• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@janice_opice ve 3.trimestru myslíš....letí to jako blázen....mně taky teď vyskočil a Sama cítím tyhle poslední dva dny silnějc...je to hezký.. :wink:
13. bře 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja to myslrla tak ze uz jsem jen1 tyden a 3 dny ve 2.trimestru...jakoze uz mi zbyva jen tolik vis :slight_smile: uz nejak nemuzu ani psat :grinning: o vikendu poklidim.a odpocivam
13. bře 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jako Valina uz normalne skace zrovma pred chvilkou mi vyletelo bricho asi paticka total.vysoko.kuba mel akorat ruku na brise tak uplne vyvalil oci a smal se ;-D
13. bře 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě prcek ted pár dní zase spíš polevil s těmi ranami, jako vrtí se a převrací, ale taky mi povyrostlo bříško a asi má dost místa tak se už tolik neboulí. Asi fakt to tlumí ta placenta vepředu, ale zase jsem jej dneska poprvé cítila i ve stoje a když jsem se na to nesoustředila.
13. bře 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo jasný...když si to přečtu znova...to víš...těhu demence u mě sílí...my máme uklizíno z úterý,tak budem nakupovat jídlo,válet se a čučet s miláčkem na filmy......
13. bře 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jééé to je bombastický.. :grinning: No jo..oni tak nějak začínají taky škytat...viď?
13. bře 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice bohužel zatím nic... :frowning2: ale snažíme se :slight_smile:
14. bře 2014 v 01:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja vcera odpadla..no tady jak je nas plnej byt tak musim.vyluxovat a Kuba vycisti kockam a vytre....jinak ja budu uklizet pradlo a prach ..manzel je v praci.....
14. bře 2014 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek tak ono asi po tom cisari s dbojcatkama a jeste, kdyz mel malej problem tak to asi neni zadna sranda.Hele asi bych se tim netrapila hlavne ze jste zdravi a doma ;))))
14. bře 2014 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak dobre rano :slight_smile:
14. bře 2014 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek nádhera
14. bře 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 to máš pravdu že není.....děkuji, snad se povede
14. bře 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nemate nektera osvedcenej recept na halusky s uzenym a zelim?
14. bře 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a máte někdo nějakej nápad co kromě halušek na víkend?
14. bře 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty uklízíš už od rána...já ležela do deseti..nemohla jsem se probrat....na mně zase něco vlezlo..tak se požádala přítele,aby šel na nákup....udělám kuřátko asi....mňam...a polívečku.....mám na ni hroznou chuť.. :grinning:
14. bře 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice grilovaný pstruh z Lidlu....jestli máš domácí gril... :grinning: :grinning: :grinning: Jinak asi zkusím v so nebo v ne koprovku..po dvaceti letech...a lehkou tvarohovou buchtu... :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
tak my dneska vstávali až v pů 11 :slight_smile: ...nasnídali se a teď jsem zavakuovala zimní bundy a uff to je ale namáhavý, že se musím zase natáhnout.
Jo a manžel byl dva dny teď úplně k.o., že na něj něco leze...tak jel ráno k doktorce a ona mu řekla, že není nemocnej, že to je alergie jak to všechno vypučelo najednou a moc brzo. Že k ní chodí hodně lidí, že jsem nemocní a něco na ně leze ...ale že to je prý alergie ...řekla bych, že to tentokrát padne i na ty co normálně na alergie netrpí.
14. bře 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kdepak neuklízim asi až zítra budu uklízet jo a koprovku budu dělat taky nakonec...já ráno musím vstávat v pondělí v 6, v úterý a čtv v 7 a ve středu a v pátek v 8...
14. bře 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl pstruhy jsme měli o víkendu na chatě na grilu :slight_smile:
14. bře 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin Jasný,dnes jsem volala do CAR,ani mě na krev neposílaji. Jsem 16 dní od ET a bílo,tudíž to smysl nemá. Už jsem se objednala k Rezabkovi na 3.4 a budeme se pídit dál. To by bylo,aby to nebylo :grinning:
Jo,jo... Mám starosti s prací,aby toho nebylo málo... No jo,nějak bylo-nějak bude. Mě je vcelku jedno,jestli mi přistane výplata od Sparu nebo Aholdu. Štve mě to jako člověka,pac my jsme sice drahy market, ale cerstvy a kvalitní... Teď z nás budou šmoulové :rolling_eyes:
Jinak určitě vyčkej,co ti poví výsledky a imuno... :wink:
14. bře 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já doufám,že miminko stihnem,než zmodráme. Mělo by k tomu dojít do půl roka :dizzy_face:. .. To prostě stihneme :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak kdoví,jestli taky nemám alergie...chrchel a bolí mě palice...fujjj
14. bře 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja bych tak spala a musi s tim autem do servisu :////
14. bře 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 moc ti to preju :wink:
14. bře 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Děkuju moc... :wink:
14. bře 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo vlstně..jste měli pstruhy.. :grinning:
14. bře 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dělám buchtu asi po dvou týdnech a pak bude bramboračka...mňamky....zítra rizito zeleninové...a pak nědky ta koprovka... :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no vidiš já taky budu dělat bramboračku a halušky a koprovku.-) :slight_smile: a jsem ráda, že zítra nemusim vstávat...
14. bře 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice halušky nedělám..ale myslím,že to může být stejné těsto na chlupáče... :grinning: Buchta vypadá dobře..peče se...ale jako ten recept to je úlet....prostě z něj nepochopíš co máš nalít dřív..jestli náplň nebo těsto... :grinning: :grinning: :grinning: No a chlupáčky taky brzo udělám s houbami a kysaným zellím....bych to mohla pořád... :grinning: :grinning: :grinning: konečně máme doma brambory.. :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my dneska měli jen řízek s br.kaší a okurkouvý salát...a zase jsme se přecpali :sunglasses:
14. bře 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek