• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@janice_opice mám rozpadlou kuchařku po dědovi...a pár věcí z ní je úplně luxusních..jako bramboráky...chlupáče... :grinning: :grinning: :grinning: I když často jedu podle netu...
14. bře 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ježíšš mňam...děláš mi chutě...přítel kuře nedonesl..že bylo drahé..bože...já ho uškrtim..jsem se tak těšila na vývar.. :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb prej jen řízek :grinning: :grinning: :grinning: to je doma teda
14. bře 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já si objednala nákup z Tesca na zítra tak to dopolko doveou tak budu vařit. Já se ted vrátila ze servisu a jdeme s Kubou uklízet.... at máme zítra a v neděli klid(teda kromě mého vaření) taky mám rozpadlou kuchařku a v ní spousty receptů :grinning: furt si říkám, že bych to měla dát dohromady
14. bře 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je taky super..už jsem o tom slyšela..a doprava něco stojí?Asi jo,že?Tak buchta je podobná té dvoubarevné a teď baštim polívečku...
14. bře 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já jsem dřív schovávala mrtě receptů z časopisů a nikdy podle toho nevařila...tak to letělo.. :grinning:
14. bře 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já měla v tom prenatal boxu .respektive ještě mám dopravu zdarma--jinak stojí od 59-99 Kč a ještě jsem tam měla sleváče na nákup v hodně nad 699 nad 1000 a nad 1500 Kč takže jsem udělal avelkej nákup a mám dopravu zdarma a ještě 250,- slevu páč jsem nakoupila za 1700,- a donese mi to až do bytu takže zívačka :slight_smile:
14. bře 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já žádný prenatal box nemám :frowning2: tak to je super... :wink:
14. bře 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl dostala jsem ho na gyndě, jsem zaregistrovaná na www.familyservice.cz...a je to od 6.měsíce.... ale halvně jako 59 Kč za doručení si myslim, že neni taková láce a donesou ti to až domů
14. bře 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no jako že s řízkem není žádný vyvařování jsem myslela, že to je prostě rychlovka :slight_smile:
tak jsem dala jarní bundy do stříně, snad se z toho vaku pytle vyvěsí ...jinak se budou muset vyžehlit. Teda dvě budu muset určitě zbytek pár dní počkám.
jsem dneska ale nějaká pilná :grinning: :grinning:
14. bře 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
14. bře 2014 v 15:13 • iq_test
@janice_opice Ahoj, četla jsem tu již dříve, jak dlouho jsi čekala na tohle těhotenství. Já jsem na tom podobně, toužíme po 2. dítěti a stále se nedaří, zrovna včera nedopadl další pokus, je to poslední 3. IVF, máme už jen 2 mrazáčky, dál nic.........můžeš mi prosím říct, co ti dodávalo energii a sílu ??????? Mně samozřejmě synáček, ale i tak je mi dnes strašně.... :frowning2:
14. bře 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ctiborka Ahoj..to me moc mrzí, že ti to nedopadlo, ale určitě to nevzdávej.....já mám za sebou celkem 8. pokusů IVf, nikdy žádné mrazáčky....vyšlo mi první IVF v roce 2000 a z toho mám ted skoro 13ti letého syna....s bývalým partnerem...pak jsem se ještě několikrát snažili a nic..pak byla pauza kvůli zdravotním problémům a financím a pak další pokusy s mým mužem...co mi dodávalo sílu a energii?? holka já ti nevím, já jsem od přírody takovej bojovník ..ono mi kolikrát i v jiných situacích v životě nic nezbývalo než bojovat a po babičce a tátovi jsem asi silná osobnost a hodně toho vydržím - i když robot nejsem,ale tak nějak mi ta optimistická povaha a síla byla částečně dána i do vínku...pak člověk prostě překoná opravdu zlé časy a toho srazí až na dno a pak zase posílí.....vždycky jsem byla ráda, že jsem se tenkrát rozhodla pro to první IVF a povedlo se-..o to horší, že přirozenou cestou to u mě nejde ani náhodou není šance takže jsem odkázaná jen na IVF...vždycky to zklamání bolelo a prostě známe to každá,která to podstupujeme,ale já si pak řekla, že mám milující rodinu a jsme zdraví a to je důležitý..rozhodla jsem se změnit CAR a to jsem udělala dobře a měla jsem to udělat už dřív....u posledního pokudu jsem opravdu podpořila vším možným co se dalo a řekla jsem si, že když to nevyjde tak si dodělám školu a změním práci a ještě pojedeme někam daleko na dovču....z práce jsem odešla přesně v půlce stimulky na ten poslední pokus neb mě to tam už dlouho stresovalo a cítila jsem, že už to tam dál pro mě není....no a ejhle ono se po tolika letech a tolika pokusech zadařilo..takže jen doufám, že jsem tu pro všechny zářným příkladem, že jde i nemožné:slight_smile:..... moc ti přeju,aby se ti to povedlo a určitě to nevzdávej..a ano syn je velké povzbuzení a jsem ráda, že ho mám...pro mého muže to bude jeho první dítko v jeho 44 letech takže on je z toho úplně vyřízenej:slight_smile:)))
14. bře 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ctiborka každopádně je mi jasný, že je ti strašně, člověka to mrzí a bolí ale neboj bude líp, obejmi synka, skočte spolu na zmrzku, říkej si jak je krásně a že jste zdraví a máte se rádi a plánuj ..plánuj něco jinýho než IVF a to si nech tak jako, že to prostě proběhne..... do jakého chodíš CAR?
14. bře 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to není...pálka...to je jasný... :wink:
14. bře 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janinko ty jsi náš hnací motor tady
14. bře 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkafel Leni ;) zivot holt neni pericko a diky za kazde nove rano ve zdravi a lasce ;)...verim, ze se tu vsem zadari jen nas proste ten zivot desne zkousi.....
14. bře 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jojo zkouší, někdy teda dost drsně....a my všechny tady ty děti co buď čekáme, máme a nebo mít budeme je máme teda sakra zasloužený :wink:
14. bře 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to jsem teda netušila,že ještě Amway existuje..nebylo to tak špatný,já teď zkouším euronu...
14. bře 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jj existuje mam dobrou zkusenost s cisticem na trouby a okna a pry je super ten prasek na prani pro deti
14. bře 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl zítra zkusím Sunar :grinning: děkuju moc. Zkouším vše. Dneska jsme opět blindili jak o život.
@martas14 - děkuju za podporu :slight_smile: No musím říct, že je to teda stále blbý a únavný, ale je tam znát hroznej pokrok, proti těm prvním třem týdnům. Malá ale není žádnej ležák - musím se jí přes den dost věnovat, jinak je nůďo a řve :grinning: A co Ty, jak se máš? :slight_smile:
14. bře 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh a kdy jdes k tomu doktorovi?
14. bře 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice v úterý. Včera ráno jsem tam chtěla volat, ale nechci tam furt telefonovat a chodit, ať na mě nekoukaj jak na magora. A hlavně, dr pravila: holčička prostě blinká po všem...a doporučila mi ještě nepřecházet na jiný mlíko. Tak si to zkusím po svým. Ublížit jí tím nemůžu. Můžeme na tom být stejně nebo jí třeba ulevit...
14. bře 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@brsh taky si myslim asi bych to taky zkusila a jaky davas ted?
14. bře 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice my kdysi dávno.....měli amway taky......ta Eurona je na trouby taky dobrá.....prací prostředky zatím nezkouším...protože se nejdřív musí vyčistit něčím předtím pračka...jinak to může zničit prádlo..protože ty obyč prášky...jsou plné plnidel,který zaneřádí pračku.....tak pozor,aby se Ti to nestalo s Amway..... :wink: :wink: :wink:
14. bře 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh chudáčkové naši....tak snad už jí to přejde prdelku malou...
14. bře 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak celý den ležím...protože zas teplota chrchel,ucpaný nos....fuj....snad to zítra bude lepší.... :wink:
14. bře 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl strikej si do nosu tu morskou vodu. Jinak ja v tehotenstvi normalne pouzivala o kapky, jonak bych zdechla
@janice_opice - ted bebu ha + nekdy ar, sle po ty snad bleje jeste vic. Zkusim sunar a uvidime
14. bře 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie halo holka nejsi náhodou na přijmu?
14. bře 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl neboj mam doma odbornika :slight_smile:
14. bře 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek