• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@muddledgirl - myslím že existují, jen nevím jestli to je na pracáku, ale tam by Ti případně řekli, kde sedí.
tak vyšumnět na dohodu můžou jedině až Ti skončí rodičák, dřív to nejde. Jako těhule jsi v ochranně a když se staráš o dítě tak taky. Do 3 let dítěte Ti musí držet nějaké místo. Pak už nemusí, pokud se s nimi nedohodneš jinak.
10. bře 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je dnes něco v telce?
10. bře 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl cervená se hodně vymývá a šisuje to jooo a taky ted ti může chytit jinak no :slight_smile:
10. bře 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já právě vůbec nevim....až po rodičáku? No,já právě nevim holka..já jsem záskok za slečnu co je na mateřské....a ta už bude mít jinou práci....
10. bře 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hele asi to taky působí jak na koho. Ale já se tak do 20let trápila na velkou jsem šla tak 2-3x za týden. doma jsme s mamkou vždycky pily jen černý čaj slazený s citronem.
Pak jsem se jednou dostala k jedný doktorce, a ta se ptala co jím a piju apod ... a pak mi řekla co se divím, že mám zácpu, když furt piju jen černý čaj. Tak jsem ho přestala pít a ono se to fakt postupně srovnalo.
Ale asi to bude taky u každýho jinak.
10. bře 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb pozor v případě výpovědi z důvodu, že se ruší zaměstnavatel nebo jeho část, může dát zaměstnavatel výpověď i těhotné ženě nebo ženě čerpající mateřskou dovolenou.
10. bře 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no jo, na to jsem už zase zapomněla :angry:
tak to asi bude jiný ...a ona se už jako nevrátila nebo jak? Protože tam by asi fakt smlouva končila s jejím nástupem nebo výpovědí. Ale na tohle se fakt budeš muset zeptat orborníka
10. bře 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já měla skoro zrz..a tu já nemusím..teď červenou docela tmavě a moc se ani nevymývala..teď bych nejradši nějakou hustě hustou.. :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo..on staví...já vim...seš hodná...já jak se málo hýbu,tak moc nechodim...chce to víc vlákniny..anebo mi stačí denně jablíčka a teď to taky flákám... :grinning:
10. bře 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak když se zruší práce jako celek tak to chápu, ale stejně asi třeba výstupák by dostala až po ukončení rodičáku ne? Ono ve všem jsou asi vyjímky co?
10. bře 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já se snažím denně k obědu trochu kompotu, ale to víš taky k nějakýmu jídlu to nejde.
10. bře 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já si taky myslim,že to jde....jen když se ruší místo,tak bych měla dostat odstupný,ne?Nebo když mám na určito tak nemusim???Ne, ona už se nevrátí..už má dvě děti...a bude jinde ....Já se tam vracet nechci..práce mi nevadí..ale špatný vztahy .furt jsem makala za kolegyně apod....a samé průsery...s ubytovanými a já už na to fakt nemám nervy....
@kamisb
10. bře 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ne jako celek,ale i jeho část... s tím výstupákem nevím přesně,ael asi ke dni skončení.. já dostanu zápočták po skončení neschopenky
10. bře 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hm tak to netuším jak se tohle dělá ...na to se fakt někde zeptej.
10. bře 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb no,budu se muset jít někdy projít zas do práce holt..abych zjistila co se děje....já tam byla asi 2x....moc tam nelezu....se vždycky rozčílím :grinning: :grinning: :grinning: No a nevim ,jak to teď vyřešili..ale chtěli dělat už jen denní a jsou tam 4 holky..tak by dvě musely pryč....+ já
10. bře 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice on to právě nikdo neví..ale zkusim známýho právníka..manželka děla pracovněprávní,tak by to mohla vědět...anebo zkusim někoho sehnat na tom pracáku..nechci se nechat prostě ojebat no...děkuju kočky moje..
10. bře 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice, @muddledgirl - :wink: :wink: prostě to tu nevyřešíme, musí/š se někde zeptat.
10. bře 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak naší neteřince Míše je dneska rok:slight_smile:
10. bře 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já vim...čiči :wink:
10. bře 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice takže posílám se Samem pusu :wink:
10. bře 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - :slight_smile: to je hezký .... synovec bude slavit za měsíce 4roky.
(Ondrášek by byl jen o 2 měsíce mladší.)
10. bře 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb chjoo jak to člověk přepočítává:(( neboj ted to vše už bude ok
@muddledgirl oni jsou v Lucemnburku....... hele s těma Samíkama se ted roztrhl pytel ne? :grinning: jsou všude :grinning: :grinning:
10. bře 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :frowning2: to je andílek v nebi asi,viď? :frowning2:
10. bře 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já o tom,co se Ti stalo s plac. jsem četla v mé knížce...prý je to velice vzácné..teď už to bude opravdu o.k.... :wink:
10. bře 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: já nevím..já do školek nechodím už...co jsem těhotná a žádného Samíka neznám...ve školce to pak asi bude horší.. :grinning:
10. bře 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já si jednoho Samíka ted chovala o víkendu, tomu bude rok a ted tři kamarádky čekaj Samíka a ty a tady na koníkovi taky:slight_smile:) Samíci zalaví svět :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Význam jména Valérie

Ženské křestní jméno pocházející z latiny. Nejčastěji bývá spojováno se jmény Valentinus a Valerius, která vznikla ze slova "valens", tedy silný. Jazykovědci vykládají toto jméno jako silná nebo něco platná. U nás bohužel příliš rozšířeno není. Domácí podoby: Valka, Valina, Valuška, Vali, Valinka, Valerka.

Optimistická a veselá žena, za jejím na první pohled bezstarostným čelem se ale skrývá ráznost a touha po vítězství. Nechybí jí notná dávka inteligence, ostatně není divu, když jí vládne Merkur. Většinou se jí v životě podaří vše, nač sáhne, někdy jí ale mohou ztížit cestu špatné vibrace jejího příjmení. I přes svoje značně razantní vystupování bývá citlivá a empatická. Potřebujete-li pomoc, s laskavým úsměvem pro vás udělá i nemožné.

By mě zajímalo co myslej těma vibracema s příjmením
10. bře 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no to víš, že si takhle občas vzpomenu, ale už to není se slzičkami. Bohužel se stalo...ale musíme jít dál ..jinak bychom se z toho asi zbláznili, ale trvalo to docela dlouho.
No teď začínám být lehce nervozní z toho zítřka, ale snad to bude v pořádku, nebo alespon tak nák aby to nebyl nějaký větší problém.
10. bře 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: Tý jo...tak to je masakr..vidíš to..a já byla ráda,že máme origoš jméno :grinning: :grinning: :grinning: Ono to prý někde jde nalézt na netu,kolik je kde jakých jmen... :grinning:
10. bře 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Samíci zaplaví svět..to je zase hláška...ty voe... :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek