• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@muddledgirl - prcek má trvalý bydliště jako matka, ale můžeš jej klidně pak nechat změnit.
totéž jako pojišťovna, má ji stejnou jako matka.
10. bře 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo kočí..ta Janina mi psala, že za loňskou vše a za letošní maximálně odečtou jeden den...pokud od ledna do MD bude více než 100 pracovních dní..tak mi to bylo vysvětleno.Ale to by bylo jen o jednu dvanáctinu .. :wink: :wink: :wink:
10. bře 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ale určitě budu moc ráda,když mi to potvrdíš...protože ta naše nová účetní je pipka :wink: :wink: :wink: děkuju :wink:
10. bře 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mají to 100 % v kauflandu a Bille. Je to taková vyšší vanička a já kupuji modrou. V zelený je nějaký koření.
10. bře 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no já místo MD budu mít nemocenskou jako beru ted akorát novou:slight_smile: :grinning:
10. bře 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo,tak to jsem ráda,je to trapný,co?Že bude od malinka bezďáček..ale u tatínka byl o litr dražší nájem a za dva roky by nás vyhodily,protože tatík nepřepsal na mně nájemní smlouvu..byl to poměrně nový zákon,že když člověk není nájemce,tak se za dva roky musí vystěhovat...
10. bře 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb a nevíte jak to chodí...Chodí MD a rodičák na účet doufám... :wink: :wink: :wink:

@janice_opice
10. bře 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě tenkrát říkala učetní, že musím odpracovat 90 dní.
Ale koukala jsem se do systému, a tam mám zatím uvedených celých 25 dní, tak uvidíme no.
Stejně se je případně chystám vybrat mezi mateřskou a rodičákem. ale bylo by to fajn, z loňska mi zbylo jen 6 dní a to asi vyber ted před mateřskou, ale ještě uvidím.
autor
@muddledgirl jojo na účet,ale tuhel středu nebo příští týden to jdu zjistovat tak ti řeknu
@kamisb děkuju za tip na mozarellu, Billu mám blíž....takněkdy koupim....
@muddledgirl - jj myslím že jo, asi to musíš vyplnit někam do nějakýho papíru (žádosti)
10. bře 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo..to si pamatju kočko,že máš nemocenskou místo MD...ale pak rodičák mít musíš...ale tím pádem asi od 19-i měsíců jen 3800? Nevim,nechci Tě strašit....
10. bře 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak takový tip jsem já...jako malá blond..teď myší blond :grinning: :grinning: :grinning: velikej rozdíl...když jsem nenamalovaná :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb že musíš odpracovat 90 dní ???Jako abys měla nárok na celou dovču? :wink:
10. bře 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak super,jsi zlato...
10. bře 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice holky moje,mám vás ráda :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nene já si můžu zvolit variantu klasickou díky manželovi, ale to přesně budu zjištovat
10. bře 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,já se přiznám tomuhle už vůbec nerozumím....tak radši o tom nebudu psát... :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mno tam jsou různý slavnýý heeerečky....a fakt teda čumim no v některých případech
10. bře 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb jo holky,když dávám jeden sáček černýho čaje do litru vody..můžu to pít místo šťávy a rozpustných vitamínu..nevadí to mímu?Já myslim,že by se dalo,že?
10. bře 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj před nástupem na tu mateřskou ...ale myslím, že se do toho právě počítá i ta neschopenka, prostě jsi zaměstnaná.

:slight_smile:
10. bře 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já si beru blok a tužku a pojedu si to pozjistovat :slight_smile:
10. bře 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl já ak jsem byla nemocná tak jsem pila černej čaj s citronem a medem krom lipovýho a těhotenskýho..a hlacně každý ráno piju kafe
10. bře 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hele...koukni na face.... :grinning: já nemám vidět obočí ani řasy.. :grinning: :grinning: :grinning: a ještě letos se asi po 30-i letech neopálím..ani ten ksicht..no budu nádherná..už teď mám hlavu jak kouli :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jako černý čaj prý opatrně, ale šálek dva nevadí, to je jako s kafem.
spíš bacha jestli trpíš na zácpu, tak po tom černým čaji to bude ještě horší.
10. bře 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha...no já nevím co bude....s tou mojí smlouvou.....já myslím,že mě budou chtít vyšumět na dohodu..ale nevim kdy......nevíš,jestli fungují ještě ti poradci co se týče zaměstnání na pracáku? Zatím to nechávám koňovi...protože když vyšumim,tak mi to proplatí.....
10. bře 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl seš normální bloncka no aaa?? ale taky se necpeš nikam tdo telky..já zase vypadám jako z Adams family ..striko fester :grinning:
@kamisb
@janice_opice no jo ty vogo....zacpa..to se divim,že jsem dnes byla..když už dva dny piju černý čaj...ale on je fakt slabounkej :wink:
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: to je avantgardní...teď mám červený vlasy jako jsem měla v patnácti..přemýšlím jakou barvu na léto :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek