• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@lussi - tak to já 100 % do 26tt nestihnu, budeme začína někdy v dubnu.
Ono nás toho čeká víc...budou se stěhovat dvě místnosti ...tak snad to klapne v pohodě.
11. bře 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi jooo? No,mně to nepřijde... :astonished: :astonished: :astonished:
11. bře 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja fakt nic nedelam dneska:slight_smile:))) nic mi nejde a vsechno pada :grinning:
11. bře 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - tak udělej hají na gauč a je to :wink:
11. bře 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb já už musim dodělat to co jem začala a připravit večeři..:slight_smile:D
11. bře 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - njn, tak jednou by si kluci mohli dát něco na chleba ne? :wink:
manžel si dneska udělal jen ledov ý salát s jogurtem, nastrouhal si tam sýr a okořenil.
11. bře 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ale jo to zase si dávaj dost často to jo:slight_smile:) asi je to čeká zítra:grinning: včera jsme byli na číně dneska musíme dojíst ty jitrnice:slight_smile:)
11. bře 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to jo, to se musí když byly čerstvý :slight_smile:
já si konečně udělala ty rajčata s mozarelou, včera jsem to nějak nestihla :sunglasses:
11. bře 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb my s Kubou bastime uz manzel neni jeste doma z prace :wink: rajcata si pockam az budou slunickovy zatim jen v salatech a na chleba
11. bře 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jojo doufám, že to klapne a už mám připravenou obálku na mimčo :wink:
jsem z Děčína a tady je to s prací šílený....já můžu dělat jen na ranní směnu a takové práce je tu fakt malinko, manža je podnikatel, takže pořád někde v práci a někdo synáčka ze školky vyzvednout musí, takže nějaká práce na směny nepřichází v úvahu....
11. bře 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb suuuuuuper holka moc gratuluji, že už je to za tebou a Adámek, krycím jménem Pavlík je v úplným pořádku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: byl to pres, ale hlavní je už je to pryč, mám z vás radost pokladi :wink:
11. bře 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@muddledgirl ahoj babenky máme se? Nevíte na které tady straně byly ty recepty co nam sem dala pinky? Chci dělat ty kolena :grinning:
11. bře 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - děkuji, dneska jsem sice příšerně unavená, ale už začínám být uvnitř v klidu.
Ještě aby fakt klaplo to "stěhování" doma a budu happy ještě víc ...už aby byl prcek s námi doma ...teda v řádném termínu :wink:
11. bře 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 ahoj brouku to uz vuubec neviimmmm ale taky bych uvitala tuto infosku zitra v tom zkusim pohrabat :slight_smile:
11. bře 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 ježíššš...to je dávno..netuším... :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
JoJo není nad to když už to má člověk za sebou a užívá si už jen těch pokadenych plenek :grinning: :grinning:
11. bře 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl
@janice_opice a já na vás tak vsazela :grinning:
11. bře 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 :grinning: :grinning: :grinning: fujky koleno nejim..jen kousíčky, ty totálně libový :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel jo ..holka..je to blbý,ale to je všude stejný..je to masakr těžký sehnat práci,aby člověk dovedl dítě do školky a zároveň stihnul vyzvednout dopoledne... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. bře 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no podívej já to taky nejím, bo jsem osmnáct let vege, ale mužíckovi teda vařím na co má chuť :wink: navíc ty kolena chci dělat teď na narozky malé pro rodinku
11. bře 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 :grinning: :grinning: :grinning: jooo..Ty to nejíš a nevadí Ti to vařit..to moje ségra jí jen ryby...a jinýho masa by se asi nedotkla... :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo klidně vařím teď už mám i vychytane koření, aby to bylo OK když to nemůžu ochutnat, jediné co mi jako vadí je když to má tvar toho zvířátka, takže celé kuře nebo králíka bych rozhodně nedělala ale na kousky už to zmaknu :grinning:
11. bře 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 :grinning: ja vdechnu I prase vcelku :grinning:
11. bře 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice to si nemyslím, že by měli málo zájemců, ani že by potřebovali testovat něco na mě, to byla moje volba, že jsem se o to začala zajímat. Každý má jiný pocit.............
11. bře 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Holčičko , drž se, třeba to bude z krve jiné
11. bře 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak já už mám vcelku jasno :slight_smile:
11. bře 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl děkuji, zatím je statečnej a velkej bojovník
11. bře 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl mám NK buňky ve vysokých hodnotách, čekám na výsledky, proto se také rozhoduji... a doktorka vždy dopředu vidí, jestli by to mělo smysl a embrijko by se chytlo nebo zda by ho NK buňky zabili.. :frowning2: proto se i rozhoduju
11. bře 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jo jo...tak nějak jsem to pochopila...každá vidíme něco jinak,ale vždy se musíme rozhodnout ...každopádně nemá cenu věci lámat přes koleno,pokud si člověk třeba není jistý....
12. bře 2014 v 01:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin holka tak mooc drzim palce a rozhodni se opravdu podle sebe jak to citis a preju ti moc at se rozhodnes jak chces, aby byl na konci uspech :slight_smile: ale to uz jsem ti psala tak dej vedet jak jsi dopadla hlavne :slight_smile:
12. bře 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek