• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
to mě pobavilo :slight_smile:
Manželský pár se vydá do města na velké nákupy. Manželka se trochu zakoukala v butiku s hadříky a najednou zjistí, že manžel nestojí vedle ní a že ho ani nikde nevidí. Tak vytáhne mobil, volá, mobil zvoní a zvoní, konečně manžel: „Haló?“
„No prosím tě, kde jsi, už jsem se bála, že se ti něco stalo, tak kde seš?“ „Ale co by se mi asi tak mohlo stát? Hele, pamatuješ se na ten zlatnickej krám, jak se ti tam před pěti lety líbil ten diamantovej náhrdelník a tenkrát jsme si ho nemohli dovolit, a já ti slíbil že jednou bude tvůj?“
Ženě se stáhne hrdlo, hrknou slzy do očí: „No samozřejmě si ten obchod pamatuju.“
„Nooo, tak já sedím v hospodě naproti.“
12. bře 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no naše kočka teď nechápe, že k nám nesmí domů, bojíme se no, přeci jen je venkovní, tak manžel včera líčil než šel domů, hráli spolu na kočku a na myš, aby jí utekl a nezavřel jí vchodovky před nosem :slight_smile:, je to s nima sranda
12. bře 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice chytrej kocourek, ta naše věděla, kde pro ní máme žrádlo a uměla si to vymňoukat a dojít až ke komodě na chodbě a koukat na něj.
12. bře 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@eevvaa tak my mám dvě kočičky a jsou domácí, ven nechodí.....a psa a dvě agamy a dvě andulky:slight_smile:))) a nebojim se vůbec:slight_smile:)))) ale pokud chodí ven no to je jiná.. ona větší pravděpodobnost toxoplasmozy je ze syrovýho masa a prací s ním a když se venku na zahrádce hrabeš v hlíně kam třeba chodí kočky na záchod.... a my chováme kočky celý život tak si i myslím, že jsem toxoplasmozu měla jako většina chovatelů koček:slight_smile:
12. bře 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa no to on je moc chytrej.. i kočka spíš bych řekla až vyčůraný jsou :grinning:
12. bře 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak já taky nemám moc strach, já jsem od mala kočíčí máma, takže si myslím, že jsem tu toxoplasmozu měla, dříve se o tom moc nemluvilo, ale vedle bydlí švagrová a je doktorka, a ta nám to zakázala, přeci jen za kočkou choděj různý individua, ale ona je super, je vykastrovaná a dokáže si teda dupnout, že ne :slight_smile:, chudáci kocouři:slight_smile:, docela je lituji, když to vidím. No druhá švagrová, ty maj modrýho briťáka, byl ok, jenže od té doby co maj malou, tak jim všude chčije, hodně žárlí, dědek, v lidskejch mu bylo teď v únoru 10 let. No my vždycky u baráku měli kočku a pejska, já chci pak něco k mrňousovi.
12. bře 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jenže já pak jdu domů a kočka chce jít se mnou a já jí nepustím ,případně jí pošlu ven zpátky sklepem, tak kouká tak smutně :slight_smile:
12. bře 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa jasný já jsem zvědavá na tu naši starou bábu kočku no... jinak akorát kluci čistí záchody to já teda ted nedělám...
12. bře 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no spousta lidí ma doma psa s kterým chodí ven, jaký je pak rozdíl mezi ním a venkovní kočkou ?
já bych se spíš bála aby prcka neškrábla.
a kočičí toxoplazmoza je prý přenosná jen 14dní co se kočka nakazí, pak si i ona udělá protilátky a když už nejsou "červíci" ve výkakech tak nehrozí už vubec nic.
spíš se nakazíš ze syrového masa při přípravě, když se omyleem řízneš nebo máš oděrku.

- horší jsou prý papoušci ...než jiná zvířátka
12. bře 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb holky ve finále, je to venkovní kočka, je teplo, tak ať chytá myšky :slight_smile: a ne se válí madames půl dne u nás nahoře v obýváku a dělá, že tam není :slight_smile:
12. bře 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vubec vas nestiham docitat hruuza.urcite mi uniklo neco duleziteho zee :grinning:
@kamisb moc gratuluji k vysledkum.ted uz si to muzes uzivat naplno :wink:
na dnesni kontrole vse ok.nevim jak jsme velci ale odpovidame tak.jak mame a drbal se za uchem :grinning:
dalsi kontrola 16.4. v usti na II screeningu.to je doba :unamused:
12. bře 2014 v 16:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice díky .. uvidíme ještě jak to bude, zatím zvažuji..
12. bře 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak zatím to byl takový první dojem... no... ještě uvidíme, zatím se rozhoduji a zprávy z imuna ještě nemám:(
12. bře 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja mam dost.ted jsme se vratili...byli jsmw na socce na finnancaku u tchyne a v zahradnictvi a ja mam dost :grinning:
12. bře 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: děs běs nebo o.k?Socka :grinning:
12. bře 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ten vtip je doooost dobrej..
12. bře 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb papoušci jo..no to je hezkyý :frowning2: Aby ho neškrábla..máš pravdu..ale mně to hrozně pobavilo :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm tak jsi evidentně totálně v pořádku,když jdeš až za tak dlouho..neboj čiči...hlavně,že jste o.k,
12. bře 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jasně kočko....však uvidíš...... :wink:
12. bře 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,dneska super den,utekl jak voda....v jednu jsem byla za tou holčinou v nemocnici,zatím o.k...i její sousedka byla dobrá..tak jsem slíbila,že zas přijdu a donesu zákusky,samozřejmě,že pro sebe větrník... :grinning: :grinning: :grinning: No a pak si stěžuju..už mám 90 kg...masakr....no jinak pak tu byly kámošky..taky super...jsme se furt tlemily...tři blíženkyně no..masakr..a úča ta mně vždycky nabije pozitivní energií...sedla mi hned..přesto,že já si extrémně s věřícími nerozumím...mně dostala..přišla dnes k nám..protože jsme tak byly domluvené předtím,kvůli té mé placentě..tak mi řekla,že to je super,že se zvedla,že se za mně modlila..tak jsem jí rychle řekla story s krevníma testama a ona,ať se pomodlim a že se za mně zase bude modlit..no,i když jsem ateista....je to moc hezký a milý.... :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
prý měla taky riziko DS kolem 1:300..na plodovku nešla a doktoromi řekla,že se bude za miminko modlit :astonished: :grinning:
12. bře 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl socka nic novyho proste budu mit misto MD neschopenku az do konce sestinedeli....
12. bře 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice proč máš dost??? :grinning: :grinning: :grinning: Já mám taky dost....jdu hledat chat s cizinci... :grinning:
12. bře 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jsem ucaprtana litala jsem po uradech dyk socka, financak tchyne banka a pak zaheadnictvi a nakup tak mam dost jsem unavena :slight_smile: uz se zadychavam a pupek tahne :slight_smile:
12. bře 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice joooo ttaakk tooo jooo....my říkáme já mám dost..i třeba,když nás něco pobaví, vytočí.. :grinning: Já se zadýchávám od začátku... :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo tak to my taky ale ted to bylo na to vycerpani :slight_smile:
12. bře 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl @janice_opice @kamisb - holky, já si nestěžuju, aby to tak nevyznělo :slight_smile: Je to poklad, to je jasný, ale až bude spát a neřvat, tak si ulevim :grinning: ono by mi nevadilo, že je vzhůru, že se jí věnuju atp, ale ten pláč je prostě děsně vyčerpávající. Mám nosítko - takže nosím ráno a před tím velkým spaním, abych předešla kolikám. Ale malá celkově nespí moc a hodně pláče. Zítra s ní půjdu zase k dr, protože trpí refluxem a nevím, jestli to není ještě něco jinýho. Dneska třeba vydávala takový zvuky v noci a blindila, že jsem jí musela vytáhnout z postýlky, protože jsem se bála, že se udusí. To věčný blití je fakt strašný. A vy jste všechny v pořádku? Nestíhám moc dočítat :angry:
12. bře 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh jasny Barco hlavne at je v poradku a vubec to nevyznelo, ze si stezujes..hlavne at je mala ok a brzo se to srovna.Ja za nas hlasim, ze jsme zatim ok jedeme 26 tt :slight_smile:
12. bře 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - teda s tím blinkáním, to je blbý - snad se to brzo spraví, a zkoušela jsi ten nutrilon jak se po něm neblinká? Kamarádka ho musela dávat a říkala, že se to pak srovnalo. Sice je prý dost drahej, ale stálo to za to.
A na to noční blinkání nebo třeba když si malá neodkrkne po jídle případně při rýmě jsou super tý klíny jak se dávají do postýlky na spaní pod hlavičku a zádíčka.

a i kdyby jsi si stěžovala tak nám to nevadí ....jen se u toho děsíme co čeká nás nic víc :wink: :wink:
12. bře 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - jinak u nás taky vypadá, že je vše ok...prenascan vyšel negativní a ECHO srdíčka bylo v pořádku.Takže jsme krásnej zdravej kluk ...doufám, že to půjde už dál bez nějakých komplikací a pochybností.
12. bře 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek