• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice jo no, ale říkali, že to budou kombinovat s tím prvním screeningem, že to nějak vyhodnotí dohromady
11. bře 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi narovinu..já viděla jen trochu postiženou mentálně včera na krvi...a říkám..buď se Sam narodí zdravý..anebo,ať umře pokud má downa....ale downa nee....obětovat celý život dítěti...to prostě ne...to je na mašli...
11. bře 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi jo jo..to se dělá..integrovaný test...to jsem podle mého měla já...
11. bře 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi mno a já se zrovna dneska bavila s primářem jedné nejmenované gynekologicko porodnické kliniky a ten říkal, že pokud vyjde dobře první screening tak dělat tripple jsou nesmysl.. všude se od nich upouští právě:slight_smile: ale tak hlavně at je vše Ok, moje známá odmítla i screening i tripple testy....
11. bře 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi - no já to měla taky, ale upřímně bych na to už nešla....jen stres ...aby pak jedna hodnota někoho nehlodala.
Nebýt toho hCG v tripllech trochu zvýšená tak bychom ušetřili 14tis. ... :angry: sice teď je člověk takovej víc v klidu.
Ale sama gentičky nejdřív řekla, že jeden minor marker na ULZ nic neznamená, ale pak si přidala to hCG a hned že jako plodovku a už to jelo. No na ní jsem nešla, ale vzali jsme si krev na ten prenascan.
gennet to tak dělá no ....myslím ten kombinovaný test ..1.trim.screening + triple testy.
11. bře 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisbhele dneska si na tebe dám skleničku vína teda na prcka...už máte rozjetý jména konečně??:slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:

Holky já jsem dneska patla..celej den dneska odpočívám...fakt celej ...ted peču buchtu a musela jsem se jít převlíknout páč celej pupek mám od těsta :grinning: :grinning: :grinning: nejde mi nic
11. bře 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: však furt dřeš jako kůň...já jsem docela utahaná...ale příjemně....vždycky pár kilásků v HK nachodím a je mi hned hej a dnes bylo krásně... :grinning:
11. bře 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
DOcela zajímavá debata o dětech na barrandově teď....
11. bře 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jen si dej, my měli k obědu malý černý pivko.
a příští týden až přijede zchýně z lázní si dáme skleničku šampáňa :sunglasses:

no ve hře je Adámek nebo Pavlík ...ale u nás to nemusí býr definitivní ... :grinning: :grinning: :grinning: :angry:
11. bře 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb toTi je zajímavý...šáno jsem měla jednou minulý měsíc...a vůbec mi nechutnala..ale možná proto,že k tomu nebylo cigárko...kdo ví.. :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já měla na silvestra a chutnalo :wink:
11. bře 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já jsem z toho byla v šoku,že mně néé...a naopak ve Frénu jsem dostala dětský....a to mě chutnalo dost.. :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja ti tam poslu naseho Kubu tak aspon na vikend a zadnej porad o detech nebudes potrebovat :grinning:
11. bře 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jasny tak ja si dneska dam na Adamka nebo Pavlika a priste se uvidi :grinning:
11. bře 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - :grinning: :grinning: :grinning: , tak jo ...dej si ...
11. bře 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi - hele a mám takový dotaz, jak se Ty testy a screeningy vyhodnocují, když jsou dvojčata?
11. bře 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak já hlídala od patnácti děti....cca 8 let ..tak zkušenosti nějaký jsou...myslim,že se svým děckem je to ale o dost jiný....ale zajímavý bylo to,že ta paní má podle mě v zásadě pravdu...debata o tom, proč děti dělají scény,když mají jít do školky...a že to bývá proto,že cítí z rodičů,že oni by je nejradši nechali doma....
11. bře 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj, naši rodinní známí měli postiženého kluka, byl starý jako já, od jeho narození se vědělo, že se nedožije 20ti let. Byla zapřáhnutá celá rodina a tetka je doteď na práškách a chlastá protože to prostě nedala, když odešel :unamused:

@janice_opice taky nechápu proč to pořád dělají, když ty výsledky dost zkreslují. V gennetu mi řekli, že je to spíš takový doplňkový test, že na to moc brát zřetel nebudou, že je důležité že vyšel ten první sreening dobře.Uvidíme.

Já už bych nejraději rodila a měla prcky u sebe :slight_smile:
11. bře 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi kočko...moje doktorka je taky furt dělá..to nepochopíš no..... :astonished: Já už taky chci mít prcka u sebe....a ne furt řešit kokotinky....
11. bře 2014 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jo je to jiny to di pis :slight_smile:))
11. bře 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi na netu se tedy tvrdí,že pokud je prvotrimestriální screening + tripple test = integrovaný test...tak je to prý spolehlivé...nejhorší je vyhodnocovat pouze tripply...no každopádně...podle mě,jak psala jani stačí když je ok prvotrimestriál..
11. bře 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no právě...proto by mi Kuba nepomohl.. :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi ja to taky rikam at tam zustane co nejdyl, ale uz aby byla ta doba kdy ji budu drzet zdravou v naruci
11. bře 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a už máte výbavičku holky? Nebo dokupujete? :slight_smile:
11. bře 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi ja uz mam asi vsechno az na kosmetiku...:slight_smile: teda vsechno ne doma ale jako zamluvenw to uz je vse
11. bře 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi já jen deset bodýček a z netu hadýrky čepičky, džíny, svetýrky, bodýčka,rukavičky..ponožky...a kosmetiku na vlásky, tělíčko...jinak to vypadá,že vše podědím..takže pak jen vybrat kočár, monitor dechu...a blbosti do porodnice
11. bře 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi - tak mi máme hadříky na prcka a kočárek, zavinovačku, vaničku nějaou tu hračku, chůvičky a nějaký drobnosti ...od kamarádek slíbený přebalovací pult, monitor dechu a asi fusak na zimu.
Zbytek se bude muset dokoupit ....hlavně se těším až budeme dělat pokojík :sunglasses:
11. bře 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@muddledgirl tak to jste vcelku připravené :slight_smile: Já si pomalu nechávám vracet věci co měli půjčené kámošky, tak snad se mi vrátí vše v pořádku :slight_smile:
A jestli to budou holky, tak půjde všechno po Fífovi pryč, máme skříně plné pytlů s hadříkama, tak to bude něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb na pokojíčku jsem se vyřádila, na postýlku už se mi prášilo od 26tt :grinning: , chodila jsem se kochat :grinning:
11. bře 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi no ja 90% veci podedim takze no stress :slight_smile:)) pokojik neni zatim bude mala u nas :slight_smile: postylku uz tam taky mam :slight_smile:
11. bře 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek