: :grinning: :grinning: vsadili jsme se s přítelem o pivko a birella,já říkám..že výsledky nebudou :grinning: :grinning: :grinning: a rozjedu mailovou akci a dostanou asi po čuni..nebo já nevim..
10. bře 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - aha takže to je to druhý, jsem to nepochopila. A nevíš kolik může být max?
já to řešila s jednou holčinou na emiminu, ale už si nepalatuji kolik bylo max.
Jen u ní to způsobili tím, že ji krev na ten 1trim.screening nabrali moc brzo.
10. bře 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak rozhodně bych chtěla vrátit peníze jestli to nějak jde. Pokud by to zase bylo nedostatečný.
10. bře 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já mám spíš pocit, že mají prémie když někoho přemluví do odběru plodovky nebo na ten odběr krve.
Protože skoro každé co se tam dostane tak jedno z toho doporučují.
10. bře 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se na chvíli projít a koupit si program na TV na příštích 14dní.
zatím pa
10. bře 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to nevím...právě..mně krev brali správně...v 11tt a ultrazvuk ve 13tt...no říká to víc lidí,že si myslí,že to dělají jen kvůli prachům.....už bych na tento test nešla...asi...
10. bře 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hmmm,já vím,ale já to nemyslela špatně. Tobě děkuji,četla jsem to.. :wink:
10. bře 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 vzdyt to tam pisu :slight_smile:
10. bře 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Po dlouhé době u nás v sekáči a 600 v pr....dvě sukně, tričko, dvě mikiny,tříčtvrťáky..a to tam mám ještě schované botky na léto..ale jestli je obuju,to ví bůh...ale ani ten,protože jsem ateista :grinning: :grinning: :grinning: No a zmátořit se a jít konečně do toho Lidlu...Na socce jsme dostala vzor žádosti o prodloužení PN..prý se to pošle začátkem dubna a do měsíce budu muset navštívit posudkového doktore..boože... :astonished:
10. bře 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak nase 2 IVF se nezdarilo..testy pozitivni,ale hcg bohuzel nestoupalo :frowning2: Nicméne dnesni navsteva v CUBE nas zase nakopla a na Višničku opravdu nedam dopustit...jdeme do te jejich studie,kterou nam sama navrhla a predtim hysteroskopie a biopsie ...ten zajem z jejich strany je vice nez pozitivni a nelituji jedine chvilky,že jsme tam presli...omlouvam se,že jsem nedala vedet driv,ale nebylo to v mych silach...všem moooooc děkuji za podporu :wink: ...
10. bře 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojík, v rychlosti, jsme 5+0, kde máme být, fotečku nemám, máme 5 mm, jinak mám ještě docela zvětšené vaječníky, holt mi to dalo zabrat.
10. bře 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani :frowning2: je ale pohnojíno....já měla 2x pozitivní testy,ale jen 5.-10den a pak nic...a po té se zadařilo...Tak budeš aspoň pořádně proklepnutá,to také není na škodu :wink: Je hezké slyšet,že to nevzdáváš..držím pěstičky....dál.... :wink:
10. bře 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak králíčka jsem nekoupila...ale nanukáč obyč, broskve a šlehajdu...když mám zakázáno péct :grinning: :grinning: :grinning: ale docela zdravá večeře chlebík s tvarohem a cibulí... :wink: Pro králíčka pošlu zítra přítele... :wink:
10. bře 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - teda tak to mě mrzí :frowning2: . Drž se, ale je to krok vpřed, že se alespon na chvíli chytlo.
10. bře 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - ahoj, super :slight_smile:
Já ty vaječníky měla víc zvětšený ještě v 8tt, od OPU jsem měla brát tu bílkovinu ....Protifar a myslím, že to pomáhala.
10. bře 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já si dneska dám jen rajčátka s mozarelou, zalitá oliv.olejem a balsamikem. a rohlíček k tomu.
ted jsem si dala kafe, snad půjdu konečně na WC ...vubec teď nevím kdy jsem byla naposledy, ale břicho mě nebolí ...jen si nemlžu vzpomenout a přijde mi že už je to nějak dlouho :angry:
10. bře 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani Haní já už ti to psala tak už to nebudu víc psát, že mě to mrzí a jsem ráda, že jste se dohodly na té biopsii...říkalas jí to? nebo s tím přišla sama....mě tam taky nakopli do toho posledního pokusu a jsem za to ted vděčná, že jsem to udělala.....a měla jsem to stejně jako ty...testík byl,ale hcg nesílio:// takže ten příští pokus je už tvůj, jdeš v mých stopách a anaštěstí ne v tolika pokusech:slight_smile:)) :wink: a kdy to spustíte? :wink:
10. bře 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já koupila u řezníka jitrnice,ale zajdeme si po schůzi tady na čínu :grinning:
10. bře 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mňam...A zapékáš to? to si dám asi zítra zase k obědu ale s brambůrkami opečenými...uvidím...Jedu do HK,tak se doma stihnu nasnídat,pak do sekáče.../zase... :grinning: / a pak se sestřenkou na oběd...Masíčko se v restauraci bojím....tak vždy jen nějakou zeleninku a tak...a pak prošmejdit obchody,když budu nálada a pak domů vláčkem...Já teda dnes jo...ale bez 3v1 je to mnohem horší...mám nakoupené do zásoby knackebroty a pufovaný chléb...tak to začnu střídat...ale je fakt,že v nemocnici..jsem chodila pravidelně...asi proto,že tam byla pravidelná strava....což mi doma nehrozí.....
10. bře 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hele dej si Gravimilk..já se teda po něm posrala(a tentokrát se neomlouvám) takže jsem říkala manželovi, že kdybbych si stěžovala na zácpu tak at mi připomene, že mám gravimilk ve špajzu a at si ho udělám do mlíka :grinning: :grinning:
10. bře 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jééé na čínu..tu jsem neměla tisíc let...doma jsem ji nikdy nedělala....no já jsem posera od toho guláše..no...i když vim,že jsem s tim trapná... :grinning: A doufám,že brzo bude moc hezky a kámoš udělá grilovačku a já si nakoupím birellly a budu na sluníčku.. :grinning: Kámoši byli u nás na kafi...konečně...a hned jsem jim ukazovala Samíka s palcem v ruce,i když evidentně nebyli nadšení jako já :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice s jitrnicemi dobrou chuť,ty nezávidim... :wink:
10. bře 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jojo řeší to peníze a i volný čas.....kvůli loňským povodním jsme s manželem museli zavřít krám a tím pádem nám ubylo dost finančních prostředků.....a já jsem už skoro 7 let doma a jsme z toho hotová, tak doufám, že to vyjde a budu mít konečně práci
10. bře 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek