• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
jo a piju taky meltu nebo Caro :slight_smile:
11. bře 2014 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi co ttýýýýýý mamino jednovaječnááá :grinning:
11. bře 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky prave jsem snedla cerstvej chleba a na to jsem si nakrajela doma vyuzeny spek z kance :grinning:
11. bře 2014 ve 12:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm no tak špek z kance jsem v životě nejedla! To musí být labůžo :grinning:
@janice_opice prcoši dávaj zabrat, minulý týden mi prokopli nějakou cévu nebo co, takže jsem začala špinit a byla jsem k smrti vyděšená, ale daří se jim dobře naštěstí, snad to přežiju :grinning: Za chvíli si jdu lehnout neb padnu do komatu :grinning:
11. bře 2014 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já si dělám k snídani CARO s mlékem a pak si odpo dám malý kafíčko s manželem, ale tu meltu bych taky mohla zkusit, aby byla změna :slight_smile:, díky za tipa. No zítra asi půjdu vycházkou kolem DM, tak se tam podívám.
11. bře 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi CARO piji taky a meltu zkusím, ať je změna.
11. bře 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojka holký....tak plicnice je v normě, srdíčko v pořádku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jen musíme někdy po narození s prckem na kardio na kontrolu aortální chlopně, ale prý to není urgentní...takže bych řekla, že jsme prostě zdraví. hurááááááááááááááááá

na smíchově jsem si koupila těhu džíny větší a v tescu prckovi sadičku s medvídkem pů :sunglasses:

ted jsem dorazila domů a jsem teda úplně k.o.
11. bře 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@eevvaa - já ten pás v autě používám, aspon mě netlačí normální pás do břicha...přijde mi to pohodlnější.
čaje těhu jsem ještě nekoupila ...ale takyy jsem si říkala, že bych možná měla něco vyzkoušet...já piju zatím jen různý ovocný.
11. bře 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkuji za info, asi do něj půjdeme, přeci jen mám strach používat jen ten klasický. Já zatím piji taky ovocné :slight_smile:, ale už mě to nebaví, chtělo by to změnu, zítra se po nějakém poohlédnu.
11. bře 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm kočči..myslím,že když je o.k. prvotrimestriál..tripply jsou zbytečný..... :wink: :wink: :wink:
11. bře 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak jsem teď dorazila a dobrý...tak supppperrr..moccc gratuluju... :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - děkuji
a co jsi se dozvěděla Ty?
11. bře 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb supeerr gratulujuuuuu :sunglasses: :wink:
11. bře 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa ja jsem rozhodne pro pas je to mnohem bezpecnejsi a pohodlnejsi...akorat jak se furt stridame a I auta tak furt prehazuju :grinning:
11. bře 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj kočky.....CAR mi počítá stáří mimi podle utz v 1.trimestru...takže podle nich dnes 22+0...Krev mi nabrali..jsem holt rarita...ani jsem se nestihla zeptám...a jediná kdo 2x neměl DNA v krvi /z výsledků co se posílají do Zlína před Amerikou.../...masakr..no prý je tento Maternit21 citlivější...když nic,tak asi budu muset na tu posranou plodovku.../Když je to akut...tak je do 24 hodin či co../..ale dám se snad i na modlení...No...ale porotože přeci věřím,že je to o.k...tak jsem Samíkovi koupila docela velkýho bombovýho psa...plyšovýho...Tak na něj tu bude čekat...
11. bře 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak snad už se jim to povede. Je to hrozný ...buud držet palečky aby to už konečně klaplo a na tu plodovku aby jsi nemusela.
Věřím že bude vše ok.
11. bře 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - děkuji, taky jsem konečně nadšená, i když dneska hrozně unavená a nějak nafoukla :sunglasses:
11. bře 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkuju čiči...ale výsledky teoreticky už v pondělí...juchůůůů
11. bře 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak mi máme jedno,ale přeci jen ho využiji, táta bydlí od nás 30 km, takže i kdybych už zůstala doma, tak tam občas pojedem a budu mít dobrý pocit, že ho mám, i manža je pro
11. bře 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no neříkej, že by to jako najednou šlo tahle rychle :wink:
budeme moc a moc držet palečky
11. bře 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl u me mas taky ty plysaky..a uprimne? Ja bych se na amnio vyprdla
11. bře 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl protoze proste samik je ok
11. bře 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb super zprávy :dizzy_face:
@muddledgirl copak máš za problém zlato?Jakto plodovka?
11. bře 2014 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no,on to není už ten Harmony test...ale Maternit21 plus..normálně stojí cca 30 000,ale protože jsem rarita,tak to za mně doplatí...se poseru fakt... :grinning: :grinning: :grinning:
@janice_opice Já právě bych se taky na plodovku vyprdla....no,necháme se překvapit do pondělka...Jo,jo, plyšáčky klidně můžeš někdy poslat,peníze pošlu pak hned z účtu na účet třeba...no,jak prostě budeš moct...ale nespěchám na ně... :grinning:
11. bře 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi čiči dlouhá historie :grinning: :grinning: :grinning: 1:704 vyšel prvotrimestriál DS...Tripply o.k...a genetička mě hnala na plodovku....Já šla na Harmony test,nabere se jen krev a posílá se do Ameriky...no jo...ale ten lze vyhodnotit,jen když je dostatečné množství DNA plodu v krvi matky a to já jsem už 2x neměla..Tak dnes jsem byla na jiném testu Maternit21..a snad už bude dost DNA.... :grinning:
11. bře 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no vy si teda užíváte :grinning: Tak držím palce, ať máte konečně výsledek. A na plodovku bych taky nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2014 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi děkuju...no...já vím..jen pak by byl stres už do porodu,jestli to je o.k... :frowning2:
11. bře 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jasný chápu. Sousedka má chlapečka s downem , testy jí to vůbec neprokázaly. Když na to pomyslím, tak si zas tak úplně jístá nejsem, že bych na tu plodovku nešla :sweat_smile: Mě teď čekají triply, to budou zase nervy.
11. bře 2014 v 17:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl posli mi adresu do zpravy
11. bře 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi tobe taky budou delat tripply?
11. bře 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek