• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@kamisb přesně jsi to vystihla.....každý miminko je jiný......když dneska sleduju toho mimoně tak se divim, že mu to s tim čůráním docvaklo tak brzo :grinning: @muddledgirl ale je fakt že my měli plenky halvně kvůli kyčlím i s kšírkama
12. bře 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak stejně na začátku se přes jednorázovky dávají i obyč pleny ne? aby ty kyčličky nezlobili nebo se to už nedělá každýmu?
jsem v tohle fakt totálně mimo :angry:
12. bře 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice

@kamisb asi tak bych to chtěla zkusit půl na půl....no ve dvou letech začít teprve učit to je trendy..ale mě to osobně přijde šíleně pozdě...kámoščina holčička do třech let plíny na noc...já nevim no....vim,že si to maluju...ale doufám,že prcek bude brzy chodit..no my ...bohužel nemáme zahrádku ani balkon...tak uvidíme....zapojíme taťku a bude....děti se určo rádi opičí.... :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - když já to učko jako nenatáhnu, tak nevím kam bych ho do postele nacpala ....už takhle mám pocit, že tam mám málo místa :sunglasses:
12. bře 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no měli by se dávat přesto klasik plenky?Ale v těch vedrech...se to děťátko upotí,nebo ne? A moje známí to teda nedělali a že mám hodně kamarádek s dětmi..tak nevim...uvidíme co příde... :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hele kamarádka zkoušela dceři ukazovat a dávat nočník co začala chodit a prostě ona si na něj nesedla.
švagrová zkoušela dřív, jeden syn v pohodě chodil na nočník, nevím od kdy, ale druhej ...neexistuje....ale čůrat začal docela brzo na wc, nočnák prostě sabotoval.
No uviídme co jednou dokážeme s prckama my no ....
Jedna známá mamky, ta si se synem užila ...na nočníku seděl a hrál si, ale nevyčůral ...pak sse zvedlnul a utekl dál a ve stoje se vyčůral na podlahu.
12. bře 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl hele nemusí se dávat obyč plenky,když to mimčo nepotřebuje, fakt jen ta kde je důvod....a ja by Kuba obří tak musel prostě no ......ale to vám řekne ortoped na kontrole kyčliček......
některý děti prostě nočníky sabotujou a je nesmysl je nutit@muddledgirl uvidíš sama.....moc si nemaluj na růžovo:slight_smile:))))) jedna známá nějakou fintou nočníkový prokletí prolomila,ale nevim jak -víš co ono se jim to fakt musí spojit havně v kebuli ta souvislost.... a u některých dětí to prostě neuspěcháš a myslím, že jich je většina....
12. bře 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo to dělal Kuba s kakáním taky ---hrál si a dělal kraviny a seděl tam a nic....... :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
obleček ...medvídek :slight_smile:
12. bře 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Tak jse zjistila, že na sebe potřebuju čím dál tím víc a víc krémuuuu větší množství :grinning:
12. bře 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jéé my máme tygříka :grinning:
12. bře 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já vim,že to neovlivnim..ale chtěla bych.. :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice -já to mazání bříška nějak hrozně flákám, vzpomenu si tak 2-3x v týdnu.
Jo a áš nějaký krémík na bradavky nebo to není potřeba?
12. bře 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: já nemaluju právě..já se bojim...v Anglii mi dítě kádilo na podlahu a to mu byly skoro tři....to nechciii....budou nový koberce a lino... :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb Ty jo...já se snažila mazat dřív a teď nějak moc néé...bože...kámošce se udělaly prý strie až 14 dní po porodu,taky dobrý... :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak víš jak v Anglii vychovávaj dděti, že.....bych jich většinu musela pozabíjet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no právě.... :grinning: :grinning: :grinning: divnej přístup...v tý poslední...všechno dovolili a kvůli kokotinám,co jsou normální,že střílel hráškem vidličkou po taťkoj..tak musel sedět na hrachu....hrůza...ani ne tříletý dítko..
12. bře 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele mám sice krémík na bradavky protože je mám hodně suché, ale mažu se bi-oilem nebo bepanthenem anebo krásě promaštuje z DM obyčejná vazelína třeba s jojobovym olejem...pokud nemáš vpáčené bradavky nebo hodně vysušené tak extra péči nepotřebují..já je mám hodně vysušené
12. bře 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice taky se děsim toho,že si nechám dítě zvyknout na náruč a pak nic jinýho nestihnu..... :grinning:
12. bře 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no mně to taky stačilo když jsem tam byla ve škole a občas hlídala toho spratka v tý rodině kd jsem bydlela..fakt jim dovolí absolutně všechno,ale pak se diví jak se chovají jako teeneagři že
@janice_opice já mám krémík z DM na bradavky..ale zatím nemažu.. :grinning:
@janice_opice jo jo,přesně jak píšeš... :grinning:
12. bře 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no asi je mám v pohodě, jen jsem četla, že to kojení ze začátku hodně bolí, tak nevím jestli se třeba nemají nějak připravovat.

Jdu dělat oběd ...
12. bře 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele mazlit se musí to jo..ale rozmazlovat:slight_smile:)) těžký je určit tu hranici..švagrová to dělala a pak Míša řvala furt,když jí nechovali jeden nebo druhý nebo se od ní vzdálili.např v půl roce a víc a ona je neviděla.....ušili si na sebe bič no..ale těžko říct, tu lásku mimina potřebují..těžký určit no kam až.....
12. bře 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já nevím mě teba nebolelo asi je to taky individuální no
12. bře 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice právě.....právě....nemíním být otrok.....hodná maminka někdy to jo...ale néé otrok.... :grinning: :grinning: :grinning: no bude to prdel asi....ale už se na to těšim..nevím do čeho jdu... :grinning:
12. bře 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no a když jsme u těch plenek...látkových....budeš mít ty hezké moderní látkovky? Já se v tom vůbec nevyznám...jen jsem je viděla jednou na netu a na ebay...byla nějaká přednáška,ale mě se v tu dobu nechtělo...tak třeba ještě nějaká bude.. :grinning:
12. bře 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no mám nějaký pěkný se slonaa a ještě budu dokkupovat ty kalsický bílý ty byly super pevný a dobrý i do kočáru a na rameno a tak nějak jse je používala skoro pořáád

Ten hajzlik kocour mi tu okusuje mojí novou orchidej.....
12. bře 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl kolegyni se narodila holčička a furt řvala strašný .všichni jsme ji uklidnovali ajk bude líp a vydrželo jí to do 1,5 roka......ted jí dělá naschvály s čůráním......narodila se jí asi před 2 měsíci druhá a ani nevím jak na to ted je,ale taky řvala ze začátku....už z toho byla Kristý na hlavu
12. bře 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
nor´málně ten kocour bláznivá nejen, že okusuje tu orchidej,ale on si packou i rozevírá žaluzie,aby viděl ven:grinning:
12. bře 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek