• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@sasanka033 Děkuji Ti moc a moc, já vím, že jsi mi ho poslala...Ale dnes mi přišly 2 :slight_smile:
10. bře 2014 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no..já jsem ho nikdy moc necítila..ale prý,když sedí na zadečku,tak prý je méně cítit..a je fakt..že jak mám klidový režim,tak se nepředřu..ale dnes jsem dost žehlila a chodila..t.ak se vrtí :grinning: No.u mně to může být taky kilogramy navíc...ale myslím,že tím to tolik není...hm..Moje nervy s tím mini angel soundem...je objednaný snad někdy od konce ledna nebo kdy..měl už mě dojít a nevim co se posr...ale dnes jsem zkontrolovala ebay a nejdřív až 14.3....jsem naštvaná no....já totiž už psala,že chci vrátiti peníze....no..tak zas budu čekat no... :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2014 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - jako s tím, že je zaplníš jsem to nemysle zle...ale třeba se budou ještě hodit, ke konci bříško ještě hodně naroste a kor jak pak bude dopředu, tak se třeba budou hodit.
10. bře 2014 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - to mě taky dost sedí na zadečku a nebo jakoby leží do U ...s tím, že hlavičku má napravo a nožičky asi jakoby nalevo :slight_smile: prostě je napříč...jak se říká a to se pak "vzteká" když si lehnu na bok a začne se štelovat jinak ...a to je pak sranda :grinning:
10. bře 2014 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hhani tak ta je poplivaná těhubacilama ta orchidej fakt jsem se snažila:slight_smile:) :grinning:
10. bře 2014 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
jsem se přežrala a jdu si lehnout :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2014 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb ne,já vím..já se neurazila neboj..jen nejsem zvyklá prodávat věci a jsem ráda,když mi fotku do pc hodí přítel a já ji dám na MK... :grinning: :grinning: :grinning: Jinak věcí na prodej by bylo hodně...hadrů...já to většinou rozdám..a to už dělat nebudu...Já si dnes koupil jedno obr triko a dvě obr mikiny...tak jsem zvědavá...dokdy mi to vydrží :grinning: :grinning: :grinning: mně za posledních pár dnů asi břicho vyrostlo nebo nevim... :grinning: :grinning: :grinning: Jéé tak to já nevim přesně jak..ale to jak píšeš,to je to co mě v noci asi budí...že se furt točí nějak divně..nebo se chce narovnat,já nevim... :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2014 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb ve skříni mám asi patnáctery kalhoty a to nejsou od málo kil,ale od asi 68 kg..tak doufám, že se na tu váhu někdy dostanu...65 kg hadry letěly dávno....jen mám nějaký pěkný košile..ale pochybuju,že ještě někdy 38 oblíknu.. :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2014 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: brou..já píšu anglinu a dělám kokotiny..přerovnávám těhu věci z jedný skříně do druhý...no těhu demence fakt... :grinning:
10. bře 2014 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb holky mne za posledni tyden taky pekne narostl pupik uz to zacina.....ale mam.jinej pupik nez jsem mela s Kubou :slight_smile:
10. bře 2014 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja mam jwn jedny dziny a jedny cerny kalhoty do zvonu....naky tuniky tu snad najdu a v lete saty a tricka se sukni
10. bře 2014 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no je to masakr..mně bylo divný,že se zastavil a teď mi jsou svetýrky malý :grinning: :grinning: :grinning: ale teď mám asi tři,které nosím...ale ten jeden je teplej dost a jeden takovej né moc krásnej už... :grinning: Já mám taky jedny džíny a ty černý těhu s dírama...nezašívala jsem... :grinning: :grinning: :grinning: nějaký šaty už mám taky,tak je to o.k... :grinning:
10. bře 2014 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice heid Klum nenalíčená..no to snad ne..vždyť vypadá jako chlap....
10. bře 2014 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice Tyra Banks můj modelkovský idol...bože...
10. bře 2014 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl modelkovsky idol? To jsem nikdy nemela :grinning:
10. bře 2014 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice a víš,že si teď připadám jako normální pěkný ženská i s těmi kily...děkuju :grinning:
10. bře 2014 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak já taky ne tak úplně,ale vždy jsem chtěla být modelkou,ale vždy jsem měla radši jídlo..než pot a odříkání :grinning: :grinning: :grinning: čuměla jsem na každý díl Amerika hledá topmodelku... :grinning: A ona mi přišla vždycky totálně nádherná...a teď...teda nééé..normální černoška no..nebo mulatka nebo co to je.. :grinning:
10. bře 2014 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: no proto jsem psala, se se na sebe rano budu do zrcadla usmivat, ze to tak zly zase neni....
10. bře 2014 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jo jo..přesně tak... :grinning:
10. bře 2014 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja chtela byt vzdycky indian a motorkar :slight_smile:
10. bře 2014 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no vidíš..... :wink: jak se máš,že se Ti to splnilo :grinning:
10. bře 2014 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ta indianka svym zpusobem a motorkarka jo :grinning:
10. bře 2014 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Děvčata tak dobrou noc, jdu spinkat. Zítra musím vstát před 7h což bude děsný, ale snad to dobře dopadne a konečně si pak oddechnu. Večer dám vědět jak jsme dopadli.
10. bře 2014 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb
@janice_opice ja jdu taky chrnet jak jsem v noci nespala a vstavala v 6 zitra v 7 tak se mi taky klizii tak dobrou a Kamco zitra tfuj tfuj...
10. bře 2014 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobre rano holky...ja zase nespala tak to jdu zkusit ted ..vypravila jsem mladyho tak snad zaberu :slight_smile: @kamisb hodne stesti :slight_smile:
11. bře 2014 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb drzim palce na dnesni kontrolu.
hani i tak je to uspech oproti apolinari vid.priste uz to vyjde.
@muddledgirl jdes dnes zase na ty odbery?
jsem rozhodnuta ze ty tripply odmitnu.screening dopadl dobre tak je to zbytecne.myslim ze by nejake anomalie uz odhalil zen screening.
Zitra jdem na kontrolu tak jsem zvedava jak prcek vyrostl :wink:
11. bře 2014 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jestli se jim to dneska nepovede tak jim normálně přijedu natlouct :grinning: :grinning: :grinning: tfuuujj
11. bře 2014 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojky, mám dotázek, pijete čajíky pro těhotné a jaké? A stojí za to si koupit ten Gravimilk? Budu vás zahrnovat dotázky, máte už větší zkušenosti. Používáte těhu pás do auta a odkdy?
11. bře 2014 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@eevvaa :slight_smile:) piju čajíky občs teda pila jsem je hlavně v zimě....takový růžový a prodávaj je i v DM ..ale to je leší koupit si třeba dva druhy a vyzkoušet,který ti bude chutnat...gravimilk....hele já bych řekla, že určitě ne na začátku tak poslední trimestr, já teda radši meltu s mlíkem a cukrem..vyjde levněji a mně i chutná víc, já gavimilk v mlíku nemůžu a nedokážu si to předtsavit ve vode..jsou na to názory různé...já jedu od začátku meltu s mlíkem ...gravimilk za mě ne teda... a pás používám a prakticky asi od 12 tt nebo tak nějak
11. bře 2014 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
čau holky, snažím se vás dočítat, ale už nikdy nestihnu nic napsat :grinning:

@eevvaa já piju a pila jsem u prvního těh., ale bacha aby tam nebyl maliník, ten se smí myslím až od 33tt :slight_smile: Kupuju tady tento http://www.docsimon.cz/zbozi/leros-baby-caj-pro-tehotne-20-x-2-g
Pás do auta jsem nepoužívala (kolem 20tt jsme bourali a pohoda, nic se naštěstí nestalo)
11. bře 2014 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek