• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@kamisb jo,Ty jdeš taky zítra, v kolik..budu moc myslet... :wink:
10. bře 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj je, já vím, že se to moc nestává. Ale třeba v práci jsme dvě. šéfový manželce se to taky stalo, ale naštěstí tam chlapečka zachránili, ona pak sice přišla o dělohu, naštěstí pro ně již dvě děti mají.

U nás jsme se báli toho aby placenta nebyla blízko jizvy, to by pak mohl být problém, aby nevrostla do ní, ale prý je dostatečně vysoko takže z tohohle pohledu je to v pořádku.
autor
@muddledgirl mno to joo,ale ty v bříšku co se chystaj ven nenajdeš:grinning:
autor
@kamisb v kolik jdeš budu taky myslet mám to do Motola kousek tak budu posílat pozitivní energii
10. bře 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl zatim jich je málo:grinning:DD ale myslim, že to doženou
10. bře 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já totiž tu mojí knížku čtu hrozně pomalu..je tak zvláštně napsaná..že mě to extra neba...ale teď jsem celkově o těch placentách četla....To je dobře,že je to o.k... :wink:
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: já vím...a těch bude... :grinning: :grinning: :grinning:
autor
@muddledgirl nejvíc jich je v Jihlavě
10. bře 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl to Valerií je teda podstatně víc ..já znám jen Valerii zawadskou a jednu neteř kámošky :grinning:
10. bře 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl, @janice_opice - máme tam být v 9h, tak jsem zvědavá jak dlouho tam budeme sedět a jestli bude prcek zase blbě položenej tak abychom tam zase neztrávili celý den.
Věřím, že to bude ok, ale vzadu někde vždycky zabliká světýlko no ...ale to je asi normální že?
10. bře 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo,já taky věřim,že máme zdravý míma..fakt ..jen ty světýlka holt blikaj někdy a určo je to normální....však víš,že jsem šílela nedávno..a teď to jde...a ráno zas budu nervozní..co mně na mý dotazy řeknou.. :grinning:
@janice_opice hi hi jo Zawadskou a jednu holčinu znám jen.. :grinning:
10. bře 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já už 8:40 budu ve vlaku a nevím kdy přijedu...tak pak se ukážu...a přeju hodně štěstíčka na zítřek....
10. bře 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky my jdeme na tu čínu schůze skončila @kamisb mooc držím palce fakt moc
10. bře 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - taky tomu věřím ....jen někdy, ale to známe každá ...
10. bře 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - nechte si chutnat, já se chystám do vany a pak na tu mozarelu s rajčátky ..a pak asi spinkat.
děkuji
10. bře 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo,někdy to je na bedňajs :wink:
10. bře 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nech si mlaskat....i s manžou a Valča bude určitě v bříšku taky... :wink:
10. bře 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - děkuji, a Tobě taky hodně štěstí.
já taky nevím kdy dorazím...potřebuji si koupit nový těhu kalhoty, ty moje těhudžíny mě dost tlačí když sedím..potřebuji něco většího :grinning:
10. bře 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :wink: děkuju čičinko...tak budeš mít aspoň hezké nové neokoukané.... :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no asi bych chtěla nějaký manžestráky. Snad užiju ty moje džínový lacláče, dneska jsem je už vyndala, tak doufám, že je začnu nosit.
10. bře 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já jsem si ty kalhoty zas koupila moc větší...už dopředu..vypadám v nich jak plandající panda... :grinning: :grinning: :grinning: ...já mám manžestráky ráda..ale bohužel mě dělají silnější,tak je už nenosím... :wink:
10. bře 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak si je měla zkusit prodat ...nebo třeba je ještě zaplníš ...
10. bře 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice i tak děkuju :wink: ..zrovna dnes jsem na ni nepritomne zirala :grinning:
10. bře 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak ještě je půlka za mnou...jsem nečekala,že se tak vytáhnou.....ale za chvíli bude doufám teplo a budu nosit šatky nebo sukni..dnes jsem jednu pěknou kopila...zatím je pod pupíkem o.k...je na gumu,tak snad vydží chvíli....je moc hezká...na eleganci se nepotrpim..ale když už budu tak velká,tak chci chodit aspoň trošku hezky oblečená až bude léto...
10. bře 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty jo..tak dnes prcka cítím o stošest,asi že jsem byla ve městě a pak v Lidlu... :grinning: :grinning: :grinning: Je to hezký :wink:
10. bře 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já vím, zlato...také moc děkuji :wink:
10. bře 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějaká dobrá a hodná dušička mi poslala srdíčko, moc a moc děkuji :wink: :wink: :wink:
10. bře 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 to jsem byla ja, psala jsem ti to do IP, ze jsem ti poslala hercnu:slight_smile:
10. bře 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já jej zase poslední skoro necítím :( jen když sedím tak dloube dole asi aby si šla lehnout, že ho mačkám. Ale když zahejbu břichem tak je hne.
Ráno jsem poslouchala přes angelsounds a to se tam pěkně mele, tak nevím jak to, že jej cítím míň než třeba minulý týden. Jestli mi zarostlo břicho a je tam víc vody či co nevím ....

ale krásný to je :grinning:
10. bře 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Jo to vím, že jsi to psala...Jako by nestačily problémy, s neúspěšnými IVF, kterými si musíte projít...
Já vím, na IVF finance potřeba jsou, jenže Ty teď budeš mít práci, to se to bude šetřit a odkládat na mimíska. :wink: :wink: :wink: Moc Ti přeju, aby ti ta práce klapla, opravdu moc.
Ještě jedna otázka, odkud jsi, že nemůžeš sehnat takhle dlouho práci? Je to bída všude, to je mi jasný.

No vidíš, já dělám v hypermarketu a naopak se lidem makat nechce...Je to o lidech. Ti, kteří by pracovali rádi, tak práci nemají a ti, co se jen nechají zaměstnat na oko, těch je jak máku...Jsem personalista, vím, o čem mluvím...Každodenní chleba... :unamused:
10. bře 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek