• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@brsh nééé,tak to nikdo nebral....já mám zatím názory...a vše bude jinak,to mi je jasný...reflux...jako že žaludeční svěrač špatný? Já moc nevím,co to přesně je...zvracím z kašlů...když mám astma....a alergoložka tenkrát říkala,že si myslí,že mám reflux.... :astonished: Já tam už dlouho nebyla....

Blindění nezávidím...člověk se o toho prcka bojí,viď...a ještě se vůbec nevyspí a leze to na nervy,když furt brečí....to je jasný... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. bře 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to je krásný, už jsi moooooooc těhotná :slight_smile: Valinka je šikula už teď :slight_smile:
@kamisb - no já mám Bebu hyperalergenní na doporučení od dr, do toho přidávám tu antireflux, ale je to obojí k hovnu (s prominutím), postýlku taky máme zvedlou, nešejkuju s malou a stejně...takže veškerý možný opatření děláme a stejně nic. Zítra uvidím, jestli nás pošle na vyšetření žaludku. Nepřijde mi normální, že malá blije i dvě hodiny po jídle...A gratuluju ke zdravýmu chlapečkovi. Neboj se nic, za chvíli je v pořádku na světě :slight_smile: a projedeme se po Sadský!
@muddledgirl - je to tak, jak píšeš. V podstatě se vrací to mlíčko do jícnu. Já bych i spala, ale blindilka mě moc nenechá. Jak mám monitor, tak se nebojím zabrat, ale spíš to mezi mlíkama nestíhám :grinning:
12. bře 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh :frowning2: proč viď...tak asi vyměnit....nevím no...a s monitorem tedy spokojená.já určitě chci,ale zatím jsem recenze nečetla....mezi mlíkama?Jako kojením?? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Mlíkem to nebude, spíš je tam fakt nějakej zdravotní problém. Doufám, že "jen" ten reflux. Jinak já nekojím, nepovedlo se mi se rozkojit. U nás je to takhle asi :grinning: : malá je nakrmená a má jít spát, ale uspávám xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx milionů minut a hodin, pak vytuhne, já lehnu, zaberu a už zase vstávám na krmení :grinning: Monitor mám Nanny a je fakt bezva - zelený světýlko mi dodává klid :slight_smile:
12. bře 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Tak to je jasný, Děčín není zrovna lukrativní místo na výběr zaměstnání...
V tom případě Ti ještě mnohem víc držím palečky, aby Ti to Tvé vysněné zaměstnání klaplo a byla jsi tam spokojená... :wink:
12. bře 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ahojky Kačí, moc Ti děkuji za podporu, ale mám utroš už jen na jeden den a pak je předpoklad MS. Testy stále negativní, ale už jsem to obulela a tím, že jsem zase v práci, tak se to mnohem lépe snáší. Ale i tak moc děkuji. No a co Vy? Jak jste se nakonec rozhodli? Prubnete tu studii? :wink:
12. bře 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh no..ale to Bebou...nebo jak se to jmenuje to být nemůže.... ? Je mi to jasný,že se nevyspíš...jo jo..věřím,že dodává klid... :grinning: Přála bych Ti,aby se to uklidnilo...
12. bře 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jeje to máš tedy veselo děvče, nám malá spala celkem dobře, ale je pravda, že na to kojení jak člověk vstával taky co chvila tak mi to taky vždycky přišlo, že nespím milion minut a hodin :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a to já jsem i takový ten spací typ medvěd brtník, takže to přímo fyzicky bolelo, že člověk chce spát a nemůže:slight_smile: , bo malá ze začátku hodinu sála, pak jsi šupla zpátky do postylky a za hodinu jsi tam byla znovu, ty začátky jsou fakt děsna pruda :slight_smile: tak ať je brzy líp a hlavně aby to blinkani vám dali do kupy....
12. bře 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
12. bře 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ahoj Mony, tak to mě moc mrzí, že to nedopadlo, je to všechno tak složité co se musí podařit, aby vůbec došlo k Et a pak ta nejtěžší zkouška v čekání na výsledek je taky hrozná, ale ty jsi naštěstí takové sluníčko, že i když to určitě zabolelo, tak pujdes bojovat dál s tvým typickým úsměvem a příště už to máš v kapsy :slight_smile:
12. bře 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14
@muddledgirl Ahoj kočinky moje, moc Vám děkuji za podporu. Hrozně si toho vážím, ale už jsem opravdu celkem v pohodě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Pobulela jsem si, vrátila se do práce a je mi mnohem líp :wink:

Teď Vám povím naprostej paradox, ano? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Když jsem začala s IVF, zaučovala jsem jednu kočku na mou pozici, aby mě zastoupila po dobu mé dovolené a výhledově i pokud bych byla na rizikovém nebo až na MD. Opravdu jsem se do toho zaškolení obula a lila to do ní, hlava nehlava :grinning: :grinning: :grinning:. Holčina šikovná, pobírala vše skvělě. Staly jsme se celkem blízkými a hodně rozebíraly i soukromí... Včera mi říká, že je jí nějak divně. Utíkala jsem pro TT a co myslíte? // jako dálnice... Takže holčina, co mě měla střídat, abych mohla otěhotnět, nakonec otěhotněla a já zůstávám... Strašně moc jí to miminko přeju. Ona je tedy mladinká, je jí 23 let, ale už jsem jí přesvědčila, že to miminko chce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je mazec, có?
12. bře 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 to je teda mega mazec, ale přesně toto je život, jak říkala moje kamarádka po revizi, když ji oznámila její druhá kamarádka, že čekají dvojčata, hold příroda to dorovná .....někde ubere jinde přidá ....
ale ten tvůj přístup to jsi přesně ty, takže brzy dorovná osud i tebe zlato, věřím tomu na 200 % :wink:
12. bře 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 ahoj kočenko...vybrečet se je nutné....a jsi šikovaná holka,že to tak bereš.... :wink: Super přístup....já se ze všeho taky vždycky vybrečim...

