IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
beryltm
13. bře 2014
Holky me se chce dnes strasne brecet a nevim proc.jsem normalni? 😃
janice_opiceautor
13. bře 2014
@beryltm jsi a bude hur me rozbuli I reklama na psi zradlo nebo cokoliv 🙂
janice_opiceautor
13. bře 2014
@kamisb my ted taky frcime budu az vecer tak pekny den 🙂
monyna83
13. bře 2014
@kamisb
@janice_opice
@muddledgirl
@martas14 Holky moje,děkuju moc za podporu,ale zvládam to fakt dobře. Na krvi jsem nebyla,zítra jsem 16 den od ET. V kartě mám psáno,ze si mám udělat GT 14-17 den od ET. Já měla jen dvoudenního prdečka,takže zavolám zítra,aby mi neřekli,že jsem testovala moc brzo. Já jim určitě nebudu vyprávět,že testuju od 10 dne, 2x denně 😃 😃 😃.
Jinak Janinko,já bych dvojky asi nezvládla. Ačkoliv jsem s tou variantou smirena,raději bych dvě dětičky,ale postupně 🙂.
Jinak se chci vehementně vrhnout do další léčby a zjišťování problematiky. Asi jste už slyšely,ze SPAR v česku končí. Kupuje nás ahold. Patřím k vedení společnosti,ja prostě musím otěhotnět. Cca do 6 měsíců z nás bude Albert,takže si hodlám v té době krásné tehulkovat 😉

Nějaké hodné dusicce moc děkuji za srdíčko 🙂
muddledgirl
13. bře 2014
@kamisb já myslim kočko,že to s přibíráním nesouvisí..prstýnky už nenosím......holky z červencovek natýkaly už v 16tt 😉
muddledgirl
13. bře 2014
@beryltm 😃 😃 😃 jo jseš....já budu asi brečet,až se mi probere zub... 😃 😃 😃
muddledgirl
13. bře 2014
@monyna83 😃 😃 😃 😃 super přístup....určo to klapne.. 😉
coralin
13. bře 2014
@monyna83 Mony to mně moc mrzí, drž se holčičko:-)Ještě nevím.. máma mi radí ať se na to vykašlu, že zdraví mám jen jedno a kámoška by do toho zase šla.. čekám na ms a uvidím... nechám si od nich udělat ty testy a ještě se chci poradit na imuno s doktorkou. A rozhodnu se podle toho jaký budou výsledky a co mi řekne, jestli by to mělo smysl nebo ne. Pokud řekne, že ne a že by výsledek nebyl pozitivní nemá smysl tím jen tak procházet... si myslím..uvidíme
coralin
13. bře 2014
@monyna83 cože???? tak to jsem teda ještě neslyšela, spar mám ráda... albert je děsnej, to mě mrzí, že máš ještě tyhle starosti k tomu
coralin
13. bře 2014
Holčičky děkuji moc za srdíčko, všimla jsem si, že tam mám o jedno víc🙂
janice_opiceautor
13. bře 2014
@monyna83 no vidíš a mně to vyšlo přesně,když sjem odešla z práce tak třeba to už fakt musí klapnout🙂))
muddledgirl
13. bře 2014
Kočenky, mám flavamed na odkašlání...v letáku je brát jen po domluvou s doktorkou nebo lékárníkem....Chodím stále do jedné lékárny...tam ví,že jsem těhotná a je to už dost vidět...tak snad to můžu..já se na to zapomněla zeptat...jen sem paní lékárnici řekla,že mám doma zbytek sirupu Vincentka a že bych chtěla něco jiného....a dala mi toto...co myslíte...A jak se máte?Asi jste byly všechny venku....trošku mrtvo tady... 😃 😃 😃
pidisek
13. bře 2014
Caute holky 🙂 je to fakt mazec ale krásnej tak se jdu pochlubit
kamisb
13. bře 2014
@pidisek - jsou super 🙂 a co už jste doma nebo brzo půjdete?
pidisek
13. bře 2014
@kamisb už jsme - od pondělí 🙂
kamisb
13. bře 2014
@pidisek - tak to je dobře, asi jsem to přehlídla, jestli jsi to psala.
takže vše ok? a co jak spinkají ?
janice_opiceautor
13. bře 2014
@pidisek jééé jsou božíííííí a co jak je jste ok?? zvládáš mamčo? 😉
janice_opiceautor
13. bře 2014
@muddledgirl hele já se v sirupech nebo lécích mooc nevyznám tak já nevíímmm🙂))) my měli zase dneska den teda to bylo něco jsem zase úplně grogy už to na mě není ...hlavně psychický vypětí...
muddledgirl
13. bře 2014
@pidisek jéééé,jsou krásní miláčkové.. 😃 😃 😃
muddledgirl
13. bře 2014
@janice_opice 😞 😞 😞 já myslim,že to můžu...už jsem si to jednou vzala..no mrknu znovu na net....copak se zas dělo...já začínám být taky nějaká unavená a to jsem toho neměla moc..jen zas zubaře přes dvě hoďky... 😃
kamisb
13. bře 2014
@muddledgirl - tohle neznám, ale já mám doma na chřipku a nachlazení, mullerův dětský sirup....je to jitrocel + něco co ted z hlavy nevím....ale mě to pomohlo, když mi bylo blbě.
janice_opiceautor
13. bře 2014
@muddledgirl ale přivezli sedačku na chatu tak jsem jí tam vezli pak jsme jeli na pilu kvůli dřevu a pak se nám cestou domů na dálnici porouchalo auto naštěstí to manžel nějak provizorně opravil a tak rovnou se zeptat do servisu tak tam zítra jedu, pak jsem ještě vezla Kubu na skauta a zase ze skauta a v 19.30 doma jako na koni:///
muddledgirl
13. bře 2014
@kamisb hm....no uvidím no...vezmu to večer...a pak nevim....mně právě přijde,že ty sladký sirupy nejsou moc na odkašlání...což já chci odkašlávat... 😉
muddledgirl
13. bře 2014
@janice_opice no jo no....Ty seš naše tryskomyš... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
13. bře 2014
@muddledgirl no jo, ale uz koncim uz jsem moc tehotna.. 😃 dochazi mi ta energie z druhyho trimestru
muddledgirl
13. bře 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 no jo,kdy máš termín?
pidisek
13. bře 2014
@kamisb
@muddledgirl
@janice_opice

Je to frmol: nakrmit, to trva hodinu a pul a pak hodinu a pul spánek a znovu... Ale jsou uplne uzasnyyyyy 🙂
janice_opiceautor
13. bře 2014
@muddledgirl jeste 1tyden a 3 dny jsem ve 2.trim ale nejak.mi zacal.rust pupik.....v nedeli to bude 100 dni do terminu....24.6. 😃 husty jak to utika
muddledgirl
13. bře 2014
@pidisek hmm...to věřim.....že to je masakr..ale povedli se vám..moc... 😉
janice_opiceautor
13. bře 2014
@pidisek a kojis nebo se to nepovedlo?