IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
10. bře 2014
@kamisb jo,Ty jdeš taky zítra, v kolik..budu moc myslet... 😉
kamisb
10. bře 2014
@muddledgirl - jj je, já vím, že se to moc nestává. Ale třeba v práci jsme dvě. šéfový manželce se to taky stalo, ale naštěstí tam chlapečka zachránili, ona pak sice přišla o dělohu, naštěstí pro ně již dvě děti mají.

U nás jsme se báli toho aby placenta nebyla blízko jizvy, to by pak mohl být problém, aby nevrostla do ní, ale prý je dostatečně vysoko takže z tohohle pohledu je to v pořádku.
janice_opiceautor
10. bře 2014
@muddledgirl mno to joo,ale ty v bříšku co se chystaj ven nenajdeš😃
janice_opiceautor
10. bře 2014
@kamisb v kolik jdeš budu taky myslet mám to do Motola kousek tak budu posílat pozitivní energii
janice_opiceautor
10. bře 2014
@muddledgirl zatim jich je málo😃DD ale myslim, že to doženou
muddledgirl
10. bře 2014
@kamisb já totiž tu mojí knížku čtu hrozně pomalu..je tak zvláštně napsaná..že mě to extra neba...ale teď jsem celkově o těch placentách četla....To je dobře,že je to o.k... 😉
muddledgirl
10. bře 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 já vím...a těch bude... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
10. bře 2014
@muddledgirl nejvíc jich je v Jihlavě
janice_opiceautor
10. bře 2014
@muddledgirl to Valerií je teda podstatně víc ..já znám jen Valerii zawadskou a jednu neteř kámošky 😃
kamisb
10. bře 2014
@muddledgirl, @janice_opice - máme tam být v 9h, tak jsem zvědavá jak dlouho tam budeme sedět a jestli bude prcek zase blbě položenej tak abychom tam zase neztrávili celý den.
Věřím, že to bude ok, ale vzadu někde vždycky zabliká světýlko no ...ale to je asi normální že?
muddledgirl
10. bře 2014
@kamisb jo,já taky věřim,že máme zdravý míma..fakt ..jen ty světýlka holt blikaj někdy a určo je to normální....však víš,že jsem šílela nedávno..a teď to jde...a ráno zas budu nervozní..co mně na mý dotazy řeknou.. 😃
@janice_opice hi hi jo Zawadskou a jednu holčinu znám jen.. 😃
muddledgirl
10. bře 2014
@kamisb já už 8:40 budu ve vlaku a nevím kdy přijedu...tak pak se ukážu...a přeju hodně štěstíčka na zítřek....
janice_opiceautor
10. bře 2014
holky my jdeme na tu čínu schůze skončila @kamisb mooc držím palce fakt moc
kamisb
10. bře 2014
@muddledgirl - taky tomu věřím ....jen někdy, ale to známe každá ...
kamisb
10. bře 2014
@janice_opice - nechte si chutnat, já se chystám do vany a pak na tu mozarelu s rajčátky ..a pak asi spinkat.
děkuji
muddledgirl
10. bře 2014
@kamisb jo,někdy to je na bedňajs 😉
muddledgirl
10. bře 2014
@janice_opice nech si mlaskat....i s manžou a Valča bude určitě v bříšku taky... 😉
kamisb
10. bře 2014
@muddledgirl - děkuji, a Tobě taky hodně štěstí.
já taky nevím kdy dorazím...potřebuji si koupit nový těhu kalhoty, ty moje těhudžíny mě dost tlačí když sedím..potřebuji něco většího 😃
muddledgirl
10. bře 2014
@kamisb 😉 děkuju čičinko...tak budeš mít aspoň hezké nové neokoukané.... 😃 😃 😃
kamisb
10. bře 2014
@muddledgirl - no asi bych chtěla nějaký manžestráky. Snad užiju ty moje džínový lacláče, dneska jsem je už vyndala, tak doufám, že je začnu nosit.
muddledgirl
10. bře 2014
@kamisb já jsem si ty kalhoty zas koupila moc větší...už dopředu..vypadám v nich jak plandající panda... 😃 😃 😃 ...já mám manžestráky ráda..ale bohužel mě dělají silnější,tak je už nenosím... 😉
kamisb
10. bře 2014
@muddledgirl - tak si je měla zkusit prodat ...nebo třeba je ještě zaplníš ...
hhani
10. bře 2014
@janice_opice i tak děkuju 😉 ..zrovna dnes jsem na ni nepritomne zirala 😃
muddledgirl
10. bře 2014
@kamisb tak ještě je půlka za mnou...jsem nečekala,že se tak vytáhnou.....ale za chvíli bude doufám teplo a budu nosit šatky nebo sukni..dnes jsem jednu pěknou kopila...zatím je pod pupíkem o.k...je na gumu,tak snad vydží chvíli....je moc hezká...na eleganci se nepotrpim..ale když už budu tak velká,tak chci chodit aspoň trošku hezky oblečená až bude léto...
muddledgirl
10. bře 2014
@kamisb Ty jo..tak dnes prcka cítím o stošest,asi že jsem byla ve městě a pak v Lidlu... 😃 😃 😃 Je to hezký 😉
monyna83
10. bře 2014
@janice_opice Já vím, zlato...také moc děkuji 😉
monyna83
10. bře 2014
Nějaká dobrá a hodná dušička mi poslala srdíčko, moc a moc děkuji 😉 😉 😉
sasanka033
10. bře 2014
@monyna83 to jsem byla ja, psala jsem ti to do IP, ze jsem ti poslala hercnu🙂
kamisb
10. bře 2014
@muddledgirl - no já jej zase poslední skoro necítím 😞 jen když sedím tak dloube dole asi aby si šla lehnout, že ho mačkám. Ale když zahejbu břichem tak je hne.
Ráno jsem poslouchala přes angelsounds a to se tam pěkně mele, tak nevím jak to, že jej cítím míň než třeba minulý týden. Jestli mi zarostlo břicho a je tam víc vody či co nevím ....

ale krásný to je 😃
monyna83
10. bře 2014
@lenkafel Jo to vím, že jsi to psala...Jako by nestačily problémy, s neúspěšnými IVF, kterými si musíte projít...
Já vím, na IVF finance potřeba jsou, jenže Ty teď budeš mít práci, to se to bude šetřit a odkládat na mimíska. 😉 😉 😉 Moc Ti přeju, aby ti ta práce klapla, opravdu moc.
Ještě jedna otázka, odkud jsi, že nemůžeš sehnat takhle dlouho práci? Je to bída všude, to je mi jasný.

No vidíš, já dělám v hypermarketu a naopak se lidem makat nechce...Je to o lidech. Ti, kteří by pracovali rádi, tak práci nemají a ti, co se jen nechají zaměstnat na oko, těch je jak máku...Jsem personalista, vím, o čem mluvím...Každodenní chleba... :-|

Začni psát odpověď...

Odešli