To je paradox jako sviňa..No...já se snažila a chodila na transfery..domluvila jsem kolegynce,ať se na to taky vyprdne a zkouší....nebylo to hned...ale když jsem se vracela v dubnu do práce..ona šla na nemocenskou....a když rodila.../dříve, praskla voda a šla na plánovaného císaře..../,tak ten den já měla transfer..no masakr..... :grinning:

Věřím,že brzy najdeš na testu // ...a i ty ostatní..jen to chce bojovat,bojjovat...jen ty penízky taky,to je taky záhul....
13. bře 2014 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě je dobře..ale už druhý den mi začíná odcházet hlas....a trochu kašlu,ale jinak o.k....asi doberu ten hnusnej sirup....no a skočim do lékárny...nebo nevim... :astonished: Mám teda zubáka...ale nechci to rušit,když už jdu na desátou..nevim no...
13. bře 2014 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14
@monyna83 jinak ta kolegynka má taky dvojčátka...a já si je vždycky tak přála....ale dnes,když vidím,že furt nějaké problémy,tak jsem ráda,že čekám jedno... :wink:
13. bře 2014 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - ahoj, jsem ráda, že to bereš relativně v "pohodě" už jste domlouvany nějaký další postup nebo máš nějakou představu?
Jestli je to ještě brzo tak se omlouvám. Vím, že já za sebe jsem chtěla hned mít nějaký plán co dál.

A byla jsi vůbec na tý krvi? neměla jsi jít včera?
13. bře 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ahoj Jani jak jsi na tom příští středu ? já jedu na dopoledne do Podolí na tu cukrovku a pak pokud tam brzo skončím, snad prý do 10h ...tak bych chtěla jet na Petřiny na středisko k praktický mudr a na to EKG.
tak pak asi bud mít hlad a chuť na oběd, tak jestli se třeba nechceš potkat? :wink:
13. bře 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 holka ja si myslim, ze na tebe proste cekaj minimalne dvojcatka!!!:-*
13. bře 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb skakneme na obidek????? Rada....jdes do Stamicove? Nabrala bych te tam a dame mnamku...Vezmu medveda :slight_smile:
13. bře 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - jj jdu tam jen teda vubec netuším jak dlouho to bude trvat. Tak bych se Ti pak případně ozvala ale myslím že asi mezi 12-13h, že to asi dřív stíhat nebudu. U tý naší mudr je vždycky příšerně lidí a ještě si dělá pauzu na svačinku a obídek apod :angry:
Tak nevím jak máš vycházky, případně bych nějak slezla dolů z kopce :slight_smile: ještě se pak domluvíme teda po telefonu jo?
budu se těšit :wink:
13. bře 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja te tam.naberu a ke komu chodis ke Kolarovy nebo ty druhy? Proste mi zavolas az tam skoncis a ja jsem do 10 minut tam :slight_smile:
13. bře 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak holky asi budu muset pomalu sudat prstýnky, začínám mít pocit, že mi natejkají prsty a včera jsem měla poprvé i nateklý prsty u nohou a trochu kotníky, ale musím dneska zjistit jestli to nebylo jen z blbejch ponožek.
Jako aby natejkaly už teď to mi přijde brzo ne? když skoro nepřibírám nebo to s tím nesouvisí?
13. bře 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak ok, k Bayerový ...ona je super, až teda na ty pauzičky.
13. bře 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - Jani tak změna, ted jsem se koukala na to jak ordinuje a ona má zrovna ted od 13. až do 21.3. dovolenou.
Takže na Petřiny nepojedu, ale i tak bychom se klidně mohly vidět. To budu hotová po cukrovce kolem tý 10h ....tak bych se mohla přiblížit někam do Břevnova ....kolem 11h?
13. bře 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jasny to doladime a dame obidek
13. bře 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mozna jen vic zadrzujes vodu a jak jsi na tom s tlakem?
13. bře 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - myslíš, že můžu zadržovat i ty necelý 2l co vypiju :wink: tlak se pohybuje asi mezi 100-110/60-70.

já se pak ozvu až se budu blížit, třeba až budu na malostranský tak bych se ozvala.
13. bře 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele aso muzes kor kdyz nejsi zvykla moc pit..a tlak mas v pohode...
13. bře 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak na stredu jsme domluvene
13. bře 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak uvidíme, příště se zeptám v poradně, ale zatím ještě jdu až zase za měsíc ...takže někdy 4.4.

Dneska tu moc nebudu, mám tu na návštěvě mamku. Tak přeji krásný den :slight_smile:
13. bře 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek