• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
Holky me se chce dnes strasne brecet a nevim proc.jsem normalni? :grinning:
13. bře 2014 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@beryltm jsi a bude hur me rozbuli I reklama na psi zradlo nebo cokoliv :slight_smile:
13. bře 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb my ted taky frcime budu az vecer tak pekny den :slight_smile:
13. bře 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice
@muddledgirl
@martas14 Holky moje,děkuju moc za podporu,ale zvládam to fakt dobře. Na krvi jsem nebyla,zítra jsem 16 den od ET. V kartě mám psáno,ze si mám udělat GT 14-17 den od ET. Já měla jen dvoudenního prdečka,takže zavolám zítra,aby mi neřekli,že jsem testovala moc brzo. Já jim určitě nebudu vyprávět,že testuju od 10 dne, 2x denně :grinning: :grinning: :grinning:.
Jinak Janinko,já bych dvojky asi nezvládla. Ačkoliv jsem s tou variantou smirena,raději bych dvě dětičky,ale postupně :slight_smile:.
Jinak se chci vehementně vrhnout do další léčby a zjišťování problematiky. Asi jste už slyšely,ze SPAR v česku končí. Kupuje nás ahold. Patřím k vedení společnosti,ja prostě musím otěhotnět. Cca do 6 měsíců z nás bude Albert,takže si hodlám v té době krásné tehulkovat :wink:

Nějaké hodné dusicce moc děkuji za srdíčko :slight_smile:
13. bře 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb já myslim kočko,že to s přibíráním nesouvisí..prstýnky už nenosím......holky z červencovek natýkaly už v 16tt :wink:
13. bře 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm :grinning: :grinning: :grinning: jo jseš....já budu asi brečet,až se mi probere zub... :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: super přístup....určo to klapne.. :wink:
13. bře 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 Mony to mně moc mrzí, drž se holčičko:slight_smile:Ještě nevím.. máma mi radí ať se na to vykašlu, že zdraví mám jen jedno a kámoška by do toho zase šla.. čekám na ms a uvidím... nechám si od nich udělat ty testy a ještě se chci poradit na imuno s doktorkou. A rozhodnu se podle toho jaký budou výsledky a co mi řekne, jestli by to mělo smysl nebo ne. Pokud řekne, že ne a že by výsledek nebyl pozitivní nemá smysl tím jen tak procházet... si myslím..uvidíme
13. bře 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 cože???? tak to jsem teda ještě neslyšela, spar mám ráda... albert je děsnej, to mě mrzí, že máš ještě tyhle starosti k tomu
13. bře 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičky děkuji moc za srdíčko, všimla jsem si, že tam mám o jedno víc:slight_smile:
13. bře 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 no vidíš a mně to vyšlo přesně,když sjem odešla z práce tak třeba to už fakt musí klapnout:slight_smile:))
13. bře 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočenky, mám flavamed na odkašlání...v letáku je brát jen po domluvou s doktorkou nebo lékárníkem....Chodím stále do jedné lékárny...tam ví,že jsem těhotná a je to už dost vidět...tak snad to můžu..já se na to zapomněla zeptat...jen sem paní lékárnici řekla,že mám doma zbytek sirupu Vincentka a že bych chtěla něco jiného....a dala mi toto...co myslíte...A jak se máte?Asi jste byly všechny venku....trošku mrtvo tady... :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute holky :slight_smile: je to fakt mazec ale krásnej tak se jdu pochlubit
13. bře 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@pidisek - jsou super :slight_smile: a co už jste doma nebo brzo půjdete?
13. bře 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb už jsme - od pondělí :slight_smile:
13. bře 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek - tak to je dobře, asi jsem to přehlídla, jestli jsi to psala.
takže vše ok? a co jak spinkají ?
13. bře 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek jééé jsou božíííííí a co jak je jste ok?? zvládáš mamčo? :wink:
13. bře 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl hele já se v sirupech nebo lécích mooc nevyznám tak já nevíímmm:slight_smile:))) my měli zase dneska den teda to bylo něco jsem zase úplně grogy už to na mě není ...hlavně psychický vypětí...
13. bře 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jéééé,jsou krásní miláčkové.. :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :frowning2: :frowning2: :frowning2: já myslim,že to můžu...už jsem si to jednou vzala..no mrknu znovu na net....copak se zas dělo...já začínám být taky nějaká unavená a to jsem toho neměla moc..jen zas zubaře přes dvě hoďky... :grinning:
13. bře 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tohle neznám, ale já mám doma na chřipku a nachlazení, mullerův dětský sirup....je to jitrocel + něco co ted z hlavy nevím....ale mě to pomohlo, když mi bylo blbě.
13. bře 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale přivezli sedačku na chatu tak jsem jí tam vezli pak jsme jeli na pilu kvůli dřevu a pak se nám cestou domů na dálnici porouchalo auto naštěstí to manžel nějak provizorně opravil a tak rovnou se zeptat do servisu tak tam zítra jedu, pak jsem ještě vezla Kubu na skauta a zase ze skauta a v 19.30 doma jako na koni:///
13. bře 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hm....no uvidím no...vezmu to večer...a pak nevim....mně právě přijde,že ty sladký sirupy nejsou moc na odkašlání...což já chci odkašlávat... :wink:
13. bře 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo no....Ty seš naše tryskomyš... :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo, ale uz koncim uz jsem moc tehotna.. :grinning: dochazi mi ta energie z druhyho trimestru
13. bře 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no jo,kdy máš termín?
13. bře 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@muddledgirl
@janice_opice

Je to frmol: nakrmit, to trva hodinu a pul a pak hodinu a pul spánek a znovu... Ale jsou uplne uzasnyyyyy :slight_smile:
13. bře 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jeste 1tyden a 3 dny jsem ve 2.trim ale nejak.mi zacal.rust pupik.....v nedeli to bude 100 dni do terminu....24.6. :grinning: husty jak to utika
13. bře 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek hmm...to věřim.....že to je masakr..ale povedli se vám..moc... :wink:
13. bře 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek a kojis nebo se to nepovedlo?
13. bře 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek