• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

A dnes jsem si tak krásně vytáhla po wc nahoru kalhoty, až se mi udělaly 2 díry,ch jo...nenávidím zašívání...máme na to paní...ale teď budu nucela to zašít sama..leč jsou kalhoty vypraný a lepší než ty těžký džíny.. :grinning:
10. bře 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl my grilovali v neděli mnááámmmmmmm :grinning:
10. bře 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ty jsi jak já my jednou seděli na zahrádce u piva a já najednou povídám..mně praskly kalhoty a vytáhla jsem zpod stolu ruplý kalhotky :grinning: :grinning: :grinning: manžel zíral :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na ten pohled nikdy nezapomenu--prej jaks to udělala když jsi se ani nehýbala :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl to bylo skoro to samý jako když jsem se ho jednou u pivka na zahrádce zeptala,jeslti chodí na velkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kámoš taky o víkendu...ale příteloj ještě nebylo dobře :frowning2: :frowning2: :frowning2:
:grinning: :grinning: :grinning: no jo no...jsem prostě kousek a Ty taky...ale já jsem schopná s těma dírama chodit, protože nejsou vidět,když mám přesto tričko :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mno ..to já taky
10. bře 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: tyhle debaty u pivka jsou super...trošku mi to chybí :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já když jsem s nim začlaa chodit jo..tak asi po 14 dnech když se mnou byl týden na chatě..a já byla zvyklá, že chlap,když jde na WC tak o tom prostě víš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak já po 14 dnech soužití nevěděla vůbecccccc :grinning: :grinning: tak mi to týden vrtalo a po týdnu u pivka a u grilovaných žeber jsem se ho zeptala, jeslti se ho můžu na něco zeptat a on, že jo a já na něj: hele chodíš ty vůbec na velkou??? :grinning: :grinning: tomu málem zaskočilo:slight_smile:))) a s vážnym výrazem ve tváři povída: my motorkáři neserem :grinning: :grinning: :grinning: do dnes když si na to vzpomene se tomu směje:grinning:
10. bře 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl se mě pak ještě ptal, jeslti mi to fakt týden vrtalo hlavou :grinning:
10. bře 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - nene nazapejkám to, mě teplá mozarela nechutná.
Hezky to mám jako "salát" naučila jsem se to jíst na lyžích v Itálii.

Tak kafe zabralo, ještě jsem ho ani nedopila a šla jsem :grinning: :grinning:
10. bře 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: se počůrám...
10. bře 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak na to bacha to počůrání to je ted hnedle :grinning:
10. bře 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak gravimilk jo :slight_smile: kafe obyč stačilo.

jinak jitrnice já můžu tak jednou do roka, ale tchán dělá přes zimní období každý 3 týdny vepřový hody, nechá si přivést maso a pak z toho vše dělá. Ale jednou za čas mi to stačí, ale má je moc dobrý.
I když, ty jeho vinný klobásy co dělá na vánoce jsou lepší :slight_smile:
10. bře 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo tttákk...tak mně to zapečený chutná...já jsem jednou dělala mozarellu s rajčátky,ale asi ta mozarella byla na širší kousky,chutnalo to,jak když cucáš mrvýmu ucho...fuj.. :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je důležitý,že zabralo..budu muset koupit zítra,abych ve středu u mé doktorky byla co nejlehčí... :grinning: :grinning: :grinning:
@janice_opice no ty vogo...dyť víš.....
@janice_opice a to jsem chtěla napsat,že se poblinkám...přítel má totiž pravdu,že ta šlehačka z mlíka je hnusná :grinning: :grinning: :grinning: A když blinkám tak víš co.. :grinning:
@janice_opice Jani se studii a hysreroskopii ona sama..na tu biopsii jsem ji to rekla ja a rekla jsem ji,že jsem s tebou o tom mluvila a vim,že to tim byt nemusi,ale proc to nezkusit ..no a ona se toho hned chytla a souhlasila,ze urcite neni proti a pri te prilezitosti,že by se udelala ta hysterka a zahrnuli bychom to vse do te studie..zacnu stimulku v kvetnu a predtim tohle :wink: ..hlavne jsme zjistil,že ta studie je zamerena na uhnizdeni embrya po ET coz ona sama rika,že nam to muze opravdu pomoci..fakt ti Jani neskutecne moc dekuji!!!
10. bře 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jojo teče to z obou stran myslíš :grinning: :grinning:
10. bře 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - hele já kupuju mozarellu co je v kelímku, jsou to takový malý kuličky a ta mi chutná, jednou jsem právě chutnala tu velkou kouli nakrájenou a ta mi moc nejela.
Ale samotná není nic moc, musím si ji fakt zakapat tím olivovým olejem a balsamikem a pak je to super.
A k tomu cherry rajčátka :slight_smile: a pak hezky malou vidličkou kousek toho a kousek toho a pořádně namáčet do toho nálevu. Jako večeře super ...kolikrát se přecpu, a přitom toho moc není, asi tím jak je to trochu nastný.
10. bře 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice jinak jsem byla na socce s dopisem,co mi poslali..tak 6.5. bych už měla končit NP,protože to bude 350 dní za poslední dva roky co jsem doma...hi...tak jsem dostala formulář,kde jsem vyplnila,proč žádám o prodloužení,tak jsem rovnou napsala rizikové těhotenství po IVF + dvanáctihodinové směny ....no mám to v dubnu donýst...pak to pošlou do Prahy nebo do Brna...a pak prý budu muset za posudkovým lékařem,aby mi to mohli o tři měsíce prodloužit...kvůli pár dnům do MD..se poseru fakt...tak jsem paní řekla,že doufám, že to nebude měsíc před porodem...abych se stihla dovalit.... :grinning: :grinning: :grinning: /mně nedošlo,že to musí být do toho 6.5./....tak paní chudák koukala....si mě asi bude pamatovat...vedoucí na socce.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - to zní zajímavě, tak budu držet palečky aby to pomohlo.
Janička je naše zlatíčko prostě :slight_smile:
autor
@hhani Ona je skvělá a já fakt věřím tomu, že tentokrát už to bude opravdu ono :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no super s tou studií já kdybych splnovala podmínky tak do toho jdu taky.-))) máš jeden pokus navrch..ted psala holčina co chodí do Cube, že má // z té studie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A mně fakt neděkuj:slight_smile: vůbec nemáš za co, rozhodnutí děláš ty sama :slight_smile:
@kamisb aha...v Lidlu prodávaj v takovém pytlíčku.....Já balsamiko moc nemusim...ale oliváč milluju....jo jo cherry rajčátka...tak já budu koukat někde po tom kelímku....Jo a hlavně to je zdravý....mňam... :grinning:
10. bře 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to je taky pěkný, takovýhle starosti. Možná by to chtělo i nějaký papír od doktora ne?
10. bře 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl Hele jsi hájená to ta hormony..takže si myslim, že na socce se z toho nezblázní..ale je to pěknej opruz já se chystám bud tuhle středu nebo příští pondělí dojít na socku a na úřad práce a pozjistovat jak a co ohledně tý MD a pak rodičáku a různejm přídavkům ..stejně zjsitim, že mám nárok na hovno
@kamisb zatím nechtěj...tak na ně prdim..asi doktorce zavolaj... :wink:
autor
@hhani Vidělas tu orchidej? :grinning: :grinning: to každýmu cpu
:grinning:
10. bře 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice nééé na hovno ne....Ty nemáš nárok na MD viď?Ale kurnik...Ty jsi skončila a pak jsi 180 dní v ochranný lhůtě,že? Tak nemáš nárok ?
Mně paní tvrdila,že jo..ale stejně se bojim,že realita bude jiná...no nevim...a jsem z toho dopředu nervozní...

No a nejvíc z toho,že přítel má trvalý u rodičů....a já na měste/po smrti taťky, jsem to přes x lidí vybojovala,tak už to nechci měnit....chci ho tam mít dosmrti...když jsme po nájmech.../a nevim...jestli prcek bude tedy taky na měste nebo co...ch jo...
10. bře 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jo a ještě jsem si vzpomněla jak jsme tu jednou řešily dovolenou za rok 2014, tak to vypadá, že na ní normálně nárok je. Protože jsme klasicky zaměstanané, i když nemocné. Za nemoc se jinak přeci taky nesnižuje počet dnů dovolené.
Šef mi to v práci zjišťuje, tak Ti pak dám vědět jak to dopadlo.
10. bře 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek